Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠

eee to ten u mnie jest całkiem fajny,ciuchy markowe i ceny przystepne a jakie kolczyki piekne po 8 zł,tylko że to blacha to je troche ponosze i uszy zaczynaja mi puchnac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Jak tam u Was kochane cos sie dzieje, macie jakies skurcze czy cos....., jak sie czujecie, opadły wam brzuchy ....bo mi nic a nic ...cały czas wysoko, jak mnie badaja to nie daja rady zeby sie tam dostac hi hi ....

mi mówia tez ,że brzuch mi opadł i tak jakos od soboty dziwnie mnie pobolewa ,ale co termin dopiero na 24 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆


dokładnie, pierwwszy raz w ogole bede rodzic wiec sie okaze co mnie tam bedzie czekac 🙂

dokładnie więc wszystko przed Tobą 🙂 🙂 🙂z tego co słyszałam to jedzenie jest tam dobre 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠

eee to ten u mnie jest całkiem fajny,ciuchy markowe i ceny przystepne a jakie kolczyki piekne po 8 zł,tylko że to blacha to je troche ponosze i uszy zaczynaja mi puchnac ;/


U mnie jest taka wielka hala z lumpami 🙂 I czasem maja tam fajne promocje. 50% taniej albo wszystko po złotówce 🤪
A kolczyki sama robię, więc zawsze wiem co jest "w środku" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠

eee to ten u mnie jest całkiem fajny,ciuchy markowe i ceny przystepne a jakie kolczyki piekne po 8 zł,tylko że to blacha to je troche ponosze i uszy zaczynaja mi puchnac ;/
a co Ty u mnie ciuchy markowe to moze bym wychaczyła co nieco ale jakbym posżła o 6 w kolejke stanąc i sie dopchala wczesniej 🤪 🤪 🤪
dosłownie smiechu warte to w miesnym nie ma takich kolejek ,jak w lumpie jak towar przywioza hahahah jak za czasów komuny 🙃 🙃
moze dlatego ,ze tylko jeden jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠

eee to ten u mnie jest całkiem fajny,ciuchy markowe i ceny przystepne a jakie kolczyki piekne po 8 zł,tylko że to blacha to je troche ponosze i uszy zaczynaja mi puchnac ;/


U mnie jest taka wielka hala z lumpami 🙂 I czasem maja tam fajne promocje. 50% taniej albo wszystko po złotówce 🤪
A kolczyki sama robię, więc zawsze wiem co jest "w środku" 😁

Ja sobie w zeszłym roku zamówiłam na allegro chyba 100 par kolczyków za 30 zł-sama nie mam cierpliwości do takich robótek,a tamte są fajne,kolorowe i pasują do wszystkiego 🙂
A jest ich tyle, że niektórych podejrzewam że nawet nie miałam na sobie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kuzwa dzwonił facet od wyceny szaf 5300 sobie zyczy do negocjacji!!!!!!!!!!!!!!!!!ale chyba teraz na 1 sie tylko zdecydujemy 😠 😠

Wow... Cena powalająca! U nas gość za szafę 140 szerokości chciał 3500 zł, więc Michał zrobił ja sam za o wieeeele mniejsza kasę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kuzwa dzwonił facet od wyceny szaf 5300 sobie zyczy do negocjacji!!!!!!!!!!!!!!!!!ale chyba teraz na 1 sie tylko zdecydujemy 😠 😠

Wow... Cena powalająca! U nas gość za szafę 140 szerokości chciał 3500 zł, więc Michał zrobił ja sam za o wieeeele mniejsza kasę.

to tez strasznie dydo bo nasza trójdrzwiowa z lustrem szer 2,37 chce 2850
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆


dokładnie, pierwwszy raz w ogole bede rodzic wiec sie okaze co mnie tam bedzie czekac 🙂

dokładnie więc wszystko przed Tobą 🙂 🙂 🙂z tego co słyszałam to jedzenie jest tam dobre 😆 😆


juz lezalam na patologii i jedzenie coraz gorsze... jakis czas temu zmienili firme prowadzaca kuchnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kuzwa dzwonił facet od wyceny szaf 5300 sobie zyczy do negocjacji!!!!!!!!!!!!!!!!!ale chyba teraz na 1 sie tylko zdecydujemy 😠 😠

Wow... Cena powalająca! U nas gość za szafę 140 szerokości chciał 3500 zł, więc Michał zrobił ja sam za o wieeeele mniejsza kasę.

to tez strasznie dydo bo nasza trójdrzwiowa z lustrem szer 2,37 chce 2850

Ano dużo 😞 Ale moja samoróbka już stoi kilka miesięcy, świetnie nam służy a kasa z szafy poszła na ocieplenie domu - też własnymi "rencyma" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
jeszcze jakby chciał 4500 za dwie to bysmy zrobili a tak na chwile obecna mozemy jedna 😠 😠 😠

A może spróbujecie sami zrobić? Trudne to nie jest a jak cieszy efekt 🙂 Wszystkie części można kupić za niewielka kasę - nas szafa w rezultacie stworzona na 2,10 trzydrzwiowa wyniosła nas około 400 zł. Ale bez lustra, bo lustra nie chcieliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ta druga szafe pewnei Marcin zrobi sam ale teraz nie ma na to czasu bo jeszcze inne rzeczy sa do zrobienia a czasu coraz mniej a on urlopu ni9e chce teraz marnowac wiec ile sie da po pracy i weekendy kuźwa mam nerwa ze nie zdazymy przed porodem a tak bym chciała byc juz na nowym no ale jak nie zdazymy to mamy gdzie mieszkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠

eee to ten u mnie jest całkiem fajny,ciuchy markowe i ceny przystepne a jakie kolczyki piekne po 8 zł,tylko że to blacha to je troche ponosze i uszy zaczynaja mi puchnac ;/


U mnie jest taka wielka hala z lumpami 🙂 I czasem maja tam fajne promocje. 50% taniej albo wszystko po złotówce 🤪
A kolczyki sama robię, więc zawsze wiem co jest "w środku" 😁

Ja sobie w zeszłym roku zamówiłam na allegro chyba 100 par kolczyków za 30 zł-sama nie mam cierpliwości do takich robótek,a tamte są fajne,kolorowe i pasują do wszystkiego 🙂
A jest ich tyle, że niektórych podejrzewam że nawet nie miałam na sobie 😜 😜

łoo to sie opłaca 🤪 ja to mam wystarczajaco na tyle aby dobrac do kazdej bluzki,buta,czy torebki hihi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆


dokładnie, pierwwszy raz w ogole bede rodzic wiec sie okaze co mnie tam bedzie czekac 🙂

dokładnie więc wszystko przed Tobą 🙂 🙂 🙂z tego co słyszałam to jedzenie jest tam dobre 😆 😆


juz lezalam na patologii i jedzenie coraz gorsze... jakis czas temu zmienili firme prowadzaca kuchnie...

w sumie jedzenie to tam mało ważne oby opieka była dobra 😉
to jak już urodzisz to zdasz relacje co i jak 😉zawsze dobrze jest znac opinie a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):


Moja mama mówi, że mi se brzuch obniżył niby...ale ja tego nie widzę.skurcze miewam, raz słabsze,raz mocniejsze...jutro mam ktg zobaczymy co tam słychać 🙂 I jesli nie urodzę do poniedziałku, to mam przyjechać do gina na 15 i jak to on określił "ma swój patent żeby Mała zaczęła wychodzić". Obiecał że najpóźniej 14 Gabi będzie już z nami.
I to nie jest ten cały masaż szyjki, tylko zwykłe badanie-widać wie co naruszyć żeby poszło 🙂
Sąsiadka właśnie była u niego w dzień terminu,zbadał ją, wyszła i ledwo dojechała do domu odeszły jej wody i zaczęły się skurcze....więc mam nadzieję, że jesłi dotrwamy do tego 12 to i u nas tak będzie 🙂


podpytaj się co to za patent na szybszy poród 🤪 🤪 może też go wykorzystam, poproszę M o masaż to szybciej pójdzie 😁

a tak w ogóle witam 🙂 wpadałam chwile odsapnąć, porwałam się na umycie schodów, w sumie 2 piętra.. Zwykle zajmowało mi to 15 minut, teraz jakieś pół godziny, zasapałam się jak parowóz i teraz chłodze się przy otwartym oknie..
na bank już nie ruszę schodów przed porodem, następnym razem teściowa myje 😜

coś się nam urodziło? czy cisza póki co? Marta nic nie pisała więc chyba dziś też cc nie będzie miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
jeszcze jakby chciał 4500 za dwie to bysmy zrobili a tak na chwile obecna mozemy jedna 😠 😠 😠

sporo sobie liczy,kurde dobrze ze nam tak pykło i za grosze kupilismy komody do naszego pokoju i Hani od szefa mojego S bo jakbysmy mieli kupowac to niewyobrazam sobie ile bysmy musieli zas kasy wydac,na same zakupy dla Hani i do mieszkania wydalismy 5 tyś no ale juz mamy wszystko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):


Moja mama mówi, że mi se brzuch obniżył niby...ale ja tego nie widzę.skurcze miewam, raz słabsze,raz mocniejsze...jutro mam ktg zobaczymy co tam słychać 🙂 I jesli nie urodzę do poniedziałku, to mam przyjechać do gina na 15 i jak to on określił "ma swój patent żeby Mała zaczęła wychodzić". Obiecał że najpóźniej 14 Gabi będzie już z nami.
I to nie jest ten cały masaż szyjki, tylko zwykłe badanie-widać wie co naruszyć żeby poszło 🙂
Sąsiadka właśnie była u niego w dzień terminu,zbadał ją, wyszła i ledwo dojechała do domu odeszły jej wody i zaczęły się skurcze....więc mam nadzieję, że jesłi dotrwamy do tego 12 to i u nas tak będzie 🙂


podpytaj się co to za patent na szybszy poród 🤪 🤪 może też go wykorzystam, poproszę M o masaż to szybciej pójdzie 😁

a tak w ogóle witam 🙂 wpadałam chwile odsapnąć, porwałam się na umycie schodów, w sumie 2 piętra.. Zwykle zajmowało mi to 15 minut, teraz jakieś pół godziny, zasapałam się jak parowóz i teraz chłodze się przy otwartym oknie..
na bank już nie ruszę schodów przed porodem, następnym razem teściowa myje 😜

coś się nam urodziło? czy cisza póki co? Marta nic nie pisała więc chyba dziś też cc nie będzie miała.

heheh Agatko podpytaj 😆 ja tez chce wiedzieć co to za patent na szybszy poród 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Agamu napisał(a):
Denerwuje mnie ta napięta skóra na brzuchu...jak drapię czy dotykam to czuję tak, jakby ona nie była moja (ta skóra). Też tak macie...??? 🤨 🤨 🤨 🤨


też tak mam 🙂 troszkę tak jakby skóra na brzuszku czucia nie miała

No to mnie uspokoiłyście...bo ja się czułam jak po znieczuleniu u dentysty tyle że w brzuch 🙂 🙂 A skoro Wy też tak macie znaczy że to normalne 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...