Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAM BRZUSZKI, JAK U WAS SAMOPOCZUCIE, BO JA SIĘ JUŻ CIESZYŁAM, ŻE MAM SPOKÓJ OD JAKIEGOŚ CZASU ALE CZYBA SIĘ MYLIŁAM, BO MDŁOSCI WRÓCIŁY I CAŁY CZAS CZUJĘ SIĘ PEŁNA CHOCIAŻ DUŻO NIE JEM.
POZDRAWIAM WAS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
WITAM BRZUSZKI, JAK U WAS SAMOPOCZUCIE, BO JA SIĘ JUŻ CIESZYŁAM, ŻE MAM SPOKÓJ OD JAKIEGOŚ CZASU ALE CZYBA SIĘ MYLIŁAM, BO MDŁOSCI WRÓCIŁY I CAŁY CZAS CZUJĘ SIĘ PEŁNA CHOCIAŻ DUŻO NIE JEM.
POZDRAWIAM WAS.

o to mam nadzieję że ja też nie cieszę się przedwcześnie.Ja mam taki apetyt ŻE jem wszystko i chce mi się ciągle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie was poczytac

ja dzis wrocilam z usg i az sie poplakalam a jak sie dowiedzialam ze wszystko w najlepszym porzadku to opuscily mnie nerwy i nie mialam sily sama isc, maz mnie musial prowadzic.
nie moge uwierzyc ze wszystko dobrze.
dzidzius ma 64 mm i w poniedzialek bedzie juz 13 tydzien.
ruszal smiesznie nogami bo ciagle je prostowal tak jakby chcial wstac i odpychal sie od mojego brzucha, teraz siedze i zastanawiam sie czy czesto tak robi, czekam az zaczne czuc te jego kopniaki.
trzymajcie sie ja dzis czuje sie jak w raju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny...
A ja dzisiaj taka jakaś roztargniona jestem. Biorę duphaston 2x1 i chyba dziś wieczorem wzięłam podwójną dawkę, bo tak mi z ilości tabletek wychodzi. Teraz bardzo się martwię, że będzie coś nie tak. Że to może dzidzi zaszkodzić.... ochhh..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
fajnie was poczytac

ja dzis wrocilam z usg i az sie poplakalam a jak sie dowiedzialam ze wszystko w najlepszym porzadku to opuscily mnie nerwy i nie mialam sily sama isc, maz mnie musial prowadzic.
nie moge uwierzyc ze wszystko dobrze.
dzidzius ma 64 mm i w poniedzialek bedzie juz 13 tydzien.
ruszal smiesznie nogami bo ciagle je prostowal tak jakby chcial wstac i odpychal sie od mojego brzucha, teraz siedze i zastanawiam sie czy czesto tak robi, czekam az zaczne czuc te jego kopniaki.
trzymajcie sie ja dzis czuje sie jak w raju 🙂

Super dużego masz już dzidziusia 🙂, ja się cieszę, że wszystko ok z moim brzdącem ale też szkoda ze nie mogła nic zobaczyć na żywo na monitorku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamuśki 😉 ja od wczoraj remontuje nasze wspólne mieszkano do którego planujemy przeprowadzić sie jakoś w maju, choć z tempem mojego faceta będzie trudno...
jednak martwi mnie cos innego, moja kuzynka ma synka i on ma ospe a ja mialam z nim kontakt 2 tyg temu a on wtedy zarażał, pytałam sie mamy czy miałam juz w dzieciństwie ale ona jak zawsze nie zapamiętała tak ważnej teraz dla mnie informacji, w książeczce nic nie jest wpisane i szaleje;/ niby nie mam Chrostek mam tylko dwie ale skóra mnie swędzi , nie wiem czy to ospa czy uczulenie na te pofarbowane włosy czy stan w którym sie znajduje tak działa;/ ale bardzo sie martwię 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer faktycznie,masz powody do niepokoju....najlepiej udaj sie do lekarza rodzinnego ,bo jesli objawy jakies masz (vhiocby 1 chrostke)to nie zwlekaj,predko do doktora,trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie że się wtrące, ale Leer pojechałabym albo chociaż przedzwoniła do szpitala. oni Ci tam powiedzą czy masz przyjechać czy nie.
pozdrawia wrzesień2010!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
fajnie was poczytac

ja dzis wrocilam z usg i az sie poplakalam a jak sie dowiedzialam ze wszystko w najlepszym porzadku to opuscily mnie nerwy i nie mialam sily sama isc, maz mnie musial prowadzic.
nie moge uwierzyc ze wszystko dobrze.
dzidzius ma 64 mm i w poniedzialek bedzie juz 13 tydzien.
ruszal smiesznie nogami bo ciagle je prostowal tak jakby chcial wstac i odpychal sie od mojego brzucha, teraz siedze i zastanawiam sie czy czesto tak robi, czekam az zaczne czuc te jego kopniaki.
trzymajcie sie ja dzis czuje sie jak w raju 🙂

doskonale Cię rozumiem,ja przed każdą wizytą szaleje z nerwów,a potem jak się dowiaduje że wszystko oki to nie mogę uwierzyć;-) potem jestem szczęśliwa przez kilka dni,a gdy zbkliża sie kolejna wizyta znowu się denerwuje. Tak już widocznie mają kobiety w ciąży;-)
Moja dzidzia w 12 tc też miała 64 mm;-)
co do ruchów ,dziś rano coś poczułam,nie bulgotanie jak zawsze wieczorem od kilku dni,ale wyrażny ruch w brzuszku,jakby ''coś'' sie przewracało,to ''coś'' to pewnie Franek;-)
Ach......Czekam na więcej;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Witajcie mamuśki 😉 ja od wczoraj remontuje nasze wspólne mieszkano do którego planujemy przeprowadzić sie jakoś w maju, choć z tempem mojego faceta będzie trudno...
jednak martwi mnie cos innego, moja kuzynka ma synka i on ma ospe a ja mialam z nim kontakt 2 tyg temu a on wtedy zarażał, pytałam sie mamy czy miałam juz w dzieciństwie ale ona jak zawsze nie zapamiętała tak ważnej teraz dla mnie informacji, w książeczce nic nie jest wpisane i szaleje;/ niby nie mam Chrostek mam tylko dwie ale skóra mnie swędzi , nie wiem czy to ospa czy uczulenie na te pofarbowane włosy czy stan w którym sie znajduje tak działa;/ ale bardzo sie martwię 😞.


pytałam się lekarki, ospa w ciąży nie jest niebezpieczna dla dziecka, także spokojnie, ale lepiej niech lekarz obejrzy krosty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje, zemnie przyjmiecie do swojego grona 🙂 To moja pierwsza ciąża. Na ostatnim USG maluszek mial 2,5cm , ale zdjecie mamy z 8tc. Jeszcze malutko bylo widać 🙂
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamusie z tego forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Laseczki ! Jak tam wasze mdłosci ??? ja dziś pierwszy raz nie miałam ! Wiec jestem bardzo zaskoczona !
Bylam też na zakupach ciążowych dziś i jestem załamana bo jak ubrałam takie spodnie ciążowe to stwierdziłam że dziwne wyglądam ,a juz napewno się sobie nie podobałam 😞 i finał finałem nic nie kupiłam , a prawda jest taka że pozostają tylko leginsy ,bo wszystkie inne spodnie sa już zaciasne , kurcze i jak tu sie przyzwyczaic no nowej siebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...