Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Staram się chodzić na spacery, ale dziś to chyba nic z tego, bo leje. Natomiast 4 razy w tygodniu staram się jeździć na orbitreku po 20 min na prawie najmniejszym obciążeniu. Z tymi spacerami to też różnie, bo po pracy już nie zawsze się chce. Dobrze że teraz dzień dłuższy i dłużej jasno jest. Za to ze wstawaniem gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synek to podoba mi sie Mateuszek i tak miało byc ale teraz mysle jeszcze nad Oskarem 😉

a co do larysy to nie poodba mi sie osobiscie, moja kolezanka ma synka larsa może dlatego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! Na imię mam Magdalena, to moja pierwsza ciąża. Strasznie się cieszę bo staraliśmy się o nią ponad 2 lata. Wszystkie dolegliwości ciążowe przebiegają u mnie całkiem umiarkowanie. Chociaż nie obyło się bez stresów. W 7 tyg. zaczęłam krwawić, trafiłam do szpitala na tydzień, później plamienia miałam przez miesiąc. Ale teraz jest już super 🙂 Od stycznia jestem na zwolnieniu. No i od stycznia zero przytulanka 😞 Ale dla dzieciątka wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj madziu ja równiez madzia:_) dobrze że z Toba i dzidzia jest juz ok 🙂

dziewczyny nie wiem co mnie podkusiło ale oglądnęłam film z porodu naturalnego z nacięciem krocza;/ głupia teraz sie boje tego jak nie wiem co;/ a mówili mi że mam o tym nie myśleć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz, moja kuzynka kilka miesięcy temu urodziła synka i opowiedziała mi wszystko ze szczegółami. Byłam przerażona! Ale mówiła też że jak już zobaczyła swojego synka to już o tym zapomniała. Najważniejsze było to że dzidziuś był zdrowy, a reszta już nie miała znaczenia. I ja się tego trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój S tak sie mnie wypytywał wielokrotnie czy myśle o porodzie,on sie bardziej denerwuje niż ja hehe. A ja o tym nie myśle,jestem nastawiona że będzie bolało ale warto..nie moge sie doczekac dnia w którym zobacze juz na świecie moje maleństwo 🙂 ale tu sie zgodze..nacinanie krocza to cos okropnego,choć tego nie czuc bo lekarz nacina przy skurczu to jednak mało przyjemne doświadczenie. Jednak wolałabym aby mnie nacieli niz dopuscili do pekniecia pochwy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

wróciłam od lekarza. Wszystko z dzidzią ok, usłyszałsmy serduszko i nawet podczas słuchania małe kopnęło w tą słuchawkę i było wielkie PUK 🙂
macica wróciła do normalnej pozycji, tyłozgjęcia już nie ma. Prawdopodobnie stało się to pare dni temu jak w nocy po zrobieniu siku bardzo mocno zakuł mnie jajnik 🙂
wyniki z cytologii odebrane, odziwo mam czystośc pochwy 1 stopnia co ponoc rzadko zdarza się u cieżarnych, także jest TAM czyściutko 😉

aha, pytałam się co zorbić z tymi bólami głowy. Moje są na tle migrenowym ( tępy ból, jest mi wtedy niedobrze.. ) kazała przykładac sobie zimne kostki lodu na skronie, smarować amolem i śmiało jeden dziennie paracetamol brać gdy ból będzie nie do zmienisienia.

no, to chyba na tyle 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja jutro mam wizyte u ginekologa, ciekawa jestem ci mi powie ,a do usg to dopiero pewnie zrobi mi, za tydzień bo do tej przychodni co chodze to, nie ma aparatury do usg jedynie będzie mnie kierował na usg ,do szpitala gdzie jest ordynatorem ginekologi .. Kobitki mam pytanko czy wy też odczuwacie w okolicy brzszka ciężkość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co do imion to mam naprawdę dylemat.Bardzo mi zależy żeby jakoś sensownie komponowało sie z nazwiskiem....Wiem może to dziwne ale dla mnie to ważne.Więc u mnie prawdopodobnie będzie Bartek a co do dziewczynki to będzie ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Madziu! 😆 Cieszę się że po takich perypetiach już wszystko ok 🙂
Muszę się natomiast pochwalić - poczułam dzisiaj pierwsze ruchy maluszka 🤪 jestem całkiem pewna że to to, bo nigdy czegoś takiego nie czułam. Najpierw w pracy było parę puknięć a potem w domku 🤪 Cudo
Ja to zawsze nie mogę się doczekać wizyty u gina, żeby sprawdzić czy wszystko ok, a jak już wiem że na usg to nie mogę wysiedzieć na miejscu tak mnie nosi hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...