Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
leer dobrze ze juz wszystko u Ciebie w porządku 🙂
ja tez mam 26 następną wizytę 😁
moj maluch dzis szaleje cały czas ale to pewnie po chrupkach bo się skusiłam na ketchupowe (takiego to właśnie smaka miałam
a lenia mam dziś okropnego i ciągle sił brak
dziewczyny macie może tez problemy z kondycją??? (ja co wejde pare schodów to dycham straszliwie) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
2 dni mnie nie było i prawie 170 stron do nadrobienia.. szalejecie!!! jutro może nadrobie...
dziś jeszcze dochodzę do siebie bo ten czas jak mnie nei było to przytulałam się do kibelka.. nic mój organizm nie przyjmował aż się bałam ze ta moja mała istotka z głodu mi padnie 😞
na szczęści już pierwszy ryż w żołądku dłużej niż godzinę więc powinno być już OK 🙂
Malutka szaleje wiec chyba miałą jakieś swoje zapasy .. hehe.. [/quote

jasne maluch sobie poradzi byleby Twoje samopoczucie i apetyt wracało 🙂do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dziewczyny ja zaczynam się martwić. Zaczął sie 22 tydzień i nic... nie ma kopniaczków 😞 DO teg
o brzuch wydaje mi się zdecydowanie bardziej miękki czy to jest powód do niepokoju..:/
Czy któreś z Was zaczęły odczuwać pierwsze ruchy tak późno??





no widze ze tak jak u mnie ale moja dr powiedziala ze to tak bywa bo na usg widac jak rusza raczkami i nuzkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dziewczyny ja zaczynam się martwić. Zaczął sie 22 tydzień i nic... nie ma kopniaczków 😞 DO teg
o brzuch wydaje mi się zdecydowanie bardziej miękki czy to jest powód do niepokoju..:/
Czy któreś z Was zaczęły odczuwać pierwsze ruchy tak późno??

U mnie też cisza... Może w tym tygodniu pojadę na usg by zobaczyć co słychać u mojego maleństwa.



no widze ze tak jak u mnie ale moja dr powiedziala ze to tak bywa bo na usg widac jak rusza raczkami i nuzkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
leer dobrze ze juz wszystko u Ciebie w porządku 🙂
ja tez mam 26 następną wizytę 😁
moj maluch dzis szaleje cały czas ale to pewnie po chrupkach bo się skusiłam na ketchupowe (takiego to właśnie smaka miałam
a lenia mam dziś okropnego i ciągle sił brak
dziewczyny macie może tez problemy z kondycją??? (ja co wejde pare schodów to dycham straszliwie) 🤢


Oj ja ma strasznie dziś wróciłam taka umordowana ze w szoku byłam ...
A jeszcze ta wysoka temperatura na dworze nie pomaga ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej jestem 😉
juz opowiadam choc nie ma zbytnio co.
naczekałam sie 2 godz p;rawie w kolejce a byłam w gabinecie niecałe 5 minut 😮
dzidziulka zdrowa serduszko w porządku, jak zawsze nie pokazało co ma miedzy nóżkami, i miało czkawkę, smiechowo to wyglądało 🙂
moje ciśnienie sie unormowało, wyniki wątroby dobre, powiedział że widocznie uczula mnie proszek ?
dał mi L4, następna wizyta 26 maja 😉.
co do ruchów dzidzi dzisiaj czuje ja bardzo krótko i mało, ale czuje wiec sie nie martwię.
wczoraj za to kopała jak oszalała moja myszeczka 🙂
piękna pogoda jutro zamierzam wyłożyć sie w bezpiecznej ilości na słoneczku aby chociaż troszkę sie opalić do slubu.
dzis mój N przywiezie obrączki zobaczymy jak wyglądają 🤪
musze jeszcze znaleźć sobie położna ( tzn mam ale nie wiem która wybrać) bo jeszcze tego nie zrobiłam a powinnam już dawno.


Super że wszystko oki z maluchem , ale będziecie mieć niespodziankę w dzień porodu 🙂 fajnie tak z drugiej strony żyć w nieświadomości ; P
Ja dziś chwile posiedziałam na słoneczku i już mnie delikatnie musnęło 🙂 a potem się obaliłam na wyro i usnełam 🤪 dopiero się zerwałam teraz z mega ZGAGĄ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
oj mamuski ale mnie zly humor zlapal normalnie ryczec mi sie chce najlepiej sie do mnie nie zblizac dzisiaj eh

Bidulka... Ja miałam wczoraj dół, ale na szczęście dzisiaj jak otworzyłam oczka to wszystko minęło jak ręką odjął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata pisz co jesz to wszytskie przechodzą na taka dietę.... 🙂 🙂 🙂
Musiałybyście rzygać do 5 miesiąca-wtedy schudnięcie murowane 🙂 Ja się cieszę, że w końcu mam coś do przodu ( tzn że chudnąć przestałam),znaczy że wracam do żywych 🙂 🙂 🙂

Agata,a jak bys Kache obskubala,to pewnie bys wyszla na zero 😁
hahahahaahahahaahaha no pewnie tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A swoją drogą wczoraj Kache zaczesałam ładnie, a on mnie dziś nie chciał oglądać na "lotniskowcu" 😞 a tak się namęczyłam wczoraj!!!!!!!!!!

Niech zaluje 😜
Ja tam zawsze zaczesze na boczek,albo irokezik-zalezy jaki ma nastroj(pokojowy ,albo zadziorny heh) i lece,ale chyba teraz obskubie do zera,co by mniej na wadzwe wskazalo 😜


BUHAHAH 😜 😁 😁 😁 te 2 gramy to faktycznie może być futerko 🤪
Agamu a gdzie jakies fotki małej Gabrieli z USG ?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze mezowi sie obrywa poprostu czepiam sie o szczegoly zrobilam zupe pomidorowa i jakos nie mialam ochoty jej zjesc chcialam sobie zrobic ziemniaki smazone maz na to ze one duzo tluszczu maja tak sie wkurzylam na niego przez jego gadanie nic nie zjadlam eh mam nadzieje ze jutro juz prawa noga wstane. maz na trening poszedl a ja wlasnie skonczylam prasowac nie cierpie prasowac naczynia to pozniej pomyje eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero co wpadłam do domku, na usg super. Będzie jednak Szymuś 🙂 muszę się oswoić z myślą że będzie coś dyndało 🤪 waga 470g i prawie 21 cm, synuś cały zdrowy, serducho, brzuszek, mózg, nerki, kości ok przepływ krwi też ok, łożysko się podniosło i już nie jest nisko, więc się cieszę. Super te 4d, ale akurat synek spał i miał buźkę na pępku, więc ciężko było ładnie obejrzeć. Rączki miał przy buźce. A w którymś momencie to nawet było widać jak wypluwa płyn owodniowy. Normalnie jakby ział smok 🤪 jak zgram to wrzucę jakieś foty, nawet jest fota z dyndałkiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Dopiero co wpadłam do domku, na usg super. Będzie jednak Szymuś 🙂 muszę się oswoić z myślą że będzie coś dyndało 🤪 waga 470g i prawie 21 cm, synuś cały zdrowy, serducho, brzuszek, mózg, nerki, kości ok przepływ krwi też ok, łożysko się podniosło i już nie jest nisko, więc się cieszę. Super te 4d, ale akurat synek spał i miał buźkę na pępku, więc ciężko było ładnie obejrzeć. Rączki miał przy buźce. A w którymś momencie to nawet było widać jak wypluwa płyn owodniowy. Normalnie jakby ział smok 🤪 jak zgram to wrzucę jakieś foty, nawet jest fota z dyndałkiem 🙃


Super Mariolka 🙂 gratuluję zdrowego synka , mój też ma 470 gram 😜
czekamy na fotki Szymonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze moja Larunia tez sie trzeci raz potwierdzi bo juz przyzwyczailam sie do mysli ze to coreczka no i duzo rozowych ciuszkow mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...