Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mimo,że zmęczona jestem jak cholera polazłam do sklepu 😁 i kupiłam sobie majciochy do szpitala 😎 jutro kupie reszte 😁 I dla Malutkiej bodziaki z napisami " Córunia Tatusia" "Córunia Mamusi" "Kocham Babcie" i pajacyki 🙂 zadowolona jestem mimo,że nogi jak balerony 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Mimo,że zmęczona jestem jak cholera polazłam do sklepu 😁 i kupiłam sobie majciochy do szpitala 😎 jutro kupie reszte 😁 I dla Malutkiej bodziaki z napisami " Córunia Tatusia" "Córunia Mamusi" "Kocham Babcie" i pajacyki 🙂 zadowolona jestem mimo,że nogi jak balerony 🤪 😁 😁


hehe po dzisiejszym dniu nabrały chyba wszystkie tempa w pakowaniu i przygotowywaniu się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Mimo,że zmęczona jestem jak cholera polazłam do sklepu 😁 i kupiłam sobie majciochy do szpitala 😎 jutro kupie reszte 😁 I dla Malutkiej bodziaki z napisami " Córunia Tatusia" "Córunia Mamusi" "Kocham Babcie" i pajacyki 🙂 zadowolona jestem mimo,że nogi jak balerony 🤪 😁 😁


hehe po dzisiejszym dniu nabrały chyba wszystkie tempa w pakowaniu i przygotowywaniu się 😉


Jutro od rana zaczynam polowanie na reszte rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rajciu Karolcia zaszalałaś z tymi wynikami 😮 Trzymaj się Kochana już niedługo 😘
Ja chyba też jutro poszoruje na zakupy a resztę w sobotę z mężem 🤔 Bo już mu kilka razy mówiłam twierdzi że zdążymy a jak coś to przecież bedzie mieć tydz urlopu jak urodzę ja w brecht bo bedzie latał jak kot z pęcherzem 🤪 jak nie bede miała wszystkiego. No ja mam mieć na początku wrzesnia dopiero łóżeczko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
co by sobie samopoczucie poprawic to zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1742003688 a co... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


jaki kolorek 🙂 ? super są te kombinezony 🙂


a no granacik ....


bardzo fajny ten kombinezon tyko szkoda ze nie ma zakrywanych paluszków tylko rekawiczki musza byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Karolcia 😘 dałaś rade tyle to i jeszcze troszke wytrzymasz! 😘 😘


no ale do szpitale nie ... chyba że na patollogie ... swoją droga ten stes jaki mo funduje ta lekarka to straszny ... a to chyba bardziej szkodzi ...


i chyba nie jestem złą matka co??? jak troche oszukam ta lekarkę która wydaje się byc nadgorliwa ... albo ja za mało wiem ale to jej wina że mnie nie uswiadomiła ... tak czy siak jestem spokojna że moj wojtek ma prawidlowe wymiary , i wody też są w normie ...mimo tej djety jaka mam i wysokości cukrów ... a poza tym nawet co szpital w 36 tyg jak juz to co to da ??? juz na finiszu??? kurde pocieszam sie sama jakos tymi argumentami ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
co by sobie samopoczucie poprawic to zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1742003688 a co... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


jaki kolorek 🙂 ? super są te kombinezony 🙂


a no granacik ....


no szkoda , ale to taki bardziej jesienny ... jak by temperatura miala byc poniżej 10 stopni to juz trzeba ubierac maluszkowi coś ciepłego ... a na zime to jakiś puchaty trzeba będzie ....

bardzo fajny ten kombinezon tyko szkoda ze nie ma zakrywanych paluszków tylko rekawiczki musza byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Karolcia 😘 dałaś rade tyle to i jeszcze troszke wytrzymasz! 😘 😘


no ale do szpitale nie ... chyba że na patollogie ... swoją droga ten stes jaki mo funduje ta lekarka to straszny ... a to chyba bardziej szkodzi ...


i chyba nie jestem złą matka co??? jak troche oszukam ta lekarkę która wydaje się byc nadgorliwa ... albo ja za mało wiem ale to jej wina że mnie nie uswiadomiła ... tak czy siak jestem spokojna że moj wojtek ma prawidlowe wymiary , i wody też są w normie ...mimo tej djety jaka mam i wysokości cukrów ... a poza tym nawet co szpital w 36 tyg jak juz to co to da ??? juz na finiszu??? kurde pocieszam sie sama jakos tymi argumentami ....


Kochana wiadomo,że nie jesteś złą Matką!!! Kochasz Wojciecha i martwisz sie o Niego..robisz badania..dbasz o Siebie i wszystko dla Niego!! Lekarze to czasami uważają sie za mądrzejszych a w wielu przypadkach pacjent ma więcej racji niż On..Głowa do góry Mysza!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mam ciarki.....

http://www.brzuszek.net/forum,odp_majeczka_urodzona_18czerwca_710_gram_sliczna_i_zdrowa_gratulacje_i_pozdrowienia_dla_jej_wspanialych_rodzicow,17,372701.html,str=0

Taka maleńka Niunia..a taką wielką ochote ma żeby żyć!!!!! Kruszynka Kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ale mam ciarki.....

http://www.brzuszek.net/forum,odp_majeczka_urodzona_18czerwca_710_gram_sliczna_i_zdrowa_gratulacje_i_pozdrowienia_dla_jej_wspanialych_rodzicow,17,372701.html,str=0

Taka maleńka Niunia..a taką wielką ochote ma żeby żyć!!!!! Kruszynka Kochana 🙂


no ja też ,taka z niej kruszynka zeby tylko szybciutko przybierała na wadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...