Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...


a ona na kiedy ma termin!? moze ja jeszcze przetrzymaja...
czyli Zocha jednak upiekla jablecznik 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no kurde mogłaby wytrzymać fakt przynajmniej te dwa tygodnie do tego 9 miesiaca...
trzymam kciuki ja chętnie przyjmę na klate to rozwarcie 🤪
ide cos zjesc sa później dorwać meza po pracy jak wroci 🤪 🤪 ☺️
do usłyszenia jutrro lub wczesniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde mogłaby wytrzymać fakt przynajmniej te dwa tygodnie do tego 9 miesiaca...
trzymam kciuki ja chętnie przyjmę na klate to rozwarcie 🤪
ide cos zjesc sa później dorwać meza po pracy jak wroci 🤪 🤪 ☺️
do usłyszenia jutrro lub wczesniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
UFF JUZ JESTEM
to była jakaś masakra , zle mi sie zrobiło .... myślałam że zejde ... jeszcze sama w chacie , ból jakis masakra ... ale zległam i jeszcze gorzej , brzuchol taki ból ale ,nie skurcze tylko tak ze srodka jakby żołądek ... ale tak leże i myśle mineła godzina i mi zle coś nadal jakos w głowie mi sie zaczeło krecic .... myśle że chyba musze coś zjesc bo godzina mineła ... ja wstaje a nogi jak z waty .... łapy się trzęsą jak na głodzie alkoholowym .... ale ufff dorwałam jakieś jedzonko , owoca i do glukometru że może to cukier ja patrze a tam 75 wynik ... nigdy nie miałam tyle ... i pewnie z tąd te dziwne obiawy , nikomu nie życze ... jak pomysle co mogło się stac gorszego jak by mi tak opadło jeszcze ... to nie doszła bym do kuchni już .... ale zjadłam coś i po 15 min już zaczeło byc lepiej .... uff właśnie zjadłam juz też obiadek ... i czuje się jakas senna i zmęczona tymi atrakcjami ....

kAROLINKA ja mam objawy identyczne...niewiem co to za diabel zezarlam teraz banana i nektaryne i mi lepiej troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...


a ona na kiedy ma termin!? moze ja jeszcze przetrzymaja...
czyli Zocha jednak upiekla jablecznik 🤪 😁

niewiem wlasnie na kiedy ona miala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
UFF JUZ JESTEM
to była jakaś masakra , zle mi sie zrobiło .... myślałam że zejde ... jeszcze sama w chacie , ból jakis masakra ... ale zległam i jeszcze gorzej , brzuchol taki ból ale ,nie skurcze tylko tak ze srodka jakby żołądek ... ale tak leże i myśle mineła godzina i mi zle coś nadal jakos w głowie mi sie zaczeło krecic .... myśle że chyba musze coś zjesc bo godzina mineła ... ja wstaje a nogi jak z waty .... łapy się trzęsą jak na głodzie alkoholowym .... ale ufff dorwałam jakieś jedzonko , owoca i do glukometru że może to cukier ja patrze a tam 75 wynik ... nigdy nie miałam tyle ... i pewnie z tąd te dziwne obiawy , nikomu nie życze ... jak pomysle co mogło się stac gorszego jak by mi tak opadło jeszcze ... to nie doszła bym do kuchni już .... ale zjadłam coś i po 15 min już zaczeło byc lepiej .... uff właśnie zjadłam juz też obiadek ... i czuje się jakas senna i zmęczona tymi atrakcjami ....

kAROLINKA ja mam objawy identyczne...niewiem co to za diabel zezarlam teraz banana i nektaryne i mi lepiej troche



no po takim chlustum plustum .... to cukier spadł i z tą te obiawy .... dzidzia ma zawsze 20 mniej niż my i to jest bardzo niebezpieczne .... nawet gorsze niż za duży cukier ... nie ma żartów z tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...


ło masz a który ona tydzień miała....już czas na nią ???

patrzylam w tabelke ,ona ma na 23wrzesnia ... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...


ło masz a który ona tydzień miała....już czas na nią ???

patrzylam w tabelke ,ona ma na 23wrzesnia ... 🥴 🥴 🥴


to faktycznie troszkę za wcześnie. A czy to Iza miała w niedziele do Łodzi jechać, przeprowadzać i w ogóle ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...


ło masz a który ona tydzień miała....już czas na nią ???

patrzylam w tabelke ,ona ma na 23wrzesnia ... 🥴 🥴 🥴


to faktycznie troszkę za wcześnie. A czy to Iza miała w niedziele do Łodzi jechać, przeprowadzać i w ogóle ????


No jej mąż miał takie plany, może to ze stresu, takie decyzje podejmować na tym etapie, raaany 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂

nie pamietam 😮 😮 😮 😮 ja chyba nie chudlam,a trzymalam linie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale winszuje 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też nie chudłam a przydało bys sie chociaz 5 kg 🙂


Laski coś w tym jest że się na koniec chudnie mi mąz dzisiaj rzucił hasło kochanie ty jakos zeszczuplałas hm....dobre dobre niech któas piecze dla mnie ten jabłecznik plisss 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem Laseczki, widzę że Asia Wam już nadała o naszej Izie. Biedulka boi się i nie wie co dalej z nią będzie. Pozdrowiłam ją i prosiłam, żeby dawała znać w miarę na bieżąco... 🙂
Kurcze,chyba naprawdę się zaczyna,ja jestem ciekawa,która rozpocznie serię wrześniówek, bo jak widać, różnie to może być 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
O Matko kobiet co tu się dzieje mam chwile i zerkam a tu się sypią laski jedna po drugiej,jezu ja czuje że koniec jest blisko masakra.No ale faktycznie Agatka za wczesnie ma to rozwarcie hm...ciekawe co dalej 🤨

To na szczeście nie ja mam rozwarcie, tylko Iza rybka 🙂 Ja chcę mieć,ale pod koniec sierpnia dopiero 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
A czy my mamy gdzies w wątku naszym przepis na ten jabłecznik????

tak jest w wątku przepisy kulinarne wrześniówek- czaję sie na niego ale jednak chcaiałbym pozostac tą wrześniówką 🙂 termin 3 września wg USG jak najbardziej mi odpowiada, jak na chwilę obecną to sie od gości nie mogę opędzić:/ tyle lat w Poznaniu mieszkamy i nikt nas nie chciał odwiedzać, a teraz to sie drzwi nie zamykają;/ akurat jak człowiek chce odpocząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...