Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My będziemy chcieli rodzić w sali jednoosobowej a potem będę chciała leżeć na sali "zbiorowej", czyli 3-4 osobowej. Właśnie tak jak piszecie, by można było zostawić maleństwo i wyskoczyć nawet do wc a nie lecieć na drugi koniec oddziału by zostawić dziecię położnym w sali dla noworodków. W jedynce nudno by było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI


siema Czarnulka 🙂
jak się masz ? Trzymasz się jeszcze jakoś psychicznie na tych Hawajach? Bo fizycznie to wiem, że trzymasz się twardo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI

Hej Aguś!!!! Jak tam z Tobą?? Rusza się coś w końcu, czy oni zamierzają Cię tam jeszcze przetrzymywać dłużej tak bezproduktywnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI


siema Czarnulka 🙂
jak się masz ? Trzymasz się jeszcze jakoś psychicznie na tych Hawajach? Bo fizycznie to wiem, że trzymasz się twardo 😉

mały uparciuszek z Twojej córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI


siema Czarnulka 🙂
jak się masz ? Trzymasz się jeszcze jakoś psychicznie na tych Hawajach? Bo fizycznie to wiem, że trzymasz się twardo 😉

A JAK MAM SIE TRZYMAC JUZ MAM WSZYSTKIEGO DOSYC , WSZYSKO JUZ NA WYWOŁANIE MI DALI I NIC SIE NIE DZIEJE....PO PROSTU NIE CZAS NA MAŁA I JUZ.....WCZORAJ SIE WKUR**I POSZŁAM NA POGAWEDKE Z ORDYNATOREM I PO PROSTU JEZELI BYŁO ZLE TO MUSIELI WYWOŁAC , A TERAZ WSZYSTKO JEST DOBRZE Z MAŁA PRZEPŁYWY IDEALNE I CZEKAMY....NIE WIEM NA CO...... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI

Hej Aguś!!!! Jak tam z Tobą?? Rusza się coś w końcu, czy oni zamierzają Cię tam jeszcze przetrzymywać dłużej tak bezproduktywnie???

do porodu mam tydz czasu , jeszcze na pewno przenosze z 2 to tak z 3 tyg posiedze sobie na hawajach a co.....nic nie moga zrobic bo wszystko jest dobrze .....wiec czekamy.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI

Hej Aguś!!!! Jak tam z Tobą?? Rusza się coś w końcu, czy oni zamierzają Cię tam jeszcze przetrzymywać dłużej tak bezproduktywnie???

do porodu mam tydz czasu , jeszcze na pewno przenosze z 2 to tak z 3 tyg posiedze sobie na hawajach a co.....nic nie moga zrobic bo wszystko jest dobrze .....wiec czekamy.... 🙂 🙂 🙂

to dobrze że wszystko jest dobrze..o !! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI

Hej Aguś!!!! Jak tam z Tobą?? Rusza się coś w końcu, czy oni zamierzają Cię tam jeszcze przetrzymywać dłużej tak bezproduktywnie???

do porodu mam tydz czasu , jeszcze na pewno przenosze z 2 to tak z 3 tyg posiedze sobie na hawajach a co.....nic nie moga zrobic bo wszystko jest dobrze .....wiec czekamy.... 🙂 🙂 🙂


Ty się tam należysz....kurde masakra jakaś!Szlaka można dostać, ale widać tak jest dla Małej najlepiej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Wszystkim dziekuje za sms i pamiec kochane......
NIC SIE NIE DZIEJE , NIE URODZIŁAM HI HI

Hej Aguś!!!! Jak tam z Tobą?? Rusza się coś w końcu, czy oni zamierzają Cię tam jeszcze przetrzymywać dłużej tak bezproduktywnie???

do porodu mam tydz czasu , jeszcze na pewno przenosze z 2 to tak z 3 tyg posiedze sobie na hawajach a co.....nic nie moga zrobic bo wszystko jest dobrze .....wiec czekamy.... 🙂 🙂 🙂

dobrze ,ze z małą jest wszystko ok ,a i faktycznie może w koncu jej sie znudzi i sama sobie wyjdzie 😉 😉tylko najgorsze w tym wszystkim jest czekanie i to jeszcze w "hawajskich" warunkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Jak tam u Was kochane cos sie dzieje, macie jakies skurcze czy cos....., jak sie czujecie, opadły wam brzuchy ....bo mi nic a nic ...cały czas wysoko, jak mnie badaja to nie daja rady zeby sie tam dostac hi hi ....

Mój już drugi tydzień jest klapnięty 🙂 Ciekawe co mi dzisiaj powie lekarz?
Trzymaj się Aguś ciepło i nie daj się...A skoro już jest lepiej z Twoimi przepływami to nie mogą Was zwolnić do domku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Jak tam u Was kochane cos sie dzieje, macie jakies skurcze czy cos....., jak sie czujecie, opadły wam brzuchy ....bo mi nic a nic ...cały czas wysoko, jak mnie badaja to nie daja rady zeby sie tam dostac hi hi ....


Moja mama mówi, że mi se brzuch obniżył niby...ale ja tego nie widzę.skurcze miewam, raz słabsze,raz mocniejsze...jutro mam ktg zobaczymy co tam słychać 🙂 I jesli nie urodzę do poniedziałku, to mam przyjechać do gina na 15 i jak to on określił "ma swój patent żeby Mała zaczęła wychodzić". Obiecał że najpóźniej 14 Gabi będzie już z nami.
I to nie jest ten cały masaż szyjki, tylko zwykłe badanie-widać wie co naruszyć żeby poszło 🙂
Sąsiadka właśnie była u niego w dzień terminu,zbadał ją, wyszła i ledwo dojechała do domu odeszły jej wody i zaczęły się skurcze....więc mam nadzieję, że jesłi dotrwamy do tego 12 to i u nas tak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
asiulenka ,a Ty w którym szpitalu bedziesz rodziła bo widzę ,że z Elbląga jestes 🙂 🙂 🙂 🙂


ja w wojewódzkim... a Ty dokładnie skąd?

ja w wojskowym tam dwa razy rodziłam i chwale sobie ten szpital 😉a dokładnie to ze Sztutowa jestem 🙂


też słyszałam dobre opinie o wojskowym, nawet mam go pod nosem, bo mieszkam zaraz obok 🙂
ale jakoś cały czas lecze się w wojewódzkim, mam lekarza z tego szpitala a do tego moja mama w nim pracuje
[/qu
fajnie miec tak szpital pod nosem ja mam kawalek drogi niestety :unsure
w sumie do tego wojewódzkiego to tez pewno nie masz daleko,a i jeszcze jak mama tam pracuje to juz całkiem fajnie 😉 😉
moj lekarz to sie dobrze składa ,że tez akurat w tym wojskowym pracuje 😉zawsze tez inaczej 😆


dokładnie, pierwwszy raz w ogole bede rodzic wiec sie okaze co mnie tam bedzie czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
nie znalazłam nic dla siebie,mojemu bejbusiowi kupiłam śpiocha 🙃

jakby nie było zawsze jakis zakup 🤪 😁

Uwielbiam chodzić po lumpach 🙂 na razie wstrzymuję się z zakupami, bo nie wiem jaki rozmiar mnie spotka na wiosnę, ale dla Olgi zawsze coś wyciągnę ☺️

u mnie jest jeden lump ceny kosmiczne a ciuchy tragiczne 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...