Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sie nie przejmuje tym ze on nie chce isc bo sama nie wiem czy chce zeby to ogladal, ale boje sie byc tam sama z drugiej strony bo polozne to se wyjda i wroca jak cos bedzie sie dzialo a my przerazone same bedziemy Przytylam juz z 9kg razem, ale caly trzeci miesiac 3gk czwarty 3kg teraz minely dwa tygodnie i juz ponad 2kg, a przez 1i 2miesiac tez napewno cos ale sie nie wazylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
to bardzo stare zdjecie, ale na twarzy nic nie przytylam, w sumie to sie dziwie bo wszystkie moje kolezanki zaczynaly od twarzy, okraglaly, a ja cala jestem okragla poza twarza


nie przejmuj się każda z nas tyje inaczej , jedna mniej druga więcej 🙂 będzie czas po porodzie żeby myśleć nad zbijaniem zbędnych kg 😜
i ja też strasznie bym chciała żeby mój był ze mną ... ale nic na siłę


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
wedlug tego kalkulatora to moja waga jest na 40 tydzien ciazy, teraz to juz w ogole sie zalamalam, zebym nie byla swiadoma ze odchudzanie zaszkodzi dziecku to bym na diete przeszla a tak bede tylko patrzec jak rosne

czym Ty się przejmujesz? daj spokój 🙂
ile teraz ważysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
wedlug tego kalkulatora to moja waga jest na 40 tydzien ciazy, teraz to juz w ogole sie zalamalam, zebym nie byla swiadoma ze odchudzanie zaszkodzi dziecku to bym na diete przeszla a tak bede tylko patrzec jak rosne


a co tak średnio jesz dziennie ???
chyba normalnie jak wszyscy, jakies kanapki na sniadanie albo platki, obiad roznie, duzo owocow czasem cos slodkiego, tylko ze stracilam prace jak zaszlam w ciaze i mam duzo mniej ruchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
wedlug tego kalkulatora to moja waga jest na 40 tydzien ciazy, teraz to juz w ogole sie zalamalam, zebym nie byla swiadoma ze odchudzanie zaszkodzi dziecku to bym na diete przeszla a tak bede tylko patrzec jak rosne


a co tak średnio jesz dziennie ???
chyba normalnie jak wszyscy, jakies kanapki na sniadanie albo platki, obiad roznie, duzo owocow czasem cos slodkiego, tylko ze stracilam prace jak zaszlam w ciaze i mam duzo mniej ruchu


najwidoczniej taki Twój urok ... nic się nie martw jak Ci się urodzi dzidziuś to będziesz w ciągłym ruchu to zrzucisz prędziutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
ja waże 59 kg a według kalkutora to powinnam ważyć 61.5 to juz nieduzo mi brakuje 😜
gdybym ja tyle wazyla to wcale bym sie nie martwila, zawsze wazylam 62kg jak rzucilam palenie 73, pod koniec zeszlego roku nie wiedziec czemu przytylam do 78 a teraz mam juz 87wiec jest powod do nerwow, ale po ciazy mam zamiar wrocic do pierwszej wagi, wiem ze ciezko bedzie bo to duzo, ale przeciez co rewolucja w moim zyciu nie moge byc grubsza, zawsze mialam tendencje do tycia i sie pilnowalam strasznie zeby miec te 62, ale dam rade odchudzanie zawsze dobrze mi szlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...