Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak pierzecie , albo bedziecie prały ubranka dziecięce to w proszku dla dzieci , czy w takim w ktorym pierzecie swoje ubrania .....


ja też piorę w loveli 🙂 już mam większość poprasowaną i poukładaną w szafce Szkrabika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Zamówiłam 🙂 teraz czekam, pewnie na dniach przyjdą 🙂 kaftaniki które mi się podobały pojawiły się w sobotę rano, więc czym prędzej zamówiłam 🙂

To napiszesz jak jakosciowo , bo ja tez bede musiała juz zamawiac , bo nie mam nic.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziś w Biedronce kupiłam body niemowlęce 3 sztuki za 15 zł , ale naprawde ładne i fajne gatunkowo ....bawełna fajnie się rozciągaja ... zastanawiam się czy jeszcze nie kupic .


właśnie ktoś mi mówił że są w 3paku 🙂 musze się przejechać przed lekarzem w czwartek i obczaić 😜 kolorowe jakieś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś zamówiłam wyprawkę
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-mega-7-czesci-r-62-kolory-i1605128814.html
któraś ją wrzuciła na forum 🙂

jaki kolor 🙂


zastanawiałam się długo nad beżem i żółtym ale zdecydowałam na beż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziś w Biedronce kupiłam body niemowlęce 3 sztuki za 15 zł , ale naprawde ładne i fajne gatunkowo ....bawełna fajnie się rozciągaja ... zastanawiam się czy jeszcze nie kupic .

te body to długi rekaw czy krotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziś w Biedronce kupiłam body niemowlęce 3 sztuki za 15 zł , ale naprawde ładne i fajne gatunkowo ....bawełna fajnie się rozciągaja ... zastanawiam się czy jeszcze nie kupic .


właśnie ktoś mi mówił że są w 3paku 🙂 musze się przejechać przed lekarzem w czwartek i obczaić 😜 kolorowe jakieś ??


Tak są kolorowe dla dziewczynek i chłopców , z malunkami małymi , i napisami polskimi ... bardzo sympatyczne od 52 cm do 80 cm rozmiarowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziś w Biedronce kupiłam body niemowlęce 3 sztuki za 15 zł , ale naprawde ładne i fajne gatunkowo ....bawełna fajnie się rozciągaja ... zastanawiam się czy jeszcze nie kupic .

te body to długi rekaw czy krotki 🙂


No właśnie krótki rękawek ... kiepsko na zime ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm....ciekawe dlaczego zawsze jak siadam do kompa to dzidzia zaczyna swoje harce...najczęściej jak siedzę to jest spokojna ale jak komputer jest pod ręką to zaczyn się zabawa 🙂Ahhh....oczko obsadzone 🙂Dorota jest już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj też widziałam te bodziaki 🙂Nie kupiłam co prawda,bo akurat gotówy nie miałam przy sobie( nie wiem czemu w Biedronie nie można płacić kartą), no ale jutro może się przejadę i zakupię 🙂 A nas znajomi nawiedzili-zawsze uwielbiałam towarzycho,a teraz mnie męczą takie spotkania-wolę siedzieć z moim Tomusiem w domku. Taka się jakaś zrobiłam "upośledzona towarzysko", niedawno poszli a ja mam tak wymieszane, że szkoda gadać! I chyba pójdę pod prysznic i spać za chwilkę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Hmmm....ciekawe dlaczego zawsze jak siadam do kompa to dzidzia zaczyna swoje harce...najczęściej jak siedzę to jest spokojna ale jak komputer jest pod ręką to zaczyn się zabawa 🙂Ahhh....oczko obsadzone 🙂Dorota jest już?


my już obstawiałyśmy że złapała Cię wena i cały ogród za kwieciłaś 😜 tak długo Cię nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...