Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daga,
dziękujemy 😘
I szkoda, że nie będzie Was w sobotę 😞

A kiedy Kacper płacze? Jak go zostawiasz w żłobku? Może warto, żeby zobaczył wtedy jakiegoś kumpla i.. zabrzmi to okropnie, ale zapomni o mamie a skoncentruje się na zabawie z kolegą 😉

A mój Tomek zrobił się jakiś marudny. I ma problemy z zasypianiem. Wcześniej zasypiał sam, a teraz noszę, tulę, zawijam w mumię, a on i tak nie zasypia, choć jest bardzo zmęczony, a przez to coraz bardziej marudny. Czy tak się może objawiać jakiś skok rozwojowy? Ile to potrwa...? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bartulex napisał(a):
a dziękuję dziękuje 🙂 jestem taka szczęśliwa 🙂 🙂 rany to pomyśl że rok temu byłaś na tym samym etapie ciąży 😁 😁 😁


🙂 🙂
Rok temu jeszcze nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Zaczęłam podejrzewać 10.09, a test zrobiłam 12.09 🙂 Kurcze, a wydaje się to tak dawno temu. 🙃
Jeszcze raz gratuluję! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś GRATULACJE ale super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a tak w ogóle to napisałabyś co u Ciebie bo dawno się nie odzywałaś

ja właśnie smażę naleśniki, u nas dzisiaj krokiety z barszczem 🙂

Daga skoro Kacper dobrze bawi się w żłobku a płacze tylko jak wychodzisz to myślę że nie ma co się martwić. Najważniejsze że nie płacze jak już tam jest tylko ładnie się bawi. Może jak wróci od babci wszystko się zmieni.
a Wy jakie plany macie na samotny tydzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz koniecznie co tam u Was słychać ???

Asiu planów póki co nie mamy żadnych a to z tego względu ze może się okazać, że Krzysiek będzie musiał być w razie czego na miejscu jakby się coś spieprzyło w pracy. Także jakiekolwiek decyzje co do wyjazdu będziemy podejmować pewnie w niedziele.

A Kacper w sumie płacze tylko w drodze tam i dopóki nie wyjdę potem zazwyczaj ładnie się bawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Gratulacje 😁 bardzo się cieszę ze nareszcie się udało 🙂 tylko żeby wszystko było ok 🙂
u nas wszystko ok, Bartek już duży i zupełnie samodzielny, rozgadany i już jeździ na rowerze na 4 kołach 😁 😁 😁
Maiłam iść do pracy właśnie od dziś ale nie udało się bo ktoś miał lepsze znajomości... no ale za wiele się bym nie napracowała 😜 😜 😜 ja na razie dobrze się czuje żadnych dolegliwości oprócz braku okresu i częstego oddawania moczu 😜 w przyszłym tygodniu idę do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 pamiętacie mnie jeszcze?? 🙂

podczytuję Was od czasu do czasu ale ze wzgl na to, że nie mam możliwości się z Wami spotkać jakoś się odsunęłam od pisania..

w każdym razie 🙂 doczytałam na forum, że Ela jest w ciąży 🙂 więc chciałam również gorąco pogratulować 🙂 zyczyć spokojnej, bezproblemowej ciąży oraz lekkiego i szybkiego rozwiązania 🙂 😘 😘 😘

Pozdrowienia dla Wszystkich Mamusiek 🙂

p.s. Kubuś zaliczył niedawno pierwszą wizytę w Krakowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Mati coraz lepiej znosi rehabilitację, jeszcze trochę się złości ale niektóre ćwiczenia mu się podobają 🙂 Zresztą tyle tam zabawek i wszystkiego że szok, sam nie wie czego dotykać, no i dzieci też są więc ma kogo zaczepiać. Od dzisiaj Tomek z nim jeździ bo ja niestety nie mogę mieć tyle wolnego, a on pracuje na popołudniu więc jest ok.
ELA GRATULUJE!!!! 🙂 🙂 🙂 Ja też jestem majóweczka ale 2010 🙂
Magda ja już mam sobotę zarezerwowaną 🙂 także trzeba tylko obmyślić plan 🙂
GoGr pewnie że pamiętamy, szkoda że nie piszesz z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta, Asia, to proponuję o 11, przy zalewie, od strony ulicy Bulwarowej, przy niegdysiejszym wejściu na basen, obecnie jest tam budka z lodami (podobno pysznymi 🤪 ).
Może być 11 czy wolicie wcześniej/później? Nie wiem jak macie ustawioną porę obiadową no i żeby Tobie Asiu było sensownie dojechać i żeby dziewczynkom dnia nie rozregulować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ela wielkie gratulacje! Obyś dobrze zniosła ciąże 🙂 🙂

Ankas witaj, chyba coś źle patrzysz bo my cały czas tu piszemy 🙂 🙂 Z której części Krakowa jesteś??

Daga, myśle, że Kacper ma poprostu taki okres, ale skoro się ładnie bawi jak Ciebie nie ma to wydaje mi się, że nie powinnaś się martwic 🙂

Asiu jaktam Twoje Dziewczyny?

Anetko jak po kolejnej rehabilitacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Kacper sobie śpi a ja jem w końcu śniadanie 🙂
Wielkie pakowanie mnie jeszcze czeka i powoli zaczynam się denerwować 😞 Tydzień bez mojej kochane żaby 😞 Oby nam się udało gdzieś wyjechać bo jak będziemy siedzieć w domu to chyba zwariuje bez niego.

Witaj akans gratulacje dzidzi 🙂 i zaglądaj do nas częściej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja wczoraj cały dzień nie miałam internetu,wiec dopiero dziś jestem 🙂

Ela gratuluję!i życzę żebyś bardzo lekko zniosła ta ciążę 😘jeszcze raz gratuluję 🙂

Dagii będzie dobrze nic sie nie martw 🙂 odpoczniesz sobie,a Kacperek będzie bardzo szczęśliwy u babci która na wszystko pozwala 😁

Karina jak u was z alergią lepiej coś??

Asia co tam u was??jak dziewczynki??

Aneta super,że z rehabilitacjami juz lepiej i super,że ta operacja bedzie wcześniej 🙂

Akans witaj na forum i zaglądaj jak najczęściej do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł!
Co do spotkania to wolałabym po drzemce i obiedzie, a ty Asia też będziesz?? Nie masz innego wyboru 😜
Akans witaj na brzuszku 😉
Karina na rehabilitacje coraz lepiej, Mati coraz bardziej się przyzwyczaja i chyba widać małe postępy dzięki ćwiczeniom 🙂
Daga na pewno będziecie tęsknić ale z drugiej strony odpoczniecie i dobrze wam to zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

dzisiaj miałam zabiegany dzień ale wreszcie usiadłam 😁
chciałam sobie posprzątać dzisiaj żeby jutro już nic nie robić, międzyczasie obiadek, spacerek, wieczorem zakupy i cały taki dzień......padam

ale za to Dziewczynki były dzisiaj super grzeczne, teraz już smacznie śpią 🙂
Rafał ogląda mecz 😉 a ja zasiadłam do kompa

GoGr zaglądaj tu do nas częściej 🙂 ja zawsze jak przejeżdżamy przez Mszanę w drodze do Sącza to myślę o Tobie ale nawet nie mam nr żeby zapytać czy na kawkę możemy wpaść 😉

Aneta, Magda
co do spacerku to ja chętnie, nie mogłabym odmówić sobie takiej przyjemności.......chodzi mi oczywiście o te lody o których wspominała Magda 😁 😁 😁 😉 😉 😉 tylko że też wolałabym po drzemce bo u nas właśnie około 12 i po obiadku.

Akans witaj na forum 🙂

Daga dasz radę, tydzień szybko zleci, ale faktycznie lepiej nie siedzieć wtedy w domu bo się strasznie tęskni....wiem to po sobie, taka cisza i spokój, straszne 🤪
a zawsze zapominam zapytać jak się książki podobają?

Aneta super że Mati lepiej na rehabilitacjach, z każdą kolejną będzie już tylko lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...