Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja się zakochałam w tym wózku
http://allegro.niemowlaki.info/?43 tylko kolor MOHIKAN-04 szaro błękitny

wczoraj go oglądałam i jest całkiem całkiem, nie chce 4ch takich wielkich pompowanych kółek, bo jak ja go wniosę na 3 piętro 🤢

o tako są różne opinie, ale ostatnie 3 dni spędziłam na forach o wózkach i nie ma takiego, na którego by ktoś nie psioczył...zawsze są wady i zalety...

Podoba Wam się czy tak sobie ?? szczerze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczek no to jeszcze 100ml i pecherz bylby w granicach wytrzymalosci :P

malena wizualnie bardzo ladny tylko kosz na zakupy maly i jakos nie lubie skretnych kolek :| ostatnio babka w biedronce biedna nie mogla wyrobic wozkiem, obijala sie na lewo i prawo :P ja się raczej przemęcze tym moim co mam a pozniej zobaczymy, jakas spacerowka lzejsza pewnie bo z G czesto bedziemy jezdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piernicze jaka ja jestem niezdarna !!!!;/;/;/ Takiego wywinęłam orła pod prysznicem, że mało brakowało a bym przypieprzyła głową w bardzo niefajny kant :/ 😠 😠 Dobrze, że poleciałam na dupsko a nie na brzuch... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena wyglada fajnie ale fakt,ze kosz na zkupy ma bardzo maly.tez kiedys czytałam opinie o wozkach i mysle ze nie nie ma co brac sobie tego tak do serca,bo kazda z nas ma inne gusta i jednej bedzie sie jezdzilo takim lepiej a drugiej bedzie gorzej.Zobaczysz w sklepie,byle dla Ciebie było wygodnie poruszac sie tym wizkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta84 napisał(a):
Właśnie z tym spaniem, nie można nad tym zapanować. Wczoraj nawet kupiłam w Lidl poduszkę do spania dla ciężarnych ale jak się rano obudziałam, to poduszka byla na drugim końcu łózka.

Ja mam na razie tylko komplecik 5 częściowy kupiony tego dnia gdy się dowiedziałam, że będzie dziewczynka 🙂 Większe zakupy zacznę po remoncie pod koniec lipca, bo i tak wszystko będzie w worki pakowane i do piwncy wynoszone.

Ja też tak planuję zrobić 🙂 Zobaczymy jak nam pójdzie remont. Szukam póki co inspiracji na urządzenie pokoju dla nas i dla dziecka ale nie wiem jeszcze jaka płeć więc nie zdecydowałam konkretie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W temacie wózków to powiem Wam, że ja już kompletnie zgłupiałam. Wolałabym kupić wózek raz i mieć święty spokój, a nie oddzielnie głęboki, a potem spacerówkę... bo jak miałam z Misiem wózek, ten Graco Quatro to zima mi przeleciała raz dwa, a potem jak Miś miał 5-6 m-cy chciał na siedząco jeździć, zresztą za długu był do gondolki więc śmigaliśmy już w wersji spacerowej. Nie chce mi się po 5 m-cach, czy 6-ciu użytkowania go sprzedawać i szukać spacerowego. To po pierwsze. Po drugie 🙂 to kurcze co widzę nowy model wózka to się zastanawiam, czy mój wybór X Landera jest naprawdę dla mnie najlepszy. Czy może jeszcze szukać innego. Trochę mi się nie chce szukać innego - tak się napaliłam na tego X Landera. A poza tym żebym miała lekki wózeczek do wnoszenia na 3 piętro (bo tez mam taki problem) musiałabym kupić sobie aluminiowy wózek za 3 tysiaki z małymi kółeczkami ("marketowy" jak dla mnie a nie na polskie chodniki) a o prowadzeniu zimą takiego wózka mogę zapomnieć... Gust to wiadomo, ze każda z nas ma inny więc jednego uniwersalnego wózka pewnie nie znajdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Na początek duża słonka wszystkim życzę (wiadomo.. tego w sercach 😉)

Anetko, to spanie na lewym boku... Jak dla mnie to troszkę 'przegięcie' z tym lewym bokiem, bo wiadomo, że nie sposób tak przespać całą noc... A my się tylko przez to nakręcamy..
Oczywiście możemy się starać zasnąć na nim, ale cała noc..
Zazwyczaj budzę się w innej pozycji 🙂
A jak leżę na wznak to jak pisałyście, Maluszek najbardziej kopie 🙂
I najlepsze jest to, że łatwiej mi zasnąć na prawym boku.
Do tego w ciąży z córcią-ona od 7mca właziła mi pod lewe żebro i w ogóle nie mogłam leżeć na lewym boku, bo mnie po prostu bolało...
Ręce też mi drętwieją, to chyba taki urok ciąży... Nogi troszkę też .. Pocieszam się, że do rozwiązania coraz bliżej, więc dam rady 🙂
Damy wszystkie radę...

A później będzie Maleństwo i zapewne świata poza nim nie będziemy widzieć 🙂
A wszystkie smutki, bolączki szybko odejdą w niepamięć 😁

Ach co do badań Anetko, ja chodzę do szpitala miejskiego do laboratorium i mogę polecić 🙂
siniaka nie miałam ani razu i zdaje mi się, że badania robione są expresowo 🙂
(jestem honorowym dawcą krwi, więc ... ogólnie nie boję się oddawania krwi, ale gdybym czuła, że pielęgniarka jest kiepska to bym tam nie chodziła 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.x-lander.pl/

Moje kolory to energy, ametyst lub arctic (ten jasny z czerwoną rączką) a jeśli będzie chłopiec to zielony forest. No i myślę o modelu X Lander XA.

http://www.youtube.com/watch?v=brIoUjKUPHY
a tu jest prezentacja tego wózka - wprawdzie chyba po węgiersku ale świetnie gość zaprezentował ten wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
Zuziaczek no to jeszcze 100ml i pecherz bylby w granicach wytrzymalosci :P

malena wizualnie bardzo ladny tylko kosz na zakupy maly i jakos nie lubie skretnych kolek :| ostatnio babka w biedronce biedna nie mogla wyrobic wozkiem, obijala sie na lewo i prawo :P ja się raczej przemęcze tym moim co mam a pozniej zobaczymy, jakas spacerowka lzejsza pewnie bo z G czesto bedziemy jezdzic.
ale skrętne koła można zablokować i po bólu 🙂
nie wiedziałam, ze pęcherz ma 700 ml pojemności 🙂
he he

madziek84 napisał(a):
Zuziaczku ze wytrzymalas jeszcze z pelym pecherzem na wage wejsc 😉
no już resztkami sił, ale na szczęście waga stoi obok kibelka 😉 to jakoś dałam radę 😁

Malena, ten MOHIKAN bardzo mi się podoba, zwłaszcza w różowym kolorze z białym dołem 🙂
I koła też niczego sobie, przecież nie są malutkie.
Jaka to firma ?
Tako Captiva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena, ten MOHIKAN bardzo mi się podoba, zwłaszcza w różowym kolorze z białym dołem 🙂
I koła też niczego sobie, przecież nie są malutkie.
Jaka to firma ?
Tako Captiva?

Tak, to Tako Captiva 🙂 Ten różowiutki dla dziewczynki też śliczny, widziałam go na żywo -cudo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
dziewczyny co myslicie o tym zeby tesciowa byla przy porodzie? dodam ze jest emerytowana polozna ktora wszyscy sobie chwala ze to aniol a nie kobieta......



Jeśli masz do niej zaufanie i masz z nią dobre relacje to dlaczego nie? Zwłaszcza, że to dobra położna była 🙂 Ja bym brała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
a ja mam czarno niebieski :P dla cóci :P

cholera ale w tym funduszu alimentacyjnym wymyslaja.... no ale najwazniejsze ze juz cos sie dzieje i jak zloze papiery to dostane pieniadze tylko ze zaleglych nie 😞
ale chyba lepiej, że zaczniesz w końcu dostawać a nie żyć dalej za swoje pieniądze, zawsze to jakiś dodatkowy grosz...
a że nie dostaniesz wstecz to możesz walczyć z chłopem, żeby dał.

Minona, czy Ty chcesz się zabić ? Uważajcie na siebie dziewczyny, bo teraz łatwo przecież się uszkodzić... siebie jak siebie ale najgorzej dzidzię...

Nie wiem, czy ja bym się nie wstydziła rozwalić przed teściową... ale skoro położna, to może i tak 🙂
Zawsze to położna przecież była, no nie ? 😉 Naoglądała się już wystarczająco a może się przydać.

Z X-landerów XA podoba mi się kolor CARBON, pasowałby do fotelika Recaro, który mamy (czarno-srebrny).
Ale znów wszystko takie ciemne dla dziecka ?? Hmm...
Sama nie wiem...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/carbonxa.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6323/carbonxa.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/recaroo.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4741/recaroo.jpg[/IMG][/URL]



Ten amethyst (fiolet+szary) też prześliczny !!!

malena10 napisał(a):


Tak, to Tako Captiva 🙂 Ten różowiutki dla dziewczynki też śliczny, widziałam go na żywo -cudo 🙃
Kurczę... muszę się w końcu wybrać na oglądanie wózków 🙂 Nie mogę się doczekać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
fredeczkaa napisał(a):
dziewczyny co myslicie o tym zeby tesciowa byla przy porodzie? dodam ze jest emerytowana polozna ktora wszyscy sobie chwala ze to aniol a nie kobieta......



Jeśli masz do niej zaufanie i masz z nią dobre relacje to dlaczego nie? Zwłaszcza, że to dobra położna była 🙂 Ja bym brała 🙂



wlasnie o to chodzi ze to dla mnie troche krepujace a wczoraj jak sie spotkalysmy w kolejce do lekarza to sie pytala czy chcialabym zeby byla.... z jednej strony jak najbardziej a z drugiej sama nie wiem. corcie rodzilam sama i gdyby nie lekarz ktory przyszedl po porodzie i wyzwal mnie od idiotek to by bylo suuuuuper.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Nie wiem, czy ja bym się nie wstydziła rozwalić przed teściową... ale skoro położna, to może i tak 🙂
Zawsze to położna przecież była, no nie ? 😉 Naoglądała się już wystarczająco a może się przydać.

odbierala nawet mojego brata od porodu hehe. tzn ona by nie odbierala porodu ale by pomagala i wspierala psychicznie... ahhh jeszcze duzo czasu.
ale przy bratowej mojego G. byla przy porodzie rok temu i bratowa chwalila sobie ze ja pocieszala wspierala i wogole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście skończyło się na obitym tyłku, ale strachu było.. Dzisiaj wogóle jestem jakaś nierozgarnięta, tyle roboty a ja sobie siedzę 😜 a jeszcze mam w sobotę dwa zaliczenia+egzamin i się chciałam zacząć dzisiaj uczyć, ale chyba niz z tego 🤨 To pewnie przez to, że wieczorem wizyta, a to mnie zawsze wybija z rytmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...