Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia tej osobie, która Cię tak zdenerwowała, to się porządny opiep...należy. Całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło 🙂

Bojalubie tak trzymaj. Cieszę się, że udalo nam się Ciebie pocieszyć 🙂

Aga cieszę się, ze nasi forumowi ulubieńcy-bliźniaki prawidłowo się rozwijają 😆 też mi się podoba Twoje zdjęcie, ma w sobie coś artystycznego

Kasiuszka ależ z Ciebie chudzinka 😉 widać, że masz figurke modelki. Buciki śliczne. Wogóle małe butki, to rzecz, która najbardziej mnie rozczula.

Zuziaczku gonię Cię...jeszcze 0,5 kg i też będzie 60 🙂

Fredeczka dzięki, że wrzuciłaś tą rozpiskę z kosztami. Kurcze, nie wiedziałam, że aż tyle kasy idzie.

Dziś obróciłam do Warszawy i z powrotem, żeby pozałatwiać sprawy na uczelni i trochę się przy okazji strachu najadłam 🥴 Wstałam o 4.40, zjadłam sniadanko i o 6.10 ruszyłam autokarem. Po ok. 2 godzinach jazdy nagle poczułam uderzenie gorąca, oblałam się zimnym potem, ciemno przed oczami, masakra czuje, że mdleje na siedząco, szybko glowa między kolana 🤨 i mówię do kobiety, która siedziała obok mnie, że jestem w ciąży i zaraz zemdleję. Ta pobiegła szybciutko do hostessy, włączyli zimny nawiew, dostałam wodę i na szczęście zrobilo mi się po 2 minutach lepiej ale strachu sie najadłam, już miałam wizje jak mnie karetką zabierają 🤢 Jako dziecko zemdlałam 2 razy w kościele ale, żeby na siedząco to mnie zdziwiło. Myslę, że to przez niskie ciśnienie, przy ostatniej wizycie miałam 96/69, więc teraz bez kawy nie ruszam się z domu i do końca ciąży sama poza Olsztyn się nie wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZISIAJ MARZENKA BIERZE ŚLUB 🙂 KOCHANA MAM NADZIEJĘ , ŻE WSZYSTKO WYSZŁO TAK JAK TO SOBIE WYMARZYŁAŚ I ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Zuziaczek - 150zł w ciągu miesiąca które trzeba odkładać a nie jednorazowy zakup. 🙂

bojalubie moj ex tez jak odchodzil to chcial miec kontakt z dzieckiem itd a wyszlo tak ze prosilam sie go zeby przyjechal do niej chociaz na spacer ja zabrac a i tak nie przyjezdzal 😞 w ciagu roku i 4 mies spedzil z nia lacznie jakies 2,5godz z czego ok godzine na roczek jak przywiozl prezent ale to siedzial i ogladal tv i gadal ze swoja siostra, mala go olewala dopiero jak wyciagnal telefon to sie nim zainteresowala.
jesli tak bedzie to sorrki za wyrazenie ale chuj mu w dupe !
tez balam sie ze nie bede umiala nikogo pokochac a jednak mylilam sie 🙂 glowa do gory !!

Gosia mam nadzieje ze wszystko juz dobrze i skurcze minely?

dla Marzeny wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia!!

a teraz o sobie cos skrobne....

pol nocy mialam z glowy bo ok 22.30 mala huknela sie w lozeczko i rozwalila sobie obok oczka :| ma ranę, siniaka i spuchnięte oko 😞 dobrze ze tak to sie skonczylo bo zeby by stracila jakby tak uderzyla....... pozniej o 2 jakis idiota zaczal drzec nam sie pod oknem i nie spalam do 4 i o 6 pobudka.....
za chwile jade na egzaminy. dzisiaj teoretycznie 3 ale jestem z jednego zwolniona bo dostalam 5 z pisemnego i czekam na wyniki kolejnych dwoch. licze ze z jednego mam 6 albo chociaz te 5 to tez bede zwolniona i zostaje 1 😁

milego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja od soboty w domu. Choć dopiero dziś nabrałam sił na poczytanie forum. 🙂 Muszę wam powiedzieć, że jazda samochodem 550km to trochę męczące w naszym stanie. Tym bardziej, że w samochodzie nie było za dużo miejsca i nie mogłam się wygodnie rozsiąść. ale i tak było warto trochę pomęczyć się. 🙃 jeśli chodzi o bobaska to kopie mnie coraz mocniej i częściej no i do tego wyczuwam już jej ruchy bardzo silnie-czuję jak się wierci 😉 zwłaszcza jak leżę na plechach 😁
Marzenko jak tylko znajdziesz chwilę napisz jak po ślubie i oczywiście choć jedna fotkę wklej.
A przy okazji:Dużo miłości i pięknych chwil na nowej drodze życia!! Witam wśród mężatek 🤪 🤪
Gosiu- zgadzam się z Anetą. Komuś należny się zasadzić kopa w d*** A lekarz to jakiś kretyn, żeby tak mówić do kobiety w ciąży. Ale mam nadzieję, że już wszystko jest ok 🙂
Bojalubie dziewczyny ładnie napisały tobie- ja się przychylam do tego wszystkiego. Zobaczysz ułożysz sobie życie. Najważniejsze to nie być "miętkim" 😉 A ten facet to żaden dobry kandydat na ojca i męża jak już takie sceny odwala. Zachowania patologiczne- z czasem mogłyby się pogłębiać i dopiero byłaby masakra. 3maj się i nie daj się 🙃 A co do paragonów to najlepiej proś wszędzie o faktury imienne. To najlepszy dowód później w sądzie.
fredeczko 3mam kciuki za egzaminy.
Aneto obyś już takich przygód nie miała 🙂
Kasiuszka figurka, że hoho. Mam nadzieję, że rocznica udała się 😉 🙃
Zuziaczku u ciebie 6 z przodu...a co ja mam powiedzieć jak już jest 8 :P:P Ale spoko to nasze kruszynki rosną. Po porodzie kilka brzuszków 😉 i będzie ok. 😉
Aga nie mogę napatrzeć się na twoje nowe foto. Śliczneeeee 🙃 🙃 🙃 Aż nie chce się wierzyć że tam są dwa maluszki w środku i nie takie malutkie. Super, że ładnie rosną i jest z nimi ok.
Dobrze, że weekend bo szybko nadrobiłam straty 😉 haha. Dzię idziemy na obiad do mojej mamy więc pewnie zaglądnę tu dopiero wieczorem. A teraz pora na śniadanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj...na nowej drodze życia dla Marzenki 🙂Pewnie biedactwo odsypia albo poprawiny zalicza 🙂

Fredeczko,mój mały śpi ze mną ale zanim położę się spać ok 23,czasem tak się kręci,że z łóżka spada...taka pobudka nie należy z pewnością do przyjemności 😞nic nie pomaga...żadne zabezpieczenia tak figurowo sypia.Niestety przez to jego nocne kręcenia obrywam kopniaki w brzuch co ani miłe ani do końca bezpieczne w moim stanie nie jest...Dobrze,że Twoja mała ocalała tylko z tym siniakiem..A tym swoim ex w ogóle się nie przejmuj,ojciec z niego jak z koziej dup..trąba!fajnie,że Twój G.rekompensuje małej brak taty i traktuje ją jak swoją 🙂szczęściara z Ciebie swoja drogą 🙂jak egzaminy poszły?

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za miłe opinie na temat mojego nowego zdjęcia...ja siebie naprawdę postrzegam jako wilka toczącą się kulkę ale mam dobrego fotografa 🙂Piotr ma zacięcie do zdjęć i czasem daję się namówić 🙂Odnośnie wagi to ja przekroczyłam 70,a dokładnie ważę 71,5kg(jakieś+8,5-9kg,TYlko przez ostatnie 4,5 tygodnia 4,5kg wspoczyło...przerażające),wiec laseczki 60 to jakiś żarcik...Ja się identyfikuję raczej z paniami po 80-tce,bo tyle ważyłam przed dieta w październiku ubiegłego roku i psychicznie nigdy z tej wagi nie wyszłam.Może dlatego widzę sie większą niż rzeczywiście...

Gosiu,Anetko,Wy nam tu strach nie napędzajcie....dbajcie o siebie dziewczyny,bo to jeszcze nie pora rodzić.Wiem po sobie,że czasem trudno zwolnić,bo natłok obowiązków,ale nie zapominajmu na Boga co w życiu jest najważniejsze.Sprubujmy się wyciszyć,uspokoić,zwolnić tempo i zadbać o siebie i maluszki 🙂zalecam więcej odpoczynku i pozytywnego myślenia 🙂Osobiście posyłam Wam moć pozytywnej energii 🙂i zdrówka życze 🙂Rozumiem Twoje niskie ciśnienie Anetko,mój mąż jest niskociśnieniowcem...trochę to pogarsza komfort życia 🙂


Kasiuszko,no figurka faktycznie nienaganna 🙂Mam nadzieję,że rocznica wypadła uroczo i Mąż docenił niespodziankę,bo z tymi facetami to czasem trudny temat...to urodzeni egoiści i niewdzięcznicy w dużej przewadze...mam nadzieję,że wysiłki zostały nagrodzone....hmm

No i w końcu miło mi powitać po dłuższej przerwie koyotkę,która jak zawsze pięknie i beztrosko macha do mnie z fotografii i wywołuje szczery uśmiech 🙂Niektórzy to mają taką pozytywną nad soba aurę 🙂Udanego dnia kochana,mam nadzieje że obiadek u mamy będzie pyszniutki,a dzionek udany 🙂Wiem,wiem kochana,że podróż w naszym stanie do przyjemności nie należą ale za to pobyt mam nadzieję udany był 🙂Ja cieszę się,że zdecydowaliśmy sie z mężem w lutym(niecały tydzień po pozytywnym teście ciążowym)na wakacje w Egipcie.Mieliśmy sporo obaw i wątpliwości ze względu na fakt,że Wiktor miał tylko 13 m-cy a sytuacja niepewna była na północy Afryki.Ale okazało się,że wakacje były udane i przez 2 tygodnie miałam labę od prania,sprzątania i gotowanie.Niestety wakacje z maluchem to ciągle obowiązki...ale przy 30st.ciepła udało się zaznać choć odrobinę wakacyjnego klimatu 🙂

Bojalubie jeszcze słówko do Ciebie kochana...Nie wymiękaj,nie podejmuj żadnych wiążących decyzji po wpływem emocji.Dobrze wszystko sobie przemyśl i poukładaj i nie pozwól sobie wmówić,że nie dasz sobie rady.Jesteś śliczną,młoda dziewczyną,którą życie wstrętnie doświadczyło stawiając na drodze faceta,który nie był Ciebie wart.Dziś może nic nie wygląda różowo ale z pewnością z czasem nabierzesz dystansu i siły i spotka Cię coś dobrego(w sensie ktoś kto ma piękne wnętrze),a nad głową zaświeci Ci słoneczko 🙂Mocno Cię ściskam 🙂



Miłego dzionka mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koyotka u mnie też 8 z przodu ale , że u Ciebie .... nie wierzę... bo nie widać w ogóle po Tobie 🙂
Akneri dane do tabelki wiek 22 lata waga przed ciążą 64 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A się jeszcze Wam pożalę zanim sobie pójde...Wy mi piszecie,że tak ładnie wyglądam,a wczoraj odwiedziła mnie moja mama;pisałam Wam,że nie mamy najlepszych relacji od zawsze,w sumie nie widziałyśmy się ze 2 tygodnie...i pierwsze co mi powiedziała to...oj no Ty to już strasznie się gruba zrobiłaś ostatnio chyba strasznie przytyć musiałaś ...No to jej powiedziałam,ze nie gruba jestem tylko w ciąży i poprosiłam żeby mnie nie obrażała w moim domu...ech,niby nic ale mnie zabolało,trochę...bo żeby się bardzo dać zranić to nie...życie i doświadczenia sprawiły,że to moja skóra stała sie bardzo gruba!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga pięknie dziękuję za tak miły komplement ☺️ Urlop był udany 🙂 🙂
Gosia nie ściemniam. Już od dawna ważyłam ponad 70kg a w ciąży już przekroczyłam 80. Może tego nie widać, ale waga nie kłamie 😉 Choć dużo osób się dziwi, bo podobno nie wyglądam na tyle 😉 dużo osób mi prawi komplementy że ciąża mi służy. Jedyny minus-strasznie mnie wysypuje, wyglądam jakbym była małolatą z trądzikiem 🤢 ale od czego jest tapeta 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a...wczoraj byliśmy na zakupach i weszliśmy do sklepu dla dzieci...i stał się cud....znaleźliśmy wózek dla naszej Kruszynki. jeszcze nie kupujemy ale typ już jest. Pamiętam, że któraś z was mówiła o tej firmie i chyba nawet kupuje taki wózek. To my dołączymy do tego grona
http://allegro.pl/2011-warrior-faxion-tako-aukcja-prod-raty-i1633446729.html
coś takiego, tylko kolor jeszcze nie wybrany ale ten nawet podoba się mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko,ja się zdecydowałam na wózek TAKO, tylko z innej serii Captiva i wydaje się być solidny i praktyczny 🙂
http://allegro.pl/wozek-captiva-firmy-tako-nowosc-od-producenta-i1667919261.html
Na pewno będzie nam się dobrze prowadziło tę furę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te wózki Tako,oglądałam nawet wersję dla bliźniaków,ale strasznie szeroka...ponad 90cm,a mam chyba drzwi 80 w piwnicy więc jedno siedzisko przy drugim raczej w większości wózków odpada właśnie ze względów gabarytowych.Pewnie szeregowy bylby idealny ale taki żeby był i wąski i lekki i funkcjonalny,a do tego ładny kosztuje ponad 4000 w wersji 3w1,wiec też odpada bo za drogi...a z drugiej strony po co mi wózek?z trójką małych dzieci z czwartego piętra sama przecież się nie mam szans ruszyć 😞ech mówię Wam nie wiem jak to będzie...na początku małe będe na balkon wystawiać na kilka minut,a z Wiktorem po południu na spacery będę wychodziła jak Piotr będzie wracał z pracy...Może powinnam odrazu o spacerówce pomyśleć?ale z drugiej strony będzie zima,dzieci małe,będą potrzebowały gondoli.No już sama nie wiem co myśleć...co radzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga33 na pewno bez gondoli się dla takich maluszków nie obejdzie. My jak byliśmy w sklepie z wózkami t babka nam powiedziała , ze na zimę to najlepsza głęboka gondola , musisz się porozglądać dobrze , teraz jest taki wybór , ze na pewno znajdziesz coś odpowiedniego , popatrz na allegro , na tablica.pl , tam można fajne rzeczy za niewielką cenę znaleźć , ponadto komisy , second handy i na bank coś się upoluje 🙂
A my wybraliśmy takie cudo 🙂
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=351
i takie łóżeczko ( w kolorze beżowym z ciemnymi szczebelkami)
http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-haft-materac-darland-i1657062598.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malena10 wózek Tako , bo jak byliśmy w sklepie to ten najbardziej nam odpowiadał. Jest skrętny i myślę , że bezpieczny , ponadto na zimę jak dla mnie jest idealny bo wydaje się , że dobrze amortyzuje. Tak więc dla mnie ideał , no i uważam , że w dość przystępnej cenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga33 na tablica.pl w Twojej okolicy znalazłam coś takiego:
http://tablica.pl/oferta/wozek-blizniaczy-ID9giL.html
http://tablica.pl/oferta/wozek-tako-ID7q1F.html
http://tablica.pl/oferta/wozek-blizniaczy-tako-duo-driver-malo-uzywany-ID1fnK.html
malena10 ja uważam , że wózkiem to trzeba pojeździć po sklepie , jak trzeba to " potrząsnąć " , bo przecież od tego też zależy bezpieczeństwo naszych maluchów 🙂 No a gusta są różne , wiele Mamusiek chwaliło x-landera dla mnie np. jest za ciężki , niezbyt skrętny i bardzo nie wygodny. A wózek zamówię na allegro , bo tu w tym sklepie to 1400 zł kosztuje + nosidełko a na allegro w tej samej cenie jest cały komplet + gratisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzucholkii moje piękne okrągłe!!!

od początku- najpierw wyjaśnię co tutaj robie, wyjazd sie nie odbył, bo nie dostali kart dziennikarskich, a z daleka nie ma co robic ujęć, i Mój sie tam nie pchał, bo powiedział, że to amatorka i sie nie będzie w to bawił.. wiec zostaliśmy w domu. w piątek na bilarda poszliśmy, sobota na leniuchowaniu spędzona, sprzątaniu, wyjazdowi na działkę, spotkaniu z Dziadkami i spacerem.. dzisiaj z rana pojechalismy do Babbci z moimi rodzicami ocenic efekty pracy Mojego w remontowanej łazience.. hmm 🤔 moj Tata troche się za głowę złapał, jak zobaczył.. 😮 ja juz chyba z 10 razy płakałam jak zobaczyłam, że wanna zakupiona nie wchodzi 🤨 ale już nie płaczę.. Tata coś wymysli..
aha- w piątek nie poszłam do pracy bo sie dowiedziałam, że moja Mama chora.. nie dośc, że los jej nie oszczędza (miała złośliwego raka piersi), to jeszcze jest chora na bielactwo nabyte.. tak tak.. ze stresu kochane.. więc jak ja tak będę dalej sie stresować.. to ja nie wiem co to będzie.. piątek tez na płaczu spędzony, ale przy Mamie nie płakałam, jak rano mi powiedziała, to z pracy się zwolniłam i stwierdziłam, że nie dam jej być sama w taki dzień.. na szczęście Tata w sobotę wrócił z sanatorium po 3 tyg. i jest lepiej.. Szkoda mi mojej Mamy, bo nie dość, że nie czuje się ze sobą pewnie (nie ma piersi) to teraz jeszcze będzie w białe plamy 😞 ale nie będę juz płakać, najważniejsze ze to nie rakowe, bo na tym punkcie jestem wyczulona... 🥴
nie nawidzę jak ktoś mówi "na coś muszę umrzeć" bo to najczęśtsza odpowiedź palaczy na pyt. "po co palisz" i mimo że MaMA nie miała raka płuc, to w ogóle nie nawidzę tematu raka.. żartów z tego itp.. bo o mały włos nie straciłam Mamy przez to.. 🤨

o lazience nie piszę.. bo to pikuś przy temace poruszonym przez BOJALUBIĘ

nie będę mółwiła co o tym myslę, bo zgadzam się z Dziewczynami.. ale na 'poprawę humoru' opisze dwie sytuacje, żebyś nie myslała, że jesteś sama (fredeczka, też niestety może ci powiedziec jak to w zyciu jest)... więc:
Przypadek 1
Mój kolega wpadł z 16sto latką (mając samemu 20 lat wtedy) .. ona zamieszlała u niego, wszytko pieknie. okazało się, że nie pieknie.. ona w koncu po urodzeniu przeprowadziła się do swojej matki, potem znowu do niego wróciła.. a po porodzie pewien czas sie rozstali.. ona sama wychowuje Maleńką- ma teraz 4 latka 😉 na całe szczęście on do niej przychodzi, pomaga, odprowadza Małą do przedszkola. dokłada się.. i od czasu do czasu i tej koleżance coś kupi.. nadal sie spotykamy wszyscy z nią i z nim.. ale.. jest ALE.. ostatnio Kolezańka wygadała się, że ON ją bił.. a teraz nie pzowala jej miec żadnego innego faceta.. jest zazdrosny.. oprócz tego jak przychodzi to rozkłada ise tylko na kanapie, zje np. batonika, a papierek obok wyrzuca.. My wszyscy (znajomi) mysleliśmy, że po prostu im sie nie ułożylo, że młodzi, że wpadka, że nie pasowali do siebie.. ale to że on ją bił w ciąży????! dobrze że ona mimo młodego wieku, wzięła się w garść, powiedziała dość i mając 17 lat się wyprowadziła.. teraz jej matka kupiła jej mieszkanie -wcale nie male- i ona studiouje, LO skończyła, bo wciąży chodziła do skzoly.. mała z czerwca więc jak urodziła, to w wakacje odchowała troszeczkę a potem jej matka pomogła i ten kolega z dzieckiem siedział.. ale z tego co mi opowiada koleżanka(nie chce na forum imionami sypać, bo a nóż widelec przeczytają.. ) to nie jes pieknie, co pozna jakiegoś faceta to ten jej awantury robi, mówi że dziecko odbierze.. itp.. sam sobie dzieczyny nie szuka, mimo że ta koleżanka go namawia, bo ma nadzieję, że to jej da trochę odetchnąć.. a tak to on dzowni non stop. ona nawet z koleżankami wyjść nie może. z niego taki pies ogrodnika- sam nie weźmie komuś nie da.. a dla znajomych- najbliższych- to udaje świętego.. a z niej robi ladacznicę.. wiec lepiej BOJALUBIĘ, że teraz już wiesz, że jesteś "sama" (bo sma nie będziesz juz nigdy bo masz swojego bobaska najukochańszego na świecie) i że ciebie nie pobił! bo kto wie.. masz siłę, albo jeszcze nie wiesz że ją masz albo że masz jej aż tyle! bądź silna!

Przypadek 2

Mam koleżankę na studiach.. drobna blondynka, o perłowej-porcelanowej karnacji.. na licencjacie byla w ciązy, urodziła w wakacje.. wraca na mgr i pytam jak bobasek a no cudny jest.. sliczny.. opowiada.. ja patrzę na zdjęcie- a to murzynek mały.. pytam, czy to jej synek na tym zdjęciu- ona że 'tak, sliczny prawda?' no ładny odpowiadam.. Ł= bo naprawdę śliczny 😜
po jakimś czasie pytam, czy mieszka z tatusiem chłopczyka- mówi że nie.. bo on inna wiara itp.. i ze to nie w 'ichniejszym' stylu mieszkać bez ślubu.. (ale dzieciaka zmajstrować pewnie OK 😉 )
pytam czy daje na dziecko- "nie, nie dokłada się.. nie ma skąd, on studentem medycyny jest..
potem problem miała z chrzcinami.. Ona jest z małej miejscowości jakiejś, podobno maleńka wieś.. no i ochrzcić trzeba- ale ten tatus sie nie zgadzał,. bo synek jego wyznanie musi mieć (Muzułmanin) to po kryjomu ochrzciła, ale w Warszawie... bo na wsi nikt nie chciał nieślubnego dziecka i to murzynka..
teraz jak byłam w ciązy to jej MMS wysłalam w 9 tyg, ze to moja fasolinka jest.. to pogratulowała 😉 że sie cieszy itp..
przyjeżdzam do szkoły,patrzę jest ONa (bo nie przyjeżdżała ze 3 zjazdy,a zjazdy mamy co drugi weekend, to trochę czasu minęło), a ona ma brzuszek normalnie duży.. i ona do mnie że w ciąży jest. na lipiec ma termin porodu.. 😮
pytam czy ten sam tatuś skoro tyle z nim przygód..więc jak sprawa wygląda teraz u niej- mieszka sama, z synkiem, jest w ciąży, facet jej złotówki nie daje- bo dzieci bez slubu, musi wziąć slub i jego wiarę przyjąć, dzieci na jego nazwisko przsepisać, powiedziała mu ze slub OK, ale dzieci jej (zeby jej nie wywióżł gdzieś do afryki, i pozniej nie oddał czy coś) to on jej powiedział, że jedno dziecko to OK, ale dwójka to mu wyraźnie na drodze kariery lekarskiej stoi, i zeby sobie sama radziła..
wiec została z dwoma murzynkami, sama jest biała jak mąka.. i niedługo ie będzie jej stac na mieszkanie w Warszawie i muuuusi wrócić na wieś.. a tam- same wiecie.. zaściankowość, ludzie ja jak ostatnio pojechała z synkiem to od szmat powyzywali itp.. płot w jakis obraźliwych napisach pomalowali, i co ona ma zrobić?>???
ty z 'białym' dzieckiem to sobie dasz rade, jakiś facet ciebie zechce., pokocha was 🙂 będziesz szczęśliwa, a kto w Polsce weźmie samotna kobietę z dwoma murzynkami???!! przeciez nie powie ze adoptowała jak Angelina Jolie! bo to JEJ dzieci!!
drugie dziecko było wpadką.. a ona nadal kocha tego chłopaka, bo mjimo że złotówki nie dawał, to przyjeżdżał do niej spacerowali razem.. ale z dwójką juz nie.. bo na drodze kariery mu stoją 😮
a co ONA o tym mysli- jest załamana, ale powiedziała że ma swoje najukochańsze bobaski, niebawem poród ma, za 2 tyg.. i powiedziała, zemusi dla dzieci dac sobie radę.. ze nie boi sie samotności, bo przy dwójce dzieci nigdy sama nie będzie. 🙂 a ludzie po czasie gadac przestaną. a płot zlikwiduje i zrobi siatkę, bo na siatce nic nie napiszą 🙂 to jest dopiero optymistka co???


Aga33- brzuchol śliczny nie jesteś wielorybkiem, morświnkiem.. a SUPER MAMĄ! ja mam podobny brzuszek, mam boczki.. i podwójną brodę..

Gosia i druga chorowitka- będzie dobrze! nie martw się!
lekarze to **uje! jeden z powołania a drugi z łaski.. a za nasze się kształcą patałachy jedne!!!

Zuziaczek
- a ja niedługo bedę miała 7 z przodu!!!
młoda jesteś, szybko zrzucisz! nie martw się!!! i tak z ciebie laseczka że hej!!

Kasiuczka- ty tak samo figurka hoohooo 😉


MARZENKO
życzę Ci wszystkiego najlepszego.. dużo zdrówka.. niegasnącego uczucia. niekończącej się miłosnej historii, zdrówka i pomyslności. i tego, że jak będzie Dzidzia, żebyście nadal mieli czas tylko dla siebie 😜 no i upojnej nocy.. i w ogóle, czego sobie życzysz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewuszki jakiś czas temu was czytałam i wysłała któraś z was link na allegro z pościelą dziecięcą jeżeli macie jeszcze tą stronkę podajcie ja proszę bo nie mogę jej znaleźć a spodobał mi się tam jeden komplecik z góry dziękuje i pozdrawiam ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh.. trochę się rozpisałam, nie wiem czy coś z tego rozumiecie, bo jak szybko pisałam i skrótyów myslowych duzo.. 😞
bo zdenerwowana jestem tym remontem ze klapa totalna.. 😠 kasa poszła, babcia bez wanny przez 4 tydz niedługo 🥴 mi jest glupio i jakby tego było mało, mam chorą Mamusię.. 😞 w ogóle TO jest najwazniejsze zmartwienie teraz, żeby ona mi w jakąś depresję nie wpadła. bo nie dość, że bez piersi to w plamki 😞 Tata jej mówi, że i tak jest dla niego najpiekniejsza.. i jedyna! ale ona załamana 🤨 wcale sie nie dziwię..bo przecież każda kobieta lubi ładnie wyglądać, a ona.. hmm. 😞 szkoda słów..

no i z Moim o ten remont się sprzeczytłam.. oprócz tego zamiast wrócić ze mną i spędzieć niedzielę, zjeść wspólnie obiad.. to pojechał do swojej babci, a potem na siłownie. przypolmnę, że cały ten tydzień w pracy będzie 😞 no z wyjątkiem dni w ktore będzie robił remont 🥴 🥴i też będzie zmęczony na maxa.. 🤨 ehhh



WÓZKI cudowne! ŁÓŻECZKO ŚLICZNE! BUCIKI TAKŻE!

AGA33 wózkiem sie nie przejmuj.. jak bede miała chwilę wolną to poszukam jakiś wózków 80 cm gondolek..
wolisz uzywki czy nowe?? na czym się skupić?? może narazie model znajedziemy jakiś a potem b,ędziemy kombinować??
nie łam się@ ten śliczy brzuszek do góry!!
aha rożmieszyłaś mnie tymi fryzurkami "tam" 🙂 ja tez trójkącik ostatnio z wielkim truden przystrzygłam.. 🙂 a niedługo nie wiem jak będzie.. chyba bedę kucała nad lusterkiem 🙂 Bo Mój się boi strasznie mnie tam golić.. poza tym nie wiem jak zniose ten stres jak ja taka rozkraczona przed nim bede 😉

a ta maść z łożyska to nie chodzi o to że "fuuuj" bleeeee 😉 ale tak dziwnie mi się zrobilo,. bo się zastanawiam nad tym jak tą maść robią.. i że z obcych kobiet i ich łożysk ja mam dziecko smarowac (oby niemiało odparzeń) oczywiście, że w razie potzreby bym smarowała 🙂
a maść końska czy tygrysia to uwierzcie lub nie- ale myślałam, że to tylko nazwa.. 🙂 a nie że z tego zrobione 😜

ja pozdrawiam 🙂.. staram się myśleć pozytywnie..

mam nadzieję, że cofną to "bielenie" mojej Mamy iże te lekio nie wejdą w reakcje chemiczna z ta chemią co jeszcze przez 2 lata musi brać.. że jej naświetlenia nie zaszkodzą.. i że rak nie wróci 😞, i że na buzii nie będzie tego miała.. i w takich widocznych miejscach.. (tzn dłonie juz ma w blamy 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Hey dziewuszki jakiś czas temu was czytałam i wysłała któraś z was link na allegro z pościelą dziecięcą jeżeli macie jeszcze tą stronkę podajcie ja proszę bo nie mogę jej znaleźć a spodobał mi się tam jeden komplecik z góry dziękuje i pozdrawiam ;*


sprzedawcą był ALA i AS- sklep z poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...