Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/p7071357.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5097/p7071357.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] teraz jeszcze sobie zafaruje bo mam siwe s=włoski gdzie niegdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak na nia spojrzec na zdj to wogole nie widac ze nie spala cala noc i rodzila 😁 zmeczona i obolala czyli standardowo. nie ja z nia rozmawialam tylko rano tata a po poludniu mama.

a ja fajny torcik znalazlam i teraz nie wiem ktory upiec kuzynce na 18stke bo i tak wahalam sie miedzy dwoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to te torciki
ten znalazlam teraz
http://www.kwestiasmaku.com/desery/torty/tort_urodzinowy_brzoskwiniowy/przepis.html

ten jest pyyyyyyszny
http://przystole.blox.pl/2009/02/Tort-czekoladowy-II.html

i ten tez... uwielbiam czekolade!

http://przystole.blox.pl/2009/08/Devils-Food-Caketort-czekoladowy-III.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ile ml? bo jak zaplacilas 50zł za tyle rzeczy to podejrzewam ze mala? bo duza kosztuje ok40zł.
Ja preferuje duza z tego wzgledu ze od 3 miesiaca zycia jak przygotowuje sie mleko modyfikowane to bierze sie 150ml wody ( o ile dobrze pamietam ) ale jedna mala butelka do soczkow, herbatek itd tez sie przydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minona napisał(a):
A są kobietki, które nie wybierają się do szkoły rodzenia ? Bo ja sobie chyba to odpuszczę, jakoś nie czuję potrzeby..


Minona ja tez się nie wybieram do szkoły rodzenia. Na pewno można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć ale jakoś nie mam ochoty, tym bardziej że musiałabym chodzić sama bo mąż rzadko w domu bywa.

Asiu- bardzo twarzowa fryzurka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu bardzo fajnie sciete czyli na podobienstwo tej pierwszej kobitki 😉

Fredeczko wazne ze sie trzyma jakos 😉a torcik to j bym zjadła ten ostatni 🤪 🤪juz czuje jakby sie rozpływal w ustach 😜
teraz musze isc po cos słodkiego,takiego mi smaka zrobilas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
Asia zazdroszcze takiego koloru. ja to sama nie wiem jaki mam. wlasciwie to juz nawet nie pamietam :|

A torcik rozplywa sie w ustach ze hej! ahh i teraz mi slinka cieknie :P
oj mi też zjadł by takie ciacho ja może zrobie szarlotke tylko jabłek niemam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niee...... ja tu staram się ograniczyć słodkie do maksimum a tu takie torty 😜 😜
Gosiu świetnie że się zdecydowałaś na dokończenie szkoły 🙂 zawsze się przyda matura 🙂
Asiu najważniejsze to właśnie być zadowolonym zn owej fryzury. Udane cięcie 🙂
Fredeczko ale śliczna istotka!!! 🙃 🙃 🙃normalnie się rozpłynęłam

Ja chcę iść do szkoły choć na razie mam pod górkę 😉 ale mąż dowiedział się, że nie daleko nas powstała w szpitalu nowa szkoła..więc są szanse-tylko trzeba się tam dodzwonić lub przejść.
Zainteresował mnie temat poruszony przez fredeczke, że położna rejonowa może przychodzić. Zakręcę się za tym, bo takie kontrole na pewno by mnie uspokoiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka mi sie bardzo przydaly te cotygodniowe odwiedziny poloznej.
Mala byla hypotrofikiem wiec trzeba bylo baczniej sie temu wszystkiemu przygladac a pozatym to rozwarcie i skracajaca sie szyjka nie pozwalalay mi na szkole rodzenia a chcialam sie wszystkiego nauczyc no i porozmawiac o tych porodach jak to wyglada, jak moze wygladac, co sie moze dziac itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście 🙂 fredeczkaa ja też się zapisałam do cosinusa w Koszalinie , jutro muszę jechać tylko ze świadectwami i dowodem , bo zapisywałam się przez internet i muszę w ciągu 14 dni te dokumenty donieść mam nadzieję , ze nie będą robili problemu , żeby zaliczyć mi poprzednie lata i żebym od razu poszła do klasy maturalnej , ale jutro wszystkiego się dokładnie dowiem. Co do spotkania to oczywiście bardzo chętnie , tylko na razie nie chcę się umawiać na 100 % ponieważ może uda nam się wyjechać do rodziny w góry i zahaczymy wtedy też o teściów w Katowicach. Ale jeszcze nic nie wiem na 100 % w sumie dowiem się jak mój Tatko wróci z Danii bo to w sumie od niego zależy co jak i kiedy 🙂 A co do zakupów - ostatnio byliśmy w Szczecinie i wracaliśmy przez Kołbaskowo i tam była taka duża hala ze stoiskami ciuchy też tam były i powiem Wam ze cuda takie , dla dzieci to już w ogóle i to połowę tańsze niż normalnie. Szkoda , ze tak daleko.
aaaaa Cudny Maluszek Fredeczo gratulacje dla Twojej Siostry oby się Niuńka zdrowo chowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Fredeczko kazdemu smaka narobilas 😆poszlam do sklepu i kupiłam sobie delicje i chałwe,ktora juz zjadłam. 😜teraz mi taaak słodko a synus sie cieszy bo podskakuje ze hoho 😉

A dzis Kofane dla poprawy humrku ogladalam fajne komedie; 'zona na niby' i 'sex story' moge polecic,naprawde fajne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko- Helenka śliczna!!!! urocza!

Gosia- no jasne że ci sie przyda taki wyskok do szkoły! trzymam za Ciebie kciuki! no i ten weekend w szkole uwierz mi .. da ci tyle radości, tak jak chyba Fredeczka pisała- wyjsc do ludzi, pogadać.. pośmiac się.. i jak woricsz do domu to i Swojego Mena czymś zaskoczysz 🙂 bedzie innny temat niz praca dziecko itp..
ja sobie mysle ze jak zrobie tego mgr, to ide na podyplomówkę.. albo na doktorat sie zapisze.. ja lubie sie uczyć, sprawia mi to przyjemność.. a jak nie doktorat to moze podyplomówka z 'negocjacji w sytuacjach kryzysowych' albo 'kryminologia'... oooo tak 🙂
kierunek studiów wybrałam pod kątem zainteresowań, bo i tak rzadko kiedy czlowiek w swoim wykształceniu pracuje, no chyba lekarz, pielęgniarka, dentysta czy adwokat- to tak.. ale nie to co mnie ciągnie 🙂

Fredeczko- za Ciebie tez kciuki trzymam, nawet nie wiesz jak baaaardzo
Bajko-0 super brzuszek.. ale ty chudziutka jesteś, tylko piłeczka z przodu! slicznie!!! zazdroszczę 😜

ASIA- na tej fotce to masz z 5 lat mniej niz na poprzednich! w ogole inaczej wygladasz, 'do siebie podobna nie jestes' z poprzednich zdjec 🙂


haloo Zuziaczek!!!! co sie nie odzywasz??
Aga??
Marzenka?
Mama76?

🙂 gdzie Wy??

Mduondi! więcej napisz coś 🙂 rozumiem, że zajęta jesteś.. no ale ciekawa jestem co u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze strasznie dużo Helenek ostatnio 🙂 Ale to co moja mała też będzie Helenka 🙂
Nie mam czasu a raczej na nic nastroju kochane. Nawet na Brzuszku mi się siedzieć nie chce. Chyba mam depresje... bo to niemożliwe żebym nie miała ochoty tu być. Ogólnie lipa. Przepraszam Was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
Hej dziewczyny.

Ja po wizycie u gin.... z małym wszystko ok, waży 1kg. ale za to mi poszlo rozwarcie i szyjka sie skrocila 😞 za tydzien mam przyjść skontrolować szyjke jesli nadal bedzie sie skracac to do szpitala ;(

nawet nie nadrabiam bo juz sama ni wiem gdzie pisac i czytac czy tutaj czy na prywatnym forum.


Fredeczkaa już 1 kg wooow, nieźle idzie 😉 a co do szyjki to nie martw się na zapas. Trzeba być dobrej myśli, będę trzymać kciuki, aby się polepszyło. Tak jak pisały odpoczywaj i oszczędzaj się. Gratuluje siostrzenicy 😁 jest cuuuuuudna i taka maleńka 🙂.
A co do tortu to ja bym wszystkie zjadła 🤪 wiec nie pomogę, który wybrać 😁

Minona super, że z dzidzią wszystko porządku, a jak już doktor mówił dwa razy, że to dziewuszka to raczej nie powinno się zmienić 😉 i gratuluje zakupu wózka. A co do szkoły rodzenia to ja chyba też nie dam rady. Jak będę w Polsce to akurat będą ale ostatnie zajęcia, takie z pielęgnacji bobasa (za 25 zł za 2 godz).

Bojalubie chciałam ci napisać, że śniła mi się twoja szminka. Normalnie SZOK 🤪! Z całego snu zapamiętała czerwoną szminke, chyba tak bardzo zaintrygowało mnie twoje nowe zdjęcie hahaha
A z tym porodem to się jeszcze poukłada, głowa do góry.

madziek84 napisał(a):
Oj Fredeczko
A dzis Kofane dla poprawy humrku ogladalam fajne komedie; 'zona na niby' i 'sex story' moge polecic,naprawde fajne 😉

Oglądałam obydwie, naprawdę rewelacyjne 😉 warto obejrzeć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Fredeczko- Helenka śliczna!!!! urocza!

Gosia- no jasne że ci sie przyda taki wyskok do szkoły! trzymam za Ciebie kciuki! no i ten weekend w szkole uwierz mi .. da ci tyle radości, tak jak chyba Fredeczka pisała- wyjsc do ludzi, pogadać.. pośmiac się.. i jak woricsz do domu to i Swojego Mena czymś zaskoczysz 🙂 bedzie innny temat niz praca dziecko itp..
ja sobie mysle ze jak zrobie tego mgr, to ide na podyplomówkę.. albo na doktorat sie zapisze.. ja lubie sie uczyć, sprawia mi to przyjemność.. a jak nie doktorat to moze podyplomówka z 'negocjacji w sytuacjach kryzysowych' albo 'kryminologia'... oooo tak 🙂
kierunek studiów wybrałam pod kątem zainteresowań, bo i tak rzadko kiedy czlowiek w swoim wykształceniu pracuje, no chyba lekarz, pielęgniarka, dentysta czy adwokat- to tak.. ale nie to co mnie ciągnie 🙂

Fredeczko- za Ciebie tez kciuki trzymam, nawet nie wiesz jak baaaardzo
Bajko-0 super brzuszek.. ale ty chudziutka jesteś, tylko piłeczka z przodu! slicznie!!! zazdroszczę 😜

ASIA- na tej fotce to masz z 5 lat mniej niz na poprzednich! w ogole inaczej wygladasz, 'do siebie podobna nie jestes' z poprzednich zdjec 🙂


dziękuje dziekuję fajnie sie znów czuć jak bym miała 21 lat he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...