Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Carpioo ty grzesznico mała 🙂 Musimy chyba założyć odrębny wątek 😉


no wiesz. to zboczenie musiałio miec jakies korzenie.. samo się nie wzięło 🙂
😁

mnie na wspominki teraz z tego okresu wizeło..
to była super sprawa, bo przedłużacz od telefonu bralam na patio (taras, biurowca w centrum warszawy) i sie opalalam z kolezanką 🙂 a telefon sie odbierało..
pietro nizej byla siłownia z solarium, to sie czlowiek dogadał z pracownikami, ze na siłownie nawet w czasie pracy szłam, i na solarium, potem zmiana z kolezanką i ona sobie szła 🙂

materac miałam w pracy z kocykiem, bo jak to weekend- człwoeik an imprezie był.. to częśto szłam do pracy, telefon myk- przy podusi.. ja spałam,a jak tel. dzwonił to sie przyjmowało zamówienie na zestaw garnków, albo wibrator 30cm 🙂 w kolorze mulata 🙂 😁

ehhh 🤪


a co do ludzi- to własnie każy mysli, że sex szhop to peepshow.. 🙂 i że tam się "sex" sprzedaje..
jak komus moilam ze telemarketing i sex shop to kazdy myslał że ja tam wzdychałam do tego telefonu, bawiłam się w Rysię z Killera..a to nie prawda!
jak dzwonił jakiś pajac i czułam że się "trzepie" to po prostu odkładałam słuchawkę, i jeszcze opierdzielić go mogłam, bo szefostwo pozwalało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
carpioo ale miałaś fajne zajęcie 🤪 hehe...no niestety żyjemy w czarnogrodzie 😉no cóż....
Madziek ale masz supernośną chmurę 😉oby tylko wisiała 😉
Mi pępek też się prawie zrównał i to dosłownie w kilka dni 😉Mala teraz też kopie powyżej pępka i o dziwo jak myślałam, że nie będę umiała rozróżnić czym to teraz juz wiem. Poczułam wczoraj bardzo ładnie główkę na dole po raz pierwszy.
No i cieszę się, że wizyta u lekarza zakończyła się miłymi wieściami 🙂 One są najmilsze 🙂 bo od razu jest się spokojniejszym. u mnie jeszcze dwa tyg do wiz. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte 19-07-2011, przed tem musze zrobić gklukozę i tak odkładamm i odkładamm.. 😞

a ZGAGA- ja mam w ciagu dnia, wieczorami, jak jem albo nic nie jem. jak pije albo nic nie pije.. 😞
biore rennie mietowy, ale czasem pomaga czasem nie.. 😞

słysząłam że "podobno" (te super słowo jak sie coś opwiada cieżarnej, 😉bo podobno, słyszałam.. itp 😜 )
zgada nasila sie jak maluszkowi rosna włosy i paznokcie .. nie wiem ile w tym prawdy,, ale jakby było choć ziarenko prawdy, to moja Córka urodzi się z pazurami 10 cm i włosami do pasa (już kręconych, bo jak wyprostuje to bedzie miała do stóp) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he Carpioo żyć nie umierać, fajna robota 🙂

Moje Maleństwo chyba tez będzie łyse bo zgagi póki co nie mam. Przy Miśku miałam straszną zgagę i miał włosy jak się urodził ale nie jaki busz 🙂 W pierwszej to w ogóle miałam wszystko - full wypas - zgagę, zaparcia, opuchliznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i juz jestem 😆 z zakupami 🤪
a wlsnie kupilam sobie ogoreczki mało solne i nie wierze ze one nawet mojemu pieskowi smakuja 😮

Iris wiec moze tym razem bedzie coreczka 😉 skoro w tej ciazy nie masz pelnego zestawu dolegliwosci 😉

Koyotko chmurka dalej wisi ale nie pada,jest tak parno,ze mozna pasc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pochwal się Madziek co nabyłaś pięknego 🙂

No liczę po cichu na to, do 11-go jeszcze kilka dni to może jakoś przeżyję i doczekam się wreszcie, hi hi 🙂 Mam zupełnie inne zachcianki, inaczej wyglądam, inaczej się czuję 🙂 Może... może... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super będzie wyglądał 🙂 Ja myślałam kiedyś że tylko dziewczynki są strojnisie, a teraz okazało się, że mój Misiek najchętniej chodziłby w koszulach i ciągle mi powtarza że jest eleganckim mężczyzną 🙂 Zobaczymy czy zawsze już tak będzie 🙂

A ja miałam dzisiaj leniuchować a już wysprzątałam, poprałam, zrobiłam sałatkę i zupkę i teraz czekam na moich chłopców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez zylam w przekonaniu,ze tylko dziewczynki moga sie tak stoic 😉
a tu prosze 😆
Czuje,ze Miskowi zostanie ten elegancki mezczyzna 😉ach jekie te dzieci sa kofane 🙃
Iris czasem tak jest,ze z checia by sie poleniuchowało a energia sama roznosi i cos sie i tak w domku zrobi,hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super zakupy Madziek a jakbyś się wybierała do tego Rzeszowa to mi daj znać gdzie dokładnie i jak się gość nazywa to Ci powiem czy może Go znam 😉
Lecę dziewczynki zobaczyć się z moim Dzidziem 😁 opowiem co i jak kiedy wrócę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Chciałam tylko napisać ze zyje hehe I tesknie za naszym forum. Przeprowadzilismy sie ( to bylo okropne...hehe) I powoli sie rozpakowujemy, musze przyznac ze mieszkanko jest super I juz nie mogę się doczekać kiedy sobie wszystko po swojemu poukladam 😉 narazie nie mamy internetu ciagle czekamy aż nam zaloza, no ale wykorzystuje ładna pogodę, lunch i wifi i sobie was czasem czytam... Z tego co widzę to już troche pokupilyscie dla dzidziusiow ja nie mam nic jeszcze i nie wiem kiedy skocze kupić...nie wiem co będzie chłopak czy dziewczynka w końcu...chyba kupie kilka sztuk białych na początek a potem sobie poszaleje na sklepach, jak już będę wiedzieć jakie kolory 😉 narazie kupiłam 2 bawelniane kocyki takie z dziurkami i sterylizator z butelkami tomme tippie ( wszyscy mi to tutaj polecają ze bezkolkowe itp i w ogóle cud) - była promocja w sklepie to wzięłam.
Narazie nic ciekawego u nas oprocz przeprowadzki, dzidzi kopie non stop i czasem mega boleśnie ale przyjmuje każdy "cios" z radością 😉 całuje mocno was wszystkie i mam nadzieje ze szybko ten internet mi zaloza i będę zaglądać częściej! Miłego dnia xxxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi dobrze że już bliżej niż dalej z przeprowadzką 🙂 jeszcze trochę i Ty też zaczniesz urządzać pokoik lub kącik dla swojej dzidzi 😁
Asia faceci już tak mają że nic nie rozumieją 😉
A ja wróciłam od giny i mój Oluś tak się wierci że nawet sobie tego zdjęcia 3D buźki nie dał zrobić (łotr mały) tzn mamy ale trochę boczkiem bo łapką zasłaniał Skubaniec 😁
Ważne że jest zdrowy (brak rozszczepu wargi, serduszko ok, nerki ok, mózg 1szt - jest itd 😉 ) waży 584g no i najważniejsze - siusiak na 125% 😁
a waga u giny pokazała 75,9 😞 no ale co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi mam nadzieję, że szybko się uporasz z tym rozpakowywaniem 🙂 Czekamy na Ciebie 🙂

Asiu na pewno nic straconego, wybierzesz się innym razem a tymczasem się nie denerwuj... 😘

Bachap ciesze się, że u lekarza wszystko OK 🙂 Synuś chciał Ci pokazać ile się już nauczył i jakie fikołki potrafi dlatego pewnie nie chciał dać sfotografować swojej buzi bo wiedział , że jego czas antenowy jest ograniczony 🙂 Jestem pewna!

Zobaczcie jakie ładne zdjęcia
http://www.katarzynapiwecka.pl/sesje-ciazowe

Mam ochotę na taką sesję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bachap.. super że zdrowiutkie bobo!!!!

no i facecik 🤪.. normalnie jak będzie taki niż siurkowy to bede musiała pojechać do Suwałk i zeswatać nam dzieciaki 🙂


Madziek
- super ciuszki!!! śliczne! mnie urzekła ta koszula i t shirt w palmy 😉 taki mały elegan z Miami beach 🙂 (czy jak to sie pisze)

ja chciałabym takie literki nad łóżeczko- ale póki nie mamy imienia to nie kupię.,. (ostatnio typy na imionka to JAGODA, MAJA-NIE USTĄPIĘ!!!!, HELENKA I Z NOWOŚCI- BARBARA 🙂 🤪

http://www.peticado.pl/oferta/literki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):

ja chciałabym takie literki nad łóżeczko- ale póki nie mamy imienia to nie kupię.,. (ostatnio typy na imionka to JAGODA, MAJA-NIE USTĄPIĘ!!!!, HELENKA I Z NOWOŚCI- BARBARA 🙂



Kochana,ale masz rozrzut z imionami 🙂 U nas musiał byc kompromis. Jak ja uparłam się przy takim imieniu dla chłopca i mój się zgodził to teraz on wybrał dla dziewczynki i nawet nie próbuję go przekonac inaczej, bo będzie awantura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRIS, SUPER TE SESJE ZDJĘCIOWE, JA PLANUJE SWOJĄ ZROBIĆ W SIERPNIU... JAK W STUDIO BEDZIE TO WE WRZESNIU..

KOKOSANKO- no niestety.. ciągle on wymysla coś innego.. zobaczymy.. teraz sie uparł na Helenkę- początkowo mi sie baaaradzo podobało, ale mi przeszło..
zawsze podobało mi sie imię Maja- takie pozytywne, opytmistyczne. ale jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży to nagle same Maje koło mnie były i stwierdzilismy wspolnie ze za duzo Mai jest.. i NIE bedzie Mai..
a teraz znowu mi porzyszło to imie na myśl.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...