Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczku a moze z ta wielkoscia dzicka chodzi o to,ze;
np. 32 cm z wyprostowanymi nozkami a 24 cm od glowki do pupci 😉 tak ja to rozumuje ale nie wiem czy mam racje 😉

Zuziaczku dzieki za linka do forum 😉
musimy utrzymac w tajemnicy na jakiej jest stronie,bo ja sie jeszcze nie zarejestrowałam a juz czytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Zuziaczku a moze z ta wielkoscia dzicka chodzi o to,ze;
np. 32 cm z wyprostowanymi nozkami a 24 cm od glowki do pupci 😉 tak ja to rozumuje ale nie wiem czy mam racje 😉

Madziek, chyba masz rację z tymi nóżkami i pupką...

Nom, musimy się pilnować, żeby nie palnąć tutaj linka do forum 😉 hi hi...

Carpioo, gratulejszyn dla chłopa ! To się postarał, w nagrodę dziki sex ! Duuużo sexu !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie,zapomnialam Carpioo gratulacje dla Twojego,zuch chlopak 😉

alez mnie spanie lamie a wczoraj o tej porze dopiero szlam na spacer z psem 😉
Dziewczyny ostatnio meczy mnie zgaga,czy Wy tez tak macie?niby nie caly czas ale dokucza. 🤢
chyba mi sie dzidzia tam wszystko ugniata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi pomaga reni owocowe na zgage.
Zuziaczku mi tez dokucza raczej wieczorami albo jak juz sie poloze do lozka 🤢

Alez jestem happy 😉
Wkoncu byl kurier zabral ostatnie paczki do polski 😁 teraz jak chodze po domku co juz tak fajnie coraz mniej rzeczy i mysl,ze został mi tu tylko....tydzien... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny.
Ostatnio pomyslalam sobie, ze skoro Wy szalejecie juz z zakupami to czemu nie ja i udalam sie z rodzina do IKEI. Niestety tu w Szwecji mamy male mieszkanie i przed zamieszkaniem w Syrii jeden pokoj byl dzienny a jeden to sypialnia i sie jakos miescilismy w nocy w tej sypialni. Teraz trzeba przemeblowac tak, ze sypialnia bedzie pokojem dla dzieciakow a ten dzienny to bedzie pokoj rodzicow. No, ale w zwiazku z tm musimy wywalic wielka sofe narozna, wielkie lozko i dokupic mebli, by sie nasze rzeczy pomiescily, he he. No i kupilismy cos niecos (te wieksze rzeczy juz wybralismy z Ikei ale czekamy az nam wywioza nasze stare graty, by bylo gdzie wstawiac nowe zakupy) a mniejsze juz zakupione i wlasnie dlatego nei bylo mnie przez ostatnie kilka dni bo ja te meble po prostu...skrecalam 😮. Fajnie, ze moj maz tylk oto poprzynosil, a potem gdzies jakies psotkanie biznesowe do pozna a nastepnego dnia bol brzucha i spal do 10.00. Jednyna pomoc jaka otrzymalam to od mojego synka, bo np. jeden mebel wazyl 30 kg i trudno mi bylo dzwigac wiec mi maly pomogl. Dobrze, ze go mam 😆
A teraz cos z innej beczki. Dziewczyny, jak tak patrze na Wasze zdjecia, to sie zastanawiam co ci faceci widza w tych plaskobrzuchych? Niektore z Was brzuchatki wygladaja wrecz bosko. Jak patrze np. na Zuziaczka czy Gosie1989 (to zdjecie z brzuszkiem:cheer 🙂 to widze jak wrecz kwitniecie. Doszlo do tego, ze jak widze jakies odsloniete plaskie brzuchy na miescie to mnie odrzuca. Gdybym byla facetem wolalabym te nasze okraglosci (bez roznicy czy 10 czy 20 kilowe)od desek. I mam nadzieje, ze nasi faceci mysla tak samo 🙂

Olalenka, gratuluje udanej wycieczki do Paryza 🙂

moj adres: [email protected]

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, i jeszcze jedno, od 13 - 29 lipca jestem z malym ( i brzuszkiem oczywiscie 😁) w Gdyni. Mysle sobie teraz o Adze 33, ktora tez jest z Gdyni...hm, moze jakeis spotkanko 🙂. Moze jakies inne mamusie wybieraja sie w tym czasie do Trojmiasta?
Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, i jeszcze jedno, od 13 - 29 lipca jestem z malym ( i brzuszkiem oczywiscie 😁) w Gdyni. Mysle sobie teraz o Adze 33, ktora tez jest z Gdyni...hm, moze jakeis spotkanko 🙂. Moze jakies inne mamusie wybieraja sie w tym czasie do Trojmiasta?
Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, i jeszcze jedno, od 13 - 29 lipca jestem z malym ( i brzuszkiem oczywiscie 😁) w Gdyni. Mysle sobie teraz o Adze 33, ktora tez jest z Gdyni...hm, moze jakeis spotkanko 🙂. Moze jakies inne mamusie wybieraja sie w tym czasie do Trojmiasta?
Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne ciuszki Asiu, a fryzurka która wkleiłaś - ta pierwsza super. Sama zapuszczam na takie podobne 🙂 Druga tez mi się bardzo podoba ale musi być wystylizowana żeby wyglądała jak na zdjęciu 🙂 Fryzjer na niepogodę jest idealnym poprawiaczem nastroju 🙂 Ja bym się zmobilizowała i jednak poszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek Kofane 😆 😆 😆

Mama76 prosze Cie Ty tak nie dzwigaj 😮 uwazaj na siebie i kruszynke 🙂
Ale fajnie jak juz tak wszystkie meble beda gotowe,normalnie mieszkanie jak nowe 😉

Asia ja bym tam poszla mimo,ze deszczowo.Mi sie tez barzo podobala ta pierwsza fryzurka i sciaglam sobie to zdjeicie pokazac mojej fryzjerce w polsce 😜
Zakupy jak zwykle sliczne 😉ach dziewczyny jak nie przepadam za rozowym i mowilam ze jak bym miala corke to bym nic rozowego nie kupiła,to jednak g...no prawda.te rozowe ciuszki sa tak kofane i sliczne,ze pewnie by same do kmoszyka wskakiwaly 🙃

Iris i Mama76 i Aga trzymam kciuki co by sie udało spotkac 🙃

U mnie dzis pogoda całkiem niezła,choc widze jakas siwa chmurke,no ale słonce poki co swieci 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no madziek u mnie pogoda w kratkę 😞 a podobno od jutra maja byc upały..jakoś w to nie wierzę.
czy wam też się włosy mocno przetłuszczają? fakt rosna szybciej, tak samo jak paznokcie i są mocniejsze ale po porodzie to się zmieni hehe 😉 Ja w zeszłym tyg miałam chyba za mało jakiś witamin bo paznokcie zaczęły się łamać czego nie miałam przez całą ciążę 😉
A teraz ide na zakupy..może coś upoluje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko na pewno sie pogoda poprawi,bo mi tu wczoraj sasiadka mowila,ze to ostatnie dwa dni takiej fajnej pogody,potem znowu ochłodzenie 😉
Tak wiec w polsce na bank bedzie lepiej 😁
Co do włosow to tez mi sie wydaje,ze ostatnio mi sie szybko przetłuszczaja ale paznokcie jak nigdy wczesniej 🙃sa super 😉
Tez za chwile zmykam na zakupy moze cos kupie,poza tym skonczył mi sie krem na rozstepy wiec on na pierwszym miejscu 😉
Udanych łowow Kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...