Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aha i wczoraj dostalam od kolezanki torbe z ubrankami dla malego i tak mam w rozm 56
body kr. rękaw 7
body dł. rekaw 1
polspiochy 1
pajac 1
spiochy 2
kaftanik 3
rajstopki 1

rozm 62
body kr rek 1
body dł. rekaw 2
pólspioch 1
pajac 3 =! świateczny
spiochy 5
kaftaniki 5
bluzy1
dresik 1

68 spiochy 2
kaftanik 2
body dl rekaw 1

i akies tam jeszcze ubranka w wiekszym rozmairze po mojej Wiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no kiedys babeczka w gotowce dostala 1500zl
potrem ktos prezent za 500, potem za 1200
ja wolalam cos ponizej 1000zł.. po co byc nachalnym?
a kazdy sobie wybierqa co chce..
jeden butelki smoczki i pierowly, ktos kase..

a mi wszytko jedno kasa czy to- bo kase i tak na to wlasnie bym wydała 🙂

b. sie ciesze z tym prezentow..
ale podoba mi sie jeszcze http://allegro.pl/lozeczko-tapczanik-safari-klups-bartek-szuflada-i1706477132.html
aler nie wime czy dla starszego dziecka to juz innego lozka nie kupie..
[color=red]
do jakiego wieku takie łóżeczko 120x60 cm mi starczy ?/
a go jakiego takie 140x70 cm??
[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał(a):
hehe rybka podeszla do mnie spojrzala mi sie w oczy , slodko usmiechnela i szla przez pokoj patrzac sie na mnie i usmiechajac :P slodko to wygladalo!!! tylko teraz pytanie - co zepsuła??


no właśnie to jest pytanie 🙂

hahaha ale soie usmiałam z tego.. ja tez tak mamie robiłam 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
caprioo lozeczko spokojnie do 3 lat starczy.

łeee to ladne u was robia prezenty, pewnie duza firma. wogole tutaj tak nie ma zwyczaju robienia jakis prezentow. tak jak u was jest z wozkami ze dziadkowie kupuja to tutaj raczej sie cos takiego nei zdarza.

a po urodzeniu sie malucha jak ktos przychodzi to jakies drobnostki sie kupuje typu ciuszek albo grzechotka itd.

ja jak szlam do kolezanki to spytalam sie czy cos nie jest potrzebne dla malej to mowila ze chusteczki do pupy to jakiegos spiocha kupilam i duza paczke chusteczek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chociaż "mala strata"
firma duża.. fakt.. naprawde cieszę się, że mnie odciążą troche wydatkami
no ja juz pwoeidziałam Babci, że jak ma kupić 10ty siedmiopak śpiochów to żeby kupiła pieluszki pappers, huggies itp. po jednej paczce każdego 🙂
to teraz takie rzeczy kupuje Babcia (czyli pra-babcia dla Córuni) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym sie baaaaaaaardzo ucieszyla gdyby ktos wyszedl z perspektywa kupna fotelika dla malego 😁

bo to jedyna z takich " droższych" rzeczy które musimy kupić no chyba ,że bedzie trzeba zakupić wozek ale poki co zyje nadzieją ,że nie :P bo ile bysmy go uzywali? max pol roku. nie bede wozic 3letniego dziecka w wozku. chociaz widze czasami jak ludzie pchaja wozki z 4-5latkami :| ktore sieledwo w tych wozkach mieszcza a spokojnie moglyby dzieciaczki isc na nogach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 super, że mała rośnie zdrowo. W pierwszej chwili zastanawiałam się co to za zdjęcie wsadziłaś, ale spostrzegłam ze bo główka i rączka. Cudeńko! A z ubranek też będzie Oliwka zadowolona, szczególnie te niebieskie bolerko mi się podoba 😉


aga33 z tą teściową to cię rozumiem. Najlepiej człowiek czuje się sam. Sama się waham, czy ma do mnie moja mama przyjeżdżać, aby mi pomoc ( mimo, że mamy super relacje). A co dopiero teściowa. Od dłuższego czasu, podobnie jak ty, jestem samodzielna i to jest ciężka decyzja. Jednak taka pomoc, w szczególnie przy małym chłoczyku i dwójce bliźniaków myślę, że się przyda. Ja raczej z propozycji mojej mamy też skorzystam. A w sumie jak to już dziewczyny napisały możesz postawić własne warunki. W razie czego możesz podziękować teściowej za pomoc.

Bacha główka do góry 😁 będzie dobrze. A tutaj pioseneczka dla ciebie i wszystkim dzisiejszych smutasków 😁
http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
A co do mebelków, to chciałabym wstawić zdjęcia jak już w miarę urządzę pokoik.

Carpioo jaka fajna firma 😉 bardzo hojni 😉 świetne prezenty wybrałaś! Faktycznie to dużo odciąży domowy budżet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo super masz z ta firmą jeśli chodzi o prezent 🙂 to zawsze dużo odciąga budżet.
co do pieluszek to właśnie się zastanawiałam chyba wczoraj czy coś już kupić i ile czego? bo często słyszę, że maluchy maja jakieś uczulenia.
dziś dzwoniłam po prywatnych szkołach rodzenia, bo na kasę już nie ma. A jednak nam zależny na tym, aby chodzić. I nie jest tak źle, bo zajęcia trwają dwa miesiące prawie wszędzie i wychodzi jakieś 200zł za miesiąc. Nie powiem że to mnie bardzo cieszy, bo nastawiłam się, że z tego tytułu wydatku nie będzie...no ale cóż. Przegapiłam, żeby szybciej się dowiedzieć to trochę moja wina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/itsaboyac.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9923/itsaboyac.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kochane zasilamy szeregi chłopców !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwszy SZOK już za nami 🙂 Chłopak jest na 100 % a Mikołaj gdy usłyszał ode mnie "Będziesz miał braciszka !!!!!!!!!!!!" podskoczył radośnie i zawołał "JUPIIIIIIIIIII" Straaaaasznie się cieszy a my razem z nim 🙂 Już szukamy imienia, Mikołaj obdzwonił babcie i ciocie i wujków i obwieścił nowinę 🙂 Ale radość u nas w domku dzisiaj 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczkaa dziekuje za namiary na szafa.pl swietna stronka- faktycznie mozna super ciuszki upolowac w dobrych cenach i to bez wychodzenia z domu 🙂 cos jak internetowy SH 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 🙂 ja sie wlasnie dogadalam z jedna mamuska i za 100 zl z przesylka mam kilka zestawow, sukienek, czapeczek buciki, i zimowy kombinezon, wszystko firmowki, juz nie moge sie doczekac paczki 🙂 jak juz bede mogla wstawiac linki to na pewno wam pokaze

a pepek poki co jeszcze mi nie wyskoczył, i w sumie w najblizszym czasie sie nie zapowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris to wspaniała wiadomość, gratuluje syneczka 😁

A co do pępka to mi nadal uparcie siedzi w środku i nawet się nie zanosi, żeby wyszedł 😉
Moja mama tak miała, ze przy dwóch dziewczynkach był w środku, a przy chłoczyku wyskoczył. Może coś prawdy w tym jest hahahahhaaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...