Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a co do zamieszkania w Otwocku, to naprawdę super miejscowość...jestem tutaj już 3 tydzień u siostry mojego Luki i jest super! Ten leśny klimat, to powietrze...bajka. Jakbym miała możliwość wyboru to też bym zamieszała w tego typu miejscowości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Może zapytaj kogoś, czy nie słyszał, żeby ktoś coś chciał sprzedać 😉
Bo się normalnie napaliłam 🙂

Z rzeczy nieubrankowych będę miała we wrześniu łóżeczko od siostry, 3 komplety pościeli do łóżeczka,
mam odsysacz do glutów 😉 + wkłady
nosidełko/fotelik Recaro Profi Plus

i chyba tyle 😞

Zastanawiam się nad wózkiem używanym, bo potrzebuję tylko z gondolą, aby do lata, później będzie spacerówka Juicy Couture 😁 więc nie opłaca mi się na pół roku kupować nowego, co o tym myślicie ?


malena10 napisał(a):
Ty masz ładniejszy 😜

hehe, tak, pewnie 😉
hihi dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki, nadam temat sprzedaży...tutaj gdzie jestem , to akurat same takie osiedla strzeżone, z przycinaną trawką co drugi dzień i cieciem...jak dla mnie tak trochę sterylnie i wychuchanie...no ale nie ma co narzekać 🙂
Co do wózka,to myślę, że bardzo dobry pomysł, acz kolwiek też tak miałam zrobić, ale postanowienie,że moje pierwsze dziecko musi mieć nową furę było silniejsze 😮
Na dobrą spacerówkę będziemy zbierać i też się kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o!!madziek super, że się odezwałaś 🙂 🙂
Zuziaczku pewnie że masz ładniejszy brzuś od tej "Pani" ona ma zrobiony w Photoshopie 😜 Normalnie szalejesz kobieto z ciuszkami:P
Ja od początku chciałam nowy wózek dla małej a kupiliśmy używany i nie żałuję a wręcz przeciwnie dobrze, że mąż mnie an niego namówił bo serio nie widać, że to nie nówka...no i będzie za to lepsze nosidełko do samochodu. 🙂
No i super znów widzieć na forum Iris i Ankeri!! 😆 bo ostatnio to tu takie pustki prawie 😉 Dobrze, że u Was wszystko ok. Tylko nie szalejcie za mocno laski....bo historia Fredeczki mnie też trochę przestraszyła 😮 Aga i ty uważaj na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
Oki, nadam temat sprzedaży...tutaj gdzie jestem , to akurat same takie osiedla strzeżone, z przycinaną trawką co drugi dzień i cieciem...jak dla mnie tak trochę sterylnie i wychuchanie...no ale nie ma co narzekać 🙂
Co do wózka,to myślę, że bardzo dobry pomysł, acz kolwiek też tak miałam zrobić, ale postanowienie,że moje pierwsze dziecko musi mieć nową furę było silniejsze 😮
Na dobrą spacerówkę będziemy zbierać i też się kupi 🙂

oj, jak takie wychuchane to osiedle to i ceny pewnie kosmiczne 😞 Ale popytaj, jak możesz, będę wdzięczna 🙂
Mi się po prostu spacerówki nie podobają te co są w kompletach z gondolą 😞 Po prostu żadna mi się nie podoba 😞
Dlatego na wiosnę kupuję Maclarena za ... 1500 zł. 😞 i wtedy Niunia będzie miała super wóz na lato do lansu 😉
A tak poważnie to wykończenie i materiały użyte w tym wózeczku powalają jakością !
Do tego na ten wózeczek jest DOŻYWOTNIA gwarancja, więc to chyba o czymś świadczy 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/juicy5h.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6144/juicy5h.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Hej Kofane!!
ja tulko wpadłam sie przywitaci napisac ze podroz mineła mi oki.czuje sie dobrze isynus zdrowy.mam nadzieje,ze u Was wszystko oki 🙂 🙂jak załoze tutaj neta to sie odezwe.sciakam mocno 😉

Madziek, super, że wszystko u Was OK 🙂
Odezwij się jak już neta pociągniesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie mamuśki dawno mnie nie było i miałam troszku lektury do nadrobienia.
Moja historia też wiaże sie z wyjazdem na drugi kraniec Polski no ale cóz się z miłości nie robi 🙂
A co do łózeczek wózeczków fotelików mebelków itp to mi sie fartło okropnie bo wszystko dostanę od siostry i nic nie muszę kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!
Zuziaczek-cudne ubranka, a te rajstopki maleńkie jakie słooodkieee!

Marzenka-bardzo mi przykro, że Was okradli-nie dość że teraz kasa potrzebna to jeszcze ukradli gnojki wspomnienia w postaci fotek, no a ten aparat to już w ogóle-sama jestem miłośniczką aparatów, kocham robić foty i jakby ukradł ktoś moją lustrzankę to bym się nieźle wkurzyła-także naprawdę rozumiem co możesz czuć i współczuję Wam bardzo 😞

Madziek-super że się odezwałaś i że z Wami ok 🙂

U nas na razie ok. W czwartek byłam na sprawdzeniu szyjki (bo miałam skróconą i małą 26mm i...poprawiła się ma już 30mm i wygląda "dobrze".
Byłam także u położnej, serduszko małej bije mocno i...położna powiedziała że jest "ready to go" heheh, odwróciła mi się już głową do dołu! Szybko coś i z tej okazji dostałam też opiernicz że nie spakowałam torby do szpitala (właściwie jak dla mnie to odległy temat jeszcze) ale ona nie wiem czemu upiera się że torba od 30tyg ciąży powinna być spakowana i czekać. Bez sensu...no ale ok, na weekendzie powoli za to się wezmę, w razie co...mąż nic nie znajdzie itp. Aha a te twardnienia i bóle brzucha co mam-to właśnie te pierwsze skurcze które przygotowują macicę do porodu, także już poczułam je i czuję codziennie raz mniej raz bardziej. To w sumie chyba tyle, następne spotkanie za 3 tyg i układanie planu porodu. Fajne jest to że mogę mieć osobną salę, męża przy porodzie (nawet cesarce jakby coś), poród w wodzie, hipnozę, mogę przynieść swoje płyty z muzą itp, różne znieczulenia i wszystko za free. Ale wątpię czy w chwili bólu będzie mi się chciało muzy słuchać ;-)
Ja też wybrałam wózek, najtańszy jaki da się tutaj kupić chyba (no i taki co mi się podoba, hehe) ale czytałam opinie, koleżanka go ma i są zadowoleni więc nie zamierzam przepłacać na nie wiadomo co 🙂 Będzie taki:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54+344_10751_-1_14601_125432_10001_14601

i łóżeczko:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_2476_10751_-1_45697_86184_10001_14688

-może nie najpiękniejsze ale ceny mnie tutaj powalają i rozmiar jest duży-tak że później można łóżeczko zrobić. Za to pościel na allegro upatrzyłam cudniastą więc i tak myślę będzie słodko to wszystko wyglądać 🙂

Miłej nocki Brzucholińskie! x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka_O napisał(a):
mdoundi ale Ci zazdroszcze porodówki i troszku sie dziwie że tak szybko sie każa pakowąc do szpitala ja jeszcze o tym nie myslałam w ogóle


no ja też nie myślałam i jak zaczęłam się z niej śmiać i obróciłam to w żart to mnie opierniczyła 😉 że wszystko może się zdarzyć i gdzie będzie chłop wiedział co spakować, tym bardziej że mała już odwrócona jest.
...a tak swoją drogą to zaczyna do mnie powoli docierać że to już niedługo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Malena, piękna ta pościel 🙂
Pewnie kupię, ale dopiero do łóżeczka KLUPŚ Księżniczka 🙂

Teraz powinny wystarczyć 3 komplety, które dostanę razem z łóżeczkiem we wrześniu 😉


Zuziaczek, kupujesz łóżeczko Klupsia? on ma produkcje w moich rodzinnych stronach w Gostyniu i za zestaw żyrafa: szafa, regał, półka, łózko, biurko, komoda i pojemnik na zabawki 2500zł!! to jak za darmo za taki zestaw. problem w tym, ze nie dostarczaja do domu, ale na szczescie Gostyn od Poznania to 60km i w auto sobie zapakuje. A i wykonanie maja solidne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):

Zuziaczek, kupujesz łóżeczko Klupsia? on ma produkcje w moich rodzinnych stronach w Gostyniu i za zestaw żyrafa: szafa, regał, półka, łózko, biurko, komoda i pojemnik na zabawki 2500zł!! to jak za darmo za taki zestaw. problem w tym, ze nie dostarczaja do domu, ale na szczescie Gostyn od Poznania to 60km i w auto sobie zapakuje. A i wykonanie maja solidne.

jeszcze nie wiem, ale podoba mi się.

Na razie nie mam miejsca aż tyle, by dla małej wszystkie mebelki kupić.
Dlatego na razie musi wystarczyć łóżeczko od siostry w naszej sypialni.
A później... czas pokaże 🙂
No do Warszawy troszkę dalej... więc musiałabym kuriera chyba wynająć.

Basieńka, dobrej nocki,

mdoundi, hipnoza ?
U nas chyba nie ma takich bajerów !
Ale nie wiem, czy dałabym się zahipnotyzować podczas porodu...
Pewnie się będę nieziemsko drzeć ! 🤢

Kurde, faktycznie, niedługo 30 tydzień i pasowałoby mieć torbę przygotowaną, bo nic jeszcze nie kupiłam do szpitala 😞
A chłop jak to chłop - nic nie kupi, bo nie będzie wiedział jak i co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Zuziaczku za info na temat wózka,niestety mam w piwnicy wąskie drzwi więc muszę kupić wózek jedno za drugim...taki który mi pasuje kosztuje około 2500 na allegro(używany!!)ale w przypadku wózków bliźniaczych ważny jest aluminiowy stelaż bo to wiąże się z wagą 🙂trochę słabi mnie taka kwota,biję się z myślami i rozsądkiem...śledzę kilka aukcji i czekam na jakiś cud,super okazję i fart,że będę pierwsza gdy sie okazja nadaży 🙂Zuziak Ty chyba dużą rodzinę zaplanowałaś sądząc po zapasach ubranek,hihi....

Iris:trzymaj się kochana,chyba bliżej niż dalej do końca sądząc po tym co już zrobione...zuch dziewczyna,że ogarniasz ten cały haos 🙂podoba mi sie zestawienie kolorów w Waszym pokoju...fuksja i popiel,musi wyglądać superowo...niestety będę musiała zdecydować się na czekoladowy brąz i krem w związku z dodatkami jakie już mam żeby nie generować zbędnych kosztów...żazdroszczę,że już widzisz metę!!ja dopiero około 08.08 przeżyję początek tego remontowego bałaganu...już marzę o efekcie końcowym.Fajnie że Mikołaj zachwycony nowym lokum 🙂uśmiech dziecka to największa nagroda po takich trudach 🙂

Mam nadzieję,że Fredeczka daje rade bez Wiki...oj z jednej strony fajnie,bo może o siebie zadbać,ale z drugiej sama nie wiem jak przeżyje rozstanie z Wiktorem choćby na krótko...od jego narodzin jesteśmy "zroślakami"...


A tak w ogóle to ściskam Was wszystkie moje drogie i zmykam spać...pogłaskajcie swoje pociechy po tych ślicznych brzuszkach i spokojnej nocki 🙂

Ach Madziek:super,że dotarłaś cała i zdrowa i że z dzidziolem wszystko oki 🙂czekamy na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...