Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzenko dziękuję za info na temat tego drętwienia. To chyba jednak jest od kręgosłupa, bo mała się normalnie rusza a w necie wyczytałam, że często się to zdarza..to lekarza nawet nie miałabym gdzie iśc a ktg mam dopiero za tydzień w czwartek....

ciekawa jestem, czy jeszcze w tym tygodniu powitamy jakąś panne lub panicza Wagę 🙂
podkusiło mnie dzisiaj i wszamałam na poczekaniu 6 parówek cielęcych..Cielęce to są tylko z nazwy, ale nie mogłam się opanowac..Byłam dzisiaj w Lidlu i koleś przede mną kupował jakieś parówki..Jak przeczytałam skład to mi się włos zjeżył..Nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale mój teściu handluje drobiem i pi razy oko wiem, co tam w tym wszystkim jest 🙂
a i taka rada ode mnie 🙂 nie kupujcie piersi z kurczaka w poniedzialki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
o mój boże ile ja mam rzeczy. W szoku jestem że aż tyle tych ubanek dla małęj 🙂


hehe ja tez... jestem w szkou za kazdym razem gdy otwieram szafke Igora... Ale wiecie co? jak glupia nakupywalam za duzo ubranek na rozmiar 56 a ok jest juz taki duzy ... zanim urodze to juz pewnie beda za male 😞 Poprostu u mnie w rodzinie dzieci rodzily sie o wadze okolo 2800 tylko moj synek ma juz 3500...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joane0509 napisał(a):
marzenka napisał(a):
o mój boże ile ja mam rzeczy. W szoku jestem że aż tyle tych ubanek dla małęj 🙂


hehe ja tez... jestem w szkou za kazdym razem gdy otwieram szafke Igora... Ale wiecie co? jak glupia nakupywalam za duzo ubranek na rozmiar 56 a ok jest juz taki duzy ... zanim urodze to juz pewnie beda za male 😞 Poprostu u mnie w rodzinie dzieci rodzily sie o wadze okolo 2800 tylko moj synek ma juz 3500...


Kochana a masz jakieś przeczucie, że Igorek pojawi się przed terminem? 3500kg to normalne wagowo dziecko w dzisiejszych czasach..Pomyślcie jak duże dzieci za kilkanaście lat się będą rodzic! 🙂

a i mam pytanie do Kasiuszki w jakim szpitalu w Poznaniu Twoja kumpela rodziła 24h?a Ty gdzie chcesz rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joane0509 napisał(a):
Kokosanka Watpie ze urodzi sie przed terminem... dlatego obawiam sie ze dobije do 4 kg i sie nie zmiesci w te ubranka 56.



najwyżej powystawiasz je na allegro i za te pieniążki kupisz większe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bajka1202 napisał(a):
Iris ale pieknie opisalas swoj porod. Nie dlugo wszystkie to przezyjemy i bedziemy opowiadac 🙂
U mnie w szpitalu jest znieczulenie bezplatne ale bardzo rzadko chca je dawac chyba ze widza ze kobieta juz naprawde sie meczy...


Bajka a Ty kiedy masz się zamiar rozpakowac? 🙂 razem z Meegotka, Joanee, Edytkę jesteście na dniach 🙂 dzisiaj bóle Ci już minęły, czy nadal je masz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Kokosanko mam nadzieje ze to bedzie na dniach razem z dziewczynami 🙂 Ja mam nie raz takie bole ale to poprostu sa te przepowiadające albo łapia mnie skurcze w nogach i pachwinach widocznie mała uciska juz mocno głowką albo mnie poprostu straszy mała złosnica 🙂 Wizyte mam w poniedziałek rano wiec zobaczymy co mi lekarz powie czy dzidzia sie juz szykuje do przyjscia na swiat 🙂 A ja juz bym tak bardzo chciała ja przytulic!!! Zreszta jak my wszystkie pewnie swoje malenstwa najchetniej chciałybysmy miec na rączkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko dobrze, że w poniedziałek masz wizytę. To będziesz miała od razu diagnozę w sprawie porodu 🙂 Boże ja jestem już taka niecierpliwa! Ródźcie, opowiadajcie, wrzucajcie opisy porodów, fotki dzieciaków 🙂 Ja chyba oszaleję. Cały październik takich wrażeń przed nami że aż mi szybciej serce bijke z tego wszystkiego 🙂 🙂 🙂

Carpioo wpadnie na forum z wielkim hukiem i szampanem coś czuję, że dzisiaj nie zaśniemy tylko będziemy świętować. A jak sobie wspomnę w jakich powijakach była niedawno i jakiego miała lenia nasza Kochana, a tu proszę wyspowiada się przed promotorem, recenzentem, dziekanem i będzie kolejna nasza duma MGR 🙂

Meegotka nie rób sobie z nas żartów tylko napisz co u Ciebie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joane ja tez mam nadzieję, że nie będziesz miała tych krzyżowych... poczarujemy żeby żadna nie miała ???? Mnie taki skurcz wziął w zeszły weekend, nałaziłam się po sklepach i wieczorem miałam taki ucisk w krzyżu, który zamienił się w ból, oplótł mi boki brzucha i poszedł w dół... 🙂 piękny opis nie?? 🙂 No i pomyślałam sobie, ze to był pewnie jakiś skurcz ale cholera, niefajne uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim życzę byśmy nie miały bóli krzyżowych... wiem co mówię 😉
Sama mam nadzieję, że i mnie ominą, bo z Emilką je miałam.
Są może nie tyle bardzo bolące, ale ostatecznie bardzo wyczerpujące 😉 to tak delikatnie ujmując 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajusia Ty to takie nastawienia masz jak ja miałam przed porodem 🙂 Nie spałam całą noc prawie wcale bo się już doczekać nie mogłam, a jak mnie wzięła położna na blok w końcu rano to powiedziałam do niej "Nareszcie" 🙂 Najlepiej myśleć o tym, że zaraz zobaczymy dzieci i to jest motywacja i siła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Joane ja tez mam nadzieję, że nie będziesz miała tych krzyżowych... poczarujemy żeby żadna nie miała ???? Mnie taki skurcz wziął w zeszły weekend, nałaziłam się po sklepach i wieczorem miałam taki ucisk w krzyżu, który zamienił się w ból, oplótł mi boki brzucha i poszedł w dół... 🙂 piękny opis nie?? 🙂 No i pomyślałam sobie, ze to był pewnie jakiś skurcz ale cholera, niefajne uczucie...


Doskonaly opis 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...