Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Irisku bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesu!! Moja kolezanka sie mnie pytała dlaczego ja sie tak nie moge doczekac przecierz to ponoc okropnie boli ale ja staram sie nie myslec w ten sposob bo bolec bedzie bo tak musi być ale za to jaka pozniej mnie nagroda spotka 🙂 Ach jak o tym mysle to az mam dreszcze poprostu nie moge sie doczekać i cały czas o tym mysle 🙂 A moja mam mowi ze jak bede tak o tym myslec to moze tak by c ze urodze po terminie ale ja mam nadzieje ze tak nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irisku jestem jestem tylko na zakupy na rynek musiałam iść bo mój sobie białą kiełbaskę zażyczył więc poszłam tam i jeszcze do rossmana i do biedronki i ttaaaaką wielgachną torbę przytargałam,że dobrze,ze go w domu nie było bo by mnie chyba zabił 😮 Szybko rozpakowałam ,żeby zatrzeć ślady 😁
Co do znieczulenia to u nas jest bezpłatne ale się niestety doprosić nie można więc na jedno wychodzi 🤢
Mała znowu bryka i ostro naciska mnie na krocze przyciskając przy tym jakiś nerw od nogi tam mocno,ze mimo,że trwa to sekundę to idzie taki prąd w nogę,że aż klękam albo ją wyginam w nienaturalny sposób - musiałam dziwnie wyglądać w tej biedronce bo jak mnie złapało ( a tego niestety nie da się kontrolować ) to sobie z tą nogą rady dać nie mogłam ja w jedną stronę a ona w drugą - no normalnie Frankenstein 😮 Aż zwracałam na siebie uwagę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bajka1202 napisał(a):
Irisku bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesu!! Moja kolezanka sie mnie pytała dlaczego ja sie tak nie moge doczekac przecierz to ponoc okropnie boli ale ja staram sie nie myslec w ten sposob bo bolec bedzie bo tak musi być ale za to jaka pozniej mnie nagroda spotka 🙂 Ach jak o tym mysle to az mam dreszcze poprostu nie moge sie doczekać i cały czas o tym mysle 🙂 A moja mam mowi ze jak bede tak o tym myslec to moze tak by c ze urodze po terminie ale ja mam nadzieje ze tak nie bedzie 😉


bardzo dobre nastawienie 🙂 Ja tam tez się już doczekać nie mogę. Jestem ciekawa co moja gin mi powie w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Irisku jestem jestem tylko na zakupy na rynek musiałam iść bo mój sobie białą kiełbaskę zażyczył więc poszłam tam i jeszcze do rossmana i do biedronki i ttaaaaką wielgachną torbę przytargałam,że dobrze,ze go w domu nie było bo by mnie chyba zabił 😮 Szybko rozpakowałam ,żeby zatrzeć ślady 😁
Co do znieczulenia to u nas jest bezpłatne ale się niestety doprosić nie można więc na jedno wychodzi 🤢
Mała znowu bryka i ostro naciska mnie na krocze przyciskając przy tym jakiś nerw od nogi tam mocno,ze mimo,że trwa to sekundę to idzie taki prąd w nogę,że aż klękam albo ją wyginam w nienaturalny sposób - musiałam dziwnie wyglądać w tej biedronce bo jak mnie złapało ( a tego niestety nie da się kontrolować ) to sobie z tą nogą rady dać nie mogłam ja w jedną stronę a ona w drugą - no normalnie Frankenstein 😮 Aż zwracałam na siebie uwagę 🤢


Czyli jednym słowem poszłaś zrobić show na mieście i w biedronce 🙂 🙂 🙂 No dobrze, jesteś usprawiedliwiona bo już zaczynałyśmy się martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeszłaś samą siebie 🙂 Domyślam się jakie miny mieli widzowie 🙂 Moja bratowa jak rodziła w zeszłym roku w czerwcu córkę to pojechali do galerii bo tylko tam działała klimatyzacja, a na zewnątrz było 30 stopni... gdy przychodził skurcz opierała sie o to co było pod jej rękami, czyli np stoisko z góralskimi kierpcami 🙂 Przechodnie myśleli, że są w ukrytej kamerze a Kaśka wykrzywiona z bólu łapała oddech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko uważaj na siebie to już końcówka, nie dźwigaj tak bo urodzisz na mieście gdzieś :P
Ale z drugiej strony fajnie że możesz sobie tak wyjść po sklepach, ja mieszkam w takim miejscu co same domy są a do sklepów daleko..musiałabym wskoczyć w autobus i jechać kawał :-( sama bym pobuszowała trochę po kosmetycznym bo już parę rzeczy mi się kończy, a "potem" to ja nie wiem kiedy kupię...

Iris...taki ładny make-up sobie z nudów dzisiaj strzeliłam...ale jak przeczytałam Twój opis porodu to...no nic, muszę zainwestować w lepszy tusz ;-)

A teraz... pozbywam się mojego szczupłego wyglądu ze zdjęć ślubnych i pałaszuję jabłka w cieście (racuszki), oj nasmażyłam sobie ich... ;-)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/s73f6275.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4992/s73f6275.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Iris oklask za bratową ależ się uśmiałam 😁 No na mnie to ochroniarz patrzył takim wzrokiem czy aby nie jakiś kabaret tu uskuteczniam ,żeby odwrócić uwagę od kradzieży 😮


Kabaret no nieźle 🙂 🙂 🙂 Uśmiałam się w głos 🙂 Ależ ludzie muszą mieć z nas ubaw czasem, a my powinnyśmy mieć to w głębokim tyle 😉

A Carpiek to przepraszam poszła z grupą oblewać, czy jak ? Już się nie moge doczekać na wieści od niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi napisał(a):
Meegotko uważaj na siebie to już końcówka, nie dźwigaj tak bo urodzisz na mieście gdzieś :P
Ale z drugiej strony fajnie że możesz sobie tak wyjść po sklepach, ja mieszkam w takim miejscu co same domy są a do sklepów daleko..musiałabym wskoczyć w autobus i jechać kawał :-( sama bym pobuszowała trochę po kosmetycznym bo już parę rzeczy mi się kończy, a "potem" to ja nie wiem kiedy kupię...

Iris...taki ładny make-up sobie z nudów dzisiaj strzeliłam...ale jak przeczytałam Twój opis porodu to...no nic, muszę zainwestować w lepszy tusz ;-)

A teraz... pozbywam się mojego szczupłego wyglądu ze zdjęć ślubnych i pałaszuję jabłka w cieście (racuszki), oj nasmażyłam sobie ich... ;-)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/s73f6275.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4992/s73f6275.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Jezuuuuu Mdoudi jakaś Ty okrutna BABO!!!!!!! Ale te racuchy wyglądają odlotowo! Zamawiam ze trzy 🙂 i nie rycz 🙂 🙂 🙂 szkoda make upu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa tam szkoda...nowy make up zrobię ;-) tak to pięknie opisałaś...aż zastanawiam się jaka będzie moja reakcja jak zobaczę bobo które po tych racuchach zwariowało ze szczęścia w brzuchu i kopie ;-) ja nie mogę sobie tej chwili wyobrazić, niby 9mc się przygotowujemy do tego spotkania, ale...ja chyba oszaleję ze szczęścia! już tak nie mogę się doczekać, że postaram się dzielnie znieść ten poród!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
No show był niezły aż pomidory zbierałam z ziemi bo mi z wrażenia wypadły i każdy w inną stronę - zupełnie jak ja i moja noga 😁


Bardzo Cię przepraszam, bo wiem , że w tamtej chwili nie było Ci do śmiechu, ale jak to przeczytałam to aż parschłam smiechem, szkoda tylko, że akurat miałam herbate w ustach która po chwili znalazła się na monitorze;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi ty to mi zawsze smaka musisz narobic zaraz chyba ugryze ten monitor.... A pastecik juz z robie jutro bo dzisaj sie tak umeczyłam przy pierogach ze juz mi sie nie chciało...
Iris ale sie usmiałam z twojej bratowej niezle musiała wygladac haha 🙂 Meegotko ty to tez dzisaj scene odwaliłas chyba bym padła ze smiechu jak była bym w tej Biedronce 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedziała Emilka -mniam, mniam 🙂 Mdoundi 🙂
Ja wczoraj objadłam się goframi - robił teść 😉
a przed wczoraj były naleśniki z twarogiem...pychaaa....
Jak ja ostatnio nie mogę powstrzymać się od słodkiego to masakra...
Ale tak myślałam, że trzeba by było się trochę ograniczyć 😉 hihi przed porodem, ale czy dam radę to nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No racuchy pierwsza klasa,ale powiem Wam że ja też naciągam kalorii jak oszalała. Myślę że to nasz organizm sie domaga kalorii przed porodem i gromadzi zapasy energii 🙂 Tak samo dzieciaki nabierają masy! Pytam sie tylko dlateczego Tymek gardzi moimi zapasami na udach i pupie i domaga sie nowych dostaw jak tu już takie piekne uchodowane ma pod nosem 🙂 🙂 🙂

Meegorka dystans do siebie to cecha którą w ludziach po prostu uwielbiam 🙂

Akneri śliczne zdjęcie 🙂 🙂 🙂 Buziak dla Emi, widać że już jest w lepszej formie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi apetytami to naprawdę! ja na początku ciąży nie miałam żadnych zachcianek a teraz mogłabym kwaśne rzeczy wpierniczać non stop i na przemian ze słodkim. Eh na samą myśl mi slinka cieknie! I waga się juz nie przejmuję bo nie wartko, jestem +15 a co! nie będe sobie i Oliwce żałować.
Dziewczynki wrzucajcie zdjęcia na priva!!! Żądam zdjęć, natychmiast!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Iris 🙂 Emilce humor wrócił 🙂 Łobuzuje, że hoho!!!
Dzwoniłam do koleżanki z życzeniami urodzinowymi, a Emilka śpiewała na całe gardło LALALAAAA 😁
Czasem ręce odpadają z bezsilności i ze śmiechu jednocześnie 🙂
Dziękujemy za buziaki i miłe słowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po pierwsze Mdoundi normalnie przegięłaś tą fotką....normalnie mam oblizany monitor 😉 😁 I jak tu później się powstrzymać z jedzeniem jak nam takie pyszności serwujesz 😉

A z Megootki to aż mój mąż się uśmiał-bo akurat czytałam i zerknął. po czym stwierdził, ze co ja się dziwię jak mi on przypomina o tym cz o tamtym abym głupot nie robiła 😉 bo właśnie pompował piłkę do ćwiczeń i zdecydowanie powiedział, że sama na nią mam nie włazić 🙂

Ja mam też dystans do siebie i często się z siebie śmieję i z blond włosów 😉 bo co nam zostało-tylko żarty bo i tak życie jest za poważne 😉

Pikne te zdjęcia na PRIV i cieszę się że dział się przyjął tak samo jak przepisy!! 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm cieszę się że racuszki się podobają...ja już dzisiaj przesadzam, przed chwilą zjadłam talerz ziemniaków, mizerii i kalafiora w bułce tartej - smażony na patelni. może mi się to gromadzenie zapasów jedzenia przed porodem włączyło, hahah!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko - skarbie ja się rano ważyłam i mam +22kg! i wiecie co? dobrze mi z tym, płakać będę potem jak nie będę mogła zrzucić. na razie nażeram się jak świnka bo planuję karmić piersią i wiem że takich dobroci za szybko nie pojem :-)
...a ponadto - ja po prostu kocham siedzieć w garach i pichcić :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...