Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde dziewczyny! Byłam na KTG i wstąpiłam od razu do lekarza i w poniedziałek mam się stawic w szpitalu. Jaka ja jestem na siebie zła! Po co mu mówiłam, że mi te ręce drętwieją i od 3 dni mnie mdli. to mi wypisał skierowanie na obserwację. Mam nadzieję, że po 1 dniu mnie do chaty puszczą.Kurde ja się tam zanudzę na śmierc w tym szpitalu i myślę, czy tam w ogóle iśc i czy to olac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam pytanie z innej beczki ale może któraś bedzie zorientowana, mianowicie pracownica która została zwolniona bo nic nie robiła przez ostatnie pół roku wydzwania teraz do moich klientów kłamie ich że firma zbankrutowała i proponuje im przejście do konkurencji na korzystniejszych warunkach
czy jest na to jakiś paragraf?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malenko...
Ja mam wrażenie, że brzuch troszkę mi się opuścił. Do tego od jakiś 2 tyg. zaczęłam zatrzymywać wodę i jestem opuchnięta... Bóle, skurcze pojedyncze się zdarzają- takie jak miesiączkowe, delikatne skurcze macicy, zdarzyły się też bóle kręgosłupa... Myślę, że to wszystko po trochu to zapowiedź porodu... Oprócz tego, łapię zadyszki jak przejdę się choćby 5 minut i brzuch mi twardnieje momentalnie... I chodzę jak kaczka 🙂
Nie wiem Malenko jak to jest do końca, ale u mnie może być troszkę inaczej, ze względu na to, że to druga ciążą.
Na każdą z nas przyjdzie czas! pamiętajmy o tym. I jak to już pisałam nie raz- za ten czas oczekiwania nagroda będzie przepiękna-NOWE ŻYCIE-CUD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam pytanie z innej beczki ale może któraś bedzie zorientowana, mianowicie pracownica która została zwolniona bo nic nie robiła przez ostatnie pół roku wydzwania teraz do moich klientów kłamie ich że firma zbankrutowała i proponuje im przejście do konkurencji na korzystniejszych warunkach
czy jest na to jakiś paragraf?


Nie jestem pewna, czy było tak u Ciebie w pracy, ale u mnie tak było, że przy podpisywaniu umowy deklarowałam, że wszystko co dzieje się w pracy, wszystkie dane klientów, firmy i tp, zostają w pracy, a jeżeli wyda się to, że komuś coś rozpowiadam czy cos takiego, to grozi za to odpowiedzialnośc karna lub finansowa. Musisz się dobrze dowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzusie dalam fotke na facebook to skopiujcie na forum my jeszcze w szpitalu czekamy Od poludnia na wypis... Mala kochana nawet cyca ssie, troche sie boje ja dotykać jest taka malutka i delikatna. Jutro mam do nas przyjeżdża to mi pomoże mnieporozrywalo i mam szwy ledwo chodzę sle jestem przeszczesliwa całuje was wszystkie jutro was będę nadrabiac ...które już urodziły???x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie miałam takiego zapisu w umowie 😞 ale chyba są jakieś ogólne przepisy o nieuczciwej konkurencji itd musze sie chyba wybrać do prawnika 😞 ech ja tu na ostatnich nogach a tu takie stresy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaGooDka2 napisał(a):
Hej Dziewczyny,
wczoraj o 15.00 urodził się Nasz Synek 🙂 Maciuś jest wcześniaczkiem - waży 2590, 52cm długi 🙂 Nie ma chyba lepszego uczucia od momentu urodzenia dziecka 🙂
Pozdrawiam i życze wszystkim październiczówką udanych porodów:*

Kochana gratulacje 😆 😆czekamy na jakie fotki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri Emilka zasnęła przy Krzysiu na tej fotce? 🙂 tak już jej dobrze z braciszkiem? 🙂

Bachap co dzisiaj taki wisielczy humor??

gdzie jest na privie fotka Amelki od Mdoundi, bo ja nie mogę znaleźc 😞 albo ślepa jestem

ciekawe jak tam Gosia 🙂

dzisiaj na tym KTG była położna z tego szpitala co chcę rodzic i zaczęła opowiadac, że wcale nie jest tak źle jak to wszystko wszędzie a zwłaszcza w necie opisują. Mówiłam jej też o tym, że nie mam żadnych bóli i skurczy a Wy laski macie na co ona, że to zależy od organizmu i że niekoniecznie muszę cokolwiek przed właściwym porodem odczuwac..ach zobaczymy jak to będzie..na dzien dzisiejszy jestem zła, że mam iśc na obserwacje do tego szpitala. Muszę się lekarza zapytac jak długo będzie mnie tam trzymał..
Edytko Ty jak długo byłaś teraz w szpitalu?? 1 dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wiem co to oznacza...brzuch mi sie obniżył. Od kilku dni męczy mnie rozwolnienie a dziś to wybitnie 😲 i do tego wymiotuje jak kot. Niby nie mam skurczy, boli mnie tylko co jakis czas podbrzusze jak na okres ale raczej nie regularnie chociaż mniej wiecej pojawiają sie co 30 minut plus minus...nie wiem. Pisałam wam kiedys, że sie nie moje wogóle...to właśnie teraz to COFAM :P zaczynam sie bać :P bo czuje, że to coraz bliżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaGooDka2 napisał(a):
Hej Dziewczyny,
wczoraj o 15.00 urodził się Nasz Synek 🙂 Maciuś jest wcześniaczkiem - waży 2590, 52cm długi 🙂 Nie ma chyba lepszego uczucia od momentu urodzenia dziecka 🙂
Pozdrawiam i życze wszystkim październiczówką udanych porodów:*


JAGOODKO serdeczne grtatulacje!
Jeszcze nie wiem kaie to uczucie urodzić, ale domyślam się że to najwspanialsze uczucie pod słońcem!


BOJALUBIĘ, AKNERI
Śliczne zdjęcia J

Dobra doczytam jutro.. od strony 1822!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...