Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

O ja! Dobrze, że u Edytki się zaczęło 🙂 Już za chwilę będzie tulić swoje Maleństwo 🙂

Ja to dalej się o Gosię martwię....

A Emilka na zdjęciu nie śpi, po prostu lubi mrużyć oczka do zdjęć 🙂 i tak udawać, że śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Kurcze nie wiem co to oznacza...brzuch mi sie obniżył. Od kilku dni męczy mnie rozwolnienie a dziś to wybitnie 😲 i do tego wymiotuje jak kot. Niby nie mam skurczy, boli mnie tylko co jakis czas podbrzusze jak na okres ale raczej nie regularnie chociaż mniej wiecej pojawiają sie co 30 minut plus minus...nie wiem. Pisałam wam kiedys, że sie nie moje wogóle...to właśnie teraz to COFAM :P zaczynam sie bać :P bo czuje, że to coraz bliżej


jak na moje to niedługo przywitasz swoja kruszynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
WIADOMOŚĆ OD EDYTKI:wody mi odeszły jade do szpitala,bóli narazie nie mam,trzymajcie kciuki brzuszki:*

O kurka ! Edytka, trzymaj się !!! Jesteśmy z Tobą !!!
Jak tak dalej pójdzie to się wszystkie we wrześniu rozpakujemy 😉
hihi

Aguska21 napisał(a):
Kurcze nie wiem co to oznacza...brzuch mi sie obniżył. Od kilku dni męczy mnie rozwolnienie a dziś to wybitnie 😲 i do tego wymiotuje jak kot. Niby nie mam skurczy, boli mnie tylko co jakis czas podbrzusze jak na okres ale raczej nie regularnie chociaż mniej wiecej pojawiają sie co 30 minut plus minus...nie wiem. Pisałam wam kiedys, że sie nie moje wogóle...to właśnie teraz to COFAM :P zaczynam sie bać :P bo czuje, że to coraz bliżej

oj Aguśka, definitywnie widać, ze Cię bierze !!!
Super !

Kokosanka napisał(a):

gdzie jest na privie fotka Amelki od Mdoundi, bo ja nie mogę znaleźc 😞 albo ślepa jestem

zaraz wkleję, muszę z facebooka przekleić 🙂

madziek84 napisał(a):
Zuziak wlasnie szperam na prywatnym forum i dopiero zczaiłam Twoje zdjecie w kozaczkach 😆
ja pikole jaka laseczka jestes nic tylko chrupnac 😆 😆
Kurcze a brzuszek to mala pileczka 😆normalnie super!!!!!!!!

a weź przestań ! Słonica jestem ! Nie mogę na siebie patrzeć, kiedy to się skończy ??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie dzisiaj zostaliśmy rodzicami. W związku z tym że moja ładniejsza połowa odpoczywa w szpitalu mi przypadła przyjemność przekazania tej wspaniałej nowiny.
Igorek urodził się dzisiaj o 19:46 przez cesarskie cięcie 🙂
Dostał 9 pkt. na 10 w skali Apgar , waży 3510 kg i mierzy 53 cm. Mimo tak niewielkich rozmiarów już zauroczył swoich rodziców i nie tylko 🙂
Gdy tylko w domu pojawi się szczęśliwa mama zda Wam obszerną relację z tego wspaniałego wydarzenia.
Póki co przedstawiam Wam Igorka :


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tomku,gratulacje ogromne dla Was obojga 🙂ucałuj Gosie od nas wszystkich 🙂Igorek jest cudny,mamy nadzieję,że Gosia czuje sie dobrze,bo że jest najszczęśliwszą mamą na świecie to wiem napewno 🙂zdrówka dla całej trójki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow, co to się dzieje!!

Gosiu- gratulacje!

Edytka widac, że kolej na Ciebie! Pewnie jutro z rana będziemy miały już super wiadomości!! Kto się jeszcze załapie na wrzesień?

Szczerze to nie sądziłam ,że tak szybko tak wszystkim pójdzie i połowa we wrześniu już się rozpakuje 🙂

Strasznie mnie ciekawi, która będzie po Edytce 🙂

Akneri
a Emilka naprawdę pocieszna! Jaki to piękny widok, jak dziecko tuli się do swojego rodzeństwa 🙂

Czy któraś ma już jakieś bóle oprócz Agusi? 🙂
Bajka jak u Ciebie z bólami?

Mdoundi i Gosia dzieciaczki do schrupania! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś się nam Kasiuszka gdzieś ostatnio zgubiła??Kasiuszka gdzie Ty?

Edytka narazie nie rodzi,będzie próbowała zasnąć...chyba ma mały dołek...ale tam będzie dobrze...jak wody odejdą to chyba do 24h jest finał?tak chyba gdzieś czytałam kiedys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmykam powoli...jeszcze butla przez sen dla Wiktorka,przewijanie i tez spróbuję zasnąć...choć mój brzuch powoli nie mieści się na kanapie...wczesniej spałam tylko z Małym,a teraz śpimy we czwórkę...Tylko ten mój mąż biedny jest,bo mówi,że jego do snu nikt nie tulka... 😞W weekend umówię się z nim na randkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak coś czuję, że na naszym forum za chwile zrobi się bardzo cicho, bo powoli wszystkie sie rozpakowujecie. Cieszę się bardzo, ale jak tak dalej pójdzie to nie będę się miała z kim podzielić moimi wrażeniami 😞

A tak w ogóle to mam doła bo mój mąż ciągle nie miał czasu na to żeby odświeżyć łóżeczko dla Adasia, a dziś coś mu strzeliło w kręgosłupie i prawie chodzić nie umie. Coś czuję, że Adaś nie bedzie miał łóżeczka na czas 😞 W ogóle wszystko jest niedokończone, jedynie moja torba spakowana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nawiedziła mnie kolejna bezsenna noc 😞 😠 a tak się cieszyłam że ostatnią przespałam bardzo ładnie, prawie 12 godzin bez ani jednej przerwy. A teraz siedzę już od 24:30 🤨
Bezsenność zaowocowała zjedzeniem kanapki z tuńczykiem, a zaraz po niej z dżemem i obejrzeniem filmu.
Zajrzałam też na priv i zobaczyłam pierwszy raz foki Carpioo z sesji. Jestem pod ogromnym wrażeniem, są niesamowite!!! Tyle w nich emocji! Musisz być dumna ze swojego brzuszka. Wyglądasz bosko kochana!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Witam Was wszystkie dzisiaj zostaliśmy rodzicami. W związku z tym że moja ładniejsza połowa odpoczywa w szpitalu mi przypadła przyjemność przekazania tej wspaniałej nowiny.
Igorek urodził się dzisiaj o 19:46 przez cesarskie cięcie 🙂
Dostał 9 pkt. na 10 w skali Apgar , waży 3510 kg i mierzy 53 cm. Mimo tak niewielkich rozmiarów już zauroczył swoich rodziców i nie tylko 🙂
Gdy tylko w domu pojawi się szczęśliwa mama zda Wam obszerną relację z tego wspaniałego wydarzenia.
Póki co przedstawiam Wam Igorka :




Dziękujemy za wieści drogi, szczęśliwy tatusiu 😁
Mały jest przecudny. Ma taki kochany nosek, a te ustka ahhhhh aż się rozpływam.
Oczywiście najserdeczniejsze gratulacje dla dumnych rodziców! Jak najwięcej radości z pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Witam Was wszystkie dzisiaj zostaliśmy rodzicami. W związku z tym że moja ładniejsza połowa odpoczywa w szpitalu mi przypadła przyjemność przekazania tej wspaniałej nowiny.
Igorek urodził się dzisiaj o 19:46 przez cesarskie cięcie 🙂
Dostał 9 pkt. na 10 w skali Apgar , waży 3510 kg i mierzy 53 cm. Mimo tak niewielkich rozmiarów już zauroczył swoich rodziców i nie tylko 🙂
Gdy tylko w domu pojawi się szczęśliwa mama zda Wam obszerną relację z tego wspaniałego wydarzenia.
Póki co przedstawiam Wam Igorka :




Gratulacje Kochani!!!!!!!!!! Igorek jest świetny!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Gosiu czekamy na Ciebie! 🙂 Byłaś dzielna! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko telepatycznie jestem przy Tobie, wszystko będzie dobrze ! Czekamy na wieści 🙂

Aguśka objawy masz jak na początek porodu! Wszystko wskazuje na to, że i Ty zaraz zostaniesz szczęśliwą mamą 🙂

Oj dzieje się u nas, ale nie sądzę aby wszystkie załapały się na wrzesień. Atagusiu nic sie nie martw Kochana, ja tu na forum codziennie bede na pewno do 20 paździenrika więc jest duża szansa że oblewanie będziemy tu urządzać razem 🙂 🙂 🙂 POza tym dziewczyny jak sie wszystkie rozpakujemy to zmykamy stąd na priv i już 🙂 Ale forum brzuszkowe będzie na pewno aktywne do ostatniego maleństwa 🙂

Ja też już nie moge spać.Choć nie jest źle bo zasnęłam o 21:00 więc akumulatorki naładowane. Wczoraj była u mnie siostra, a potem koleżanka z pracy z synem więc miałam towarzystki dzionek 🙂 Do południa wyrobiłam się z kolejną partią Tymkowych ciuchów, dzisiaj kontynuwacja przygotowań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
Jutro wychodzimy jupi wreszcię się przespałam ale tu ciągle dzieci płaczą albo moja daje jej pierś niemam jeszcze prawdziwego mleka ale siare ale widzę że się polepsza pierś niemam jeszcze prawdziwego mleka ale siare ale widzę że się polepsza


Asiu super, że Was wypuszczają, ale będzie radości w domku !Mleko na pewno będzie superowe, wszystko się rozkręci 🙂 Buziaki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
O ja! Dobrze, że u Edytki się zaczęło 🙂 Już za chwilę będzie tulić swoje Maleństwo 🙂

Ja to dalej się o Gosię martwię....

A Emilka na zdjęciu nie śpi, po prostu lubi mrużyć oczka do zdjęć 🙂 i tak udawać, że śpi 🙂


Akneri Emilka jest śliczna 🙂 Słodkie to Wasze zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
Akneri
Bachap co dzisiaj taki wisielczy humor??
gdzie jest na privie fotka Amelki od Mdoundi, bo ja nie mogę znaleźc 😞 albo ślepa jestem
dzisiaj na tym KTG była położna z tego szpitala co chcę rodzic i zaczęła opowiadac, że wcale nie jest tak źle jak to wszystko wszędzie a zwłaszcza w necie opisują. Mówiłam jej też o tym, że nie mam żadnych bóli i skurczy a Wy laski macie na co ona, że to zależy od organizmu i że niekoniecznie muszę cokolwiek przed właściwym porodem odczuwac..ach zobaczymy jak to będzie..na dzien dzisiejszy jestem zła, że mam iśc na obserwacje do tego szpitala. Muszę się lekarza zapytac jak długo będzie mnie tam trzymał..
Edytko Ty jak długo byłaś teraz w szpitalu?? 1 dzień?


Kokosanko, mam nadzieję, że ta obserwacja to faktycznie taka ekspresowa będzie. Nie dziwię się, że nie chcesz jechać do tego szpitala, ale jeśli lekarz tak zdecydował to jedź. Niech posprawdzają czy wszystko jest OK. Ja z Misiem tez leżałam tydzień w szpitalu na nadciśnienie... Myślalam że mnie tam trafi ale nie było dyskusji. Dasz radę! Ty dzielna baba jesteś przecież, prawda 🙂 ? Kochana będzie dobrze.

Basieńko mam nadzieję, że dzisiaj już trochę lepiej się czujesz? Przytulaski dla Ciebie kochana 😘 😘 nie smutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIA- Ale cudny Twój Igorek, a jakie ma ustka słodkie hihi GRATULUJĘ

Kokosanka napisał(a):

dzisiaj na tym KTG była położna z tego szpitala co chcę rodzic i zaczęła opowiadac, że wcale nie jest tak źle jak to wszystko wszędzie a zwłaszcza w necie opisują. Mówiłam jej też o tym, że nie mam żadnych bóli i skurczy a Wy laski macie na co ona, że to zależy od organizmu i że niekoniecznie muszę cokolwiek przed właściwym porodem odczuwac..ach zobaczymy jak to będzie..na dzien dzisiejszy jestem zła, że mam iśc na obserwacje do tego szpitala. Muszę się lekarza zapytac jak długo będzie mnie tam trzymał..


Kokosanko nie martw się- może być tak, ze zrobią Ci tylko badania i tego samego dnia wyjdziesz do domu. Bez potrzeby na pewno nie położą Cie na odział. A może akurat urodzisz, więc miałabyś z głowy stres aby szybko dojechać do szpitala 🙂

Edytko
-trzymaj się, widzisz- tak nie mogłaś się doczekać a już za chwilę będziesz miała swego szkraba 🙂

Akneri-ale pocieszna fotka, aż mi się z rana humor poprawił 🙂

Aguska- szczęściaro, też chciałam załapać się na wrzesień ale już raczej się nie uda. Trzymam kciuki jeśli dziś jest Twój wielki dzień 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu i Tomku, gratuluję ślicznego Igorka, jest taki śliczny...te jego ustka i nosek...z miejsca można się zakochać. Cieszę się,że już Maleństwo jest z Wami, jeszcze raz gratuluję!!![color=green][/color]

Edytko,3maj się dzielnie, już niedługo i Ty zobaczysz swojego oczekiwanego BArtusia ![color=blue][/color]

Mnie dzis całą noc bolał mocno brzuch,jak na okres...może po woli też się zaczyna coś dziać 😮
Bardzo bym sobie tego życzyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Kokosanka napisał(a):
a tak swoją drogą ciekawa jestem, dlaczego tak w ostatnich tygodniach jeśc nam się chce 🙂

bo po porodzie nie będziemy mogły jeść wszystkiego, więc teraz robimy zapasy 😁


DOKŁADNIE TAKIE SAMO MAM ZDANIE 🤪 🤪
Teraz siebie nie oszczędzam.. jem wszystko! Nie ważne czy śledź, a potem ptasie mleczko, i przez 2,5 tyg przytyłam 2 kg.. dla mnie bomba.. bo potem już sobie nie pojem! POotem będzie zdrowa dieta, ćwiczenia i płakanie 'co ja sobie zrobiłam?" 🤔

AGUSKA- to super że rodzice Wam pomagają, zwłaszcza teraz- Dzidziuś.. Mieszkanie.. I teraz jak brzuszek odpadł, to podtrzymuj go łapkami od dołuJ może do tego poniedziałku wytrzymasz.. mi podobno opadł ok. 15 września.. tak mi mówią rodzice.. zobaczymy.. Ja chcę urodzić 9-10-11 !!! i nie wiem czy jak będę w to wierzyć i powtarzać to się stanie?? 11 dni przed terminem?

A co do pomagania i prezentów....
Nasz kochany tatuś Mojego ‘w końcu’ się zapytał czy coś nie kupić.. Dla mnie to nie ma obowiązku kupować.. żeby nie było.. Ale jak wcześniej zaczął planować co kto ma kupić i za ile.. i powiedział, że mojej rodziny do domu bez prezentów nie wpuści.. to powiem wam ze byłam wściekła i sobie powiedziałam, że jak ON nic nie kupi, albo kupi jakiś bubel to mu wygarnę..
No i się zapytał co chcemy.. łóżeczko, wózek? Mój mu odrzekł, że wszystko mamy, dziękujemy za pamięć, ale nie mamy prześcieradełka gumowanego.. To się oburzył że od niego chcemy prezent ‘za 5 zł’. Więc wczoraj jak Mój pojechał do domu starego, żeby go zaprosić do nas to znowu pojawił się temat prezentu.. To stwierdziliśmy, że najlepszy będzie fotelik 9-34/6 kg Recaro, to koszt 600-800 zł. To On się bardzo ucieszył.. ale oczywiście powiedział, że skoro mamy ten pierwszy Fotelik do 13 kg to to może poczekać. – wiec jak znam życie nic nie dostaniemy, bo ja już tak dosjate od niego prezent na urodziny od 2007 roku, albo na gwiazdkę 2009.. wiec wiem ze raczej nic z tego nie będzie .. A Mój nadal czeka na prezent na 18stkę .. który ma obiecany co urodziny,. Czyli już od 6 lat .. Śmiech na sali!

EDYTAK- trzymam mocno kciuki, żeby ci nic nie wywoływali J żeby samo wszystko w swoim tempie się rozwinęło, ale przed weekendem J
aga33 napisał(a):
WIADOMOŚĆ OD EDYTKI:wody mi odeszły jade do szpitala,bóli narazie nie mam,trzymajcie kciuki brzuszki:*


Edytko to wspaniale, że się zaczyna a ból,i brak 🙂 może będziesz miała tak do samego porodu(czyt. 2 fazy-parcie)
osz kurde, naprawdę nam sie wszystkie rozpakują 🙂 Ale bombiastycznie.
Nie wiem czemu 😮 ale obawiam sie że zostanę na końcu, wy wszystkie będziecie tulić maluchy a ja zostanę z tymi straszkami sama! aAAAA 😲

marzenka napisał(a):
a czemu ja was na facebooku nie mam?

wejdź na priv i tam masz nasze imiona i nazwiska J i nasz znajdź :P

BACHAP- odzywaj się odzywaj J zamykanie sie samemu w samotności grozi samotnością 😜 OVER

Aguska21 napisał(a):
Kurcze nie wiem co to oznacza...brzuch mi sie obniżył. Od kilku dni męczy mnie rozwolnienie a dziś to wybitnie 😲 i do tego wymiotuje jak kot. Niby nie mam skurczy, boli mnie tylko co jakis czas podbrzusze jak na okres ale raczej nie regularnie chociaż mniej wiecej pojawiają sie co 30 minut plus minus...nie wiem. Pisałam wam kiedys, że sie nie moje wogóle...to właśnie teraz to COFAM :P zaczynam sie bać :P bo czuje, że to coraz bliżej


Kochana.. nie chce ciebie dodatkowo straszyć, ale chyba to sa objawy przedporodowe 😲 😲
wydaje mi się, że powinnaś się cieszyć 🤪 ból porodowy i tak Ciebie złapie, a im wczesniej tym fajniej, bo będziesz tuliła swoja Hanię! 🤪


JEJKU! Od tego powinnam zacząć! GOSIAAAAAAAAA
Igorek jest CUDOWNY! ŚLICZNY
Tomek- ale przystojniaka zrobiłeś!! Dbaj o naszą Gosieńkę!
Jejku aż się rozryczałam! To jest takie szczęście! Że z dwojga ludzi powstaje cos tak wspaniałego.. takie ziarenko miłości które rośnie, rośnie... i jest.. jest na świecie już WASZ SKARB!
Gratuluję!


OLALENKO
Bardzo cieszę się, że Fotki się podobają J |jestem dumna z zawartości mojego brzuszka J Jak każda z was uważam, że moje dziecko jest najwspanialsze, najukochańsze i ohhh i ahh
Bardzo chciałam mieć piękne zdjęcia z okresu ciązy, bo to 1wsza ciąża, 1r az tyle ważę i chciałam żeby ktoś to ‘ładnie zobrazował’. W ogóle było to moim marzeniem..
Teraz też chce fotografować brzuszek ile wlezie, bo niebawem się mi zwolni to miejsce w brzuszku, zostanie sama skóra, a nie wiem kiedy będę w tym cudownym stanie ponownie 🙂

ASIA85A- Fajnie że już wychodzicie niebawem!
Mleczko się pojawi..

MI cieknie na razie siara.. nie wiem czy to dobrze że jeszcze mleka nie mam?
Co ja mam o tym myśleć?


Oglądałyście kiedys MAŁA PIEKNOŚĆ? Na TLC? Teraz leci.. to straszne co robią z tymi dziećmi w Ameryce!

Iris napisał(a):
aga33 napisał(a):
coś się nam Kasiuszka gdzieś ostatnio zgubiła??Kasiuszka gdzie Ty?

No właśnie Kasiuszka nam zniknęła, może już jest po rozwiązaniu i odezwie się lada chwila, Ciekawe co u niej?

No własnie .. co u Kasiuczki? 😲
Pewnie już tuli swojego Szymonka Bogdanka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...