Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bachap napisał(a):
Dzięki Dziewczyny 🙂 jak sobie pomyslę że to może być już w tą niedzielę to 😮 😮 😮 😮 boję się a zarazem doczekać nie mogę 🤪 🤪 🤪 🤪


Bachap a masz już jakieś skurcze, czy odstawiłaś jakieś tabsy, że nastawiasz się na szybki poród? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
jak to w tą niedzielę? No kochana w niedzielę to ja i kokosanka rodzimy 🙂 ty się wstrzymaj jeszcze troszke 🙂


Marzenie ściętej głowy, że do niedzieli urodzę 🙂 ale Marzenko, Ty chyba jesteś bardziej niecierpliwa niż ja, więc trzymam kciuki, byś urodziła w terminie, badź dzis lub jutro 🙂 no i Carpioo też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej no ja rodzę od sierpnia to dajcie żyć 😁
Kokosanko mam skurcze jak tylko się spóźnię z tabletkami godzinkę ale dojadam nospami i odwlekam no i ostatnią tabletę mam łyknąć w sobotę wieczorem więc plan jest taki że jadę rano zagłosować a potem rodzę 🤪 chociaż wiem że może być tak że Olkowi nagle się odechce.... choć sądzę że Mu juz tak niewygodnie (łeb prawie w kanale rodnym co najmniej od 26.09) że mnie nie zawiedzie i wyskoczy na dniach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
ej no ja rodzę od sierpnia to dajcie żyć 😁
Kokosanko mam skurcze jak tylko się spóźnię z tabletkami godzinkę ale dojadam nospami i odwlekam no i ostatnią tabletę mam łyknąć w sobotę wieczorem więc plan jest taki że jadę rano zagłosować a potem rodzę 🤪 chociaż wiem że może być tak że Olkowi nagle się odechce.... choć sądzę że Mu juz tak niewygodnie (łeb prawie w kanale rodnym co najmniej od 26.09) że mnie nie zawiedzie i wyskoczy na dniach 🤪


jeśli tak faktycznie będzie to szczęściara z Ciebie 🙂 i oby tak było! Mojego męża kolegi żona całą ciążę miała zagrożoną, bo miała ciągłe skurcze a na koniec co? Dupa. Mały nie chciał wyjśc i urodziła tydzień po terminie..Mam nadzieję, że Ciebie to nie spotka, bo już widzę jaka wściekła będziesz hihi 🙂 tak więc Oluś słuchaj mamusi i wyjdź wtedy, kiedy mamusia sobie tego zażyczy 🙂

no ciekawa jestem która kolejna po naszych cesarzowych Bajce i Anetce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
bachap napisał(a):
ej no ja rodzę od sierpnia to dajcie żyć 😁
Kokosanko mam skurcze jak tylko się spóźnię z tabletkami godzinkę ale dojadam nospami i odwlekam no i ostatnią tabletę mam łyknąć w sobotę wieczorem więc plan jest taki że jadę rano zagłosować a potem rodzę 🤪 chociaż wiem że może być tak że Olkowi nagle się odechce.... choć sądzę że Mu juz tak niewygodnie (łeb prawie w kanale rodnym co najmniej od 26.09) że mnie nie zawiedzie i wyskoczy na dniach 🤪


jeśli tak faktycznie będzie to szczęściara z Ciebie 🙂 i oby tak było! Mojego męża kolegi żona całą ciążę miała zagrożoną, bo miała ciągłe skurcze a na koniec co? Dupa. Mały nie chciał wyjśc i urodziła tydzień po terminie..Mam nadzieję, że Ciebie to nie spotka, bo już widzę jaka wściekła będziesz hihi 🙂 tak więc Oluś słuchaj mamusi i wyjdź wtedy, kiedy mamusia sobie tego zażyczy 🙂

no ciekawa jestem która kolejna po naszych cesarzowych Bajce i Anetce 🙂

weź nie strasz bo się okaże że zostanę listopadówką 😉 no zresztą zobaczymy będzie jak będzie 🙂
.... myślę że Natalia i Aguśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Kokosanko no jak to kto???? MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 no i carpioo i bachap moga z nami tego 9:P zapraszaqm i jak bedziemy razem rodzic to musimy sie zdzwonic i razem przec. tego jeszcze pewnie nie bylo nigdzie buhaha

hehehe w wiadomościach nas pokażą że psycholki rodziły razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie laski nie mogę z waszych tekstów 😉 no jak będziecie rodzic zbiorowo to na bank was pokarzą w telewizji 😉

Ja właśnie po karmieniu małej. Idę ciut na powietrze. dziś tak chłodno że małej nie wietrzyliśmy i musieliśmy grzejniczek włączyć bo chłodem wiało 😞 eh....uroki tej pory roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenka napisał(a):
Kokosanko no jak to kto???? MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 no i carpioo i bachap moga z nami tego 9:P zapraszaqm i jak bedziemy razem rodzic to musimy sie zdzwonic i razem przec. tego jeszcze pewnie nie bylo nigdzie buhaha


No i ja się dołączam też mam taki plan na wybory a potem rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chcę poczekać do przyszłego piątku 🙂

A Wy ródźcie w niedzielę 😁

Słyszałyście takie wiejskie brednie, że jak się dziecko w niedzielę urodzi to straszny leń później będzie ?
Bo ja się w niedzielę urodziłam i zbyt pracowita to nie jestem 😉
Nie to co Marzenka - robocop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja tylko na minutkę. Wszystko u nas ok. Kolejny męczący dzień za nami, zakupowo-spotkaniowy 🙂 Ale mamy dodatkowe pieluchy tetrowe, pościel, przewijak, kapcie dla Młodego do przedszkola i jakieś tam jeszcze pierdoły. Była u mnie kumpela na plotkach, taka jeszcze z czasów przedszkola i podstawówki, potem szybko obiad pichciłam, ogarnęłam mieszkanie i padam...

Zaraz do wanny i lulanko z chłopakami 🙂

Dobrej i spokojej nocy, do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, ja szybko.. bo jakoś tak.. nadrobiłam wszytko ale siły pisac nie mam.. przepraszam..

a w skrócie:
-byłam na zakupach,
-byłam u rodziców.. i to na tyle..
- zrobiłyście mi ochoty na kebaba i mc donalda..
-kupiłam wage elektroniczną..
-przeczytałam gazetki typu 'mama i dziecko' itd..
-w szpitalu jak na 'życzenie pacjentki' znieczulenie to płatne w postaci zakupu cegiełki na szpital o odpowiedniej wartości 😎 wiec sie chronią przed przepisami.. 🤔
a bezpłatne jak lekarz powie ze sie 'należy' a z teguły sie nie nalezy, bo z bólu jeszcze porodowego nikt nie umarł..
- kupiłam sobie te buty ala-emu, za 19.90 w auchan 😜
- kupilismy pokrowiec na nasz aparat foto 😉
no i chyba ta tyle..
- i ja sobie tak łażę, i spaceruję.. i chyba nie urodzę nigdy! wcześniej to ledwo dookoła bloku przeszłam, a teraz to maratończyk ze mnie! 🥴 kurdemol! 😠


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
Zuziak to nie brednie ja też urodzona w niedzielę 🤪 i raczej do pracowitych nie należę 😉 delikatnie mówiąc

czyli możliwe, że coś w tym jest 😉

Carpioo - maratończyk ha ha ! W ciąży zapie... wokół bloku 😁

A ja kupiłam sobie 3 Pandorki na Allegro 🙂
Wyglądają jak oryginał, porównam w niedzielę z siostry bransoletką (ze sklepu PANDORA).
A co, doła trzeba czymś zabić 😉 zasypać ,

carpioo, jak to było ?
zabić, zakopać, zapomnieć ?! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki pisze do was ze szpitala....dzisiaj w łazience zaslablam i dostałam krwotoku karetka zabrała mnie do szpitala ( innego niż poród miałam) okazało się ze zostały we mnie kawałki po porodzie czyscili mnie nikomu tego nie życzę teraz leze na obserwacji bo nie mogli doczyscic i rano okaze się co dalej czy operacja... Malutka w domu tak strasznie za nią tęsknię i rak bardzo się boje....3majcie za mnie kciuki......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedactwo nasze! trzymaj się kochana i jak wszystko już będzie dobrze to daj im popalić! Odszkodowanie jak nic!!! Chyba im na głowe już padło żeby czegoś takiego nie dopilnować konowały jedne! Życzę zdrówka kochana i trzymaj się napewno będzie dobrze.......... musi być!!! Całuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...