Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bachap napisał(a):
Irisku ja też w dzień to nie bardzo umiem odsypiać 🙂 a życie nocne to na pewno po rodzicach będzie miał bujne 🤪 ja potrafiłam i do 6 rano siedzieć na imprezach a nawet i do 10.... hmmmm kiedy to było 🙂


jak sie zasnanowie, to ja jeszcze nie tak dawno to tez siedziałam do 5...10.. a czasami po 2 dni 🙂 jak dobra domówka była..

i powiem szczerze ze za tym nie tęsknię 🙂
bede miala swoją Niunię, Naszą Rodzinkę Instant 😜
mam cel już w życiu 🙂
moze brakuje mi takiej wolności i braku zobowiązań.. (chociaż teraz to i tak nie wiem co plote, bo nie wiem co to znaczymiec małe dziecko, bo moje jeszcze w brzuszku)
ale kaca mi nie brakuje 🙂 niewyspania 🙂 itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a ja nie wiem czy będę wiedziała kiedy mi odejdzie czop (jeżeli nie będzie zabarwiony krwią)bo od dłuższego czasu mam nadmiar śluzu...
Z tego wszystkiego zaczęłam dzisiaj sobie tańczyć, może to coś da, chociaż carpioo próbowała róznych metod i co? narazie stoi w miejscu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi brzuch nie opadł też 😞 ale na pocieszenie dla wszystkich niecierpliwych powiem ze moja kuzynka była u lekarza i ten ją umówił na nastęoną wizytę bo powiedział że nic sie nie zapowiada jeszcze a ona na następny dzień urodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie brzuch wysoko, ale czuje jakiś ból znów dzisiaj na dole, mały uciska i czuję że się tam pcha głową! teraz jak to piszę TEŻ ale JAK!! Auuuuuuaaaaa..... Mój Mąż się śmieje, ze to od tych filmików i w ogóle że się nakręcam... 😞

Właśnie ich wygoniłam na zakupy a jak wrócą to się biorę za kończenie obiadu i muszę coś zjęść bo mnie ciągnie już do dobrego obiadku bardzo 🙂 i chodzę i się rozglądam co by tu spałaszować 🙂

Weszłam przed chwilą na wagę... 88,8 😞 Dobijam do wagi z Miśkiem 😞 No trudno... teraz to już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ale trochę mi ciężko na myśl o tym, ile pracy przede mną znów zęby to wszystko zrzucić. Ehhh dobra, nie dołuję się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdoundi[color=yellow][/color] oj biedna jesteś naprade współczuję tyle dodatkowych cierpień ci przysparzają ci pseudo lekarze
meegotka ja kłade małego na ramieniu a sama sie odchylam do tyłu lub kłade sie na placach i dużą podusie pod plecki małego na "żabke" na brzuszku i czekam 5 min najczęściej mu sie odrazu odbija i żadko minimalnie sie mu ulewa
koyotka niemartw sie mamy prawo do załamek jestes dobrą matką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdoundi Skarbie trzymaj się !!!Jesteśmy z Tobą!!!

Swoją drogą co za kraj , co za lekarze , żeby tak zaniedbać człowieka , a Monia teraz swoje wycierpieć musi przez konowałów.

Meegotko może za luźno zakładasz pieluszkę ??? Mój Mały też robi duze kupki , ale nic nie wylatuje 🙂

Koyotko każda z nas złapie nie raz doła , i dopadnie nas kryzys , ale to normalne , szczególnie dlatego że my znajdujemy się w całkiem nowej sytuacji i zyciowej roli. Kochana głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
ja dziś szaleje ze sprzątaniem.
Wczyściłam sypialnie na cacy. Została mi jeszcze łązienka i kuchnia, ale zrobiłam sobie przerwe, chociaż coś czuję ze te dwa pomieszczenia posprzątam dzis "po łebkach" 🙂

I teraz powiem Wam że zmieniłam nastawianie, chce żeby Adaś już się urodził, ale z drugiej strony jak sie urodzi już to będę miała o 2 tygodnie krótsze macierzyńskie, więc niech sie urodzi w terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaja Anetki 😉 po prostu śliczna 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/kaja.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/9192/kaja.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Anetka od wczoraj jest na nogach i zajmuje się Kają. Po małych problemach z przystawianiem do cyca już jets dobrze i Kaja wcian co 2 godziny 😉Jest bardzo spokojna i prawie w ogóle nie płacze.












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści od Agi

Noc w szpitalu jest dosyć głośno, więc kiepsko sypiam.. Dwa razy dziennie położna osłuchuje nam trąbką brzuchy, gdzieś tam mierzenie ciśnienia i temperatury, więc pobudki co chwila, a w dzień nie umiem odsypiać niestety.. Od tego leżenia jestem coraz słabsza.... leżę, jem, pije i biegam do toalety... jakieś monotonne te wczasy.. w dzień 3 razy mam ktg, w sumie każdy pomiar to od godziny do 1.5h..., nie mam nawet natchnienia, by nad gazetą się pochylić. Małe ciągle wierzgają i chyba wciąż rosną bo brzuch mam coraz większy.
Wiktorka zobaczę dopiero jutro, tęsknie za nim ogromnie...
Dziś na obchodzie lekarz wspomniał znowu, że planują mnie na przyszły tydzień..., wytrzymam chyba? byle do poniedziałkowego usg, może coś się zacznie klarować...'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczynki zrobiłam chyba troszkę szaloną rzecz, jestem, u rodziców-120km drogi....
Trochę ciężko było i brzuch się spinał, ale szczęśliwie dotarliśmy do celu 🙂 To było ostatnia możliwość, żeby dotrzeć w rodzinne strony przed rozwiązaniem...
Mąż nie chciał mnie zabrać, ale przekonałam go-bał się, że po drodze zacznę rodzić, ale średnio co 40km jest szpital, więc nie było by źle 😉
Ogólnie mieliśmy ważny cel- wziąć wózek i fotelik od rodziców, bo tu czekały 😉 i jutro z tym sprzętem wracamy 🙂
Ja się nie pogniewam jak to poród troszeczkę przyspieszy, zamawiam datę 13.10.11 🙂 będę wtedy miała w domu trzy Szczęśliwe 13 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ATETKO. KAJA ŚLICZNA! ma super włoski i mine w stylu- ojciec daj spać, a nie foty pstrykasz

AGA- współczuję, ale wytrzymasz 🙂 kto jak kto, ale Ty dasz radę!

AKNERI- trzymam kciuki za szczęśliwą trzynasteczkę! 🙂 😆

a u mnie bóle brzuszka ustały, tylko twardnieje mi co jakiś, bliżej nieokreślony czas..
niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri Ty to odważna jesteś, taki kawał drogi jechac w tym stanie, ale z 2 strony rozumiem,bo nie jechałaś tam bezcelowo 🙂 do tego zobaczysz rodziców, za którymi na pewno czasem tęsknisz

Anetka bo kim Twoja córeczka ma takie ciemne fajne włoski? Zazdroszczę Ci Twojej Małej Kobietki 🙂
Carpioo spokojnie ze skurczami! do jutra jeszcze trochę czasu, więc może w nocy Ci się nasilą i będziesz niedzielną Mamą 🙂poza tym tak, jak pisała Atagusia im później urodzimy, tym dłuższy macierzyński..ja sobie obliczyłam, że gdybym w terminie urodziła to wracałabym do pracy na początku maja, wykorzystując zaległy urlop.

Ja bym chciała urodzic jutro ale jak nie, to trudno. Będę miała pewnośc, że po 13.10 coś się ruszy jak mi lekarz da skierowanie 🙂
Kurde, wczoraj po raz pierwszy nie mogłam się ogolic tam na dole..zawsze udawało mi się jakoś podnieśc brzuch i byłam w stanie dojrzec swoją mała a wczoraj to goliłam się na wyczucie..Dżizas, ale to dziwne uczucie
Kasiuszka dziękuję za rady odnośnie smoczka do szpitala.. spakowałam jeden 🙂
Koyotka Kochana, jaka depresja? to przeciez tylko Twoje przemęczenie a będziemy wspaniałymi mamami 🙂

Mam cichą nadzieję, że dzisiaj lub jutro pojawią się już nowe Maleństwa 🙂

a Madziek co tak cicho siedzi? Czyżby już rodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...