Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu wy to macie ze swoim bobaskiem przeboje. Jak nie serduszko to brak żołądka...ale dobrze, że wszystko gra 🙂w końcu nie mogło być inaczej 🙂 🙂 🙂Miło też słyszeć że twój prawi ci komplementy i nadal jesteś dla niego pociągająca. To bardzo ważne 🙂 dla nas w końcu! 🙃
Marzenko no właśnie nie wiem gdzie te kg się ukrywają 🤢 wkurza mnie to, bo jak pójdę do lekarza za miesiąc niecały to powie że się obżeram. Dziś to się starałam tylko na owocach i warzywach lecieć, ale nie udało mi się zjadłam tak z 10 biszkoptów 😮 Dziś nowe zdjęcia brzuszka będziemy robić jak co miesiąc to się pochwale.
Komoda już stoi, ubranka w środku 🙂 aż miło popatrzeć 🙃 🤪
Atagusia udał się zakup. w ogóle nie widać że używany 🙂A....jakie tajemnicze superaste foto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio powiem wam że jestem bardzo zadowolona. Tylko na ramie widać że używany, ale gondola i spacerówka super. Za 370 zł taki wozek jak chciałam. Może myślałam o innym kolorze, ale ten też nie jest najgorszy 🙂
Nio a tajemnicza fotka to odbicie na ścianie 🙂 wariatka jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia zaraz wariatka 😉 Właśnie super pomysł. ja mam podobne zrobione tylko że mój cień na drodze polnej. Mąż ma takie pomysły. Fajnie widać brzuszek na nim 🙃

Dobranoc wam wszystkim. padam coś dziś już. idę się kąpać i spać. Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koyotko:Jeśli chodzi o Twoje pytanko w kwestii dwójki w brzuszku to jeśli to uczucie porównywać do tego z ciąży z Wiktorem to jest tych ruchów więcej...a kręcą się,kopią i śmieję się,że już się za włosy szarpią i dokazują w duecie 🙂Często czuję dzieciaczki w różnych miejscach jednocześnie,po obu bokach i w dole brzuch na przykład,albo wybrzuszenia wyskakują w kilku miejscach,zabawne 🙂no zobaczymy jak to później będzie,bo jak zuchy nabiorą wagi to będzie przypominało przerzucanie się work(a właściwie dwóch worków)z ziemniakami 🙂czasem bolesne acz mimle uczucie z tego co pamiętam 🙂Acha kochana...nie ma głupich pytań 🙂Dzięki za odpowiedź odnośnie sklepów z wyprzedażami.Obecnie jestem na wychowawczym ale przez ostatnich 13 lat byłam kierowniczką różnych sklepów odzieżowych i mówiąc szczerze zakupy i sklepy nie kojarzą mi się z przyjemnością,chodzę jak musze i tylko wtedy kiedy można kupować na 50-70% wyprzedażach.Niestety wiem jak to działa i miałabym okropne wyrzuty świadomie przepłacając..zwłaszcza,że teraz moja sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła.

Marzenko 🙂najważniejsze że dzidzia zdrowa 🙂u mnie miała być trójka ale staram się o tym nie myślec.Czasem natura wie co jest dla nas najlepsze 🙂Będziesz miała pewnie jeszcze dzieciątko,może za kilka lat,kiedy znowu wspólnie z mężem zatęsknicie za takim maluszkiem 🙂Ja to dostałam gratis od losu 🙂Pierwszą ciąże straciłam,po kilku latach starań więc teraz bilans się jakby zgadza...3 ciąże troje dzieci,choć nie tak to sobie wymarzyłam.No nic trzeba brać co życie daje i mieć nadzieję,że rodzinka będzie zdrowa i w komplecie 🙂Czego i Tobie i nam wszystkim życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a teraz kombinuje nad zakupem stanika ciążowego bo już mam wszystkie stare zaciasne 😞
Zastanawiam sie nad dwoma aukcjami:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1669056343 - ale na tej nie ma już czarnego koloru, chociaż wydaje mi sie że troche fajniesze staniki są

http://allegro.pl/ciazowy-bezuciskowy-biustonosz-poporodowy-ekspres-i1670540348.html - a na tej są czarne, a zależałoby mi mieć czarny i biały

i co tu robić 🤨 ??????? licze na radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
carpioo napisał(a):
Marzenko,. bez seksu ciągnę juz ledwo 2gi tydzień .. 🙂
dobrze że u Ciebie OK.. 🙂 jak uroki małżeństwa?? 😆 masuje stópki?


biedactwo 🤨 aż dziwne że twój facet tyle wytrzymuje 😞 eh....


ja sie mu nie dziwię.. to już miesiąc takiego tyrania że hej.. 🥴 od rana do n 🥴cy a w weekendzik to marzy o tym, żeby pospać po remonciku.. bo rano wstaje i pędzi kłaść glazurę.. i tak jest dzielny.. już przeszły mi chore myśli o zdradzie 😉 pewnie konia wali jak sika (Marzenki tekst!!) Ale tak na poważnie, to domniemywam, że i na to czasu i sił mu braknie.. 🤨
za to się bardziej stęskni.. a potem jak ruszymy do dzieła.. to szybciutko rodzeństwo dla Córeczki zmajstrujemy 😜
Najbardziej cieszy mnie to, ze rozmawiamy o tym i nawet zdarza mi się zażartować! uwierzycie w to?? 🙃 😁
więc nie jest źle.. tylko myśli mam zboczone.. czy to normalne 🤔 chyba tak.. jeszcze nikt od myśli nikogo nie zgwałcił ani w ciążę nie zaszedł (chociaż to mi teraz nie 'groźne' 😜 )
Jakoś sobie poradzę.. gotuję, sprzątam .. i myśli przechodzą. 🙂 Najzabawniej jest jak idę Mu myć plecki 😁 ohh i ahh 😁
dobra nie zanudzam wam już..
Gosia gratuluje wigoru partnera 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atagusia napisał(a):
Kurcze a teraz kombinuje nad zakupem stanika ciążowego bo już mam wszystkie stare zaciasne 😞
Zastanawiam sie nad dwoma aukcjami:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1669056343 - ale na tej nie ma już czarnego koloru, chociaż wydaje mi sie że troche fajniesze staniki są

http://allegro.pl/ciazowy-bezuciskowy-biustonosz-poporodowy-ekspres-i1670540348.html - a na tej są czarne, a zależałoby mi mieć czarny i biały

i co tu robić 🤨 ??????? licze na radę 🙂

ATAGUSIA!! ja mam takie staniki bo jak miaam okres, i mnie czcki bolaz to w takich spałam.. szczerze.. teraz go przymierzyłam na szybko i jest mi cięzko, uciska... a rozmiary są raczej uniwersalne.. ja teraz mam duże C, 75 pod biustem.. wsiec nawet te 10 zł byłoby mi szkoda wydać.. poza tym ja taki kupiłam na bazarze od chińczyków za 5 zł!!! nie mówie, że te aukcje to badziewie. ale za jeden staniczej wyjdzie ci 15 zł z przesyłką.. lepiej przejdź się po bazarach jak masz mozliwość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze cena tu jest wysoka, ale wygląda na solidny i ładnego cycka w sobie ma 😜 http://allegro.pl/biustonosz-ciazowy-cantaloop-bezszwowy-rozm-2-i1670047726.html
albo ten (tylko tu 😎 http://allegro.pl/intimate-biustonosz-ciazowy-eko-kropki-80b-i1666929038.html
a tak poza tym to moga być staniczki normalne.. tylko że np. z przodu rozpinane.. labo ze zdejmowanymi ramiączkami 😉 i już 🙂

ja dostałam od MOjego ze dwa tyg temu taki Beyond Cleavage by La SenzaTM
Front Closure Gel Push Up http://www.lasenza.com/eng/products/Bras/PushUp/Front-Closure-Gel-Push-Up?312001-039 i jestem zadowolona, bo jak tylko zakładam całkowicie miękki stanik z fiszbinką to mnie boli od "Falowania" mimo, że bimbały wcale nie taaakie ogromne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusię również październikową Maniolka.
A ja ciągle jestem "nowa" , bo jak starałam się wkleić linki ze zdjeciami moich ostatnich zakupów, aby się z wami podzielić, to jeszcze nie moglam 😞

Aga 33 super opowieść o twoim odczuwaniu ruchów w brzuszku 2ch istotek. Tak szczerze mówiąc wcześniej nie zastanawiałam się wcześniej nad tym, dopóki moja Roksi ostatnio kopnęła mnie z dwóch stron brzucha jednocześnie i było to dla mnie wydarzenie dnia,a ty tak masz na codzień 😆 niesamowite!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko, tak, próbował, ale jak widać nie jest to skuteczna metoda...
Atagusia, super wózeczek 🙂 Faktycznie jak nowy!
Witam nową mamusię, już chyba się u nas raz witałaś 😉 albo coś mi się pomyliło 🙂
Olalenka, pokombinuj ze zmienianiem zdjęć w profilu, zmień opis, dodaj trochę danych i może coś ruszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko no ja sie ciesze strasznie 🙂w koncu po 4 latach powrot do polski 😉Dzieki temu inaczej juz troche patrze na swiat.co lepsze zaczelam doceniac polska sluzbe zdrowia 😉naprawde w polsce sie narzeka ale w porownaniu z tutejsza to my w polsce mamy raj.Poza tym to jednak tu nigdy nie poczuje sie jak u siebie i mimo iz mamy tu duzo irlanczykow za znajomych,to jednak jestesmy tu obcy.
Dobrze,ze z tym volvo wyszlo jak wyszlo 😉oby kolejny sie udał 😉
Milo słyszec ze Twoj jest kochany i ze stopki masuje 😉

Atagusia wozek super i kolor tez fajny,poza tym cena powala.naprawde trafiony zakup.
Zdjecie super 😆

Aga33 az trudno mi sobie wyobrazic jaka Ty musisz miec radosc jak dwie kruszynki tam kopia 😉Mnie kopie tylko jedna i radosci konca nie ma 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Dzisiaj Baśka postanowiła zbudzić mnie o 4:45 🙂 i już nie dała spać, bo harcowała, skakała, przekręcała się. No i nie dało się zasnąć 🙂 Oby tylko jak się urodzi nie wstawała o tak wczesnej porze 😉 Chociaż teraz latem, kiedy już jest widno to nawet przyjemnie wstać o świcie 🙂

Wczoraj miałam trudny wieczór. Zabierałam część rzeczy od Tatusia :/ ciężko było i jeszcze będzie, bo u niego w mieszkaniu znajduje się mój skromny księgozbiór liczący ok. 1000 książek. No i trzeba to popakować, a potem przewieźć. Ogólnie było poprawnie. Na początku trochę nerwowo, a potem już neutralnie. Byłam miła, uprzejma, ale zdystansowana i chłodna. Nie chciałam się kłócić tylko załatwić to jak najszybciej i wrócić do domu. Najgorzej było jak położył mi rękę na brzuchu, żeby poczuć Basię. Tak się we mnie kotłowało... Z jednej strony złość, bo jak mu piszę o Basi to ignoruje, z drugiej cały czas miłość i żal, że nie jesteśmy rodziną tak jak miało być. No, ale cóż. Co nas nie zabije to nas wzmocni, nie? 🙂

No a najgorsze, że ja stresy odreagowuje np migrenami i wczoraj jak już dochodziłam do domu to mnie taka złapała, że musiałam zadzwonić po Mamę, żeby po mnie wyszła. W ciągu 5 minut przestaję normalnie widzieć, kręci mi się w głowie, wymiotuję itd. No i potem straszliwy ból, a tu nie można nic wziąć co by mi pomogło 😞 W ciągu całej ciąży miałam już ok. 6 migren. To bardzo dużo jak na mnie 😞 Ehh. Oby do końca już się nie powtórzyły.

I proszę mi tu już wstawać! Bo czuję się samotnie na forum 😉 hehe, żartuuuję. Śpijcie Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A! I jeszcze zapomniałam 🙂 dzisiaj idę do vision express kupić sobie okulary 😁 wzrok mi się pogorszył w ciąży trochę i trzeba się przebadać i kupić jakieś nowe oprawki 😁 już mam upatrzone takie cudne raybany 😁 nananana cieszę się strasznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkie mamusie,
Dziesiaj miałam "fajną" pobudkę. Nie były to jednak kopniaki mojej Roksi ( tak jak u bojalubie ) ale koparka pracująca zaraz przed moim domem 😠 na szczęście była już 8.00 🙂

madziek 84 napisała
Poza tym to jednak tu nigdy nie poczuje sie jak u siebie i mimo iz mamy tu duzo irlanczykow za znajomych,to jednak jestesmy tu obcy.

Hmmm dokładnie wiem o czym piszesz i jak się czujesz. Ja mam identycznie. Mieszkamy z mężem w Belgii już 3 lata, z roku na rok jest coraz lepiej, no ale zawsze zostaniesz tu ten OBCY 😞. My niestety lub stety zostaniemy tutaj jeszcze na ok 4 lata. Zanim mała pujdzie do szkoły chcemy wrócić, ale to są plany, a czas pokarze 😉 mimo wszystkich obaw to sie cieszę, że będę tutaj rodzić, bo opieka nad ciężarną w trakcie i po porodzie jest duzo lepsza niż w Polsce.

Zuziaczek masz śliczne nowe zdjęcie profilowe, wydaje mi się, że mamy trochę podobne brzuszki. 🙂

Bo ja lubie dzielna z ciebie kobieta i tak trzymać. Najważniejsze jest dobro dziecka i twoje, a w przyszlości pojawi się ten prawdziwy ksiażę na białym koniu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...