Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaczku
No nie wierzę 😁
A u mnie jak zwykle piękna pogoda na weekend leje aż się wyjść z domu nie chce zawsze jak mój ma wolne od pracy to zamiast gdzieś pospacerować czy coś to się nie da bo kurna leje... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane brzuszki
Cieszę się , ze u większości z Was wszystko dobrze się układa.
koyotko leż , wypoczywaj i nie męcz się , mam nadzieje , ze szybko pozbędziesz się tego paskudnego zapalenia i wszystko będzie good 🙂
fredeczkaa jak to dobrze , że już po wszystkim , że już jesteś w domciu , Kochana nie przemęczaj się zanadto.
aga33 wózek rewelacja , moim zdaniem udany wybór , a że cena taka no cóż... Może już by się taka okazja nie trafiła??? A za jakiś czas też go wystawisz na sprzedaż i trochę chociaż Ci się zwróci.
Iris trzymam kciuki za licytację 🙂
akneri pięknie wyglądasz ze swoimi pociechami , jak najszczęśliwsza Mamunia na świecie 🙂
Piękne już są Wasze Brzusie , już niedługo rowiązanie. Całuję Was wszystkie Kochane moje;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka hejka kochane brzuszki 🙂

Zuziaczku:w tego sprzedawcy którego polecasz za te wszystkie rzeczy tylko 13zł za kuriera zapłaciłaś?Też przejrzałam te jego skarby i też mam ochotę złożyc zamówienie...czyli obojętnie na ilu aukcjach sie obkupię(jego oczywiście)koszt przesyłki jest tylko jeden?dobrze rozumiem?Tak na marginesie powinien Ci % za reklame odpalać tyle mu klientek napędziłaś 🙂
aaa fajna fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu:cieszę się,że miejsce Ci się podobało i że mogłam się przydać 🙂

Gosiu:super widzieć Twoją uśmiechniętą buzię 🙂

Koyotko:super nowe foto 🙂kwitnąco,ponętnie choć bez loda i waty cukrowej...postaraj się następnym razem 😉może lizak w jakimś apetycznym kolorku 🙂

Caprio:witaj wśród bezrobotnych 🙂korzystaj z tej laby bo ani się obejrzysz a świat zawiruje i pojawi się nowe życie,które wszystkich domowników porozstawia po kątach 🙂hihi,udanych łowów jutro 🙂

Fredeczko:a czy Ty moja droga czasami nie przeginasz z tym kuszeniem losu?klapsy Ci się należą...na siłe tego sebusia swojego na świat chcesz przygnać?a tu szaro,buro i nieciekawie...oszczędzaj się kobito i leż jak każą!!

Ciesze się ż e wózek Wam sie podoba 🙂już nie mogę się doczekać kiedy wyjadę tą bryką na miasto(z zawartością gondolek oczywiście 🙂)a z drugiej strony...aż mnie ciarki przeszły że godzina zero zbliża się wielkimi krokami i niebawem zaczniemy sie rozpakowywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ciekawa która pierwsza utuli swoje maleństwo i wyśle nam foty swojego serduszka kochanego 😉
trza będzie jakoś w nr telefonów zaopatrzyć nasze czy cosik takiego będziemy przeżywać każdą na forum która już poleci rodzić ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaczynam o tym myśleć zawsze kiedy mnie jakiś gorszy dzień dopadnie albo za często brzuch mi się napina albo czuję takie bolesne skurcze w dole brzucha...a tak to też wciąż mam poczucie,że to jeszcze szmat czasu zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Hejka hejka kochane brzuszki 🙂

Zuziaczku:w tego sprzedawcy którego polecasz za te wszystkie rzeczy tylko 13zł za kuriera zapłaciłaś?Też przejrzałam te jego skarby i też mam ochotę złożyc zamówienie...czyli obojętnie na ilu aukcjach sie obkupię(jego oczywiście)koszt przesyłki jest tylko jeden?dobrze rozumiem?Tak na marginesie powinien Ci % za reklame odpalać tyle mu klientek napędziłaś 🙂
aaa fajna fotka 🙂

jest i Zuziak 🙂
Gadał przez telefon z Mężczyzną mojego życia 😉
hi hi

Niby powinnam chyba 15 zł. zapłacić, bo wanienka w cenniku chyba 15 zł. miała, ale przelałam 13 na wysyłkę i jak widać starczyło mu 🙂
Poza tym przy zakupach za 300 zł. powinni dawać gratisowy shipping i bonusy 😉 .

Nie prasuję, 🙂 jeszcze, bo będę wszystko prać we wrześniu jeszcze raz 🙂 , pranka 2 dziś zrobiłam, sprzątałam "koci pokój", muszę te moje kociska chyba ogolić, bo mnóstwo sierści teraz gubią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Jestem ciekawa która pierwsza utuli swoje maleństwo i wyśle nam foty swojego serduszka kochanego 😉
trza będzie jakoś w nr telefonów zaopatrzyć nasze czy cosik takiego będziemy przeżywać każdą na forum która już poleci rodzić ;D

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie podać na prywatnym forum nasze numery, zrobić listę, nick i numer telefonu.

A tak PS to ja nie miałam jeszcze ani jednego skurczu, nie wiem, czy to normalne, w poniedziałek mam wizytę to się dowiem.
:/
A we wtorek dostałam skierowanie na darmowe badanie, morfologia i siuśki w przychodni, oraz zapisałam się na darmowe USG na 18 sierpnia, bo miałam wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś

no się emocje zapowiadająbędzie się działo..i już cofnąć się nie można...zawsze lubiłam rozpakowywać prezentyten będzie wyjątkowy

Fajnie to ujęłaś 😜

Zuziaczku ja jestem za z tym pomysłem 😉
Będziemy przynajmniej wszystkie na bieżąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze pamiętam prasowanie na ostatnich nogach z Wiktorem...koszmar,3 dni bez przerwy prasowałam,kręgosłup tak mnie bolał,że spać nie mogłam a rano z łóżka wstać..jakby mnie ktoś pałam pookładał 😞przy Twojej zawartości szafy przygotuj się na tydzień prasawania...albo najmij rodzinkę 🙂u mnie niestety nie było chętnych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek
Nie martw się zapytasz się i będziesz wiedzieć co i jak nie stresować mi się tu na zapas 😉
to obie lecimy do swoich doktorków ja mam na 9 muszę dymać na pociąg w poniedziałek bo mój do pracy więc wyjścia ni mam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku:ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych skurczów ani bolesnych ani nie bolesnych,lekarz o tym wiedział i nie mówił,że to jakiś zły omen.TYle,że małego urodziłam pod koniec 42 tygodnia przez cc,a rozwarcie miałam do końca na pół palca(czyli 1cm,czyli praktycznie żadne)Nie martw dziś nie masz,za 10 tygodni poczujesz,a jak nie to też będzie oki 🙂ale lekarzowi zdaj relację ze swoich wątpliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, dobrze wiedzieć, że NIE MUSZĘ mieć tych skurczów teraz i że raczej nie jest to objaw, że coś się dzieje.
edytak, ja się nie martwię, nie przejmuję, no co Ty 🙂 dopóki dzidziol się rusza to ja jestem pełen lajcik 🙂 zero stresów 🙂 Przez całą ciążę staram się utrzymywać w tym stanie, żeby dzidzia była spokojna i wyluzowana a nie spięta i nerwowa 🙂
Ja mam wizytę dopiero na 19 😞 znów cały dzień trzeba będzie czekać ...
:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...