Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Iris
Aż fajnie się czytało o twoim synku 😉
To dobrze że tak reaguję i że zaczyna się do tej sytuacji przyzwyczajać bo już niedługo będzie miał braciszka 😉


Edytko on jest taki wrażliwy że ja nie wiem jak to możliwe... Myślałam, że dziewczynki są wrażliwe, a chłopcy to takie urwisy ale jest inaczej. On jest bardzo uczuciowym dzieckiem, okazuje nam uczucia na każdym kroku, uwielbia sie całować, przytulać, żeby go głaskać 🙂 To taka mała mądrala - przylepa 🙂 Miałam wczoraj łzy w oczach gdy tak usypiał z ta moją ręką - a dziwię się po kim on to wszystko ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bajko powtórzę to co dziewczyny, bo inaczej się nie da 🙂super sesja i że za free to tym bardziej plus 🙂 My też chcemy robić jakoś w drugiej połowie sierpnia, tylko że płatnie i nie wiem jak z kasa będzie...ale jestem dobrej myśli 🙂
Kokosanko niech ci wszyscy "dobrzy" ludzie się w nos ugryzą 😉 jakieś takie głupie gadanie. Widocznie twoje maleństwo ma wystarczająco miejsca... najważniejsze że zdrowe i tyle 😉
iris aż się wzruszyłam tym pięknym obrazkiem ☺️ 😆 My też łóżeczko mamy rozłożone..sami się do niego przyzwyczajamy... bo tak jakoś dziwnie (podobnie jak z wózkiem) że to dla naszego maleństwa
Akneri pozazdrościć tylko takich słonecznych i radosnych wakacji....ach..a ja się kiszę w domu a u nas nadal pochmurno i do bani...jakby jesień była..dobrze, że w tym roku będę miała zajęcie na jesień i zimę, bo nie znoszę tych pór roku...deprecha mam nadzieje mnie ominie 😉 bo nie będzie na to czasu hehe
facet na allegro powinien nam normalnie jakieś zniżki dać lub gratisy-my też u niego będziemy zamawiać już mamy listę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris fajnie ze go przygotowujecie bo napewno jest to dla niego bardzo duze przezycie bo jednak duzo sie zmieni juz nie bedzie on tylko jeden tylko bedzie mial braciszka. Dla kazdego dziecka jest to duze przezycie jak w domu pojawia sie nowy mały domownik a tym bardziej jak mowisz ze twoj synus jest bardzo wrazliwy to pewnie strasznie to przezywa. Zazdrosc niestety zawsze sie pojawia bo wiadomo ze takiemu malenstwu no trzeba duzo czasu poswiecic i te drugie dziecko ma poczucie odrzucania chociarz w rzeczywistosci tak nie jest bo przecierz kazdy rodzic kocha swoje dzieci tak samo 🙂 Mam nadzieje ze uda wam sie jak najlepiej bez nerwow przygotowac synka na to wielkie przezycie i zycze powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i ciesze sie bardzo ze zdjecia sie podobaja jak bede miala jak to jeszcze wam jakies wysle 🙂
Koyotko a powiem Ci szczerze ze naprawde jestem ciekawa ile taka sesja kosztuje bo nie mam pojecia nawet nie miałam odwagi zapytac pani fotograf hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajko ja ostatnio pytałam jednego fotografa to mi podał cenę 600zł i mogę mieć w tej cenie plener oraz studio (+100zł jeśli ma być make-up) i w tym jest książka z 20-30 zdjęciami obrobionymi +CD, znajomy mi zaproponował za 300zł ale w plenerze (też trochę zdjęć obrobi) ale bez wywołania, same zdjęcia. No ale wiadomo pewnie są i miejsca gdzie sobie życzą od 1tys. w górę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nadrabiam zaległości w lekturze.
Osobiście uważam że nie należy się martwić rozmiarem brzuszka, nawet bym wolała taki malutki 🙂
Najlepsza była moja ciocia byliśmy u niej z wizytą i nic się nie przyznała do ciąży a dwa tygodnie później dowiedzieliśmy się że urodziła dzieciątko całe i zdrowe a brzucha zero 🙂
Ostatnio też na którymś z babskich kanałów widziałam zapowiedź dokumentu o kobietach, które dowiedziały się w trakcie porodu że są w ciąży hihi to dopiero jaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):

Jak pójdę do lekarza to się spytam, czy to normalne, ze mam taki niewielki brzuch.

U mnie niestety kolor różowy by nie przeszedl, bo mój mąż chce wszystko w kolorach zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

a jak Nadia będzie miała siostrzyczkę ? 😉
Nie no, życzę chłopca do pary, ale mam znajomych, co starali się o chłopca do 4 strzału, no i po 4 dziewczynce odpuścili 🙂
A ile mała ma wzrostu i ile waży ? Na ostatnim USG na pewno Ci powiedzieli.
Na podstawie wielkości dziecka wylicza się miesiąc, tydzień, w którym jesteś a także datę porodu, u mnie jest - 3 dni, ale teoretycznie to zbyt mało, by móc w to wierzyć.

Iris, strasznie kochany ten Twój szkrab ! Tak ślicznie lalę utulił do snu ! Bajka normalnie !!!
🤪 Słodziak !!!

Gosia, wklejałam chwilę przed zdjęciami wanienki itd... całą listę moich zakupów wraz z linkami, po prostu wybrałam to, co uważałam za stosowne, niektórych rzeczy po 2-3 paczki, zależy, czego.

Ale zajdę tą listę i wkleję Ci jeszcze raz 🙂
Wszystko od jednego sprzedawcy i 13 zł. za kuriera niezależnie od ilości zakupów 🙂
Może się zdarzyć, że coś się okaże nieprzydatne po porodzie, ale przynajmniej będę spokojna, że kupiłam wszystko, co mi było potrzebne (wg. mnie 🙂 )

Hipoalergiczne mydło naturalne Biały Jeleń 200g !! (1716146351)
Pieluchy, Pieluszki tetrowe 70x80 POLSKA TETRA (1716915023)
Gryzak, gryzaczek wodny Tommee Tippee 2szt. 1-etap (1723675858)
Super PAKLANKI woreczki na zużyte pieluszki 50szt (1713734217)
Super wkładki laktacyjne 60szt. - MEGA PROMOCJA! (1716919122)
Pieluszki flanelowe mini idealne jako przytulanki (1728000605)
Płatki kosmetyczne dla dzieci 60szt. PROMOCJA! (1715968127)
Chusteczki dla niemowląt BAMBINO DUOPACK 2x63szt. (1727655695)
Higieniczne podkłady poporodowe dla kobiet!!!! (1725856625)
Płyn do prania Pollena Dzidziuś 750ml - OKAZJA (1715963731)
Pieluchy Pieluszki FLANELOWE MEGA OBNIŻKA ceny!!! (1731681404)
Hipoalergiczne mydło pielęgnacyjne NIVEA Baby 100g (1728031178)
Tetra - Pieluchy tetrowe 80x80 PDWÓJNIE TKANE (1715963464)
Hipoalergiczne mydo Biały Jelen super dla dzieci (1717399596)
SUPER PRAKTYCZNE osłonki na piersi HIT!!! (1728453716)
Szczoteczka do zębów i masażu dziąseł NOWOŚ (1725850956)
Johnson's Baby kojące mleczko do ciała 300ml (1718390249)
Sudocrem - krem na odparzenia odpieluszkowe 250g (1723676039)
Niedrapki rękawiczki dla niemowląt super ochrona (1729070179)
Rewelacyjne poporodowe majtki BabyOno. L, (1724998618)
Poporodowe ginekologiczne podkłady dla Kobiet (1730795149)
NIVEA Baby krem hipoalergiczny na każdą pogodę (1717395497)
Wanienka dziecięca, wanna 102cm w 4 kolorach HIT! (1725852724)
Kolorowe pieluchy pieluszki tetrowe MEGA PROMOCJA (1714124881)
PODKŁAD do łóżeczka - CERATKA 90x120 PROMOCJA! (1713739226)
Patyczki higieniczne dla dzieci Cleanic 60szt. (1717902110)
Super podkłady higieniczne do przewijania KOLOR!! (1729627610)
Oliwka BAMBINO z NNKT (witaminą F) 300ml (1716407755)
Wielorazowe majtki siatkowe 2szt poporodowe L (1725856635)

Link do sprzedawcy:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już Dziewczynki w Olsztynie...
I wiecie co? SŁONKO jest 🙂
Więc zapraszam do Olsztyna 🙂
A SŁONKO przesyłam w każdą stronę 🙂

Dziękuję za miłe słowa 🙂 uskrzydlają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczku wielkie dzięki 🙂 Myślałam , ze to cały zestaw 🙂
Akneri cudnie wyglądasz , chyba jednak jest prawda z tymi naszymi czarami , bo przyszło do mnie słoneczko 🙂 Pranie przynajmniej się wysuszy 🙂
Buziaki dla Was Brzuszki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jutro zobacze swoją kruszynke normalnie niemoge sie doczekac dziewczyny udało mi sie teraz wygrac aukcje pokaże wam stonkę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1741604379 widze ze nietylko ja mam manie na kolor różowy a co tam w końcu córeczeke bede miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was Brzuszki zakupy dla Maluszków prawie skończone, a ja nadal nic nowego nie kupiłam 😉
Ale cosik takiego na pewno będzie 🙂
Właśnie przeglądam sobie takie 'wyprawki':
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735208916.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735803742.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-5-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1734577878.html
podobają mi się bardzo 🙂
dziś wieczorkiem przejrzę ubranka które mam i ile sztuk czego 😁
właśnie dziś wszystko zwiozłam tutaj do domu 😁
kupię pewnie jeszcze jakieś nowe pieluszki tetrowe i flanelowe, prześcieradła i takie ceratkowe podkłady do łóżeczka - u sprzedawcy polecanego już przez Was 😁 - już go mam w ulubionych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
U Was Brzuszki zakupy dla Maluszków prawie skończone, a ja nadal nic nowego nie kupiłam 😉
Ale cosik takiego na pewno będzie 🙂
Właśnie przeglądam sobie takie 'wyprawki':
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735208916.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735803742.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-5-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1734577878.html
podobają mi się bardzo 🙂 ja tez tak jeszcze do tylu dopiiero zaczynam dokupywac , mam pare po córce co ma teraz 2 lata ale już sie przejechałam w co najwygodniej ubierac dzieciontko no co mi było i teraz juz rozwagą kupuje
dziś wieczorkiem przejrzę ubranka które mam i ile sztuk czego 😁
właśnie dziś wszystko zwiozłam tutaj do domu 😁
kupię pewnie jeszcze jakieś nowe pieluszki tetrowe i flanelowe, prześcieradła i takie ceratkowe podkłady do łóżeczka - u sprzedawcy polecanego już przez Was 😁 - już go mam w ulubionych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez tak jeszcze do tylu dopiiero zaczynam dokupywac , mam pare po córce co ma teraz 2 lata ale już sie przejechałam w co najwygodniej ubierac dzieciontko no co mi było i teraz juz rozwagą kupuje kurcze mojego posta wkleiło w srodek twojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
U Was Brzuszki zakupy dla Maluszków prawie skończone, a ja nadal nic nowego nie kupiłam 😉
Ale cosik takiego na pewno będzie 🙂
Właśnie przeglądam sobie takie 'wyprawki':
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735208916.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-7-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1735803742.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-5-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1734577878.html
podobają mi się bardzo 🙂 oj ja tez go dodałam do ulubionego warto mniec kogoś sprwdzonego
dziś wieczorkiem przejrzę ubranka które mam i ile sztuk czego 😁
właśnie dziś wszystko zwiozłam tutaj do domu 😁
kupię pewnie jeszcze jakieś nowe pieluszki tetrowe i flanelowe, prześcieradła i takie ceratkowe podkłady do łóżeczka - u sprzedawcy polecanego już przez Was 😁 - już go mam w ulubionych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri super te wyprawki i cena też ok 🙂 Ja już generalnie wszystko mam , zostały się coś na przyjazd ze szpitala i kosmetyki. Moja siostra robiła taką " kosmetyczną wyprawkę " + jakieś tam rzeczy z apteki i 400 zł poszło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri naprawde swietne sa te wyprawki 🙂 Ja dzisiaj ukladałam sobie ciuszki i wiecie co dziewczyny ja mam tyle tego ze nie wiem czy zdaze moja mała ubrac w to zanim wyrosnie bodow mam najwiecej nawet nie wiedzialam ze mam tyle ubranek tu od kogos dostałam tu cos kupiłam tu moja mam i tak sie nazbierało ze szok:0 Ja wyprawke tez juz prawie mam ale jeszcze nie kompletna mam spioszki kaftanik i bluzeczke z dlugim rekewem pieluszki tetrowe reczniczek piluszki jednorazowe mam zamiar nie dlugo reszte dokupic niech juz sobie lezy 🙂 Co do kosmetykow tez jeszcze nie mam ale chyba tez zakupie na allegro wlasnie sie zastanawiam bo ja tak starsznie lubie chodzic na zakupy dlamalenstwa ze chyba sobie zrobie ta przyjemnosc i zakupie wszystko w sklepie 🙂 U mnie pogoda okropna pada pada i pada czuje sie jak by jesien przyszla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri, bardzo fajne te wyprawki i jakie taniutkie !!!
Ale ja już się nie skuszę 😉 Wybacz. 😉

Marzenko, może byś kochana zdjęcie zaktualizowała, bo nie wierzę, że nadal masz takie malutkie brzusiątko 🙂

gosia1989 napisał(a):
Akneri super te wyprawki i cena też ok 🙂 Ja już generalnie wszystko mam , zostały się coś na przyjazd ze szpitala i kosmetyki. Moja siostra robiła taką " kosmetyczną wyprawkę " + jakieś tam rzeczy z apteki i 400 zł poszło 🤢

to całkiem podobnie jak u mnie 🙂 Kupię jeszcze Oilatum czy coś i też 400 będzie.

Niestety, tyle to wszystko kosztuje 😞

Ja to już pierdzielę w czapkę 😉 Nic z ubranek nie kupuję, żadnych wyprawek, komplecików, po prostu SZLABAN na wszystko !
Już się nie mogę ogarnąć z tym dobytkiem co mam, a co dopiero poprać i poprasować to wszystko !!!
I jakąś szafę na to muszę kupić, bo na podłodze już miejsca nie ma.

A znając życie i tak dostanę jakieś kompleciki od rodzinki jak się Malutka urodzi 🙂
Chociaż wolałabym leżaczek-bujaczek albo karuzelkę nad łóżeczko.

Dzisiaj jak jechaliśmy do Blue City to aż mi silnik zalało i później miał problemy z odpaleniem 😞
Teraz autko się suszy w garażu, mam nadzieję, że do jutra wyzdrowieje...
Deszczysko takie lało, że koło Makro na Popularnej droga nie była przejezdna !
Szok po prostu !
To ma być lato ?! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do mnie czasami jeszcze to nie dociera.. czasem tak mysle ze o kurde przeciez bede miala dziecko.. takie male rozowiutkie ladniutkie z raczkami i nozkami.. placzace.. a snia mi sie glupoty ze jaram fajki i sie objadam. hmmmm chyba podswiadomie martwie sie o dzidzie. W ciazy nie wypalilam ani jednego fajka wiec skad takie sny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no miał mi zrobić zdjęcia moj miś ale jakoś mu to nie wychodzi. Może jutro go namówię.
poza tym ukradli nam przeciez aparat i laptopa a korzystam z ojca kompa. niby mam malpkę jeszcze taki mały aparacik ale nie wiem czy mam kabelek do niego. Coś postaram się wykombinować i wrzucić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...