Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
fajnie dziewczyny,że Was tu mam bo pewnie nie byłabym pewna słuszności mojej decyzji,a tak wszystkie wątpliwości właśnie się rozwiewają 🙂

oczywiście, że dobrze zrobiłaś ! Kolor piękny, wygląda na bardzo zadbany !!!
I połowę taniej !!! Toż to okazja była !!!

edytak napisał(a):
Ja to się czasami zastanawiam czy jak już polecę na porodówkę to mnie nie wyśmieją jak zobaczą z jaką torbą przyjechałam ;p

ha ha, że niby na 2 tygodnie do SPA przyjechałaś 😁 ha ha


No dobra, to i ja spadam 🙂

Miłych snów dziewczynki ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam nasze forum, to bardziej do mnie dociera, że to już niedługo... stanie się (u mnie kolejny) CUD 🙂 Ach, jak ja się doczekać nie mogę 🙂 Maluszek jest ostatnio bardzo ruchliwy 🙂 myślę, że już się obrócił główką w dół, bo często czuję ucisk na pęcherz 😉

Odnośnie szpitala- torby, to ja miałam spakowaną około mca przed, u mnie to starczyło, każda jazda po terminie porodu była z torbą w bagażniku i tak było chyba ze 4razy 🙂 hehe Termin miałam na 9maja urodziłam 13 🙂
Oczywiście miałam 2razy tyle co trzeba ubranek dla Córci, dla siebie za mało ręczników 🙂
tak jak pisze Aga, warto wziąć ciemne, bo łatwo je zabrudzić. U mnie w szpitalu też było pod dostatkiem podkładów poporodowych i ligniny.
To \\\'fioletowe coś\\\' do przemywania pępuszka dostałam ze szpitala. Kupiliśmy jeszcze taki specjalny zasuszający spirytus, bo nie tylko w szpitalu ale i ja później w domku wszystkie ubranka brudziłam na fioletowo 😉
Co do majtochów, to ja polecam te siateczkowe, są przewiewne, mi pasowały. I nie warto zaniżać rozmiaru, lepiej lekko luźne niech będą niż przyciasne 😉 Mąż kupił mi takie zwykłe gaciochy poporodowe w rozmiarze S hehe i później jeździł po całym Olsztynie żeby znaleźć większe 😉 zdarzyło się też że i kupował mi te wielkie podpaski hihi, wolał żebym siedziała w domku z córcią i sam robił wszystkie potrzebne zakupy 🙂 nawet w zakupach dla Maluszka przed porodem chętnie uczestniczył 🙂
Każda z nas sama oceni, czy takie majtochy są potrzebne 🙂
W szpitalu, gdzie rodziłam koszulę dostałam tylko albo aż do porodu, później zmieniłam na swoją.
Dla Maluszka są ubranka po porodzie, które oddajemy jak chcemy przebrać Dzieciątko w swoje ciuszki, reszta musi być swoja 🙂

Mój mąż podobnie jak większość Waszych Mężczyzn jest zdania, że
... mamy jeszcze czas...

Zazdroszczę Wam pozytywnie tych wszystkich zakupów, tej radości, jakby się dla siebie kupowało 🙂
My praktycznie wszystko mamy po córci, ubranka po części po synku mojej siostry 🙂
Ja tak naprawdę Synkowi jak na razie kupiłam tylko grzechotkę 🙂
Zostają mi do kupienia niewiele rzeczy, na pewno jakieś nowe ciuszki na początek, tak symbolicznie 🙂 trochę kosmetyków-choć Emilka używa Nivea i Emolium, którymi i Synek będzie mógł być myty 🙂
Dużo wydatków z głowy co przy naszej jednej wypłacie jest zbawienne 🙂

Nie pamiętam już która Mamusia wkleiła link z kocykiem 🙂
Taki właśnie dostała Emilka na Chrzest od Chrzestnej 🙂 bardzo fajna pamiątka 🙂 polecam!
Są też fajne zegary i to o wiele tańszy prezent na Chrzest- np. http://www.wnetrza.webzine.pl/zegary-scienne-znaki-zodiaku/
Emilka również taki zegar dostała 🙂

Hm.. późno już i sama nie wiem, o czym chciałam jeszcze napisać 🙂
Aguś wózek pierwsza klasa 🙂 gratuluję zakupu! teraz na pewno będziesz spokojniejsza, bo poważna inwestycja za Wami 😁

Dobrej nocy Brzuszki i Maluszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello! 🙂

Zuziaczek ooooo dodalam sobie tego sprzedawce do ulubionych i bede obserwowac 😁

do tych ktore kupuja koszule do porodu - liczcie sie z tym ze KAZDA koszula ktora ubierzecie przez pierwsze dni po porodzie bedzie nadawala sie do wyrzucenia a zmieniac trzeba baaaaardzo czesto, ja korzystalam ze szpitalnych i bardzo sie z tego ciesze bo nie lubie wyrzucac pieniedzy w bloto widzac ze inni ich nie maja.
co do tego ze bobas na 2 godz ma mame na wylacznosc - widzialam ze kazda dziewczyna dawala dzieciatko do ubrania i oczyszczenia a po chwili przynosily a w tym czasie ona byla juz zaszyta i mogla jechac na sale a nie musiala lezec na porodowce.
majty - tylko na odwiedziny. nie dosc ze niewygodne to naprawde bez niczego najlepiej sie krocze goi a bez gaci wcale tak ciezko sie nie chodzi z tym podkladem 😉
u nas dla dzidzi trzeba miec tylko chusteczki do pupy chociaz gadalam z polozna ze niedlugo ma sie to zmienic niestety i trzeba bedzie miec wszystko :/
dla mamy daja podklady poporodowe i koszule,podklady ceratkowe tez daja pod pupe zeby nie pobrudzic przescieradla.
dziecko ma ubranka, pepka nie smaruja tym fioletowym gownem.

a my po zakupach zadowoleni i zmeczeni ale poszlo nam wiecej kasy niz planowalismy ...
Wiki kkupilismy ten plaszczyk
http://www.reserved.com/2011/#/pl/kids/product/99/P2451_2 tylko nie ma paska
2 t-shirty tez z reserved i sandalki bo te co ma sie jej psuja i 2 bluzki z dlugim rekawem w 5.10.15 no i grzesiek sie uparl i kupil Wiki chlopieca bluzke czarna w paski w reserved ..... no ale taki juz jest z niego uparciuch, wracalismy sie po ta bluzke bo byl obrazony ze mi sie nie podobala a pozniej stwierdzilam,ze bedzie dla mlodego jak podrosnie wiec niech bedzie

a mlodemu kupilismy fotelik, dwa bodziaki, dwie bluzki w reserved jedna taka http://www.reserved.com/2011/#/pl/kids/product/59/P3211 a druga szara z nadrukiem quada ( Grzesiek tez by taka chcial :oczy: ) do tego 3 pary rajstopek ( wkurzylam sie bo dopiero w domu zobaczylam ze babka policzyla mi 3 pary a bylo kup 3 plac za 2 ) no i jeszcze spodnie i tez ladnie przecenione bo z 50zł na 15zł

do tego G. kupil sobie buty a ja........ nic ! :| trudno ..... musze leginsy chociaz zamowic sobie i chcialam buty kupic ale sandaly ktore mi sie podobaly ubieralam i stwierdzilam ze jesli za kazdym razem tak to ma wygladac ze sie namecze zanim buty zaloze to poszukam jakis japonek i balerinek ze tylko wsune na nogi i spokoj......

dobrnoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,.. przejrzałam wszytkie wasze posty od wczoraj gopdzi. 13.. i po za tym ze Zuziaczek zaszalała, to nie pamietam co miałam napisać.. 🤔

o tym, ze jak zobaczyłam pake Zuzi to stwierdziłam że gucio mam 🙂

o tym, że wozek AGI mi sie poodbna i moim zdaniem to super zakup był~! pomysl ze ja kupiłam za prawie 1700zł dla jednego dziecka, a ty doplacilas 600 i masz dla dwójki 🙂
kolor- jak to kolor, jak ci sie nie podoba, to kocykiem sbie rozweselisz i po 'problemie' 😜
super zakup i nie szukaj dziury w całym.. a 25zł wiecej za licytacje?! przeeeesta, a jakby ci go ktos zgarnał sprzed nosa.. ?! taka okazja mogłaby sie juz nie powtórzyć! 🙃

Fredeczko, dobrze ze ty wszytko piszesz co i jak, razem z innymi juz-mamusiami... to mi duzo pomaga..

tą pidżamkę co te kólka na cycyki sa wycięte to mam- rozmiar M i jest duża.. nie wiem jak bedzie z cycuszkami do wyciagania, zobaczę, jest różowa, specjalnie, gdyby sie miała 'zabrudzić' ... zobaczę.
mam tez taką z guzikami do cycków jedną...
a jakby co wezme moje 2 stare pidżamki takie hm.. jak to wytłumaczyć-"męskie" spodnie+koszula zapinana po cąłości i już..tylko ze spodniami kiepsko sie bedzie chodziło.. trudnooo.. mam tez lekki szlafroczek.
co do majtek to nie wiem.. bede sie starała chodzic bez.. ze ściśniętymi pośladkami 😉 jakie to dobre cwiczenie będzie na pupkę 😉 😜

sama nie wiem co jeszcze chciałam napisać..
moze to że dziś ostatni dzień w pracy! 😮 🙃 z jednej strony radiść z drugiej.. obawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂
fredeczko jak miło poczytać, że się ruszyłaś na zakupy i nie leżysz plackiem w domu(choć wiem że u ciebie przy małej nie jest to możliwe praktycznie 😉 ) Widziałam te ubranka w reserved bardzo fajne przeceny..ale u nas prawie nic ciekawego nie zostało..więcej było typowo dla chłopców
zuziaczku ty cale forum brzuszkowe mogłabyś ubrać 😜 hihi A tak na poważnie to super zakupy allegrowe 😉 i ja patrzyłam na sprzedawcę tego co polecacie. Ma fajne ceny i do tego można dużo kupić, bo ma szeroki asortyment
co do torby muszę zacząć ją kompletować, bo to różnie może być. Choć wolę aby jeszcze nic sie nie działo i aby mała posiedziała jeszcze w brzuszku z 2 miesiące 😉 No i muszę się dowiedzieć jak to jest w klinice z tymi różnymi podkładami i koszulami, bo nie mam zielonego pojęcia.
Malutka bardzo ładnie dużo się kręci w brzuszku, normalnie jak na filmiku o kosmicie 😉 a nie raz to czuję jakby się tam w kółko kręciła, bo chyba ma jeszcze miejsce 🙂
A...nie wiem co jest ale normalnie waga mi stanęła w miejscu. od 2 tyg jest tyle samo. dziwi mnie to bo jem tyle samo, mała rośnie a waga nie... i nie mówię że mi z tym źle 😉
To ja wracam do łóżeczka....a.......Aga super wózek i eee....tam że parę groszy więcej dałaś, ale za to masz wózek i jaki wypasik jeszcze 🙂 🙂 No i masz już spokój z tym tematem, a to też ważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka o poznańskie szpitale pomagaja i na stronie internetowej jest zamieszczone co trzeba mieć zarówno na raszei i polnej to samo:
CO NALEŻY ZABRAĆ DO SZPITALA?
1. Dokumenty
−−− Dowód osobisty,
−−− Legitymacja ubezpieczeniowa (lub druk RMUA),
−−− Grupa krwi- wynik oryginalny,
−−− W przypadku czynnika Rh (-) ujemny wynik przeciwciał,
−−− Wyniki badań laboratoryjnych: morfologia, mocz, HBS, WR,
−−− Badania USG,
−−− Karta przebiegu ciąży z wpisem zdeklarowanej położnej środowiskowo-rodzinnej (dane położnej, nr telefonu, nr faksu),
−−− Wypisy szpitalne w przypadku hospitalizacji w okresie ciąży.
2. Walizka rodzącej
−−− Przybory toaletowe,
−−− Ręczniki (2 szt.),
−−− Skarpetki,
−−− Koszule nocne rozpinane od góry (2-3 szt.),
−−− Kapcie oraz klapki pod prysznic,
−−− Szlafrok,
−−− Figi jednorazowe lub higieniczne połogowe (siateczka),
−−− Biustonosz i wkładki laktacyjne,
−−− Chusteczki nawilżające, może być woda w sprayu,
−−− Woda niegazowana + suchy prowiant (dla męża)
tyle że na polnej za rodzinny się płaci, mają tam gaz rozweselający :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej juz drugi raz pisze bo posty znikają przesto niechce mi sie siedziec na brzuszku powoli przygotowuje sie do narodzin mam troche upuznienie z szykowaniem bo musze wuzek umyć poroać ubranka całe szczescie ze niemusze kupować od zera tylko pare ubranek do rozmiaru 80 zawsze można cos na all- wyłapać bo takie dzidzusie tak nie niszczą i prawie nowe mozna kupic,musze kupic tez łuzeczko bo mielismy od szwagierki ale ono juz jest tak zurzyte że strach tam dawac dziecko mój cos wspominał o łuzeczku turystycznym czytałam rózne opinie przewaznie wygrywało łuzeczko drewniane może wy mi cos powiecie na ten temat doradzicie za miesiąc wybiore sie żeby go kupić może uda sie gdzies niedrogo dostać moze nawet uzywane z materacykiem i zastanawiam sie też na leżaczkiem bujaczkiem wczesniej tego niekupowałam bo sądziłam ze to zbedny wydatek ale teraz mogłabym sobie pozwolic ale tez bym kupiła na all, używany zawsze cos taniej ,byłąm dzis na badaniu na cukier pan sie zdziwił jak pieronem wypiłam ten napój chciałam to mnie za sobą raz dwa mam nadzieje ze niebede musiała tego juz pic a w poniedziałek mam do doktorki , 17 tego sierpnia wybieramy sie do zakopanego na całe 2 tygodnie ja juz po górach niepochodze meczy mnie mała górka jak ide do sklepu a co dopiero tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój to załatwiał te wczasy jeszcze jak w ciaży niebyłam , mielismy jechac taraz w lipcu ale w jego pracy wymyslil kurs na podoficera wysyłają paru wybranych do poznania na 1.5 tygo udało sie przesunąc tak w kościelisku mamy darmowe spanie i jedzenie ale cos trzeba wziasc kasy zeby cos kupic atam jest drogo i to mnie przeraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Jedno pranie rozwieszone drugie w pralce.....

do szpitala jeszcze kubek i sztucce lepiej miec swoje, u mnie maja ale .... ale wiecie :P
no i klapki pod prysznic koniecznie ( jazapomnialam i musialam czekac az mi dowioza )

kurcze pomylam kafelki w lazience , posegregowalam pranie, jedno rozwiesilam i nogi juz mnie strasznie bola:| ale to pewnie jeszcze po wczorajszym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Brzusie kochane i maluszki 😉
Ja właśnie siadłam se na pupie posprzątałam troszku naleśniki zrobiłam i pranko troszku mi brzusio stwardniał to trza odpocząć w końcu 😉

Koyotko
to dobrze ze nie przybierasz na wadze nie martw się to na pewno o niczym złym nie świadczy 🙂
odpoczywaj sobie dalej 😉


Asiu
ja kupiłam łóżeczko turystyczne i mnie się ono podoba calutkie z materiału nie poobija mi się bąbel jak już fikać zacznie itp fakt będzie w nim nynać dopiero jak będzie miało pół roczku bo kupiłam sobie kołyskę to narazie w niej będzie śmigał 😆
Ale jak dla mnie osobiście to leprze jest to turystyczne i zawsze jak jakiś wyjazd dłuższy będzie się szykował to zapakujesz w torbę i nie musisz się martwić w czym dzidzi będzie spało 😉

Fredeczko
Carpioo ma rację ty się tam za bardzo nie przemęczaj miałaś odpoczywać ładnie w domciu a nie zasówać i generalne porządki robić nu nu nu 🤢 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOTARŁAM DO KOŃCA ZALEGŁOŚCI URLOPOWYCH!!!
Dziewczynki Kochane tyle napisałyście przez te 2 tyg że ja nie mogę 😁
Koyotko super fotka 😁 widzę że leżenie Ci służy 😉
Aga Kochana super wózio i tak jak pisała Carpioo masz dla dwójki a tylko 600 zł więcej ode mnie też zapłaciłaś (a ja mam używany) no i muszę Ci podziękować za namiary na Chatę Baryłę było super niby tylko 5 dni ale wypoczęłam że hej i pozwiedzałam i poopalałam się na plaży w Łebie i nad basenikiem... bosko.
Zuziaczku Ty pytałaś jaka fura? Ford Mondeo kombi 2001r 🙂 w nim to by nawet Aga swoją rodzinkę upchnęła 😁 chyba skorzystam z Twojej listy zakupów u tego sprzedawcy i też pozamawiam te kosmetyczno higieniczne rzeczy 🙂

Ogólnie się stęskniłam za Wami i tyle chciałam Wam napisać jak nadrabiałam że zapomniałam
WIELKIE BUZI NA POWITANIE PO URLOPIE DLA WAS I DZIECIACZKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko, proponuję troszkę odpocząć, nie chcę znów ze strachem pisać sms-a, czy już urodziłaś !
🤢

Bachap, no ! Super, że jesteś 🙂
Zazdroszczę takiego leżenia plackiem nad morzem i basenem, Mój w tym roku urlopu pewnie nie dostanie, bo od 2 miesięcy dopiero pracuje w nowej firmie 😞
Mondeo super auto, też je bierzemy pod uwagę. Do tego ma bardzo niskie spalanie (no, trochę wolno się rozpędza, ale coś za coś 😉 ) Na baku można 1000 km śmignąć. Opinia znajomego, który takie właśnie ma.

asia85a napisał(a):
mój to załatwiał te wczasy jeszcze jak w ciaży niebyłam , mielismy jechac taraz w lipcu ale w jego pracy wymyslil kurs na podoficera wysyłają paru wybranych do poznania na 1.5 tygo udało sie przesunąc tak w kościelisku mamy darmowe spanie i jedzenie ale cos trzeba wziasc kasy zeby cos kupic atam jest drogo i to mnie przeraża

Asia, Ciebie to jednym tchem się czyta, przez brak znaków przestankowych 😉 hi hi 🙂
Ja na pewno kupię turystyczne (lub dostanę od siostry), chociaż drewniane też mi ona da.
Ale dziewczyny mówiły, że turystyczne lepsze 🙂

kasiuszka26 napisał(a):

tyle że na polnej za rodzinny się płaci,

to niezgodne z polskim prawem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuszki 🙂

Aguś piekny wózek, bardzo mi sie podoba i super interes zrobiłaś i zabraniam Ci mieć wątpliwości!!! 🙂

Carpioo gratulacje z okazji ostatniego dnia w pracy! Mam nadzieję, że jednak w domku będzie Ci lepiej i nie będziesz za bardzo tęskniła 🙂

Koyotko leż i niczym się nie martw, odpoczywaj a waga i tak robi swoje 🙂 Piękne zdjęcie! a brzusio masz ciut mniejszy niż ja chyba 🙂

Zuziaczku zakupy rewelacja, sprzedawca na prawdę dobry. Prześledziliśmy jego oferte z Mężem i chyba tez od niego coś kupimy bo faktycznie nie jest drogi 🙂

Edytak ja kupiłam łóżeczko drewniane ze szczebelkami, ma dwa wyjmowane więc mój Tymek będzie z niego potem sam wychodził. Osobiście wolę szczebelkowe żeby Tymek się miał po czym wspinać do siadania i stawania. Rózeczko turystyczne mamy dostać od mojej przyjaciółki więc będzie alternatywa na wyjazdy. Ale gdybym miała mieć jedno to tez bym wybrała chyba turystyczne żeby mieć dwa w jednym 🙂 zwłaszcza, że te turystyczne łóżeczka coraz to ładniejsze są 🙂

Bacha ja tez miałam kłopot przebrnąć po remoncie przez forumowe zaległości 🙂 🙂 🙂 Fajnie że jesteś z nami wypoczęta, uśmiechnięta 🙂

Asiu uważaj w górach na zmiany ciśnienia, to nie najlepsze teraz dla ciebie 🙂 więc może daruj sobie kolejkę na Kasprowy i Gubałówkę. Czytałam gdzieś, że wahania ciśnienia dla kobiet w ciąży są niewskazane.

A ja dzisiaj od rana widziałam się z przyjaciółka, która akurat przejazdem jest w naszym mieście więc byłam na plotkach 🙂 Potem odebrałam Miśka z przedszkola i zrobiłam niewielkie zakupy (gazety i batonik) i ledwo doszłam do domu! Brzuch jak kamień, a tu jeszcze na to moje 3 piętro wspinaczka. Masakra! Z dnia na dzień jestem w coraz słabszej formie no i te twardnienia mnie załamują! Teraz trochę wreszcie odpuściło, ale niedobrze mi z tym 😞 Wczoraj wieczorem też miałam kamień mimo, że niezbyt wiele robiłam 😞 Dobrze, że już w poniedziałek kontrola to sprawdzimy co i jak. No i odebrałam moje wyniki glukozy i są idealne więc jeden stresik z głowy 🙂

A wczoraj mieliśmy z Mężem taki ubaw, ze myślałam że ze śmiechu urodzę bo mój Kochany postanowił mnie po naśladować jak stękam i marudzę, jaki mam duży brzuch, jak sie cięzko podnieść i tak mnie sparodiował że oboje ryczeliśmy ze śmiechu. Dobrze, że Mikołaj już spał bo by go przeraził widok spłakanych ze śmiechu rodziców 😁 😁 😁 No i oglądaliśmy wyprawki na allegro i licytujemy jedną piękną. Jeśli się uda to się pochwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, no właśnie, Koyotko ! Piękne zdjęcie ! Widać, że odpoczynek Ci służy 🙂 Wyglądasz na prawdę kwitnąco !!!
Carpioo, ciesz się, że troszkę luzu będziesz miała, odpoczniesz, zrelaksujesz się, nadrobisz zaległości w kupowaniu wyprawki 😉 .... nie ma tego złego, he he ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo odpoczniesz sobie przynajmniej 🙂 w domu taki odpoczynek nam się należy przed narodzinami bobaska-tak uważam.

iris oby nikt was nie przelicytował 🙃 3mam kciuki 🙂

Fredeczko ty to nie szalej. jestem tego samego zdania co dziewczyny 😜

My też dostaliśmy turystyczne łóżeczko od koleżanki. Marzyło mi się drewniane, ale jak już jest takie to niech będzie.

bachap my też mamy takie mondeo i jest super autkiem..a ile macie koni? bo mój mąż mi dziurę w brzuchu wierci aby ciebie zapytać 😉Maniak 😉

A...dziękuję za miłe słowo i wszystkie komplementy. Robiliśmy fotki jak co miesiąc. Popatrzyłam an poprzednie zdjęcia i widać bardzo jak przez miesiąc brzuszek urósł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, bo patrząc na brzuszek codziennie tak tego nie widać 🙂

Jak wczoraj zdjęcia oglądałam to aż w szoku byłam, bo miałam wrażenie, że od jakiegoś czasu brzusio mi nie rośnie, ale nieeee, o nieeee, rośnie, owszem, tylko że tak tego nie widać patrząc na niego codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosnie rośnie Zuziaczku.. śliczny jest 🙃
Koyotki też superbrzunio.. 🤪
ja juz w domu, po spacerze.. jutro jade po zakupy dla mnie juupii (koszula nocna, i jakies łaszki, zebym slicznie wygladała, bo to ze w domu, to nie znaczy ze zaniedbana bede 😉 )

Bachap
, ale sie za tobą stęskniłam! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...