Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Natalia trzymam kciuki!

Edytak- całe szczęcie.. bo nawet te 50 czy 70 zł to piechota nie chodzi.. 🙂 to paczka pampersów przecie 😉 a na wozek to sie patrze cały czas.. jak byłam u rodziców to też stałam koło niego.. bujałam 🙂

Zuziaczek-
super że sie z tym wózkiem tak złozyło 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

a ja dziewczynki powoli zabieram rzeczy przyniesione do pracy.. a to buciki na zmianę.. a to szpilki w razie jakiegos szybkeigo spotkania nieplanowanego.. a to jakies kremy nie kremy 🙂 ale tego sie nazbierało ?>! 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewuszki a termometry już macie jak nie to jakie chcecie kupić bo ja to się zastanawiam cosik tego typu
http://allegro.pl/topcom-smoczek-z-termometrem-110-toby-super-cena-i1731066074.html
lub tego
http://allegro.pl/ultramed-termometr-do-czola-ucha-10w1-promocja-i1718145065.html
i sama właśnie nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Dziewuszki a termometry już macie jak nie to jakie chcecie kupić bo ja to się zastanawiam cosik tego typu
http://allegro.pl/topcom-smoczek-z-termometrem-110-toby-super-cena-i1731066074.html
lub tego
http://allegro.pl/ultramed-termometr-do-czola-ucha-10w1-promocja-i1718145065.html
i sama właśnie nie wiem 😮


byłabym za tym drugim.. albo są takie 'laserowe' bezdotykowe.. bo smoczek- 🤔hmm wg mnie trochę nieuzyteczne, chyba ze gory zakladasz ze dziecko smoczka bedzie uzywalo 🤔.. bo nie kazde chce.. a wiadomo- bez smoczka lepiej i zdrowiej, 😉 bo sobie ząbków nie krzywi.. itp. ja postaram sie chowac bez smoczka- ale zobaczymy. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz rację wezmę cosik typu tego 2 ja smoczek kupiłam od czasu do czasu sobie pociumka ;p
kumpela mi mówiła żebym wzięła do szpitala bo ona smoczka nie miała i nie mogła małej za chiny uspokoić przyda się to się przyda a nie to będzie leżeć schowam do koszyczka na pamiątkę ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 napisał(a):
Dzięki za wsparcie, niby takie banki kochane chętnie chca dawać kredyty a tu sie okazuję ,że o byle co robią problem.
co do tych Chin to sa straszni oszusci , rozumiem , że może paczka zaginąć ale na tyle negatywnych komentarzy jest mało prawdopodobne. człowiek uczy sie na błedach

zależy na kogo trafisz, ja jakoś - odpukać - na razie nie trafiłam na oszustów, a duużo kupuję przez net.
Mnie się kiedyś pytali, czy mam kota lub psa na utrzymaniu, pytam się "o co chodzi?" a oni, ze 50 zł. wtedy mniej dostanę w wyliczeniu, bo to przeciętny koszt utrzymania miesięcznie zwierzaka 😮
Więc najlepiej nie mieć auta, dziecka, psa ani kota, o chomikach też nie wspominać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
"japan style" co do tego sprzedawcy to moja kumpela kupiła se kiedyś futerko takie króciutkie i na zdjęciach wyglądało pięknie ale za to jak paczka doszła to o mało nie rozpłakała się ze złości to niby futerko to był zwykły polar i nic więcej na zdjęciach tylko wyglądało tak ładnie 😲

nie mów, ze to było takie futerko:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/44271396.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6261/44271396.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku

Mnie się kiedyś pytali, czy mam kota lub psa na utrzymaniu, pytam się "o co chodzi?" a oni, ze 50 zł. wtedy mniej dostanę w wyliczeniu, bo to przeciętny koszt utrzymania miesięcznie zwierzaka
Więc najlepiej nie mieć auta, dziecka, psa ani kota, o chomikach też nie wspominać



ha ha ha to sie uśmiałam dobrzy są nie ma co ;p 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/avent-zestaw-termometrow-elektr-smoczek-gratis-i1726464581.html
Nad takim termometrem myślałam, to znaczy zestawem.
Ale chyba jednak taki do ucha kupię.
Widzę, że są tańsze.
I pewnie szybciej zmierzą temperaturkę.

Świetnie na zdjęciach wygląda to szare futerko, a że w rzeczywistości to polar to ja bym negatywa machnęła ! 😠

carpioo, codziennie jedno pudło z pracy zabieraj 🙂 Będzie łatwiej 🙂

edytak, no poważnie z tymi kotami zapytali, sama byłam w szoku !
Idioci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dostali negatywa nawet się z nimi nie szczypała i się nie dziwie sama jak to zobaczyłam to byłam w szoku 🤨
też właśnie oglądałam ten zestaw ale chyba carpioo ma rację ten do czoła i ucha są o wiele lepsze i taki kupię jakoś nie miała bym sumienia wsadzić dziecku w pupę termometr ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też nie miałabym serca dziecku serwować takich wrażeń...

Fredeczka mówiła, że dziś pewnie wyjdzie, ale nie wiadomo, o której, poza tym Mała na pewno się za nią bardzo stęskniła i pewnie nie daje jej podejść do kompa...

Ale u mnie pogoda.... wrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No musi się kruszynka nacieszyć mamusią 😉 😜
u mnie też już od 13 leje i leje tak się zanosiło od poniedziałku aż w końcu lunęło 😠
Jak by dawno nie padało noo 😞
Zarąbiste lato w tym roku!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny powiedzcie mi czy za pieluchy Pampersa dokładnie Pampers Mega Active Baby 132szt ( różne rozmiary) 79,99 to przystepna cena? Bo powiem szczerze że jeszcze nie jestem zorientowana w temacie, zreszta w ogóle jestem zielona i jak sobie pomysle ile jeszcze muszę sie dowiedzieć to hmm przeraża mnie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia a te pampersy active to nie przypadkiem dla dużych dzieci takich już conajmniej raczkujących? Ciągle sa jakies promocje więc ja nie kupuję az tak na wyrost. Po co się zagracać rzeczami dla dużego dziecka.

U mnie pogoda tez jest tragiczna, dlatego dzisiaj słucham trójki i nic nie robię... słońce u nas dzisiaj świeciło całe 5 min. 😞

Fredeczka pewnie się tuli z córcią 🙂 Dobrze, że sytuacja opanowana. A jak Gosia i Koyotka się czujecie Kochane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.

nie nadrabiam bo nie bylo mnie tydzien :P

w czwartek mnie polozyli, na usg maly wazyl 1728g!! rozwarcie 1,5cm i szyjka 21mm.
w poniedzialek rano rozwrcie 2,1cm i szyjka 15mm.....
mialam ten zabieg czy tam operacje.... nie jestem pewna ale bylo strasznie jak czekalam na tym stole operacyjnym :/ Grzesiek zawozil mniena blok i czekal tam na mnie bo samo zakladanie tego szwa.szwu? trwalo z 5min bo na tyle bylam uspiona i zabieg mialam planowo na 9.30 a byl chyba troche wczesniej i do 11.05 nic nie pamitam..... spojrzalam na zegarek i patrze a tam 11.05 i mowie " a Gdzie Grzesiek? miał byc jak sie obudze" a polozna do mnie " no przeciez byl, rozmawiala pani z nim" a ja nie pamietam.... smial sie ,ze mowilam " wyjebie koniecznemu, wyjebie koniecznemu" :| cytujac moje slowa!!! chodzilo o to ze odkazenie przed zabiegeiem bylo okropne.... plakalam na tym stole i dostalam leki uspokajajace. niedosc ze od spirytusu szczyaplo to jeszcze jak oczyszczal pochwe to czulam jakby mi tam szorowal taka szczotka do nakrecania wlosow :| z metalowymi, niezaokraglonymi iglami...... cos strasznego ale przezylam. pozniej mnie uspili i nie pamietam nic :| boje sie ,ze gadalamm cos glupiego :P Grzesiek z dziecmi po tym moim zabiegu jechal nad morze i wracaja dzisiaj wieczorem 🙂

dziecka swojego nmie poznaje....... strasznie neigrzeczna jest :/ bardzo sie balam ze tak bedzie i sie sprawdzily moje przeczucia :| kuzynka mi mowila,ze wczoraj szla chodnikiem a mala w nia rzucila kamieniem :| do tego ciagle krzyczy, rzuca sie i wszystko musi byc tak jak ona chce!!!!!

pierwszy dzien byl najgorszyi noc..... plakalam strasznie caly czas ;( juz przed wyjazdem :/ przyjechala do mnie w piatek z Grzeskiem i pozniej w niedziele z moimi rodzicami. w niedziele bylo juz lepiej.... tymbardziej,ze mala nawet sie nie cieszyla jak mnie zobaczyla!!! wazniejsze byly ryby w fontannie przed szpitalem .......... dobrze sypiala w nocy i ogolnie bylo super 🙂

w dodatku lezala ze mna na oddziale matka mojego ex :| babsztyl pierdzieleony!!!!!

a co tu sie dzialo ? o ja tak tylko o sobie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi czy za pieluchy Pampersa dokładnie Pampers Mega Active Baby 132szt ( różne rozmiary) 79,99 to przystepna cena? Bo powiem szczerze że jeszcze nie jestem zorientowana w temacie, zreszta w ogóle jestem zielona i jak sobie pomysle ile jeszcze muszę sie dowiedzieć to hmm przeraża mnie to


hmmm, wydaje się być to korzystna cena, znalazłam taką informację:
http://40tygodni.pl/Category/018/2,21401,pampers-maxi-132szt-za-79-99-i-gratis-lenor-1l.html
ile kosztują normalnie to tego nie wiem.


Oooo !!! Fredeczka jest !!! 🙂
Czemu mała taka niegrzeczna ?
Myślałam, ze jak mamuni zabraknie to aniołek będzie 😞
Dobrze, że nie urodziłaś jeszcze, bałam się o Ciebie !

Mały taki już wieeeelki ???!!!
😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa
Dobrze kochaniutka że wróciłaś do domciu i że już po wszystkim 😉
Oj nacierpiałaś się bidulko ale już od tego momentu będzie wszystko w porządku zobaczysz 😉
A teraz odpoczywaj 😉 pewnie czekasz z niecierpliwością aż wrócą z tego morza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko najważniejsze, że już po wszystkim i maleństwo może sobie bezpiecznie w brzuszku rosnąć 🙂

Iris-fajnie, że jesteś znowu z nami 🙂

Kokosanko dziękuję. Twój tez jest śliczny- taki w stylu fitnessmama 😉

Dziś podjechałam do mieszkania wyjąć pocztę ze skrzynki i usłyszałam ostre kucie w ścianach, w końcu remont ruszył ostrą parą...biedni tylko nasi sąsiedzi, pewnie tam już nas przeklinają.
A pogoda beznadziejna, dobrze ktoś dziś w tv powiedział, że jak tak dalej pójdzie to będziemy w naszym kraju ryż uprawiać a nie zboża i ziemniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja nadal odpoczywam i staram się was czytać jak tylko mam siły na siedzenie przed kompem 🙂
Nie wiem czy u mnie coś się zmieniło bo ja się czuje ciągle tak samo czyli dobrze. Pewnie po wizycie u lekarza będzie coś więcej wiadomo..a to jeszcze chwila bo na razie jest na urlopie a ja muszę sie podleczyć.

Fredeczko super że jesteś w domu z małą. jej pewnie przejdzie tak reaguje na tą sytuację. Mojego męża bratanek zaczął się jąkać jak mamy dłużej nie było....tak odczuł brak jej osoby jak ona była w szpitalu na podtrzymaniu w drugiej ciąży. Ale przeszło jemu jak ręką odjąć....więc pewnie twoja jak zobaczy że nigdzie się nie wybierasz też ochłonie 😉

Cieszę się że u was wszystko ok. No i nowe fotki zauważyłam...my robiliśmy mi wczoraj bo kolejny miesiąc mija...ale ten czas leci 😆

trzymajcie się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...