Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bo albo ma się kota chorego albo zdrowego, poza tym tylko w kocich odchodach są te bakterie, więc wystarczy, ze facet czyści kuwetę i po problemie 🙂

Tylko że mi koty pokój dziecka zajmują i muszę je gdzieś wyemigrować, moje kochane puchate słodziaczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga33 napisał(a):

Mama76:to jesteśmy umówione 🙂proponuję od głównego wejścia,czyli od 10 lutrgo,przed obrotowymi drzwiami zebyśmy się nie szukały 🙂



ok, jestesmy umowione 🙂 ja bede z brzuszkiem 😆 i z moim synkiem, ktory ma blond wlosy i nosi okulary (jego zdjecie w moim suwaczku 🙂). Ja tez mam blond wlosy. Jeszcze nie wiem w co bede ubrana, ale chyba sie poznamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂
Nareszcie nadrobiłam wszystkie zaległości i jestem. W zeszłym tygodniu przez remont nie mogłam być z Wami, a od soboty miałam awarię internetu do wczoraj 😠 Wkurzałam się wczoraj od rana że nic się nie da przyspieszyć z tym netem i nie mam kontaktu ze światem, to chyba objawy uzależnienia od internetu 🙂

Koyotko, Fredeczko i Gosiu trzymam za Was kciuki! Uważajcie na siebie i Wasze szyjki Kochane! Odpoczynek najlepszy i najważniejszy w tej sytuacji. Niech dzieciaczki grzecznie sobie siedzą w środku.

Aguś i Mama 76 trzymam kciuki za Wasze spotkanie i życzę Wam ładnej pogody!!!

Nowe zdjęcia popodziwiałam, brzuszki rosną śliczne. Ja też się zaokrąglam coraz bardziej. Tymcio usilnie trenuje jakieś skoki, ciosy, wygibasy. Cieżko mi w nocy spać, przewracam się z boku na bok. Podobnie jak Zuziaczek nie moge spać na jedym boku, tylko ja na lewym boku, bo tam Tymek ma chyba nóżki i ciągle mnie tam kopie i smyra. No i nie czuje aby zmienił pozycje wiec chyba dalej jest ułożony miednicowo. Główkę mi wypycha nad pępkliem rano i czuję ją wyraźnie. Poza tym jestem 12 kg na plusie, waga mi idzie pomału do góry ale jednak ciągle się pniemy wzwyż. Obrzęków brak, za to doskwiera mi pomału kręgosłup no i zgaga od kilku dni.

Z tym allegro to przekichana sprawa, trzeba bardzo uważać żeby się nie naciąć. Dziękuję za ostrzeżenie. A no i zapomniałam sie pochwalić, że wczoraj odkupiliśmy od znajomej łóżeczko, jest jasne, drewniane, śliczne - mała spała w nim tylko 3 miesiące więc nie śmigane no i z materacem gryczano-kokosowym zapłacilismy tylko 60 zł więc super interes. Narazie stoi złożone pod ścianą. w październiku jes rozłożę. Teściowa kupiła dla Tymcia śliniaki, półśpiochy i body więc z ubranek też już coś tam pomału jest. Przed nami największe zakupy.

Odezwe się potem zaraz biegnę na pryw poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść Dziewczynki 🙂
nam wczoraj przyszło łożko (dla nas, nie dla Małej) i sie dziś baaaardzo wyspałam 🙃
no i w zwiazku z tym że pozbyliśmy sie wielkiego narożnika, mieliśmy miejsce by w końcu zabrac od Moich rodziców cudowny wózek 🙂 i teraz stoi (na razie w miejscu kołyski) 😲
nie wiem jak bedzie, jak kołyska przyjdzie..

a kołyski nie mogę się już doczekać..
tak bardzo sie cieszę 🙂 🤪

ja w sumie myslę, że moja Córcia jest głowką w dół..
wczoraj koło pepka tak majstrowa że taki jakby trójkącik mi wystawał ewwidentnie, i myślałam że to jej nóżka 🤪 czy to mozliwe? 🤔 bo raz z jednej strony pepka mi wsytawało to 'coś-cudowne" a raz z drugiej 😆
normalnie tak sie wyginała, jak ten dzidziuś z filmu z youtube- dziecko jak kosmita 🙂
ale oczywiście jak chciałam coś nakręcic to przestawała- ehhh taka mała a już matce na przekór robi 😜
humor mimo paskudnej pogody 7/10.. fakt, ze jeszcze parę dni w pracy mnie pociesza- 10/10, muyśl w głowie ze mrg nietknięta- 1/10!!!! muszę wziąć sie do roboty! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale oczywiście jak chciałam coś nakręcic to przestawała- ehhh taka mała a już matce na przekór robi

moja ma to samo. Leżę spokojnie, ona buszuje mi po brzuchu, że aż cały skacze, a tylko włączę nagrywanie w telefonie to już jest cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama76
Trzymam kciuki za wasze spotkanko 😉
Iris
Fajnie że masz już neta będziesz z nami na bieżąco bo ostatnio to tu pustki mamy może dlatego że wszystkie mamusie szykują się na przyjście maleństwa 😉
co do spania toteż tak mam przewalam się z boku na bok ponoć najlepiej spać na lewym boku ale jak tylko się na niego obrócę to mój malutki akrobata kopieeee... że ho ho a jak leże na plecach to nie minie 5 min. już zgaga mnie smali 🤢
Z tym łóżeczkiem rzeczywiście wam się udało 😉
Zawsze możesz pochwalić się co tam teściowa sprezentowała Tymciowi ;D

Carpioo
Toś pewnie przeszcęśliwa teraz będziesz zerkać na wózeczek co parę min. ;D
Ja tak nadziwić się nie mogłam jak już kupiłam kołyskę co chwile gały w nią wklejałam i do teraz tak jest ;p
Te nasze bąbelki mają wyczucie ja też nie raz chciałam nakręcić filmik na pamiątkę to mogłam zapomnieć o jakim kolwiek kopnięciu Bartusia ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
20 czerwca...
inni dostają drudzy nie ja czekam i mam nadzieje że się doczekam
ja miałam podobną sytułacje rok temu kupiłam telefon za 500 zł i tez wczesniej niesprwadzałam kometarzy tylko kierowałam sie że duzo ludzi uniego kupiło i po moim zakupie gośc miał duzo negatywów bo tel, niewysyłał i wogle sie nieodzywał i tez im konto zawiesili ale co z tego allegro to nic nierobią w tej sprawie tylko mu emaile wysyłają z ostrzeniami , poszłam na policje złożyłam zeznanie i przez policje dostałam nr telefonu do jego domu i dzwoniłam tam pare razy muwiłąm ze od policji mam nr i że by oddał kase jak niechce mniec kłopotów i oddał po 2 miesiącach wysłłał na przekaz pocztowy ufff a teraz kupiłam w mixplusie tel na doładowania i mam gdziieś , tagże niema co sie cackać tylko zgłaszać na policje zawsze coś można wskurać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest takie kupowanie zawsze jest ryzyko że nie przyjdzie a to na poczte winę zwala a to jeszcze coś innego wymyśla i tak się ciągnie miesiącami dobrze że odzyskałaś swoje pieniądze bo 500 zł to już spora kasa 😮
teraz na pewno nie przeleje pieniędzy na konto nie mam mowy będę brała wszystko za pobraniem przynajmniej jak nie wyślą to ja na tym nie stracę a 10 zł więcej za przesyłkę pobraniową mnie nie zbawi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak "znam" tego dostawcę z allegro. Chciałam u niego kupic butelki. Napisałam do niego maila, że odbiorę je sobie osobiście, bo jak jestem z Poznania, to sobie podjadę po nie (jako siedziba firmy jest w Poznaniu na Grottgera). Otrzymałam informację, że nie ma odbioru osobistego w Poznaniu, tylko w Żninie.. Trochę mnie to zdziwiło, więc odpusciłam,ale...miałam do załatwienia na Grottgera inna sprawę i takiej firmy tam w ogóle nie ma, więc nie wiem, jak allegro po tylu negatywach mogło jeszcze nie wypieprzyc tego dostawcy...

anetka84 masz śliczny brzuszek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
to jest takie kupowanie zawsze jest ryzyko że nie przyjdzie a to na poczte winę zwala a to jeszcze coś innego wymyśla i tak się ciągnie miesiącami dobrze że odzyskałaś swoje pieniądze bo 500 zł to już spora kasa 😮
teraz na pewno nie przeleje pieniędzy na konto nie mam mowy będę brała wszystko za pobraniem przynajmniej jak nie wyślą to ja na tym nie stracę a 10 zł więcej za przesyłkę pobraniową mnie nie zbawi 😎
ja tak robie jak kupuje jakies ciuszki to prosze o przesyłke pobraniową płatna przy odbiorze ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym allegro to jest różnie.. Ja też najczęściej wolę przesyłkę pobraniową, ale wszystko ma dwie strony. Ja też czasem sprzedaję coś na allegro i naprawdę czasem można się wsciec, bo ktoś coś kupi i miesiąc nie płaci.
Moja koleżanka ma z kolei firmę i też sprzedaje na allegro i często jej się zdarza, że paczki za pobraniem wracają, bo ktoś nie odbierze albo się odmyśli i wtedy ona jest stratna podwójnie, bo kurier w 2 strony kosztuje. Tak jak ktoś napisał, najpierw czytam komentarze i patrzę, ile ma negatywów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
z tym allegro to jest różnie.. Ja też najczęściej wolę przesyłkę pobraniową, ale wszystko ma dwie strony. Ja też czasem sprzedaję coś na allegro i naprawdę czasem można się wsciec, bo ktoś coś kupi i miesiąc nie płaci.
Moja koleżanka ma z kolei firmę i też sprzedaje na allegro i często jej się zdarza, że paczki za pobraniem wracają, bo ktoś nie odbierze albo się odmyśli i wtedy ona jest stratna podwójnie, bo kurier w 2 strony kosztuje. Tak jak ktoś napisał, najpierw czytam komentarze i patrzę, ile ma negatywów 🙂
no to tak jest ludzie są nieprzytomni czasem czesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już nigdy nic ka konto obiecuj se ja nie będę się później wkurzać że kasa przepadła a ostatnio kupowałam u jednego kolesia pieluchy tetrowe flanelowe grzebień takie pierdółki co mi jeszcze brakowało to na 3 dzień już paczkę miałam i koleś rzeczywiście miał negatywów parę dosłownie ale ludzie już sami nie wiedzą za co wystawiają jedna babka wystawiła mu negola za to że gryzak dla dziecka był wypełniony wodą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
r_p77
u tego sprzedawcy zamawiałam ostatnio i nawet nie musiałam się o nic dopominać wiadomości wysyłać czy coś w tym tylu bo tamten to ani tel nie odbiera bo jak jak ma oba podane i oba wyłączone ani na wiadomości nie odpowiada wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
r_p77
u tego sprzedawcy zamawiałam ostatnio...

ja też, drobiazgów za 300 zł. 🙂
I dziś rano zadzwonił, że nie mają już osłonek na piersi w rozmiarze S i że mi zwróci pieniądze albo co ma zrobić, żebym była zadowolona... Bardzo miły Pan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki i Kruszynki
Co do kupowania na allegro to miałam tylko jeden przykry przypadek wylicytowałam bluze jakoś w styczniu i do dzisiaj jej nie otrzymałam , sprawa trafiła na allegro i nic z tego , Był to jakiś sprzedawca co niby miał japońskie rzeczy coś typu JAPAN STYLE nic mu nie zrobili a nawet założył sobie inne konta i nadal oszukiwał ludzi. ja byłam stratna tylko na 25 zl ale byli tez ludzie ktorzy kupowali ciuchy za kilkaset zl więc ogólnie przypał, skoro juz mowa o allegro to co sądzicie o tych poduszkach?
http://allegro.pl/bezpieczne-waleczki-dla-niemowlat-do-lozeczka-i1717397083.html

U mnie na razie kicha z tym mieszkaniem wczoraj bank nam odmówił udzielenia kredytu, wymyslają już takie rzeczy tylko zeby utruc człowieka, czekamy jeszcze za decyzja z drugiego, oby sie udało.
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 napisał(a):
miał japońskie rzeczy coś typu JAPAN STYLE nic mu nie zrobili a nawet założył sobie inne konta i nadal oszukiwał ludzi.

oni wysyłają prosto z Chin i niestety zdarza się, że paczka zginie 😞
Kupiłam kiedyś bluzę "japan style" i futerko, futerko nie doszło (ale oddali kasę, bo niby im się skończyły te futerka... 😞 ) a bluza doszła po 3 tygodniach, ale to standard z paczkami z Chin.
Poza tym adres mają na Chiny i co im allegro zrobi ? NIC.

Szkoda, że bank Wam odmówił, ale trzymam kciuki, by ten drugi Wam dał kredyt !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny ten sprzedawca i bardzo miły 😉
Co do tych poduszek to sama się właśnie nad nimi zastanawiam 😮 😉


Przyszły w końcu moje butelki właśnie kurier zapukał do moich rodziców ale się ciesze ale ile nerwów było no żeby miesiąc czasu czekać wrr... nigdy więcej 😠
u tego sprzedawcy !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym sobie odpuściła ten wałeczek. Jak zawiniesz Maluszka w rożek położysz na boczku to też będzie mu w tej pozycji wygodnie. Ja tak układałam Mikołaja i było spoko 🙂 Uwielbiał spać na boczku a ja się nie martwiłam, że jak uleje po karmieniu to się zakrztusi.

Zuziaczek super z tym wózkiem!

Natalia trzymam kciuki, żeby się udało z tym kredytem. Nie poddawajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za wsparcie, niby takie banki kochane chętnie chca dawać kredyty a tu sie okazuję ,że o byle co robią problem. Z tym wałeczkiem to sobie odpuszcze byłam ciekawa co sądzicie na ten temat.
co do tych Chin to sa straszni oszusci , rozumiem , że może paczka zaginąć ale na tyle negatywnych komentarzy jest mało prawdopodobne. człowiek uczy sie na błedach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"japan style" co do tego sprzedawcy to moja kumpela kupiła se kiedyś futerko takie króciutkie i na zdjęciach wyglądało pięknie ale za to jak paczka doszła to o mało nie rozpłakała się ze złości to niby futerko to był zwykły polar i nic więcej na zdjęciach tylko wyglądało tak ładnie 😲
Może rzeczywiście z tymi wałeczkami macie dziewczyny raje zbędny wydatek 🙂
Natalko trzymam kciuki obyście załatwili kredyt na mieszkanko żebyście uwinęli się z nim szybciutko i sprawnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalia7986 napisał(a):
hej Dziewczynki i Kruszynki

U mnie na razie kicha z tym mieszkaniem wczoraj bank nam odmówił udzielenia kredytu, wymyslają już takie rzeczy tylko zeby utruc człowieka, czekamy jeszcze za decyzja z drugiego, oby sie udało.
Buziaczki


tez to przerabialam, proponuje udac sie do ING, daja bardzo szybka odpowiedz i sa bardzo pomocni przy zalatwianiu formalnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...