Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Kokosanka napisał(a):
Dziewczyny, wszystkie moje znajome, które dopiero co urodziły dzieci mówią, że połowy pierdół w ogóle nie używają a są inne sposoby, by dziecku dogodzic.

Ja łóżeczko mam już kupione i zakupiłam tylko turystyczne, by się z nim łatwo przemieszczac.


łóżeczko turystyczne (oraz drewniane) dostanę od siostry, niby wanienkę też ma, ale kupiłam już na allegro podczas hurtowych zakupów za 29 zł. taką przezroczysto-różową, z termometrem;
wolę mieć nową; żaden wydatek...

wiem, że nie wszystko będzie potrzebne, ale troszkę trzeba kupić, np. majty poporodowe, wkładki laktacyjne, waciki, patyczki, oliwkę... ja nie kupuję wszystkiego z tej listy, ale chcę mieć sporo, bo nigdy nie wiadomo, co dzidzia sobie upodoba, nożyczek do paznokci nie kupuję.

Ja pieluszki (jedną paczkę 90 szt) kupiłam takie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/huggies.png/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3194/huggies.png[/IMG][/URL]
Boję się zaryzykować pampersy, bo podobno uczulają...
Chociaż któraś mama (chyba fredeczka) polecała z Tesco jakieś pieluchy, podobno tańsze a to tego nie przeciekają jak pampersy (nie wiedziałam, że pampersy przeciekają ... 😮 )

szuwartyna napisał(a):

btw. jak wasze noce? ja strasznie slabo sypiam...jeszcze chodze do pracy i powiem szczerze,ze ledwo zipie.

ja myślałam, że spać nie mogę, bo nic nie robię w ciągu dnia, a Ty pracujesz i też spać nie możesz ?
To chyba norma dla nas na tym etapie 😞
Dziś też się budziłam ze 30 razy co najmniej, do tego komar mi latał i jestem cała pogryziona 😞
Ale przynajmniej nie śnił mi się piekarnik tylko nowo zakupiony WÓZEK 🙂

ehhh pampersy orginalne są najlepsze dla niemolwka ja kupowałam te orginalne potem przerzuciłąm sie na hugges i po paru tygoniach moja dostała odparzenia i jakies krosty potem pampers jak sie dało kupic najtaniej potem kupowała z tesco gaga ale są tak twarde ze sama bym w nich niechodziła teraz już ma prawie 2 lata i kupuje dada z biedronki bo są super mienciutkie ale jak bedzie z nami to małe to przynajmniej do 6 miesiaca bede kupować orginalne pampers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eh ja tak z lekkim poslizgiem musze wyprac wuzek bo stoi w garazu i wtym miesiącu musze kupic pare rzeczy bo mam mało bodów i kawtaników i ciepłych rzeczy i przedwszystkim musze kupic komode na ubranka i łożeczko turestyczne , załuje ze wpierwszej ciazy niekupiłam bo dała nam niby marka siostra ale na początku tego roku zabrała ateraz ją mam gdzies z jej rozwalonym łuzeczkiem i wole kupic takie przenosne tylko szkoda mi bo ma komplet ochraniaczy baldachium i stelarz na baldachium i pewnie wystawie na all bo to mi sie nieprzyda a niechce kupowac łuzeczka z szczebelkami bo moja niechciała w nim spać jak już miała 3 miesiace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam łóżeczko turystyczne kupiłam na allegro mi się podoba bardziej niż to ze szczebelkami
mały do pół roku będzie spał w kołysce a później przeniosę go do łóżeczka turystycznego przynajmniej się nie poobija bo jest całe z materiału no ale właśnie minus tego że baldachimu to tam nie trza ani innych bajerów ale co tam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
ja też mam łóżeczko turystyczne kupiłam na allegro mi się podoba bardziej niż to ze szczebelkami
mały do pół roku będzie spał w kołysce a później przeniosę go do łóżeczka turystycznego przynajmniej się nie poobija bo jest całe z materiału no ale właśnie minus tego że baldachimu to tam nie trza ani innych bajerów ale co tam ;p
ja sie zastanawiam na kupnem takiego łużeczka ale chciałabym kupic dobre zeby sie po pary miesiacach nierozleciało i chyba pojade do sklepu przynajmiej bede widziec co kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie kupiłam zestaw startowy pieluszek 🙂

http://allegro.pl/pieluszki-pampers-huggies-happy-dada-gaga-i1718142739.html

Tylko że na innej aukcji:
http://allegro.pl/zestaw-testowy-pampers-huggies-dada-gaga-baby-dr-i1730577500.html
tu kupiłam.

Przetestuję, będę wiedziała, co małej kupować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo ja nie mam szczęścia albo to jakieś suki te 2 babki co się do nich dzwoni w sprawie zapisów na szkołę rodzenia ! 😠
Od 12 dzwonię co 2 minuty i pierwszy numer: odbiera i się wyłącza !
2 numer: notorycznie ZAJĘTE ! Komórka i zajęte cały czas ?!
Rozumiem w stacjonarnym odłożyć słuchawkę niech se dzwonią, i tak "zajęte", ale żeby komórkę mieć od pół godziny "zajętą"?
Wrrrr....
Tylko 2 godziny dziennie mają dyżur przy telefonach a i tak mają w dupie !
Wkurzyłam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, w końcu się dodzwoniłam...
Idę od 19 sierpnia 🙂
Piątki i soboty, od 19.30 do 21.00.
Co do godzin to ostatnie, jakie wolne zostały...
Czyli przerąbany każdy weekend, ale cóż...

Mimo wszystko dzięki Carpioo, zawsze się czegoś nauczę 😉 np. oddychania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂ja na krótko! Dzięki dziewczyny za miłe słowo!
Zuziaczku zażądaj badania! Niech oglądnie podwozie, bo to ważne i nie dlatego że zaraz coś tam wynajdzie tylko tak ogólnie czy nie ma zakażenia i czy wszystko ładnie jest i czyściutko 🙂
A co do skrócenia szyjki to tego się nie czuje!to tylko lekarz jest w stanie określić. Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze i nigdy bym nie podejrzewała że coś jest nie ok. Tak samo jak napinający się brzuch..nie wiedziałam, że jest tak źle u mnie. Nie chcę was straszyć kochane-żeby nie było tylko piszę jak u mnie jest! a wierzę, że u większości jest normalnie 😉
Znikam znów położyć się 🙂miłego dnia i nie ma co się zamęczać myśleniem!będzie dobrze, bo jak może być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpoczywaj Koyotko 🙂
Później nie będziemy mogły sobie pozwolić na leżenie 🙂

Cholera, jak zajrzałam w notes, to ze względu na tą szkołę rodzenia będę musiała zrezygnować z mazurskiego wyjazdu z rodzicami i teściami, ze zlotu ogólnopolskiego mojego kochanego autka oraz z wesela przyjaciółki ... 😞 nie wiem, czy to nie za dużo wyrzeczeń... 😞 a znów nie pójść na pierwsze, ostatnie i środkowe zajęcia to chyba też przegięcie... 😞
I co ja mam teraz zrobić ? 😞
Zapisać się na 16.00 w poniedziałki i środy i chodzić sama ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku- ja tez mam te piateki i soboty 19,30-21,00 🙂 i tez ubolewam. kazde zajecia są mega wazne 🙂
trudno- daruj sobie te wyjazdy.. tzn ja tak zrobiłam.. i nie żałuje jak narazie.. a samej chodzić.. 🤔 no ja bym nie odważyła się.. z facetem fajniej,, no i przynajmniej niech tez sie uczy! 😆

i jak za darmo sie udało? zameldujesz się?!
spróbuj, to nic nie kosztuje 🙂

Koyotko! trzymam kciukasy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa i na ostatnich zajeciach wreczenie dyplomów dla tatusiów jest 🙂 hihihihih 😁


a jesli chodzi o date urodzenia dziecka to wpisałam sobie 20-10-2007 🙂 i już.. 🙂

a to moje foto z soboty..
brzuchol mam ogromny! a przynajmniej tak mi się wydaje..
http://img12.imageshack.us/img12/1986/00000011k.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek napisał(a):
koyotka napisał(a):

Zuziaczku zażądaj badania! Niech oglądnie podwozie, bo to ważne

tak, zażądam 🙂 a jak nie będzie chciał to mu się rozbiorę, siądę na fotel i nie zejdę dopóki mnie nie zbada 😉 hi hi, żartuję 😁


tak trzymaj, bo ci lekarze maja naprawde erotyczne podejscie do pracy...wszystko walą i wszystko w dupie mają.
ja wiem po swoim gin, ze jak mu nie powiem i palcem nie pokaze, to ma to gdzies...

moj bobik ma ost. czkawke aha ale uczucie - a jak kopie....skubaniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo, dzwoniłam jeszcze do szkoły na Żelaznej:
http://szkolarodzenia.com.pl/Terminy-kursow/Terminy-kursow.html
terminy mają jeszcze wolne, spory wybór jest, ale zadzwoniłam też do szkoły rodzenia Beaty Szol, podobno od 15 lat prowadzi tą szkołę, umówiłam się na wtorki i środy od 10.08 🙂 nic mi nie będzie z niczym kolidowało 😁 zupełnie NIC ! 🙂
http://www.szkolarodzenia.com/kontakt.htm
Jupiii !!!
A ta szkoła jest przy Inflanckiej, mam nadzieję, że będzie OK 🙂


A papier meldunkowy sobie załatwię 🙂

U Was w szkole rodzenia jest jakaś kaucja 80 zł. ? Mimo, że nie płacisz za szkołę to kaucję pobierają, jakoś dziwnie... do tego jak zadzwoniłam odwołać to baba się wydarła : "nazwiskoooo!" i jak podałam, to mówi "już" i się rozłaczyła,... jakoś średnio sympatyczna była 😞

A ta Beata Szol mówi, żebym jej esa wysłała, bo ona śpi jeszcze i nie czai co do niej mówię 😁
Sympatyczna, przynajmniej jak na razie 😁
No i będę mogła jechać na zlot !! I na wesele !!! i na Mazury 😁
Hi hi !!!
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wcale nie było trudne (zapisać się) tylko ja jakaś leniwa jestem i się boję nowego, nieznanego... a to takie proste było... kilka telefonów i już 😁

A Marzenka chodzi gdzieś do szkółki ?
Bo nic chyba nie mówiła o tym...
gdyby nie musiała leżeć to mogłaby się zapisać, są jeszcze miejsca, i na Żelaznej, i na Inflanckiej.
Ale Żelazna słynie z porodów naturalnych bez znieczuleń, więc niezbyt chętnie chciałam się tam zapisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...