Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲


NOOOOOŁŁŁŁŁŁŁŁ ja muszę nosić moje buty!
ja tego nie przezyje!
juz wole życ z rozstępami! ale prooooszę, żebym tylko mogła załozyć moje stare BYTY BOOGIE!

😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpioo z butami to tylko połowa kobiet więc masz duże szanse, mojej siostrze tak zostało, ja natomiast nic takiego nie zauważyłam dalej chodze bez problemu we wszystkich starych butach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo ja w to nie będę wierzyć że już moich butków nie założę chyba bym se w łeb strzeliła 😉
JESTEM Z CIEBIE BARDZO DUMNA!!!!!
Atagusiu ekstra że Adaś jest Adasiem a nie Adasią i że taki duży zdrowy chłopak rośnie 😁 no i jest kolejna z przesuniętym terminem 🤪 aż ciekawa jestem co mi Pani doktor powie 26 na wizycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Carpioo nie bój nic będziemy dawały buciki swoimi menom ,żeby nam rozchodzili 🤪

o k..... już widzę tą wielką girę Mojego (rozm 45) w moich szpileczkach 😁 chyba w wyobraźni ubiorę Go do tego w jakąś sexi bieliznę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meegotka napisał(a):
Ja dziś odebrałam wyniki badań i wszystko ok oprócz tego ,że mam nieliczne bakterie w moczu cholercia skąd one się tam wzięły 😮We wtorek się dowiem

proponuje, aby gin sprawdzil czystosc pochwy i popros o skierowanie na posiew moczu. masz moze bakterie (jakies streptokoki) w siuskach, ktore trzeba koniecznie wyleczyc przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Iris!!oklaski za pierożki 🙃 🙃

Co do butów, to ja mam na razie nogi popuchnięte i ciężko chodzić w jakiś na koturnie lub obcasie. Oby to zeszło, bo też nie wyobrażam sobie zakupu nowych butów tym bardziej, że ja już mam teraz 41 a nie wiem jak to byłoby 42 bo teraz jest duuuuży problem z butami dla mnie 😉

Na PRIV wczoraj dodałam zakładkę z przepisami a ze zdjęciami już dawno jest ale nikt z tego nie korzysta. pewnie jak się maluszki pokażą to wtedy zacznie się tam tłok 😉 No chyba, że coś poplątałam i tych wątków nie widzicie 😮 🤢??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dopiero oko otworzyłam.Jak do was pisałam to jadłam śniadanie bo już mnie skręcało od 4 i poszłam do salonu przed telewizor no i udało mi się zasnąć na 3 godzinki 😮Co za koszmarna noc 😮
Szuwartyna ja posiew z pochwy miałam już pobierany i to tam wychodzą streptokoki o których piszesz-ja nic nie miałam ale teraz w moczu mogło wyjść to moje zapalenie dziąsła bo pytałam laborantki no ale gin i tak powinien dać skierowanie na posiew moczu no chyba,że stwierdzi,że skoro bakterie nie liczne to nie trzeba.Zobaczymy we wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
ale tu dzis cisza 😉
ja tez mialam dzis ciezka noc 😞niby brzusio nie taki znowu ogromniasty a pierwszy raz ciezko mi sie bylo przewalic na drugi bok 😮brzuch mi sie spinal.
teraz jestem jakas taka niedociumana i nic mi sie nie chce tylko spac.maskra 🤢
mam nadzieje,ze u Was cos lepiej 🙂
trzymajcie sie,zagladne z wieczorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

U mnie miała być miła sobota, a jest jak zwykle. Wczoraj przywieźli mi lodówkę. Dzisiaj ją odpakowałam a tu okazuje się, że są jakieś wgniecenia i rysa i trzeba reklamować. Nic nie może być tak jak powinno, ehhh. Na szczęście nie robili wielkich problemów, ale miałam nadzieję, że odpocznę, a tu trzeba było latać i załatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meegotka napisał(a):
Kurcze dopiero oko otworzyłam.Jak do was pisałam to jadłam śniadanie bo już mnie skręcało od 4 i poszłam do salonu przed telewizor no i udało mi się zasnąć na 3 godzinki 😮Co za koszmarna noc 😮
Szuwartyna ja posiew z pochwy miałam już pobierany i to tam wychodzą streptokoki o których piszesz-ja nic nie miałam ale teraz w moczu mogło wyjść to moje zapalenie dziąsła bo pytałam laborantki no ale gin i tak powinien dać skierowanie na posiew moczu no chyba,że stwierdzi,że skoro bakterie nie liczne to nie trzeba.Zobaczymy we wtorek.

streptokoki i inne bakterie tez wychodza w posiewie moczu. jak chcesz sie dowiedziec jakie bakterie masz w moczu (bo bad. ogolne tego nie pokazuje), to robi sie wlasnie po to posiew. lecze sie na kamice nerkowa i czeste zapalenia pecherza, wiec jestem na to mocno uczulona. posiew z pochwy to inna sprawa. daj znaka co lekarz ci powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Ja dzisiaj też na wysokich obrotach - wzięło mnie na sprzątanie, wymyłam wszystko, na obiad: zapiekany ryż z jabłkami, bananami i rodzynkami...
Kłuje mnie cały brzuch dzisiaj a w nocy spać nie mogłam z tego...
Miłego weekendu Dziewczyny! x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dzisiaj tak jak Madziek jakaś zmuszona jestem. Rano jak wstałam do mnie głowa bolała (już 3 dzień z rzędu), potem czułam się cała spuchnięta i w ogóle miałam ruchy jak "bolek suchy", ledwo nogami przebierałam..Do tego zrobiło mi się niedobrze..ogólnie wszystko przeszło oprócz tego, że nie mam na nic siły dzisiaj...
Podziwiam Agę33 i Akneri, że jeszcze swoje chore dzieciaczki pielęgnują, gdzie ja pierworódka dzisiaj na pysk padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochane moje 🙂
Ja dziś pucowałam kuchnie od 10 , niedawno skończyłam jeszcze tylko serwetki poprasuję 🙂

A u mnie dziś kolejna dobra wiadomość - znów powiększy się rodzina - mój Chrzestny zostanie w marcu tatą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi co do tych stop to tez o tym slyszalam niestety 😞 Mam nadzieje ze mi nie urosna hehe 🙂
Mnie ostatnio mecza potworne koszmary ale jak tu wyczytlam to normalne wydaje mi sie ze jest to lek o malenstwo...
Mi sie czesto sni ze juz je rodzei zektos mi je odbiera porywa ucieka albo caly czas szukam... W nocy budze sie przerazona..
Atagusia super ze wszystko wporzadku 🙂 No i masz duzego synusia 🙂
Ja zaraz jade do kolezanki ktora 2 tygodnie temu urodzila syniusia 🙂 Jade obejrzyc te jej cudoo!!!;D;D;D
MIŁEGO WEEKENDU BRZUCHOLKI 🙂 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...