Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczynki, jestem... Nic się nie dzieje 😉 no ale do końca dnia jeszcze daleko 😉 może się uda z tym 13 😉 zobaczymy...
Czytam forum na bieżąco, ale nie chce mi się pisać, a to pewnie przez zniecierpliwienie oczekiwaniem hehe 🙂

a ja sama nie wiem czy mi się brzuchol opuścił tu zdjęcie z 9 i 13 X...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/brzusiot.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2620/brzusiot.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bachap napisał(a):
No ja Nirvane uwielbiałam zawsze a w domu mam trzy wielkie plakaty w antyramach Kurta Cobeina w kuchni nad stołem 🙂 Ryśka Riedla w przedpokoju i Boba Marleya w salonie 😁 takie to mam w domu towarzystwo .... a Olkowi punka puszczam żeby dziecko kształtowało swój gust muzyczny 😉


Czyli Olo będzie lubił muzykę z czacha i motory jak jedgo rodzice 🙂 Towarzystwo masz Kochana doborowe, ja słuchałam w liceum Dżemu, Marleya i Doorsów a potem Red Hotów, Fun Loving Criminals i takich klimatów 😉 Wszystko w życiu przerobiłam 🙂 łącznie z Turnauem i mantrami buddyjskimi, o! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Jestem dziewczynki, jestem... Nic się nie dzieje 😉 no ale do końca dnia jeszcze daleko 😉 może się uda z tym 13 😉 zobaczymy...
Czytam forum na bieżąco, ale nie chce mi się pisać, a to pewnie przez zniecierpliwienie oczekiwaniem hehe 🙂

a ja sama nie wiem czy mi się brzuchol opuścił tu zdjęcie z 9 i 13 X...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/brzusiot.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2620/brzusiot.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Kochana moim zdaniem się nie opuścił a urósł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Iris jesteś fanką U2 jak widzę 🙂
uśmiałam sie czytajac, że gdybyśmy się tatuowały to miałybyśmy dr alban na ciele..Boże, ale to byłby obciach!!
Koncerty są super. Ja na koncert swojej ukochanej grupy (w Polsce mają tylko grono fanów i nie są znani) pojechałam rok temu do Mannheim i kurde droga i przygody po drodze mogły spowodowac załamanie nerwowe, ale się opłacało..człowiek po takim koncercie chodzi dzień do tyłu bo tak przeżywa..Mój mąż się śmiał, że jestem stara a głupia bo przeżywam jak 15..a co, nie wolno mi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w ciągu tygodnia-od niedzieli do niedzieli przybyło mi 3cm w pasie 🙂 pisałam chyba
było 115 po tyg 118.. a teraz to już strach się mierzyć 😉
z usg wychodzi, że synek waży ok 3.5kg... zobaczymy co to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko ja jestem nienormalna na punkcie U2 ... od 5 rano siedziałam pod stadionem, żeby wejść na płytę Chorzowskiego Stadionu Śląskiego o 17:00, dostać się do strefy Golden Circle w której zmieściło się tylko 50 tyś ludzi i stać pod sceną do 21:00 zanim zaczęli grać! A ciary miałam takie i gardło zdarte.. przez tydzień nie mogłam spać z emocji 🙂

Akneri strasznie jestem ciekawa jacy duzi będą nasi chłopcy bo podobno drugie dzieci rodzą się większe niż pierwsze 🙂 Miś miał 3820 i 59 cm więc jeśli Tymek będzie miał 4 kg i więcej niż 60 cm to by tłumaczyło mój rozmiar brzucha!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Bacha 🙂 a myślałam, że SDMu to nikt nie słucha 🙂 a to muza moich studiów 🙂
Kiedyś czekałam z koleżanką do 4 nad ranem, żeby zaśpiewać ...Czarnego bluesa o 4 nad ranem hehe 🙂
Uwielbiałam imprezy gitarowe 🙂 gdzie SDM gościł i głównie polska muza.... To były szalone noce hehe 🙂 (Studia skończyłam3 lata temu...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Kokosanko ja jestem nienormalna na punkcie U2 ... od 5 rano siedziałam pod stadionem, żeby wejść na płytę Chorzowskiego Stadionu Śląskiego o 17:00, dostać się do strefy Golden Circle w której zmieściło się tylko 50 tyś ludzi i stać pod sceną do 21:00 zanim zaczęli grać! A ciary miałam takie i gardło zdarte.. przez tydzień nie mogłam spać z emocji 🙂

Akneri strasznie jestem ciekawa jacy duzi będą nasi chłopcy bo podobno drugie dzieci rodzą się większe niż pierwsze 🙂 Miś miał 3820 i 59 cm więc jeśli Tymek będzie miał 4 kg i więcej niż 60 cm to by tłumaczyło mój rozmiar brzucha!!! 🙂


iris kochana przesadzasz z tym rozmiarem brzucha! uważam, że nie jest duży..
Mikołaj miał 59cm? kurde, to w ciuszki 56 nie miał szans wejsc, czy od razu miałaś rozmiar 62?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie troszkę tego obawiałam- że Adaś Krzyś będzie 'wielki', ale niech rośnie 🙂 zdrowo!
Damy przecież radę 🙂 i nie pogniewam się jak będzie duży 🙂 będzie co potrzymać 😁
Emilka ważyła 3720g i 56cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bachap ja to czekam kiedy my się napijemy zmrożonej wódeczki 🙂 🙂 🙂 ( no to teraz ktoś się oburzy jak przeczyta na brzuszku o czym rozprawiają ciężarne z ponad 100 cm w pasie 🙂

Atagusia masza rację, był niepowtarzalny i na nim wszyscy obecni muzycy się wychowywali. Widziałaś te film o nim "This is it" ? Polecam... Moja siostra ma 20 lat i miała go za kompletnego świra a jak zobaczyła film była bardzo wzruszona i zmieniła zdanie o im o 180 stopni.

Akneri na szczęście nasza godzina zrzutu już niebawem więc możemy sobie mieć w pasie ile chcemy 🙂 Byle tylko już tulić te małe ciałka 🙂

A wiecie co wymyśliłam... poproszę położną w środę jak będę już na oddziale żeby pamiętali że po cc chciałabym żeby mi dali Tymka już po badaniach i moim zszyciu, na sali poporodowej, w pampersie "skóra do skóry"... jak już będzie po wszystkim. Mam nadzieję, że się zgodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Ach Bacha 🙂 a myślałam, że SDMu to nikt nie słucha 🙂 a to muza moich studiów 🙂
Kiedyś czekałam z koleżanką do 4 nad ranem, żeby zaśpiewać ...Czarnego bluesa o 4 nad ranem hehe 🙂
Uwielbiałam imprezy gitarowe 🙂 gdzie SDM gościł i głównie polska muza.... To były szalone noce hehe 🙂 (Studia skończyłam3 lata temu...)

Akneri ja wszystkie stare płyty znam na pamięc i dalej mi się łezka w oku kręci jak słyszę Krzyśka Myszkowskiego jak śpiewa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
Iris napisał(a):
Kokosanko ja jestem nienormalna na punkcie U2 ... od 5 rano siedziałam pod stadionem, żeby wejść na płytę Chorzowskiego Stadionu Śląskiego o 17:00, dostać się do strefy Golden Circle w której zmieściło się tylko 50 tyś ludzi i stać pod sceną do 21:00 zanim zaczęli grać! A ciary miałam takie i gardło zdarte.. przez tydzień nie mogłam spać z emocji 🙂

Akneri strasznie jestem ciekawa jacy duzi będą nasi chłopcy bo podobno drugie dzieci rodzą się większe niż pierwsze 🙂 Miś miał 3820 i 59 cm więc jeśli Tymek będzie miał 4 kg i więcej niż 60 cm to by tłumaczyło mój rozmiar brzucha!!! 🙂


iris kochana przesadzasz z tym rozmiarem brzucha! uważam, że nie jest duży..
Mikołaj miał 59cm? kurde, to w ciuszki 56 nie miał szans wejsc, czy od razu miałaś rozmiar 62?


Ja czuję że jest taki duży jak przy Miśku, a jaki Tymek będzie długi jestem strasznie ciekawa 🙂 No i tak jak piszesz odrazu mieliśmy ciuchy 62 🙂 więc mam naszykowane do szpitala i 56 i 62 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
Ja się właśnie troszkę tego obawiałam- że Adaś Krzyś będzie 'wielki', ale niech rośnie 🙂 zdrowo!
Damy przecież radę 🙂 i nie pogniewam się jak będzie duży 🙂 będzie co potrzymać 😁
Emilka ważyła 3720g i 56cm.


Damy radę Kochana ! Kto ma nie dać rady???? MY?????? Nie ma mowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
akneri1982 napisał(a):
Ach Bacha 🙂 a myślałam, że SDMu to nikt nie słucha 🙂 a to muza moich studiów 🙂
Kiedyś czekałam z koleżanką do 4 nad ranem, żeby zaśpiewać ...Czarnego bluesa o 4 nad ranem hehe 🙂
Uwielbiałam imprezy gitarowe 🙂 gdzie SDM gościł i głównie polska muza.... To były szalone noce hehe 🙂 (Studia skończyłam3 lata temu...)

Akneri ja wszystkie stare płyty znam na pamięc i dalej mi się łezka w oku kręci jak słyszę Krzyśka Myszkowskiego jak śpiewa 🙂


Ja SDMu nie słuchałam, ale aleeeeee imprezy gitarowe nie są mi obce... całe liceum jeździłam w góry na wakacje, gdzie miałam ponad 20 osobową ekipę, wieczory przy ognisku z tanim winem i gitarowym graniem 🙂 Moja hiszpańska Admira Paloma leży w pokrowcu na szafie 🙂 🙂 🙂 oprócz tego były imprezy w remizie, wygrzewanie się nad rzeką i czerwone Marlboro !!! Taki kozak byłam wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bachap napisał(a):
akneri1982 napisał(a):
Ach Bacha 🙂 a myślałam, że SDMu to nikt nie słucha 🙂 a to muza moich studiów 🙂
Kiedyś czekałam z koleżanką do 4 nad ranem, żeby zaśpiewać ...Czarnego bluesa o 4 nad ranem hehe 🙂
Uwielbiałam imprezy gitarowe 🙂 gdzie SDM gościł i głównie polska muza.... To były szalone noce hehe 🙂 (Studia skończyłam3 lata temu...)

Akneri ja wszystkie stare płyty znam na pamięc i dalej mi się łezka w oku kręci jak słyszę Krzyśka Myszkowskiego jak śpiewa 🙂


Byłam tylko na ich jednym koncercie 🙂 około pół roku temu... Ach 😁 po prostu coś wyjątkowego dla uszu 😁 i ducha 🙂 hm... na pewno jeszcze nie jeden koncert 'zaliczę' - w Olsztynie są średnio 2razy do roku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wmusiłam młodemu troszke herbatki koperkowej matko jedyna jak on niechciał cyckac butli 🥴 normalnie strzelił mine w stylu "mamo ja cie prosze co to za ohydztwo" jakoś 15 min wlewałam w niego jakieś 15 ml 😮 oby pomogło !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
a ja właśnie wmusiłam młodemu troszke herbatki koperkowej matko jedyna jak on niechciał cyckac butli 🥴 normalnie strzelił mine w stylu "mamo ja cie prosze co to za ohydztwo" jakoś 15 min wlewałam w niego jakieś 15 ml 😮 oby pomogło !


Kasiuszko sama wypij szklankę tej herbatki a mały dostanie ją w pokarmie. Ja tak robiłam żeby nie dawać butli i pomagało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko ile naprodukowałyście tych stron

Mi sie strasznie ten artykuł podobał poród z perspektywy maluszka http://www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/porod-i-polog/Co-czuje-maluszek-podczas-narodzin.html

a najbardziej ten fragment 🙂 Wydarzenia nabierają tempa, są kompletnie nieprzewidywalne. Drżenie, przerwa, drżenie, krótka przerwa, mocniejsze drżenie, długa przerwa. Mama już nie głaszcze brzucha i nie mówi tak czule do swego Jasia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
kasiuszka26 napisał(a):
a ja właśnie wmusiłam młodemu troszke herbatki koperkowej matko jedyna jak on niechciał cyckac butli 🥴 normalnie strzelił mine w stylu "mamo ja cie prosze co to za ohydztwo" jakoś 15 min wlewałam w niego jakieś 15 ml 😮 oby pomogło !


Kasiuszko sama wypij szklankę tej herbatki a mały dostanie ją w pokarmie. Ja tak robiłam żeby nie dawać butli i pomagało 🙂

czyli ten koper włoski mogę pić ja ?
A brać to już do szpitala czy ma zostać w domu ? (bo własnie dopakowuję torbę 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...