Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris napisał(a):
carpioo napisał(a):

a teraz kochane.. najprzystojniejszy gej na świecie wg mnie http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk

Stare ale jare 🙂 O jest gejem???

no jest jest 😜
a szkoda.. taki przystojniaczek 😉

Meegotko, Atagusiu dzięki za odp. odnośnie witaminek 🙂

Zuziaczku, ten drugi co sie Tobie podoba to jest jego partner życiowy 😜
a Vin |Diesel- kocham go.. i jakby tu stanął koło mnie.. i powiedział-
hej bejbe. będziesz moją niunią? 😉 😎
to bym sie szybko przerzuciła na jakąś wiarę gdzie sa poligamiczne związki i bym była z dieslem i Moim i z Jagódką

bachap napisał(a):

Carpioo ten numer jest zajebisty hehe ale dawno tego nie słyszałam i ten teledysk na poziomie 😉 pamiętam jak ich plakaty były w popcornie 😁 jeszcze z tamtych czasów kojarzy mi się ten zespół http://www.youtube.com/watch?v=vYT2aWavXlc&feature=fvwrel hehe


osh kurdę.. pamiętam 😁 😁

Iris napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI&feature=related
a ja uwielbiałam to na szkolnych dyskach 🙂 🙂 🙂


ooo kocham to!
🙂 aż zaczełam śpiewać z Moim 😁

Kokosanka napisał(a):

a to pamiętacie?
http://www.youtube.com/watch?v=010KyIQjkTk&ob=av2e


no a jakże by inaczej 🙂

ale Kokosku.. AC/DC- kocham.. i nie przestane 😉 na tym się wychowałam (tata mi na dobranoc puszczał) i po prostu kocham ..
Guns&Roses uwielbiam- Guns N\' Roases - Welcome To The Jungle
I Sweet Child O\' Mine
A z takich starych moich dobrych zespołów.... to Dźem, Oddział Zamknięty, Red Hot Chil;ii Pepers, Leny Kravitz,
bachap napisał(a):
też mi się wydaje że Krzyś Adaś urósł ostatnio 🙂
Irisku nie zapominajmy jeszcze o kultowym SDMie 🙂 jak często przesiadywałam w Bieszczadach to duuuużo zmrożonej wódeczki z Nimi wypiłąm w Cisnej 😁
i

😮 Nie wierzę, Baśka wiem czemu ja Ciebie od razu polubiłam!
Ja też 4 lata z rzędu w Cisnej, na koncertach SDM!!! Tylko ja wódki nie piłam, tylko po kryjomu piwo.. bo ja na obozach wtedy byłam 😉
ja piernicze!!!! nie wierzę!
ja nocowałam w Łopience 🙂 ok. 15 km do Cisnej, w namiotach, kąpałam się w strumykach 🙂 ahhh ale klimaty!

A teraz nadrabiam dalej 🙂 od str 2095 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
Zuziaczku trzymam jutro za Ciebie kciuki 🙂 🙂 🙂ciekawego masz lekarza,moze on z tych ''rece ktore lecza'' hehe

Iris no nie ma jak rada doswiadczonej mamy 😉dobrze wiedziec,ze to ja moge pic ziółka a maly to z cyca wyzsie 😉

Anetko no ja Cie doskonale rozumiem 😉ja w rok temu w listopadzie bylam w polsce na chorobowym i musiałam zrobic rezonans magnetyczny calego kregoslupa.Dzwonie do szpitala zeby sie umowic a babka do mnie,ze na NFZ to termin dopiero na marzec 😮 😮ja w szoku i pytam a prywatnie.....a ona do mnie ze prywatnie to na drugi dzien moze byc 😮 😮
Tak wiec na drugi dzien byłam i zrobiła ten rezonans za 1500zl i dziekowalam bogu,ze mnie bylo na to stac,bo widzialam babcie ktorej renta czy emerytura ledwie 1000zl pewnie siega a tu tyle kasy trzeba było dac za badanie.paranoja 🤢

Mama76 kurcze super,trzymam kciuki za lekki porod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja krótko, bo musze się sprężac..

byłam dzisiaj na ktg i też dzisiaj mam się zgłosic do szpitala na obserwację, bo ktg źle wyszło i przepływy są coś nie teges. Na temat tego, kiedy mają mi ten poród wywołac powiedział,że pogadamy w poniedziałek..

jestem zła, bo nic mi w sumie nie jest, ale mam nadzieję, że coś z ktg było nie tak a w szpitalu pójdzie wszystko ok i będę mogła się wypisac.. Nie mam niestety neta w telefonie, więc jak jakaś Mamuśka urodzi to dajcie mi proszę znac smsem. Będę wdzięczna 🙂

Mama76 życzę byś zapoczątkowała kolejny "wysyp" niemowlaków 😉
Koyotka lekarz powiedział,że na hemoroidy najlepszy posterisan i tez od razu zakupiłam bo tyłek boli nieziemsko..

zatem czekam na newsy i mam nadzieję, że za 2 dni będę spowrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny
W domu balagan bo po praniu i nie zdazylam poprasowac, maz na Silowni Ale syn zadzwonil i juz w domu nawet mi kanapki zrobil i pomaga ogarnac mieszkanie bo wstyd tak rodzic znow wyszorowalam lazienke miedzy cieknacymi wodami i dzwonilam Do mojej poloznej. Urodze za göra 2 doby Ale wg niej za Gore dobe. À ja mam jutro egzamin panstwowy z matmy. Coz, przepadnie byleby porod byl Malo bolesny,szybki i by Damianek byl zdrowy. I by to Sie DziAlo jak moj starszy syn spal albo byl w szkole bo nie chce by widzial. À teraz zakladam wielgachna podpaske i Do lozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo 😲
Mama76, to aż dobę sie czeka?
ja pierdziu!

ale emocje!
dobrze ze nie ejsteś sama w domku i że twój Mały-Starszy Książę taki opiekuńczy kanapeczki zrobił 🙂
jednak co synus to synuś 🙂 i o Mmausię będzie dbał 🙂

kochana trzymaj się dzielnie! wiem ze dasz sobie radę! buziaki! 😘


ZUZIACZKU aaaaaa to jutro!
fajna data.. mam sentyment do 14stego października ☺️

trzymam kciuki żeby nie bolało, a MAJECZKA była duża, zdrowa, i grzeczna, cobyś mogła włosy wysuszyć i pospać jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff chwilka dla siebie, Kajka ululana smacznie śpi, chociaż biedactwo czkawka strasznie męczyła.
Mamusie czy wasze dzieciaczki też mają ten problem, bo moja prawie po kazdym karmieniu sie męczy ?

Mama76 ja również trzymam kciuki 🙂 Szybkiego rozpakowania życzę 🙂

Kokosanko to masz podobna sytuację do mojej ale może u Ciebie nie zakończy się cc. Powodzenia jutro na obserwacji 🙂

Mdoundi mojej pępuszek jeszcze nie odpadł, ale położna i pediatra zaleciła również spryskiwać tym octeniseptem kilka razy dziennie i delikatnie ruszać kikutkiem na boki. Może w UK jakiś zamiennik mają-nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta84 napisał(a):
Uff chwilka dla siebie, Kajka ululana smacznie śpi, chociaż biedactwo czkawka strasznie męczyła.
Mamusie czy wasze dzieciaczki też mają ten problem, bo moja prawie po kazdym karmieniu sie męczy ?

Mama76 ja również trzymam kciuki 🙂 Szybkiego rozpakowania życzę 🙂

Kokosanko to masz podobna sytuację do mojej ale może u Ciebie nie zakończy się cc. Powodzenia jutro na obserwacji 🙂

Mdoundi mojej pępuszek jeszcze nie odpadł, ale położna i pediatra zaleciła również spryskiwać tym octeniseptem kilka razy dziennie i delikatnie ruszać kikutkiem na boki. Może w UK jakiś zamiennik mają-nie wiem.


Anetko, z tego co pamiętam to czkawka dla Maluszka to nie problem... To my tak to odbieramy 🙂 więc nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno czkawka to nic strasznego ale szkoda mi maleństwa jak się tak męczy :/

Tutaj właśnie próba odbijania po jedzonku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1060228.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6467/p1060228.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetko, ale słodka fociaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

🤪 🤪 🤪




carpioo napisał(a):
relaksujcie się kofane Mamuśki 🙂
mój mnie do naszego kina zaprasza.. puscil film 10 min temu a ja na brzuszku siedze.. zaraz sie wscieknie 🙂 i mi zamknie klapke od laptopika..
wiec .. uciekaaaam 😉

a ja się z moim pokłóciłam, on nie rozumie, że jestem zdenerwowana jutrzejszym dniem, że mam doła, że się boję, a od niego zero wsparcia.
Nawrzeszczał na mnie, że tak się zachowuję i poszedł grać w asasina !
Powiedziałam mu, że jutro sama idę na poród i niech się odpierd...
Tyle dobrego u mnie 😞

carpioo napisał(a):


ZUZIACZKU aaaaaa to jutro!
fajna data.. mam sentyment do 14stego października ☺️

trzymam kciuki żeby nie bolało, a MAJECZKA była duża, zdrowa, i grzeczna, cobyś mogła włosy wysuszyć i pospać jak trzeba.

dzięki Carpioo 😘 przytulam !

Kokosanka napisał(a):

zatem czekam na newsy i mam nadzieję, że za 2 dni będę spowrotem.

Kokosanko, trzymaj się dzielnie, będzie dobrze !!!

madziek84 napisał(a):

Zuziaczku trzymam jutro za Ciebie kciuki 🙂 🙂 🙂ciekawego masz lekarza,moze on z tych ''rece ktore lecza'' hehe

heh, no liczę na to, bo co mi pozostało ... stresa łapię jak cholera... 🤢

mama76 napisał(a):
Chyba rodze bo sid ze mnie wodA leje


O ! To gratulacje !!! 🤪 To niech mąż łóżko ścieli albo basen szykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziak Ty jutro rodzisz! aaa! powodzenia kochana!

PS jakby któraś cierpiała na bezsenność to jestem tu całą noc...znowu siedzę przy małej i jej pilnuję bo boję się tych wymiotów, odstawiłam witaminę D w kapsułkach i dzisiaj z małą lepiej ale wolę tę noc jeszcze przy niej posiedzieć... ciocia dzisiaj z PL wysłała mi jakąś inną witaminę D co po 1 kropelce się do buzi wciska może będzie lepsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.. melduję się w dwupaku nadal...
Kokosnko zostawiasz mnie w mojej niedoli?? oby wszystko było ok z dzidzią i życzę szybkiego rozwiązania. Pewnie cię już nie wypuszczą w dwupaku.
Mama76 jest bardzo ciekawa co u Ciebie? Jak tam noc? Ciekawe czemu u Was nie wywołują porodu jak wody odeejdą. W PL od razu do szpitala się jedzie. Mam jednak nadzieję że już wszystko za Tobą i masz swoją dzidzię obok siebie 🙂
Zuziak powodzenia. Na która w szpitalu masz być bo ja będę na KTG. Ciekawe czy się uda 🙂

A gdzie Iris jest? Zawsze o tej porze już była. A tu niespodzianka Marzenka pierwsza.

Noc miałam okropną. Budziłam się co pół godziny. Seksi wczoraj był myślałam ze się coś ruszy ale NIC! Dziś ten olejek łykne bo wczoraj tego nie zrobiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...