Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂 no niestety nie nadrobię tych stron 😞 dziś miałam cięższy dzień. malutką brzuszek od rana bolał. Później był spacer a jak już ona zasnęła to ja też się kimnęłam 😉

Carpioo Jagódka się tobie obniżyła 😉duża z niej dziewczynka jest 🙂 tak mi się wydaje 😉
MAMA 76 GRATULACJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

mama76, ale szybko Ci poszło!! Gratulacje!!

a jak Zuziaczkowi nic się nie rozkreci do wieczora to też tam ma wracac do szpitala?

Carpioo jesli chodzi o karmienie i to, czy przez to jesteś chroniona od zwolnienia to się tego dowiem od kumpeli, która ma dojścia do kadr,ok?

Aguska witam nadal nierozpakowaną..wscieklizny bym dostała na Twoim miejscu z tym KTG i badaniem, jakby mnie potraktowano tak jak dzisiaj. ja muszę przyznac, że w szpitalu miałam opiekę jak w kurorcie, obbadali mnie z wszystkich stron a przyjmował mnie też jakiś młody sisiak wczoraj, ale był kompetentny i wszystko zbadal, położne zainteresowane pacjentem..

co do mycia okien to może to przetestuje po niedzieli, bo jak już pisałam nie chcę teraz rodzic przez mój tyłeczek 🙂

Kasiuszka dzisiaj w Poznaniu piękna pogoda i zazdroszczę spacerku z Bogdankiem!
Bachap a Ty myślisz, że ja w coś wejdę? dobre sobie, od 8 mca chodzę juz w tak wyświechtanych legginsach, że mi wstyd a buty za 40zł mi się już rozwalają bo tyle sie nachodzę (mi jakoś długie spacery niestety nie pomogły 😉), ale potem jak się wybiorę na zakupy to zaszaleję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny.teraz zycze powodzenia wszystkim dotad nierozpakowanym.bedzie dobrze 😁Ja przezylam,choc myslalam,ze mnie rozerwie i mialam wiele chwil zwatpienia gdy chcialam Do szpitala po znieczulenie 😮Myslalam sobie,starej glupiej babie zachcialo Sie porodu domu to ma za swoje 🤢Ale na szczescie juz po wszystkim 😆Mam mojego skarbika,szkrabiczka i maluszka-kwiatuszka nr 2 w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI!!! malutki cos się zrobił niespokojny od godziny i sie okazało ma 37 stopni celsjusza 😞 😞 co mam robic ? chyba go dzis za lekko ubrałam a sprawdzałam czy jest ciepły 😞 😞 sie porycze jeśli to moja wina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):



a jak Zuziaczkowi nic się nie rozkreci do wieczora to też tam ma wracac do szpitala
TEGO NIE WIEM>>> MA CZEKAĆ, NAPISZE DO NIEJ WIECZORKIEM

Carpioo jesli chodzi o karmienie i to, czy przez to jesteś chroniona od zwolnienia to się tego dowiem od kumpeli, która ma dojścia do kadr,ok?
BYŁO BY SUPER, BO U SIEBIE WOLĘ NIE PYTAĆ, ZEBY NIE BYŁO, ŻE JUŻ KOMBINUJE I OD PRACY SIE WYMIGUJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
LASKI!!! malutki cos się zrobił niespokojny od godziny i sie okazało ma 37 stopni celsjusza 😞 😞 co mam robic ? chyba go dzis za lekko ubrałam a sprawdzałam czy jest ciepły 😞 😞 sie porycze jeśli to moja wina


SŁUCHAJ, JA TAM MAMUSIĄ JESZCZE NIE JESTEM, ALE MOŻE WILGOTNĄ PIELUSZKĄ GO OBŁÓŻ?
ALBO DO APTEKI PO COŚ..


Dziewczyny, mi sie wydaje właśnie że ten brzuchol już opadnięty.. Ale ja nie czuje jej niżej, ani nic.. nic po prostu co zwiastowało by poród..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz będę nadrabiać tyle, ile wytrzymam...
Na razie napiszę, że jestem w domu, o 14 spotkałyśmy się z Marzenką w Izbie Przyjęć, bidulkę 2 razy maltretowali na KTG, a mnie ani razu.
Lekarz powiedział, że do wieczora powinnam urodzić, ale muszę się porządnie najeść i z godzinę pospacerować, bo nie ma rozwarcia, ale szyjka miękka i b. krótka, więc lada moment Maja wyjdzie.

Nie było sensu leżeć na oddziale, więc połaziliśmy po Blue City, skurcze od 10 rano co 2-5 minut, teraz się kręcę na piłce i czekam, aż mała zechce wychodzić, jak będą silniejsze skurcze co 3-4 minuty przez kolejne 3 godziny to mam dzwonić lub od razu jechać na oddział, mają mnie zbadać i się okaże, czy już rodzę czy wytrzymam jeszcze do jutra... ale lekarz mi powiedział ... : "do zobaczenia wieczorem 🙂 " czyli po badaniu jest prawie pewny, że Maja dziś wyjdzie 🙂 !

No to teraz nadrabiam całodniowe zaległości ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka 37 stopni to nie gorączka, nie panikuj. Mierz mu temperaturę co jakiś czas i sprawdź czy wzrasta.37 z hakiem to masz dopiero stan podgorączkowy więc spokojnie. Masz paracetamol w czopkach w domu w razie czego? Jeśli nie to kupcie w aptece sobie cos na gorączke zapobiegawczo. A jak CIe to uspokoi to zadzowń do położnej, dała Ci numer telefonu do siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BAcha podjęłaś męśką decyzję, to mi sie podoba!!! 🙂 🙂 🙂

Carpuiś faktycznie brzuszek masz niżej! I piękny jest, a schabiki? jakie schabiki babo? to skóra pod wpływem naciągu przedniego się tak zwinęła a nie żadne tam schabiki 🙂 weź wyluzuj 🙂

Trzymam kciuki za Zuzę żeby się rozkręciło i żeby Maja przebojem urodziła się jeszcze dzisiaj 🙂

Mama 76 jesteś niesamowita z tym porodem w domu i dzielna jak byk 🙂 SUPER 🙂

Akneri Tobie Kochana brzusio chyba nie opadł jeszcze na moje oko ale jest piekny i dorodny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Zaraz będę nadrabiać tyle, ile wytrzymam...
Na razie napiszę, że jestem w domu, o 14 spotkałyśmy się z Marzenką w Izbie Przyjęć, bidulkę 2 razy maltretowali na KTG, a mnie ani razu.
Lekarz powiedział, że do wieczora powinnam urodzić, ale muszę się porządnie najeść i z godzinę pospacerować, bo nie ma rozwarcia, ale szyjka miękka i b. krótka, więc lada moment Maja wyjdzie.

Nie było sensu leżeć na oddziale, więc połaziliśmy po Blue City, skurcze od 10 rano co 2-5 minut, teraz się kręcę na piłce i czekam, aż mała zechce wychodzić, jak będą silniejsze skurcze co 3-4 minuty przez kolejne 3 godziny to mam dzwonić lub od razu jechać na oddział, mają mnie zbadać i się okaże, czy już rodzę czy wytrzymam jeszcze do jutra... ale lekarz mi powiedział ... : "do zobaczenia wieczorem 🙂 " czyli po badaniu jest prawie pewny, że Maja dziś wyjdzie 🙂 !

No to teraz nadrabiam całodniowe zaległości ... 😉


Ale jaka Ty opanowana jesteś Kochana!!! Podziwiam i ciesze się z Wami że to już tuż tuż 🙂 Zuch dziewczyna 🙂 Będę trzymać kciuki i posyłam Wam buziala 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...