Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no w koncu 🙂 , ile można czekać, teraz przynajmniej wiem, ze już wkrótce..
już bliżej niż dalej.. 😎 🙂
oby tylko moje skurczątka nie ustały! 🤔

zastanawiam sie tylko czy brac to ZZO czy spróbować bez..
Zuziaczek mówi, zebym brała na wstępie..
🤨
sama nie wiem..

szkoda ze u mnie to 700zł
a powinno byc za darmoszkę.. 😠

trudno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek !! Mama 76, Zuziaczek, Marzenka, Aguska no i lada moment Carpioo !!!!
Ahhh jak ja bym chciala zalapac sie na ten nowy wysyp bobaskow 🙂 ale mimo iz staram sie "aktywnie" spedzac czas, to mojej dzidzi wcale sie nie spieszy.. 🤢
W kazdym razie kazdy nowy dzidzius pojawiajacy sie na forum sprawia u mnie lawine lez wzruszenia.. Śliczne sa te wszystkie rozowiutkie maluszki 🙂 normalnie samo szczescie 🙂

Bajko mam nadzieje, ze jednak antybiotyk zadziala i szybko dojdziesz do siebie.

Mdoundi super, ze u Ciebie juz tez sie sytuacja stabilizuje, teraz juz bedzie tylko lepiej.

Kokosku,ty juz tez wkrótce bedziesz tulic swoje dzieciatko, a wywolywanie to nic strasznego, kilka moich znajomych mialo i naprawde nie ma sie czego bac 🙂 swoja droga pewnie tez mnie to czeka 🙂

Mam sie zglosic do szpitala w piatek i zobaczymy, u mnie wywoluja juz po ok tygodniu.
I w sumie sie nie pogniewam bo mala wazy juz ponad 4 kg a mam zamiar urodzic SN...

Akneri chyba mamy podobnie termin 🙂 zobaczymy czy Adas Krzysz i Bianka zechca w koncu sie pofatygowac do wyjscia - uparciuszki..

AA i wiecie co ja mam taki lek jak Carpioo, ze urodze 1 listopada.. co za kiepski dzien zeby obchodzic urodziny, oby sie tak nie stalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpiuś bierz znieczulenie jak będziesz mogła 🙂 ja też bym brała. Po cholerę się męczyć jak jest możliwość z tego skorzystać. Wiem że 700 zł to nie mało ale z drugiej strony jak masz mieć potem wyrzuty że nie zdążyłas w porę...

no i smacznych klusek 🙂 🙂 🙂

Ale fajnie, że to już dzisiaj 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Carpiuś bierz znieczulenie jak będziesz mogła 🙂 ja też bym brała. Po cholerę się męczyć jak jest możliwość z tego skorzystać. Wiem że 700 zł to nie mało ale z drugiej strony jak masz mieć potem wyrzuty że nie zdążyłas w porę...

no i smacznych klusek 🙂 🙂 🙂

Ale fajnie, że to już dzisiaj 🙂



fajnie ma Carpioo mąż mnie dziś zastrzeli, bo będę cały dzień na brzuszku monitorowała postępy Carpiaa 🙂 już mi wczoraj powiedział, że chyba mam kochanka na tym forum, bo tyle tutaj siedzę 🙂

Bajeczko jaka szkoda, że nadal masz temperaturę a najbardziej wkurza to, że nie wiadomo co z tym zrobic i jak się tego dziadostwa pozbyc..Myślałam, że antybiotyki to po 2 dniach widac znaczną poprawę.

Gosiu, Iris piękne fotki na priv..Iris ale Ty bredzisz, że gruba jesteś..to jest opuchlizna tęksnotowa za Tymkiem 🙂 a do tego miód na serce jak piszesz, że mąż Ci mówi, że Cie kocha i o Ciebie dba!! Twój Wojtek to w ogóle skarb..Pożyczę Ci mojego na kilka tygodni na wychowanie, by zacząl może prasowac 🙂 chociaz też nie mogę narzekac na męża, bo każdy ma swoje wady a my przez nasze hormony też czasem robimy z igieł widły..

Koyotko z tego co czytam, to Ty chyba już wróciłas do swojej figury sprzed ciąży, prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki,mamuśki i maluszki ;p
My byliśmy dzisiaj na pobraniu krwi z małym żeby sprawdzić czy ta cholerna bilirubina się obniża po odbiór wyniku jedziemy o 14 aż mam łzy w oczach ze strachu i ściska mi serce jak pomyśle o tym wyniku 😞 😞 😞 😞 trzymajcie kciuki aby było w porządku!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
Iris napisał(a):
Carpiuś bierz znieczulenie jak będziesz mogła 🙂 ja też bym brała. Po cholerę się męczyć jak jest możliwość z tego skorzystać. Wiem że 700 zł to nie mało ale z drugiej strony jak masz mieć potem wyrzuty że nie zdążyłas w porę...

no i smacznych klusek 🙂 🙂 🙂

Ale fajnie, że to już dzisiaj 🙂



fajnie ma Carpioo mąż mnie dziś zastrzeli, bo będę cały dzień na brzuszku monitorowała postępy Carpiaa 🙂 już mi wczoraj powiedział, że chyba mam kochanka na tym forum, bo tyle tutaj siedzę 🙂

Bajeczko jaka szkoda, że nadal masz temperaturę a najbardziej wkurza to, że nie wiadomo co z tym zrobic i jak się tego dziadostwa pozbyc..Myślałam, że antybiotyki to po 2 dniach widac znaczną poprawę.

Gosiu, Iris piękne fotki na priv..Iris ale Ty bredzisz, że gruba jesteś..to jest opuchlizna tęksnotowa za Tymkiem 🙂 a do tego miód na serce jak piszesz, że mąż Ci mówi, że Cie kocha i o Ciebie dba!! Twój Wojtek to w ogóle skarb..Pożyczę Ci mojego na kilka tygodni na wychowanie, by zacząl może prasowac 🙂 chociaz też nie mogę narzekac na męża, bo każdy ma swoje wady a my przez nasze hormony też czasem robimy z igieł widły..

Koyotko z tego co czytam, to Ty chyba już wróciłas do swojej figury sprzed ciąży, prawda??


Dzięki Kokosanko, Kochana jesteś ale jak patrzę na te zdjęcia i widzę siebie taką wielką to uwierzyć w to nie mogę. Dobrze że już koniec to tęsknotowa opuchlizna zejdzie 🙂 hi hi A Mąż mi mówi, że mam murzyńską pupę hahahaha ja tam jednak wolę swoją "starą" 🙂

Wszyscy nasi mężowie są the best bo są nasi 🙂 Same ich wybrałyśmy więć musieli być najlepsi spośród tych wszystkich którzy stawi w tłumie chętnych 🙂 🙂 🙂

Ale bym klusek zjadła... zrobię dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Witajcie brzuszki,mamuśki i maluszki ;p
My byliśmy dzisiaj na pobraniu krwi z małym żeby sprawdzić czy ta cholerna bilirubina się obniża po odbiór wyniku jedziemy o 14 aż mam łzy w oczach ze strachu i ściska mi serce jak pomyśle o tym wyniku 😞 😞 😞 😞 trzymajcie kciuki aby było w porządku!!!!!!!!!


BĘDZIE!!! MUSI!!! TRZYMAMY!!!!!!!!!!!!!! XXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
edytak mam nadzieje ze bedzie ok!!!

a ja juz zjadłam.. wnerwia mnie to czekanie..
a znieczulenie wezmę chyba.. 🤨 po cholere potem klnąć 🙂 i drzeć japę 😜

zobaczę zresztą, bo jak dalej bedzie bolało jak teraz to wolę BEEEEZ 😜


W końcu mamy XXI wiek to trzeba korzystać, jak można 🙂 Kochana dasz radę wierze w Ciebie bardzo! 🙂 Ja myślałam, że mam wysoki próg bólu, ale jak mnie dopadły te bóle w sobotę to masakra... ćmiło tak cholernie i to tak długo trwało, że jakbym miała urodzić naturalnie bez znieczulenia to mój Mąż by na pewno wyleciał z sali, żeby na mnie nie patrzeć, a ja przeklinałabym na czym świat stoi 🙂 a po co ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM PRZYSZŁE MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki wam dziewczyny nie wiem jak dożyje tej drugiej godziny ale jakoś muszę... 🤢
co do znieczulenia to ja nie miałam i szczerze wam powiem że się nawet nie darłam tylko jęczałam jak mnie bolało już położne same mówiły do mnie że jak chcę to mogę krzyczeć ale ja nie miałam takiej potrzeby za to dziewucha obok rodząca sobie nie odpuściła... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko musi być dobrze , Bartuś to silny chłopak , nie straszna mu żółtaczka 🙂 Bądź Kochana dobrej myśli , pozytywne myślenie naprawdę potrafi wiele zdziałać. Głowa do góry Kochana 🙂 Trzymamy za Was kciuki i czekamy na same dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczko mam nadzieję , ze wszystko się unormuje Bidulko , tyle się wycierpiałaś , ale jak już dojdziesz do siebie to Juleczka Ci wszystko wynagrodzi , choć pewnie już tak jest 🙂

A my już lecimy na samym mleku modyfikowanym , pokarm mi zanikł kurwa mać , jak byłam w ciąży miałam taką nadzieje , że pokarmię Małego cycem chociaż 6 miesięcy a tu dupa blada kuźwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko no niestety jeszcze nie. Zostało mi jakieś 6 kg. No ale tym się nie martwię. dziś spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że nie jest źle. Jak skończy się połóg to zacznę działać -brzuszki, ćwiczenia na piłce. Później może jakaś siłownia, bo mam nie daleko.

Edytko zobaczysz będzie oki. żółtaczka to norma u dzieci(chyba, że coś pomyliłam i to nie twój bobasek ją ma). tylko niestety my mamy to bardzo przeżywamy.3maj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczko ja to bym wszystko oddała ,żeby Mały jadł z cyca , nie chodzi tu o kasę , ale wiadomo , ze mleko mamy jest najbardziej wartościowe. Niestety nie mieliśmy z Igorkiem tego szczęścia , ze mogłam go karmić cycem - on strasznie płakał bo nie miał za co złapać a ja w stresie bo dziecko głodne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...