Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj dałam sobie troche luzu w pracy.
tzn robię to co muszę ale tak nie gonię,. bo bym oszalała normalnie!!
Miszelko gratuluje Dziewuszki,a le coś masz nie tak z profilem, bo wyświetla ci sie 40 tydzień 😉

szukam takiej poduszki, coby mi pomogła wysiedzieć 8 godzin w tej samej pozycji przed komputerkiem, macie cos sprawdzonego?

Iris, to wspaniale, że u Was w porządeczku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczynki jak miło poczytać takie przyjemne rzeczy 🙂 Oby tak dalej 🙂
Znowu musiałam nadrobić zaległości w czytaniu forum , tak się żeście rozgadały . Rzadko zaglądam , bo się kiepsko czuję 😞 Wczoraj cały dzień spędziłam plackiem w łóżku , jakoś tak nieciekawie jest. Mam nadzieję tylko , że mój Maluch ma się dobrze. Wczoraj jak się strasznie zdenerwowałam to zaczęło się ruszać jak szalone, to pewnie miało znaczyć " skończ kobieto , ja tu siedzę i chcę świętego spokoju". Wciąż nie dowierzam , że to ma być Synuś , nasz mały Igorek 🙂 Mam nadzieję , że " to " co wyglądało na USG jak siusiak pozostanie siusiakiem już do końca. Też chciałam dziewczynkę , ale jak się dowiedzieliśmy , że chłopiec to to była radość nie z tej ziemi 🙂 Wiadomo , najważniejsze żeby Maluchy zdrowe były. Mój Ukochany już planuje czego nauczy naszego Synka jak będzie większy 🙂 Jeszcze się nie urodziło , a już jest dumnym ojcem 🙂 Dziś jakoś więcej siły we mnie więc pranie już wstawione teraz pora na porządki.

Całuski Brzuchatki i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo nie mam pojęcia jak ci pomóc, hm... Moze któras z dziewczyn będzie miała jakiś sposób. Najlepiej by było robić przerwy i wstawac, poruszac się troszkę.

Gosiu co Ci się dzieje? Masz jakies konkretne dolegliwości czy poprostu ogólnie Ci źle? Może zadzwonisz do swojego lekarza? Nie denerwuj sie kochana. Igorek na pewno to wyczuł jak Ci tak wierzgnął w brzuszku 🙂
A synusie są kochni! Mój Młody jak widz,i że sie denerwuję to przychodzi do mnie i i mnie przytula i mówi "Mamusiu, jesteś taka piękna 🙂 " Działa jak najlepsze lekarstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś tak ogólnie do bani. Zaczęły mi puchnąć nogi , ostatnio też łapią mnie paskudne bóle głowy , i ogólnie stałam się strasznie płaczliwa... Ale taki chyba uroki ciąży. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj jak mi sie marzy chłopczyk 🙂 żeby mnie tak komplementował 🙂 hihihi juz ja bym go tak wychowała, żeby moja przyszła synowa była zadowolona 🙂

wszyscy jak mnie widza, to mówią, że wyładniałam w ciązy, i nie wiem, czy dać w ryja 😉 bo przeciez zawsze byłam piękna :P czy sie cieszyć, bo mówią że w takim wypadku na pewno chłopak będzie..

najbardziej mnie smieszy fakt, że na USG w 12 tyg Pa doktor powiedział, że Kobitka będzie 🙂 a tu mi wszyscy w ogoło chłopaka wróżą 🙂
ohh jakby był facecik to bym musiała sporo się napracować, żeby Mojego przekabacic na Leonka 🙂
a jak będzie dziewuszka, to ja będę sie tez cieszyć, bo to Mój będzie wkurzony jak swoich amantów będzie do domu przyprowadzała 🙂 hihii :P

Słuchajcie, nie chciałam tu pisać, ale moja koleżanka była w ciązy (już drugiej, pierwszą poroniła we wczesnych tygodniach) znowu poroniła, ciąża jej obumarła 😞 i znou musi iśc na ten cholerny zabieg 😞 jestem taka niepocieszona., i smutno mi.. normalnie bym ryczała, ale wiem, że nie moge sie martwić. Na całe szczęscie to nie była aż tak bliska koleżanka zebym się zamartwiała bóg wie ile, ale przykro mi jest.. lekarz stwierdzuił, że bobasek umarł w 5 tyg. 😞 mam andzieje, że sie nie podda i będzie próbowała dalej! Ona tak marzy o bobasku 😞 Trzymajmy za nią kciuki, bo my jak zwykle mamy dobre moce i może cos zdziałamy!
Przepraszam, że o tym napisałam, ale to forum jest takie uzdrawiające dla mnie, co tu nie zajrzę to mi lepiej.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czuje Twoja koleżanka, moja siostra to samo przechodziło ,m starała się o dziecko jedenaście lat a teraz jest w 22 tyg. ciąży więc obie jesteśmy takie ciężarówki 🙂 Ona też już nie wierzyła że się uda , trzeba być dobrej myśli 🙂 Mój Ukochany to mówi właśnie , że on to się poniekąd cieszy , że to chłopak bo przynajmniej szlag go nie bedzie trafiał jak za córeczką miałby być wianuszek chłopców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj opuchnięte nogi to faktycznie nie miłe, wiem bo mi tez puchły w pierwszej ciązy. Staraj sie unikać soli, ona zatrzymuje wode w organiźmie. A płaczki i smutki wypędzamy !!!! Sio sio sio 🙂 To niestety te uroki... ja też miałam taki okres ostatnio, doły i smutki były, ale na szczęscie minęło. Tobie tez przejdzie. Zrób dzisiaj coś dla siebie. Weź kąpiel albo zrób sobie pyszny obiadek 🙂 Może to zadziała 🙂 Przesyłam Ci słoneczko 🙂

Carpioo synuś to by cię wykomplementowal za wszystkich facetów razem wziętych 🙂 Mówię Ci 🙂 Zobaczymy co będziemy miały 🙂 Ja sie trochę boje mieć córkę, nie wiem skąd ten strach, jest irracjonalny. Martwię się, czy poradzę sobie z wychowaniem małej panny 🙂 Z wszystkich dziewczynek jakie znam to sa takie małe łobuziary 🙂 Mój Miś jest taki grzeczny, kochany, mądraliński, nigdy nie był typem łobuziaka, nie wchodził mi na meble, nie biegał jak szalony 🙂 On należy do tych " pierdołowatych" - śmiejemy się z mężem, co to mówią "Mamusiu mam brudną rączkę" jak się czekolada pobrudzi 🙂 Ale jest taki słooooodki i kocham go ponad życie.

Carpioo to co piszesz o koleżance jest straszne. Tyle siły trzeba mieć żeby znieść taką tragedię 😞 Ja tez mam koleżanki które straciły swoje maleństwa, min taką która w ten sam sposób straciła dwoje dzieci. Teraz ma syna, zdrowego i pięknego ale ile strachu przezyli to ich. Przykro mi bardzo czytać o tym, bo sama mam za sobą chwile grozy i nie wiem czy miałabym w sobie tyle siły... : 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, a czemu ma nie działać 😉

Ja się zastanawiam, co by zjeść na śniadanko ... 🙂 Bo ja lubię długo spać i niedawno wstałam dopiero, za to w nocy... ostatnio do 3, 4 nad ranem zasnąć nie mogę, ale jak już zasnę to śpię do 10 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróżby ludzi mnie bawią. Mi też mówią, że ładnie wyglądam i pewnie chłopak będzie. Ja w to nie wierze bo to nic wspólnego nie ma. Ale cieszę się, że ciąża urody nie zabiera. Choć tak myślę, że często kobiety wyglądają marnie, bo o siebie przestają dbać w ciąży. Wszystko im jedno w co są ubrane i czy mają makijaż czy nie. A to nadal trzeba dbać o siebie, dla siebie i męża, żeby nadal podziwiał swoją kobietkę! 😆 Mnie bardzo wzrusza jak mąż przychodzi z pracy i nie wita się tylko ze mną, ale również i z brzusiem 😁 hehe Takie to słodkie.
A co do płci dziecka to mąż uważa, że jak będzie jak będzie dziewczynka to do 18-stego roku życia do kaloryfera przywiąże i Janka muzykanta da do czytania 🙂 hehe ale ja już to widzę 😉
Gosia 3maj się, głowa do góry, większość z nas ma jakieś dolegliwości ale co tam....mamy piękny dzień. Przesyłam pozytywną energię 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku ale ci fajnieeee 🙂 Ja mam pobudke mooich chlopakow o 6:00 🙂 i juz od rana produkcja, botwinka na gazie pyrka, sos pieczarkowy zrobiony do makaronu 🙂 🙂 🙂 a ty kochana o śniadanku myślisz 🙂 Musze się kiedyś zbuntowac i nie dam sie obudzić 🙂 Tylko, że moj Misio tak się lubi do mamy rano pzytulić przed przedszkolem 🙂 Ehhhh 🙂

A co do wróżb robiłyście tę z obrączką na nitce ? Co Wam wychodzi ???? Bo mi dwoje dzieci, pierwszy chłopczyk - druga dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to nie było z obrączką na włosie ?
(tylko trzeba mieć długie włosy 😆 )

No jeszcze nie mam takich obowiązków jak Ty, Iris, ale cały tydzień siedzę u przyszłych teściów, gdzie mój mieszka, on rano o 6 wstaje do pracy, to mnie męczy, przytula, głaszcze, daje buzi, więc lekko wybudzona jestem 🙂 ale tylko on wyjdzie to ja już znowu śpię 😁

Jak siedzę u moich rodziców to mam całe piętro dla siebie, więc nikt mnie nie męczy, nie budzi, całkowity luzik 🙂 Tylko 2 koty ze swojego pokoju dają znać, że pora na śniadanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!
Ja podobnie,jak Zuziaczek właśnie zjadłam śniadanko i naszła mnie ochota na kakao, mniam... 🙂
W nocy dość długo się przewracam z boku na bok, a później śpię właśnie do 10-12, chociaż muszę przyznać,że od kiedy mój wrócił, to zasypiam i tak szybciej,bo wcześniej zasypiałam 3-4 w nocy. Widocznie za duże to łóżko było dla mnie samej 🙂
Wczoraj zjadłam przed spaniem kawałek czekoladki i głaskałam się po brzuszku,przemawiając do niego,żeby dał mi znak, ale niestety nic nie poczułam, a też tak jak Wy nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cudnie wam dziewczyny 🙂 Ale ja tez nie narzekam. Caly dzien w domku, mam duzo czasu, spokoju. Poleguje kiedy chcę Życ nie umierać. cieszmy się tym luzem bo w zimie bedzieszmy pieluchy zmieniać 🙂

No wlasnie moja mama mi pokazala kiedys na nitce, wlosy mam teraz niestety krótkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszelka, Iris to wspaniale ze wasze malenstwa sa zdrowiotkie. Oby takie wiadomosci codziennie goscily na naszym forum, az milo sie na sercu robi.

Moj maz podobnie jak Koyotki, jak wraca z delegacji to najpierw ja dostaje buziaka a pozniej brzuszek przutyla i caluje i mowi " haloo tu tatus, wrocilem " 🙂. Wogole jest taki kochany i opiekunczy, jak widze jego podejscie to kocham go jeszcze mocniej.

Ostatnio mama powiedziala mi, ze jak byla ze mna w ciazy, to sobie wyobrazala jak by chciala abym wygladala. Wymarzyla sobie coreczke o smuklej figurze i z mala glowa, smiesznie to brzmi ale nie podobaja jej sie zbyt duze glowy u ludzi. I na to wyglada ze sie sprawdzilo, bo jestem wysoka (najwyzsza z calej rodziny), szczupla i mam mala glowe 😜
Stosuje ta metode i wyobrazam sobie sliczna dziewczynke o ciemnej karnacji po tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris to super ze sie dobrze czujecie 🙂 🙂 i oby tak dalej 🙂az sie milo czyta takie wiadomosci 🙂
wlasnie patrzylam na ten wozek i mialas racje.podoba mi sie i to bardzo 🙂 🙂
Jest jeszcze jeden do rozwazenia a doklandie BERTINI X4

Carpioo mi tez nic innego do glowy nie przychodzi jak zebys wstala od czasu do czasu i przespacerowala sie.To przynajmniej doradzaja w samolotach jak sie dlugo siedzi. 🙂
Ja sie łacze calym sercem niech wkoncu Twoja klezanka wkoncu bedzie miec dzidzia upragnionego.tak naprawde to nie wiem czy ja bym sobie byla w stanie poradzic z tako tragedia.


Gosia wspołczuje tych dolegliwosci 😞 A teraz sie w polsce robi coraz cieplej i wydaje mi sie ze to chyba zacznie nam wkoncu przeszkadzac jak juz brzuszki beda jeszcze wieksze 😉

Dziewczyny ja dzis rano maialam dzien na wspominki,tzn;
wzielam wyciaglam wszystkie zdjecia mojej kruszynki z usg i zaczelam ogladac dokladnie.
Pierwsze kiedy to byl 3 tydzien,czyli dopiero ziarenko,potem sluchanie serduszka,potem kolejne gdzie juz bylo wyraznie widac jak macha raczka,normalnie poplakalam sie ze zwruszenia,ze ta osobka sobie rosnie we mnie,jak po tych po zdjeciach widac jak sie rozwija 🙂
Normalnie dodalo mi to energii na caly dzien 🙂 mimo iz za oknem swieci slonce i rownoczenie pada deszcz 😉 juz naweet ta irlandzka pogoda mi nie przeszkadza.

Milego dzionka wszystkim zycze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o wózki, to u mnie w mieście panuje chyba era wózków Maxi Cosi 🙂 Gdzie się nie znajdziemy,to z moim je widzimy. I dlatego mój stwierdził,że Maxi Cosi odpada na 100%, a mnie szczerze powiem, to nawet się podoba 🙂 Ten wózek, o którym piszesz madziek BERTINI X4
jest fajny,ale mam bardzo mały koszyk pod spodem, osobiście wolałabym większy. Obecnie na ku mam erca q7, nie jest drogi i fajnie się go prowadzi 🙂 Kolorów też jest kilka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris ale bym zjadła takiej botwinki 🙂 🙂normalnie uwielbiam ja 🙂 tylko,ze mi nigdy nie wyszla taka jak u mamy 😉

Ja podobnie jak Iris i Zuziaczek siedze w domku.rano tylko wstaje o 9 jem razem z moim sniadanie,robie mu kanapki do pracy i cały dzien wolny wiec dbam o siebie no i jeszcze o mojego pieska kochanego.

Dziewczyny ja pamietam jak z obraczki wrozylysmy z kolezankami na włosie nad szkalnka wody co mialo przepowiedziec kiedy wyjede za maz.wyszło mi,ze 27 i sie nie sporawdzilo bo slub mam w przyszlym roku czyli bede miec 28.
Druga wrozba z obraczki byla nad reka tez na wlosie i wyszla mi troja dzieci.najpierw ma byc chłopczyk potem dziewczynka i znowu chlopczyk.
Jak ja bym chcialam zeby sie sparwadziło,bo mi sie marzy troja dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...