Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam....
Przyznaję,że trochę się zmachałam 🙂 wcześniej,mogłam pół dnia chodzić po tych straganach i nic, a teraz...połowę rynku zeszłam i miałam dość.
Bluzka nie kupiona, ale za to 10 par majtochów takich wyższych,bo te z niższą gumą zaczęły mnie już uwierać na brzuchu no i kilka bawełnianych kolorowych bluzek,więc nie jest źle 🙂
Teraz zabieram się za obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo to chyba Marzenka miala sie zapisac do tego lekarza nie ja,bo ja ciagle mieszkam w dublinie 😞

Koyotka zycze powodzenia przy tym badaniu,bo nie wiem ja Ty ale ja mam problem zeby do 10 wytrzymac i nic nie jesc.

Malena to fajnie,ze zakupy sie udały!miomo iz nie kupilas tego co chcialas.Jakby nie bylo kobiete zawsze ucieszy cos nowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziś mam fajny dzień. Jakiś czas temu pisałam, że kupiłam spodnie w H&M ciążowe i strasznie się rozciągnęły po kilku razach. W końcu mąż poszedł z nimi na reklamacje i wyobraźcie sobie wymienili na nową parę 😁 Pani w sklepie przyłożyła stare spodnie z nowymi i była duża różnica. Mąż pytał co będzie jak się powtórzy to ta odpowiedziała, że wymienią znów. Pieniążków niby nie mogą oddać jeśli towar jest na sklepie hehe Oby się nie rozciągnęły 🙂 dobrze, że ten sklep jest w galerii po drodze z pracy męża 😉 Miło jak takie małe rzeczy cieszą.
Malena szkoda, że nie dostałaś tego co chwiałaś, ale jak każda 100% babka znalazłaś sobie coś w zamian 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Rana po kocie goi się, więc chyba nic się nie stało, mam nadzieję.

Dziś listonosz przyniósł mi pas ciążowy - wzięłam jeden, biały, na spróbowanie, za 11,90 z wliczoną przesyłką, bardzo fajny jest :
http://moda.allegro.pl/pas-ciazowy-classic-rozm-36-38-super-promocja-i1607091651.html
😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/pasbiay.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/110/pasbiay.jpg[/IMG][/URL]

Zamówiłam też kilka kolorowych, tych wyższych, czekam na dostawę 🙂

carpioo, ja zapisałam się do dr. Kretowicza - skoro korzysta tego samego superdokładnego sprzętu co Roszkowski to chyba nie ma potrzeby przepłacać 😉
Nie wiem, ile się czeka na wizytę, bo ja Pani recepcjonistce podałam termin między 6 a 12 czerwca, bo wtedy będę w 21 tygodniu, no i zapisała mnie na 8.06 🙂
A teraz czekanie, czekanie, czekanie...

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
wymienili na nową parę 😁
Mąż pytał co będzie jak się powtórzy to ta odpowiedziała, że wymienią znów.

Super, że wymienili 🙂
Tych używanych chyba nie odłożą z powrotem na sklep ? 😉

Z punktu prawnego: 3 reklamacje a później zwrot pieniędzy lub wymiana na coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja u Kretowicza i Roszkowskiego lecze sie tak i tak więc to nie ja.. tak w ogole to ja wam dalam ten numer wiec cos wam się popietrasiło ostro 🙂 🙂. Ziuziaczek jak tez mam na 8 czerwca wizyte u Kreotowicza. Pewnie się spotkamy. Ja bede na 18 a ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):


A mnie dziś mój kot ugryzł 😞 Pierwszy raz w życiu.
Zahaczył pazurkiem o moje spodenki, próbowałam odczepić pazurek a on DZIAB ! i mam 2 dziury w palcu 😞

Czesc,
A na mnie wczoraj napadl jeden z moich kotow. Wlasciwie jest to kotka i jest w polowie dzika i ma ...male. Juz je tarmosilamkilka razy jak matka byla zajeta jedzeniem, ale wczoraj chcialam aby te male zaczely juz pic mleko i wyjelam jednego kociaka z domku i matka mnie zobaczyla. Rzucila mi sie mi na noge ale gdybym sie wtedy poruszyla to pewnie skoczylaby mi do oczu. Najadlam sie strachu. Maluch na szczescie sam wrocil do domku bo ja juz nie mialam odwagi go wiecej dotykac 😲
Zaraz zdezynfekowalam ranki, bo zawsze moze sie jakas infekcja przyblakac. A w takim stanie lepiej zeby nie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
Ziuziaczek jak tez mam na 8 czerwca wizyte u Kreotowicza. Pewnie się spotkamy. Ja bede na 18 a ty?

Ah, więc to Ty mi zajęłaś wizytę o 18 ! Łobuziaro 😁 To ja jestem zapisana 15 minut przed Tobą 😁
17:45 😁 Czyli się spotkamy 😁

mama76 napisał(a):

A na mnie wczoraj napadl jeden z moich kotow.

co te koty od nas chcą ?! Wrrr... 😮


koyotka napisał(a):
Nawet nie pomyślałam Zuziaczek że mogliby odłożyć je na półkę 🙂
to dlaczego przyjmują zwroty dopóki towar leży w sklepie ? Bo nie rozumiem tego, mają na przyjęcie reklamacji 2 lata a nie tyle, ile dany ciuch leży na półce... dziwne trochę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 🙂
I w końcu Olsztyn dopadł deszcz, w nocy była mała burza... 🙂

Ale i tak jestem zdania, że 13 choćby piątek, to piękny, szczęśliwy dzień 😉

Dobrego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie że piękny i szczęśliwy 🙂 POnieważ mój MIŚ się urodził 27 lat temu 🙂 Kocham go nad życie 🙂 i życzę mu miłości szczęścia i super dzidzi 🙂 HEHE OCZYWISCIE wszystko ze mna haha 🙂 Ale będzie balanga 🙂 Ja przy soczku albo wodzie 😞 Ale cóż takie życie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie przeszczęśliwy, bo dziś moja córcia skończyła 2 latka 🙂
A żeby było śmiesznie, w godzinie urodzenia o 4.40 nie spała, bo była wtedy burza i się przebudziła 🙂
Jak ten czas leci.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w 13tego piątek!
Dzisiaj byłam na badaniach i musialam pic glukoze ... fu...byla okropna! ciezko mi bylo wypic taki ogrom plynu i jeszcze tak obrzydliwego....czekam na wyniki - zyczcie mi powodzenia!

btw. u nas burza byla wczoraj, popadalo i pogrzmialo tylko chwile...dzisiaj pogoda taka dosc pochmurna, slonce probuje sie cos przebic, ale marnie mu to wychodzi 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja przyjaciólka, także dzisiaj ma urodzinki :P

Marzenka i Zuziaczek- zdajcie mi relacje z tego USG 3/4 d ja sie zapisze takto. bo 23 maja mam usg normlane, wtedy ebde w (20) albo 21 tyg. a to 3d chce zrobic tylko dlatego, że Mojego nie będzie przy tym usg połówkowycm, i on sie uparł że chce zobaczyc dzidzie i już.. więc nawet jak troche póżniej, to i tak sie zapisze, i bede miała płytyę :PP

napiszcie prsze czy to 250 czy 300 zł to razem z nagraniem i zdjeciami czy jak?


mimo, że wew warszawie tez nieciekawa pogoda, to życze słonecznego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej dziewczyny ale wam fajnie ze idziecie na takie USG ja tez bym chciala ale nie wiem jeszcze gdzie bo u mnie w miescie nie ma takiego lekarza co robi takie USG 😞 I musze poszyukac kogos blisko ale to wlasnie tak tez po 20 tygodniu 🙂 I jak tam ruchy waszych malenst bo ja ostatnio caly czas czulam cos wieczorem a wczoraj nic 😞 Wogole moje samopoczucie spadlo okropnie jest mi slabo i mam wrazenie jak bym miala zaraz upasc i nie wstac 😞 A wy jak sie czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...