Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc Dziewczęta 🙂
a ja też mam już swoją Rozalkę 🙂 urodziła się w środę tydzień temu i strasznie długo trzymali nas w szpitalu - najpierw Rozalka miała podwyższone współczynniki czegośtam i musiała brać antybiotyk a potem ja złapałam skoki temperatury i raz mam 40 stopni a raz trzęsie mnie z zimna dostałam też antybiotyk no ale w końcu wyszłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy gaduły!!!

Anula ja gotuję butelki zawsze po każdym mleku tak z 5 min tak też robiłam przy Olci.
Wizytę u ginekologa mam mieć po 6 tyg od porodu po połogu tak mam na wypisie, więc nie martw się nic nie szkodzi jak pójdziesz później oni tylko sprawdzają czy macica się prawidłowo obkurczyła i czy nie ma zrostów na cięciu macicy.

Beatka ja też go kupię ale za dwa miesiące jak zupki zaczne wprowadzać żeby nie fafiło w całym mieszkaniu, a ten twój luby to cię obsypał prezentami za tego Tymusia 🙂

Do kąpieli leję wodę z kranu ale nie myję nią buźki małej tylko przegotowaną i nosek zakrapiam solą fizjologiczną.

My byliśmy u teścia z prezencikiem a teraz maleństwa śpią ja po kolacji mąż ucieszony bo wygrał w multi multi 250 zł i z bananem na buziach idziemy spać.

Czekamy jutro na wieći od Bichito że jedzie na porodówkę.

Kwiatuszek dla Rozalki 😘 😘

Dobrej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry my dzisiaj pobudka o 7 i zdjecie mojej małej małpki :P [img size=232]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN6265.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> [img size=232]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN6265.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI 😘

BHRKA GRATULACJĘ OGROMNE 😘 I KWIATUSZEK DLA WAS DZIEWCZYNKI 🙂

JA PO PRZESPANEJ NOCY,ZA TO MÓJ MĘŻULEK MIAŁ DZISIAJ "CZUWANIE Z MAŁĄ BO OBUDZIŁA SIĘ O 3.20 I DO 4.30 SOBIE Z TATĄ URZĘDOWAŁA 🙂COŚ MARUDNA SIĘ ZROBIŁA JAK MA IŚĆ SPAĆ,NO CÓŻ CORAZ STARSZA TO CHCE ZE STARSZYMI PRZEBYWAĆ:laugh:

NO JA MAM NA WYPISIE,ŻE WIZYTA ZA 2 TYG 🥴 ,ALE POCZEKAM RACZEJ.

MY DZISIAJ MAMY POŁOŻNĄ,Z CZEGO SIĘ CIESZĘ,BO TEN PĘPEK ODPADŁ,ALE JAKBY JESZCZE COŚ TAM ZOSTAŁO WIĘC ZOBACZY.

I BABCIA MA PRZYJECHAĆ Z KUZYNKAMI.KURDĘ Z MOJĄ BABUNIĄ ŹLE SIĘ DZIEJE,OD JAKIEGOŚ MIESIĄCA DOPADŁY JĄ TAKIE SILNE ZANIKI PAMIĘCI 😞 ŻE POWTARZA WSZYSTKO PO KILKA RAZY,A WCZORAJ ZGUBIŁA SIĘ W WAŁBRZYCHU JAK BYŁA U LEKARZA I NIE WIEDZIAŁA GDZIE PRZYSTANEK 😞 JESTEM W SZOKU,BO NIGDY TAK NIE MIAŁA I TO SIĘ NASTĄPIŁO W CIĄGU OSTATNICH TYGODNI,LEKARZ DAŁ JEJ SKIEROWANIE NA TOMOGRAF,BO PODEJRZEWA,ŻE TO MOŻE BYĆ JAKIŚ TĘTNIAK 😞 A DZISIAJ MAMA IDZIE Z NIĄ JESZCZE DO NEUROLOGA.

U NAS LEJE CAŁY CZAS I SZLAG TRAFIA CZŁOWIEKA.

MIŁEGO DNIA MAMUSIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI SABINCIA 😘 😘 😘

W SUMIE NIE MAM ZŁEGO NASTROJU TYLKO SIĘ MARTWIĘ CAŁY CZAS O COŚ 😞 ,BO WSZYSTKO OSTATNIO IDZIE U NAS POD GÓRKĘ 😞 ALE NAJWAŻNIEJSZE,ŻE NIUNIA ZDROWA ROŚNIE,A RASZTA JAKOŚ SIĘ MUSI POUKŁADAĆ.

SABINKA NIUNIA ŚLICZNA,I CO FOTKA TO INACZEJ WYGLĄDA 🙂JAK JEJ WŁOSNY FAJNIE DO GÓRY STOJĄ NA TYM PIERWSZYM ZDJĘCIU:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

u nas nocka standardowo szkoda że u nas nie am dyżurów bo Radek coś nie ma pokarmu w piersiach 🥴 więc jestem zdana na siebie 🙂 ale u was to super Andzia to jest rozwiązane 🙂 jak będę karmić butlą to też to wprowadzę.

U nas coś nie pada i lecę na targ z niunią wykorzystam moment lekkiej pogody i przewietrzymy się.

Buźka Sabincia dla małej jest cidowna i kwiatuszek dla niej.

Lecę do mojego terrorysty bo marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam !
Bhrka- wlasnie sie zastanawialam co u was, bo dlugo w tym szpitalu... Ciekawe dlaczego mialas tak wysoka goraczke. Najwazniejsze ze juz dobrze i jestescie razem w domku!!! Gratulacje kochana!!!

Anulka, a ile babcia ma lat? Wspolczuje 😞 Oby tylko to nie byl alzheimer!!! Daj znac jak sie czegos dowiecie...

Dzisiaj kwiatuszek dla malej terrorystki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam !
Bhrka- wlasnie sie zastanawialam co u was, bo dlugo w tym szpitalu... Ciekawe dlaczego mialas tak wysoka goraczke. Najwazniejsze ze juz dobrze i jestescie razem w domku!!! Gratulacje kochana!!!

Anulka, a ile babcia ma lat? Wspolczuje 😞 Oby tylko to nie byl alzheimer!!! Daj znac jak sie czegos dowiecie...

Dzisiaj kwiatuszek dla malej terrorystki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P

u nas pogoda dobra:P:P

lece zaraz na poczte spaacerkiem bo dostalam mandacik za to zaparkowalan dla inwalidow ...bo kurna obok zwykle auta zaparkowaly na miejscach dla samochodow z dzieckiem....a ja musze miec troszke szersze miejsce aby cholerne siedzisko wyjac....ale odwolanie bo mojego roberta mama ma karte inwalidzka na astme wiec jako ze byla ze mna:P:P

no trzeba jakos:P

a moj maly w newborn nie mesci mi sie juz :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie laseczki!!

dawno mnie tu nie było, ale mój mały terrorysta dał mi ostatnio nieźle w kość 🙂 nocki mamy wesołe, bo nie chce spać...a w dzien jak nie goście to odsypiałam nocki i do tego ta beznadziejna pogoda że wogole byłam do niczego..ale dzis już lepiej 🙂

Przedewszystkim gratuluje świezo rozpakowanym!!brhka i edith wielkie buziaki dla WAS!!!!!!!! 😘 😘 😘

Bichito i Velinka marsz na porodówke!!!!
Velinko!!!naprawde nie przejmuj sie ze nie masz żadnych objawów...ja tez nie miałam i nawet brzuszek miałam wysoko. Wiec główka do góry usmiech na buzi i bedzie dobrze!!

co do pampersów, to u nas idzie paczka na tydzien, a wydaje mi sie że nastepne już kupie dwójki...a co chusteczek to też nie licze bo moj mąż tak samo jak margetetki przy przebieraniu traci ich nawet 10, ale nie narzekam, wazne że chce sie uczyć i pomaga...

no a co do rozstepów to niestety mam na nogach i zauwazyłam że pojawiły mi sie na brzuszku, ale to dopiero po porodzie 😞 no cóż bedziemy pozniej z tym walczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka staraj sie go wybudzac w dzien bo jeszcze nie zalapal nocy i dnia 🙂 🙂 🙂

moj w dzien jak ma spac to czasem amrudzi trzeba go tulicitp a w nopcy cycus i do kolyski i jak aniolek spi slicznie sam w nocy na pol spiocha domaga sie jesc i zasypia dalej 🙂 🙂 🙂 🙂


kfiatulec na te nocki dla ciebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MOJE DZIECKO COŚ NIE CHCE OD SPAĆ ZABARDZO,A ILE SIĘ PRZY TYM NAMARUDZI TO MASAKRA 🙂

POŁOŻNEJ JESZCZE NIE BYŁO.

NA DWORZE NADAL LEJE I MA LAĆ DO KOŃCA TYGODNIA 😠

ANIUTKA WSPÓŁCZUJĘ NIE PRZESPANYCH NOCY 🥴

VELINA BABCIA MA 71 LAT,ALE CIĘŻKO SIĘ POGODZIĆ Z CZYMŚ TAKIM BO CAŁE ŻYCIE BYŁA ŻWAWA ITP,MA CUKRZYCĘ I CHORE OCZY,ALE TERAZ JEST POWAŻNIE,JA SIĘ U NIEJ CAŁE DZIECIŃSTWO WYCHOWAŁAM.

ZOLTRI WALCZ O NIEPŁACENIE MANDATU:P :laugh: MY OSTATNIO JAK BYLIŚMY MAŁĄ REJESTROWAĆ TO STANELIŚMY NA PARKINGU PŁATNYM,A NIE WIEDZIELIŚMY,ŻE JEST PŁATNY 😠 I DOSTALIŚMY MANDACIK NASZCZĘŚCIE JAK SIĘ PŁACI W CIĄGU 7 DNI TO TYLKO 20ZŁ.

GOŚKA ODDAWAJ POGODĘ 😠 :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz próbowałam go wybudzać, ale wtedy jest z niego złośnik i straszna maruda, wtedy tylko cycuś pomaga, ale takie wiszenie na cycusiu to też niedobrze bo ja nic nie moge zrobic 😞
musze to poprostu troche przetrwać, połozna mówiła że nawet do 2 miesiecy dziecko może sie tak regulować...wiec zaciskam zabki i odsypiam w dzien...nie chce sie stresowac ani złościc bo to może grozić utratą pokarmu,a mały też przeciez odczuwa mamusi humorki...

oj Anulka! mam nadzieje że ta sytuacja z babcia była jednorazowa 😞 główka do góry! musi byc dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerku mała terrorystka zjadła cyca i śpi o dziwo bo przez dwa dni to w ciągu dnia może 2h spała a tak to marudziła

muszę ten czas wykorzystać i lece poprasować bo ciuszki mi się już kończą 🤪 a prasować mi się nie chce, a potem lecę z Olą na ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym a od września będe z nią latać jeszcze na gimnastykę artystyczną i dalej na współczesny taniec bo przeszła o szczebel dalej 🙃

Anulka moja babcia ma 73 i też nigdy w szpitalu nie była, zawsze działała na pełnych obrotach nawet prawnuków pilnowała bez problemu a jak ją położyło to biedna uwiązana do respiratora i mówić nie może a wychowała mnie od 8 miesięcy do 15 lat jest dla mnie jak mama bo moi rodzice pracowali ojciec za granicą a mam musiała wracać szybko do pracy teraz jak ją odwiedzam to serce mi się kraje jak widzę jak cierpi więc wiem co czujesz 😘 😘

Ja na szczęście rozstępów nie mam nigdzie po Oli miałam kilka na piersi ale są teraz prawie nie widoczne 😉

Aha... już poprasowałam mała coś stęka znów jak zombi po nocy będę zapierdzielać 🤪

A jutro jadę do mamci i zostaję do soboty więc jak się coś urodzi u Velinki lub Bichito to proszę o sms-ka 😉

A ja dzisiaj dostałam becikowe !!!!

Aniutka współczuje ci tych nocek i wybudzaj go dobra rada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej,
Wracam z ktg i jedno wielkie nic. Nie dosc,ze mala malo sie ruszala i trzymali mnie tam godzine, to jeszcze przez ta godzine mialam tylko 1 skurcz!!!!
Nawet nie wiecie jakiego mam dola. A juz najbardziej dobijaja mnie ludzie,ktorzy wciaz wokol pytaja i dziwia sie,ze to jeszcze nic. Jakis palant wczoraj mi powiedzial, ze dziecko to juz bedzie takie ogromne,ze czeka mnie na pewno cesarka.
nie mam ochoty na nic...

Na rozstepy tez bardzo polecam Mustele. Sama uzywalam cala ciaze i zadnych nowych (poki co widocznych) rozstepow nie mam.

To tyle dziewczynki. Macie cudne malenstwa, widzialam foty na nk.Super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za kfiatka 😘 😘 odwzajemniam 🙂

Radzia super!!dodatkowa kasiurka 🙂 ja dzisiaj załatwiam PZU i jakies 900 zł wpadnie, a becikowe mam miec 6 lipca 🙂

boshe u nas ciagle pada, tragedia...u nas spadło 30 l wody na m2, nasza cała działka zalana 😞 kora pod drzewkami została prawie doszczetnie wypłukana, a tyle kasy na nia wywaliliśmy 😞 wszystko o tyłek rozbić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka to cie za bardzo nie pocieszyli 😞 Kurcze współczuje ci kochana tego gadania i oczekiwania przerąbane ja tak miałam w pierwszej ciąży 😞

Aniutka ja też czekam z allianz-u na kaske 1000 zł za urodzenie i 413 zł za pobyt w szpitalu a Radek już 1000 zł od siebie z pzu zgarnął 🙂 ale to wszystko pójdzie na budowę 😞

kurcze słyszałam wczoraj że u was nie ciekawie z tymi opadami u nas na szczęście ustało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 🙂 i maleństwa
to widzę że Wy śmigacie jak szalone a ja się do niczego nie nadaje skoki temperatury mam dalej i rano znowu miałam 39 stopni, Grześ mnie straszy że znowu mnie zawiezie do szpitala ale jestem twarda
Bichito tym że nie wykazuje skurczy ktg to się za bardzo nie martw - ja miałam robione w czasie skurczy i czułam je baaaardzo dobrze co minutkę a ktg nic nie wykazało...
w ogóle mam masakre z piersią jedną brodawka zrobiła się twarda i nie chce z niej lecieć mleko a pierś jest nabrzmiała... - miałyście coś takiego?
Velinka zdjęcia Rozalki zaraz wkleję na nk tylko że przez tą gorączkę jestem strasznie otumaniona i z wszystkim mi schodzi tyle czasu...
pozdrówki i miłego dnia pracusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...