Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZESC

ja dzisiaj gdzies wyczytalam ze zanim mozna dac kaszke dziecku powinno sie dac kleik??? tez tak dawalyscie?? to w takim razie musze go jechac kupic 🤨

sara
śliczna Wikusia 🙂 no i z ciebie tez super laska 🙂

asiula
ty robisz kleik albo kaszke na swoim mleku czy na modyfikowanym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Wam

dzieki za zyczenia dla Bianki- musze dzis wszystkim na chacie dogadzac bo Remik kończy 29 lat dzisiaj a Bianka 5 miesięcy 😁

Beti- ja dawalam najpierw kleik bo ponoc lepiej przyswajalny niz kaszka. Poza tym każda kaszka zawiera troche cukru- sprawdź na opakowaniu. Ale wygląda i to i to tak samo 🙂

Sara masz śliczną córczke i sama extra wyglądasz!!! Ech, takie z Was szczupłe laski- ja mam osiem podbródków, schaby po bokach i w ogóle tysiąc kilo nadwagi. Ale jak widzę te irlandzki mamuśki to az mi lepiej :laugh: 😎

Ja juz kupuje Biance ciuchy na 6-9 miesięcy bo tak mi ostatnio urosła ze juz ma 70cm i w nic sie nie miesci. Wsciekłam sie bo od kilku dni kombinezon ma dosłownie na styk- juz dzis kupiłam nowy ale tez za mały a jest na roczne dziecko- normalnie te rozmiary mnie zabijają- kazda firma ma inne.

Daj znac oli jak Michałowi poszło z obroną i kiedy w ogóle ją ma.

ide robic obiad bo po obiedzie zamierzam znowu isc na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 LAT DLA BIANECZKI!!! 🙂 BUZIACZKI OD CIOCI I LENUSI 🙂 😘 😘

anusia-sliczna Twoja Nikolka. 🙂

sara-Twoja Wikunia tez sliczniusia dziewcznyka!!! 🙂

Dziś troche ladniejsza pogoda to wyszlam z Lenką na spacerek i kupilam jej fajną zabawczke z Fisher Price i teraz siedzi i bawi sie w lozeczku jakby jej nie bylo, tylko zabawke slychac jak co chwile wlacza. :P

No wlasnie ten brzuszek najgorzej zrzucic. 😞
Dzis w Rozmowach w Toku jest temat wlasnie o rozstepach, jak patrzalam na reklamie na te dziewczyny to moje rozstepy są pikusiem do ich. Teraz mam fajny krem na rozstepy, no i troche pomaga, rozstepy sie pomiejszają, ale wiadomo na pewno nie zejda calkiem. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jeszcze sto lat dla Remika 🙂

obrona w grudniu w niedziele musi oddac prace wiec robi jeszcze jakis kosztorys mnie szlag trafia bo onh siedzi i pisze a ja musze wszystko sama robic 😠 a cos mnie boli brzuch i to okropnie 😞

tusienko pochwal sie zabawka wrzuc link do niej , bo jak lenka sie tak zajela to moze warto kupic 🙂

moja toska ostatnio wszystkie odzi konie pony maltretuje bo maja wlosy wiec moze je ciagnac to bardziej ostatnio jej sie podoba niz wkladanie wszystkiego do buzi a dzis od rana spiewa ze na korytarzu ja slychac 🙂

dzis dalam toski skorke od chleba z taka grubsza z maslem i to co miekkie to objadla hihihi memlala sobie w buzce i chyba bardzo jej smakowalo , poza tym trzaska kupy jak szalona nie wiem czy to przez te zeby czy co

ide grzac obiadek bo michu po odzie polecial a dzis zurek i zrazy hihihi 🙂

rybko milych zakupow masz tam jakies promocje ze taka zakupoholiczka dzis z ciebie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!
Dziekuje Wam wszystkim za slowa pocieszenia,chyba macie racje zeby nie przejmowac sie az tak bardzo ale jak jak patrze do lustra to widze to samo co Ruda Rybka!Ja bym jeszcze dodala zylaste cycki,blada duza celulitowa dupa itd,
Sara z Ciebie to lasencja a Wikusia tez urocza.
Anusia i Twoja corcia tez cudo!
Tusienko co masz za krem???Ja tez uzywam jeden,stosowalam go cala ciaze i fakt na brzuchu nie mam ani jednego rostepo zato na biodrach tak.Moze tam nie dosmarowalam!
Oli moze u toski to przez zeby,moja jak jej wychodzil to co zmiana pampka to jakas niespodzianka dla mnie czekala!
beti ja tez na poczatku zaczelam od kleiku ryzowego,dodawalam go do mojego odciagnietego mleczka!Narzaie jeszcze nie dalam Julce kaszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A oli to link do mojego nowego suwaczka ale nie ma tam za duzego wyboru ale ten mi sie akurat podobal
http://fidoo.pl/

A tak wogole wszystkiego naj,naj,naj dla Bianki i Remika! [img size=104]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_7_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AA tam laska kiedys wysle moje zdjecieee całe to zobaczycie moje kgggg dodatkoweeeeeeeee itddddddd,......
Dzisaj mam fajny dzionek, wklejam sobie zdjecia itddd
Pocwiczyłam sobieee, potemmmmm posprzatam zrobir salateczkeee i dzien minie mi 😞 Jutro Wiki ma jechac do sowojej ciociii heheh tzn mojej siostry na nocccc 🙂 🙂 zawsze to przezywam ale moja siorka nie ma dzieci a Wiki tak kocha,ze szok 🙂
Ruda Rybko jak tam jest okresss wszystkiego naj dla Mezaa 🙂 u Nas podn=bnie było Wiki 30 konczyła 6 miesiecy a mąż konczył 29 latek 🙂
Ubranaka to masakra tak Wiki rośnie ale jas sporo ubranek dostaje bo moja przyjaciólka ma blizniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti ja dawałam od razu kaszkę, tylko z tym jest mały problem bo nie wszystkie smaki lubi mały, wydaliśmy majątek żeby dobrać mu odpowiedni ... Tylko NESTLE BANANOWA kaszka ryżowa mu smakuje, ale robię na mleczku modyfikowanym BEBILON 2.. dla dzieci od 6 m-ca, bo dostaliśmy od lekarki i teraz je ... żadna z BOBOVITY mu nie smakowała, ale te z NESTLE są słodsze i myślę że dlatego. A NESTLE malinową kupiłam ale mleczno-ryżową to dostał wysypki i robiły zielone kupy, więc już nie daję ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany dziewczyny dzieki za zyczenia- przekaze Remikowi jak wróci z pracy 🙂 🙂

Patrysia, a co to znaczy żylaste cycki?? Bo mnie zaintrygowałas 😆 Moze ja tez takie mam?? Ja mam obwisłe niczym Murzynka, moje sutki sa powiekszone od czasu ciązy i nie zamierzają sie zmniejszyc a poza tym sa pięknie ozdobione rozstepami 🙂 🙂 Normalnie cudo 😁

Rany, ja oglądałam jednym okiem dzis rozmowy w toku- boze, te dziewczyny to mają strasznie!!! Ja mam tak poszarpane nogi- uda od zewnątrz 😞 Na brzuchu mam tylko ze dwa rozstępy i to malutkie. Najgorzej cycki, uda, biodra i tyłek. To śmieszne bo najwiecej urósł mi brzuch 😁

anusia- to mail do mnie [email protected] czekam na Twojego linka. ALbo w ogóle znajdź mnie na naszej klasie- Agnieszka Idziorek (cork) 🙂

Tak, asiula, mi tez sie wydaje ze te nestle sa lepsze kaszki. Jak karmiłam bananową BoboVity to po kilku minutach z gęstej stała sie rzadka jak woda 🤢 Ciekawe dlaczego. Robiłam na mleku tym co pije zawsze.

oli- nie ma zadnych promocji, po prostu biegałam dzis rano do przychodni oddac siki Bianki do analizy a potem szybko na karmienie a potem znowu na zakupy bo zapomniałam wielu rzeczy po drodze 🙂
Ale oczywiscie kupiłam przy okazji spodnie dresowe dla Bianeczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nastalam sie dzis w garach i wkurzylam sie bo juz mialam dosc a tu jeszcze kolacja byla do zrobienia i mowie do meza ze mam dosc 😠 no to zrobil mi kolacyjke pyszna parowki zapiekane z serem herbatke z cytrynka 🙂 no chociaz raz na jakis czas 🙂

ale mnie wkurzyl ten odcinek housa i nie wiadomo dlaczego sie zastrzelil 😠 😠 😠 i wogole bez sensu ze teraz bez niego bedzie 😠 😞


ide spac dobranoc dziewczyny

kurde a krocia cos sie nie odzywa , i marlena i ciekawe jak tam jusmarki idzie taka przeprowadzka to nie lada wyzwanie , ale dzielna to napewno swietnie da rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda rybko ale sie usmialam,mysle sobie chyba ci zrobie fote i wkleje buehehehe 🤪 No a tak powaznie mam masakryczne cycki,ogromne z wielkimi brazowymi brodawami,blade i na nich pelno niebieskich zyl!!!To chyba od karmienia piersia one takie zylaste!Beti ,asiula,anusia tez tak macie czy tylko ja taki potwor jestem????
no a do reszty tez masakra....wiecie co chyba nie bede na ta silke chodzic,odechcialo mi sie!Przeciez i tak nie bede wygladac jak Shakira :P A tak po za tym dalej sie nie odzywamy,on jeszcze obrazony na mnie!!!
oli fajnie ze michu taki domyslny troche i sie toba tez zaopiekuje (chociaz raz na jakis czas 😉 )a co do housa to ja nie w temacie,niestety!
a co do naszej klasy to link do mnie
http://nasza-klasa.pl/profile/21014366
A wy sara i anusia dajcie na siebie namiary!

Spadam spac bo i tak juz nic madrego nie stworze dzisiaj!!!Pa
do juterka,buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaaaaaaaaaaaaaaa- to o takie żyły Ci chodzi!!! A ja myślałam że jakieś takie twarde i suche- bo sie mówi czasami że cos jest żylaste :P 😉
Ja tez tak miałam jak jeszcze miałam pokarm- tzn, chodzi o te żyły niebieskie- zaczeło mi sie tak juz w ciąży i przeszło dopiero ok. 2 m-ce temu. Ale brodawki mam wstrętne 😞

Chodź na tą siłownię- nie musisz wyglądac jak Shakira- co to w ogóle za przykład!! Laska jesteś i seksowna mamuśka!! Bądź sobą a nie Shakirą 🙂

oli- Jezu ja nie wiem czemu ten Kutner sie zastrzelił- nie widziałam pierwszych paru minut serialu- widziałam tylko jak oni dzwonią po pogotowie a potem płaczą że nie żyje i ta dziewczyna miala pełno krwi na twarzy 😞 😞
Mnie troche denerwuje ten łysy dupek co tak dzis płakał pod koniec. On ma chyba problemy emocjonalne- sam nie wie czego chce.
Kiedy nastepny odcinek na dwójce?? Bo ja oglądam tez dr housa na AXN ale tam leci dopiero 4 sezon jak ich wybrał na asystentów.

Dziewczyny okres spóźnia mi sie 4 dni. Mi sie wydaje ze wpadliśmy 😞 Normalnie chyba zrobie test- miałam dzis kupic i zapomniałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...