Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniunia a jaką miała twoja dzidzia bilirubinę???bardzo wysoka?? bo mój Wojtus ma 61 ale mu zbijamy w domku.....współczuje pobytu w szpitalu 😞no i nerwów przy tym itd...Magdey nie poddawaj sie z tym karmieniem !!! po mojemu to moze podawaj nawet ta boląca piers córci.bo mozesz miec zastój pokarmu...a to cholerswo dopiero boli!smaruj brodawke swoim mlekiem,dobrze ci tu dziewczyny radziły.to moze jeszcze potrwac,ale na pewno dasz rade!trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja mala ciagle kicha i ma wiecznie czkawke,a po kazdym karmieniu ulewa jej sie, musze uwazac zeby sie nie zachlysnela biedulka. A dzis Mnie obsikala jak Ja przebieralam :laugh: Pempuszek juz jej odpadl, wszystko jest tak jak trzeba, oby tak zostalo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania131206 napisał:
magdey a ten bephanten ci nie pomaga?mi w pierwszych dniach pomagał, a jak nie to wlasnym mlekiem smaruj...3mam kciuki by Ci sie bez butli udało...Aniunia za WAS tez 3mam mocno,duzo zdrowka dla MAŁEJ:*


pomaga, ale mało 😞 smaruje mlekiem 🙂 jest poprawa jak nie daje jej tej piersi 🙂 odciągam z tej piersi pokarm i podaje w butelce a normalnie z prawej karmie bez bólu 🙂 jest to mniej bolesne, bo boje sie że jak podam jej tą lewą pierś to mi znów dziąsłem chwyci za mocno...

WILLSONKA prześliczna ta Twoja Małgosia 😘 wszystkie dzieciaczki są prześliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ta twója sunia niezła jest!!! 🤪 hehe.ale tu pustki teraz 🙂kurcze wiecie co...od jakiegos tygodnia dretwieje mi reka a raczej sama lewa dłon,i strasznie to uciazliwe.musze powiedziec o tym lekarzowi.moze to przez brak żelaza??bo raczej nie doleczyłam anemi.mam brac dalej witaminki te co brałam w ciazy.czyli prenatal.to moze to cos pomoze.za dwa tygodnie Wojtus ma morfologie ,mam nadzieje ze jemu nic xle nie wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. jestem od piatku w domku i juz padam na pysk 🙂 Ale kochana jest. Lekarz kazal mi ja karmic co 3 godz...by przybrala na wadze, co jest bardzo meczace. Karmie ja tylko na siedzaco bo jakos na lezaco nie potrafie co powoduje ze siadaja mi plecy...nie mowiac juz o ranie krocza. W nocy mnie bolala jak cholera. Mala jest grzeczna, w zasadzie zaraz po zjedzeniu spi 🙂 Nie wiem czy to normalne...No ale ma dopiero 4 dni wiec moze potrzebowac snu.

Mroczi, zazdroszcze powrotu do formy, ja snuje sie jak kaczka w pizamie od piątku i wygladam jak strach na wróble. Przez tą ranę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 Wilsonka nie martw sie, wszystko wroci niedlugo do normy, przestanie cie bolec i dobrze sie poczujesz. Ja mimo bolu od samego poczatku sie zabralam za siebie, co dzien makijarz, dobieram fajne ciuszki te z przed ciazu swietnie leza, a nawet lepiej :P No i najwazniejsze, ze przestaje mNie juz bolec krocze i co kolwiek, czasem tylko piersi pobolewaja 😉 Mala wlasnie spi, Ja juz najedzona ide sie pomalowac i wysuszyc wloski. Pozniej czeka MNie pwenie karmienie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂mnie juz krocze nie boli na szcze4scie..siadac moge normalnie 🙂czasem troche zaciagnie szwa ta co pozostała wiec z cwiczeniami musze sie wstrzymac..a szkoda bo mam troche kg na plusie 😞 w ciuszki sprzed ciazy nie wejde jeszcze 😞wiec sie zaopatrzyłam w kilka nowych ciuchów...bo na te z ciazy patrzec nie moge:P
maluje tez sie codziennie...bo mi to humor poprawia ha 😆 , musze czyms nadrabiac te dodatkowe kg hah..ale ogólnie w ciazy bardzije martwilam sie jak bede wygladac itp. teraz jakos zmienilam podejcie...najwazniejsze jest dziecko 🙂byleby zdrowe było...dlatego jem zdrowo,nie maptrze na nic,bo chce by pokarm był wartosciowy...no a co do figurki Mroczi to faktycznie pozazdroscic 🙂no,ale ona zawsze była laska 🙂nawet z brzuchem zabijała fotkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂willsonka to normalne ze dzidzius tyle śpi i nie masz sie co nad tym zastanawiac.taki mały noworodek przesypia praktycznie 23 godzinki na dobe 🙂je, spi ,je ,spi,kupka 🙂je, spi itd..... 🙂co do karmienia na leząco,próbowałas z ręką pod główka malutkiej?tak ci lepiej bedzie przystawic dzidze do cyca.pamietajcie ze to dzidzusia sie dostawia do piersi nie odwrotnie.aha jest takie kółko z dziura do siedzenia po porodzie.moze cos pomoze?co do karmienia to ja karmie co 2-3 godzinki.ale teraz jak dłuzej sobie spi to nie budze specjalnie.....bo później i tak nadrabia.ale ja juz sprawdzałam jego wage trzy razy i za kazdym razem przybierał na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mroczi tylko pozazdroscic figurki... 🙂 a to co Ania napisała ze zabijałas fotkami w ciazy to prawda 🙂ja wchodze prawie we wszystko.... 🙂ale i tak mam jeszcze brzusio do zrzucenia 😞i z tym pewnie bedzie najgorzej.bo flaczek mi został.skóra sie naciagła 😞no i maż mi dokucza ze dupy nie mam.... 😞zreszta troszku sama widze.!!!mam nadzieje ze wiecej nie spadnie bo beda spodnie wisiec!!! 😮 narazie jeszcze nic nie cwiczyłam bo sie boje ze cos sie popieprzy jakiegos krwotoku dostane czy cóś.....od paru dni zauwazyłam ze wiecej znowu sie ze mnie leje....nie jest tego bardzo duzo ale duzo napewno.no i troszku odczówam brzuchol... jak by mi miało cos wyleciec.nie wiem czy to normalne... a nasłuchałam sie ze macica moze wypasc...???jutro pójde do gina jesli sie wyrobie i zapytam...no i o tą wkładke tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez sie codziennie maluje...po co mam straszyc meza hihi.mnie makijaz cosik pomaga 😁no i lepsze samopoczucie mam.....choc z tym humorkiem moim to ostatno nie bardzo.az sama nie mogłam siebie słuchac...ale to pewnie nadmiar obowiazków i nowa sytuacja mnie zrzera!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...