Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski 🙂
mróz dzisiaj u nas też dzisiaj orutny... ja też tęsknie za wiosną...ehhh...
moja mała ma to samo, spędziliśmy dzisiaj cały dzień u teściów i juz na koniec dnia była taka marudna i śpiąca, a jak wróciliśmy do domku to jakby dostała zastrzyk energii 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂 zimno strasznie, musiałam iść po chlebek i tak strasznie mroźno !!

no moja ma to samo jak wracamy do domu to zastrzyk energii 😁

Sola słodka ta Julcia 🙂 jak ja bym chciała zeby moja miala takie włoski:P

w sobote bylismy na tej wycieczce ale był za wysoki mróz to siedzielismy w domku przy kominku 🙂 extra 🙂 domek w stylu góralskim 🙂podoba mi się tam i napewno bedziemy tam czesciej przyjeżdżać 🙂

ale mi sie mała wierci na rekach ..

no my bedziemy odliczac ta ulge od podatku zawsze kasa sie sprzyda:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale i tak jakis zastrzyk gotówki 😁a ze ja mam trójke dzieci to dostane troszku wiecej 🙂bedzie prawie na pokrycie kosztów związanych z imprezką komunijną 🙂ja nadal zakatarzona!!! 😞mleczko jeszcze nie pomogło...u nas w nocy było chyba cieplej bo miałam w koncu ciepłe stopy...ja to taki zmarźluch jestem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha kochane prosimy o głosik.... 🙂co dzien mozna głosowac.niezarejestrowana osoba oddaje jeden głos na kazde zdecie...a zarejestrowana 3... 🙂dzieki http://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/14488 http://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie /14461 http://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/14448 http://ebobas.pl/galerie/zobacz_zdjecie/14446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
a ja mam pytanie... co wprowadziłyście już swoim dzieciom do diety tzn jakie pokarmy? moja mała to taki łakomczuch że je co 1,5 godz a jak tylko ktoś w domu coś je to ona od razu jest głodna i też chce:P do tego stopnia że muszę z nią wyjść jak coś jest nie dla niej. ja gotuje jej zupki na kurczaczku i miksuje, na sniadanko je zawsze kaszkę na gęsto z bobovity, potem jabłko z biszkoptem. Boję się jej sama coś więcej wprowadzać ale wydaje mi się że jak sama chce wszystkiego spróbować to chyba już można. a jak u was jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
my gotujemy zupki ale na masełku a miesko osobno gotowane i miksowane lub gotowe ze słoiczka. Ja daje do południa małej jabłko lub jabłko z marchewką lub z bananem, na obiad zupke miksuje z ziemniaka marchewki pietruszki selera brokuł z kaszka manna. Z miesem co drugi dzien no i teraz bedziemy wprowadzac szpinak zielony groszek, fasolke szparagowa itp ale to po kolei no i pół zółtka wymiennie z mieskiem, a popołudniu kaszka ryzowa ale to nie codziennie. no i jakos tak powoli to leci co 2 dno cos nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kurde wiecie co pisze do róznych urzedów skarbowych zeby mi powiedzieli jak to jest z tym rozliczeniem i jedna baba mi tylko odpisała ale nie napisala czy za lipiec mi si e nalezy czy nie tylko zeby pod jakis numer tel zadzwonic, to juz mogła napisac odpowiedz 🙂
jutro tam zadzwonie bo mi jutro sie minutki zaczynaja w abonamęcie (w tym miesiacu przekroczyłam limit )
to wam napisze jak to jest pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super że Marcelek nauczył bić brawa 🙂 moja Ewunia daje cześć jak się do niej powie cześć to wyciąga rączkę teraz jesteśmy nauki przybijania piątki i robienia papa 🙂
Co do jedzenia ja już zaczyna,m wszystko dawać oprócz smażonego 🙂 nawet dostała cukierka w papierku i zaczęła ssać intensywnie bo czekolada wypływała 😁 nawet już jadła pasztecik drobiowy 🙂 po troszeczku jej wszystkiego daje 🙂
Madziatre ja to nawet nic nie wiedziałam o tej dodatkowej kasę 😉 muszę porozmawiać z księgową 🙂 a teraz zmykam do dzieciątka 🙂
Milcia głosik oddany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!GRATULACJE dla Marcysia 🙂 Ciekawe komu bije częściej to brawo 🙂? Co do jedzenia to my zupki w słoiczkach dalej różne rózniste ale zawsze zgodne z wiekiem dziecka. Poza tym nie próbuje żadnych nowości czasm podjada z nami chlebka, czy liźnie lukru z placka ale nic poza tym. Może też dlatego że uczuliła mnie doktor ostatnio że teraz bardzo dużo dzieci jest otyłych i walczy z nadwagą, a moja mała to pulpecik dlatego nie chce jej futrować jedzeniem, chociaż z ochotą podałabym jej cosik nowego i naszego 🙂 U nas leci mąż na nocce, Werci już lepiej z tym przeziębieniem, a ja zmęczona ale to chyba bardziej pogoda dobija. Ale....mam spokój od teściowej bo szczeliła focha nawet nie wiem o co i nawet nie dzwoni:laugh: Obraza majestatu:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂co tu takie pustki?co do jedzonka to ja równiez nic nowego nie daje...zupke robie na skrzydełku....marcheweczka seler pietruszka no i wywar tez daje...nie doprawiam.ostatnio dałam pomidorowego przecieru do zupki...takiego własnej roboty mojej mamuski 🙂jabłko z marchewka...lub banan...soczki...kupuje czasem inne deserki w słoiczkach...te z biszkopcikami ..i różniaste słoiczki zupek...wiec ma na zmiane 🙂.nie chce mi tylko za bardzo pic herbatki 🙂woli soczki.no i do tego 4 razy mleczko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

mja mała ma katar..noc wogóle nie przespana, ale za to teraz sobie śpi 🙂 cały czas odkurzacz był wlączony bo mamy ten KATAREK do odciągania :P świetne to jest :P

no ja jeszcze tak nie daje jej wszystkiego, wczoraj ciacho w czekoladzie tylko sobie ssała 🙂 chrupki, biszkopty chlebek.. soki i herbatki, ma cały pomarańczowy nosek od tych soczków 😁 a zupek jej nie gotuję bo pod choinkę dostała ok 40 obiadków od chrzestnego 😁 więc jeszcze mam zapas 🙂 i jadła by na okrągło jabłka z bananami hehe

no moja dziś tatata mówi do wszystkiego , jak wczoraj była bababa to dziś co innego 😉 ucze jej papa i kosi a ona jest przecież leń bo w niedziele urodzona :P więc ciężko ją nauczyć 😁

pozdrawiam gorąco bo dziś znowu mrozik i wiatr okropny 🙂 😘

aaa i jeszcze te głosiki postaram się oddać 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
mój marcyś wogóle nie chce pić herbatek ani soczków! nic co się pije z butelki! pije tylko mleczko z cycusia!
a co do jedzenia to nie jest wybredny! co dam to ładnie je! zupki deserki kaszkę biszkopciki ostatnio dałam mu też chrupki kukurydziane i wafle takie suche małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że je wszystko 🙂

moja Natalka nie potrafi zasnąć przy smoczku, musze jej dać nawet pusta butelkę i tak zasypia, przy smoczku z butelki 😁 no dziwne ...

no maja to wczoraj 5 butelek wypiła o po 100 ml ona to tak leje w te pampersy 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey twoja je po 100ml...a mój Wojtus je 180ml 😁 no ale 4 razy dziennie... a z rana to by wiecej zjadł!!bo płacze jak mu sie flache zabiera 😜lubi robic aty aty.. i baran buch... 🙂kosi tez juz zczyna...baba raz powiedział...a tak to sie smieje ze słowa baba...zreszta z cioci tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze musze sie za jakis obiadek wziąsc ...a tak mi sie nic nie chce 😞....najlepiej to bym sie połozyła...smarkata jestem ze szok!.wczoraj lepiłam pierogi...mysle sobie na jutro bedą...no jasne...tak sie dorwali ze mało co zostało...nawet Kamil co nie lubiał pierogów to zjadł 5....!a Weronika je jak stara bo zjadła 10 i chciała dokładke 😁dobrze ze ma dobrą przemiane materii i chuda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dla mnie smoczek swieta rzecz.nobla powinien dostac ten kto wymyslil 😁 😁 soczkow tez nie chce pic.woli cyca.az boje sie co bedzie jak go bede odzwyczajac od niego.bo mlekiem z butli strasznie gardzi.moze inna marke sprobuje mu wcisnąc.kosi kosi tez juz robi jakis czas...trzeba nauczyc papa.ale najbardziej bede sie cieszyc jak juz powie 'mama':P
u mnnie dzis na plusie 2 ale za to zasypało nas znow w cholere.i ludzie klna bo juz nie maja gdzie tego sniegu odgraniacc wszedzie góry lodowe.ale moze dzis spacer wypali chociaz.na rekach ,bo wozkiem nie da rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...