Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
..bo z rozwianymi najfajniej 🙂 i naprawdę przesłodko wygląda 🙂 momentami jak taka mała urocza łobuziara 😉 w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście - zwłaszcza na tej fotce z nocnikiem 😉 poza swoim Bebilonem julek zjada także takie dania jak omlety, naleśniki, tak jak pisałam wcześniej, zupy zaprawiam śmietanką słodką, wcina monte i danonki i nic mu nie jest, ale jako, ze jest w tej grupie ze skazą białkową to wciąż musi pic hipoalergiczne mleko i boje się podać mu na raz tak dużą ilość krowiego do picia 🤨 a D3 podaję cały czas - pediatra kazała nam podawać do 2 roku życia i jak ostatnio byłam po receptę, to mówiła,że gdzieś w październiku powinniśmy przestać już ją podawać..
Właśnie ciekawe jak z Kropeczkiem naszym i z Ewcią, bidulką małą.. oby wszystko było dobrze... 😘 a u nas przełom 😉 zauważyłam u Julka na dole po jego prawej stronie małą biała kreseczkę na dziąśle 🤪 chyba idzie kolejny zębol 😉 z tego co udało mi się tak szybko zobaczyć ,bo mały nie da za żadne skarby zajrzeć sobie do buzi, to będzie chyba czwórka.. 🙂 w końcu ruszyły, bo już mnie martwiło tylko te 8 sztuk od dłuższego czasu...
Aaaa i moje dziecko jest ostatnio ciągle na NIE 😁 Jak go o coś pytam to odpowiada nie - nie ważne czy czegoś chce czy nie 😉









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu moja też jest na NIe 🙂 chyba taki etap 🙂, A co do łobuziary to ona jest niesamowita, oczy dookoła głowy non stop coś broi. Wstała po 1.5 h drzemce zjadła obiadek i chwilowo bawi sie sama, ale nie lubi sama woli stanowczo z kimś. Uwielbia tańczyć jak słyszyć coś fajnego to od razu pupą ruszą poprostu cudny widok 🤪. U nas chyba chce wyjść ostatnia 4 i oby szybko bo już 3 nocki znowu z wstawianiem w nocy co i ją i mnie męczy 😞. Ciężko jej idą te zębale oj ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW!! TO SIĘ DOCZEKAŁA NASZA AGA 🙂 SUPER!!! 🙂 ŻYCZYMY ZDRÓWKA I TRZYMAMY KCIUKI ZA SZYBKI POWRÓT DO DOMU 🙂 NO I BĘDZIE MIAŁA SWOJE DWIE KSIĘŻNICZKI PRZY SOBIE NA ŚWIĘTA 🙂 CO DO PREZENTÓW TO JA NIE WIEM CO MY TEMU NASZEMU MALUCHOWI KUPIMY 🤨 MYŚLELIŚMY O TAKIM STOLIKU Z NARZĘDZIAMI ALE SIĘ JESZCZE ZASTANAWIAMY.. WIEM,ŻE OD MOJEJ TEŚCIOWEJ DOSTANIE TO KRZESEŁKO-UCZYDEŁKO.. A JA PÓKI CO NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA CO MU KUPIĆ.. 😮








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, super że Kropeczek ma to już za sobą, że najleszy prezent na Święta ma już przy sobie 🙂. A ta moja koleżanka co wam pisałam też wczoraj urodziła jakoś pod wieczór, męczyli ją od poniedziałku kroplówkami a i tak skończyło się cc. Ważne że obie mają już to za sobą 🙂
Wicie co moja Julcia znowu od tygodnia fatalnie śpi i w dzień i w nocy, co daje efekty w jej zachowaniu i nieustającym marudzeniu, w miescu brakujacej ostatniej 4 ma ogromną gule 😞. i chyba jej to doskwiera a też napuchniete dziąsła w miescu trójek. Myślałam że jak podam ten syropek wyciszający na noc to coś lepiej pośpi ale skad. Budzi sie tak co 1.5 h na kawałeczek, czasem nawet na 1 h, a czasem tylko pokwękuje przez sen. Kuraki jest mi jej tak szkoda i nie mam pomysłu jak jej pomóc. Miała spokoju jakieś 2 tyg i na nowo sie zaczeło. rano wcześnie wstaje bo tak ok 6.30 i po pół h już trze oczka, dziś chciałam ją położyć ale nie ma nawet o tym mowy. A w dzień śpi średnio 1.5 h, czasem choć sporadycznie dłużej i o 16 już znowu zaczyna ziewać, marudzić. Macie może jakieś pomysły???? Ale sie rozpisałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezentów to też nie lada zagwozdka, wiem ze od dziadków dostanie lale i wózek jakiś, choć spacerówke ma, od drugich pralke 😁, uwielbia tego typu zabawki. my zakupiliśmy jej muzyczną mate:http://www.mazakzabawki.pl/product-pol-6204-Mata-Pociag-Muzyczny-TuTu-DROMADER.html. uwielbia tańczyć wiec mam nadizeje spodoba jej sie 🙂. a i ma dostać kuchenke z całym oprzyrządowaniem - choroba tylko gdzie ja to pomieszcze ta tym małym m 🙂, juz mój duży pokój wyglada jak sala zabaw,a w sypialni łóżeczko niedługo to w kuchni bede ustawiać zabawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla rozpakowanej mamusi:0 Jeszcze dwie w dwupaku zostały, Kasiulek szykuj się teraz Ty:P
Co do prezentów to nasza Migotka dostanie kuchnię z "osprzętem", lalę z wózeczkiem i pierdołami, reszta - nie wiem. A od nas KONIA 🙂 na biegunach 🙂 Znaczy nie koniecznie konia, ale na biegunach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje lipcóweczki 🙂
Już wam piszę jak to było :
Na samym początku miałam bardzo miłe powitanie bo poród prowadziła mi ta sama położna i ten sam lekarz ... przypadek niesamowity... do tego skakali , starali i na głowie stawali żeby było szybko i bez boleśnie 🙂 a zaczęło się tak :
Podejrzenie było że wody płodowe mi się sączą od godz. 10!!! i zatrzymali mnie zrobili test i kazali czekać... o godz 16 odeszły mi wody przenieśli mnie na sale porodową i tam czekałam ze skurczami samoistnymi co 5 min . o 19:30 dali mi oksytocynę a o 22:20 dostałam znieczulenie gdzie ból złagodniał od godz 23 miałam bóle parte które się nasilały o 23:15 zaczęłam rodzić Adusia przyszła na świat o 23:35 dostała 10 poród szybki i bóle do wytrzymania nie nacinali mnie
Powitanie w domku niesamowite !!! Ewunia jak zobaczyła mnie to była bardzo zdziwiona i zadowolona poprzytulałyśmy się i mąż wniósł Adusie do pokoju Ewcia zaczeła się cieszyć całować przytulać jednym słowem szczęśliwa siostrzyczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Kropeczek że już masz poród za sobą i że jesteś już w domku 🙂 ciekawe jak Marcelek zareaguje na braciszka 🙂
oklask dla ciebie 🙂 ale będziesz miała super święta w tym roku 🙂
zdrówka życzę dla was dziewczynki 🙂 widziałam zdjęcie mała jest śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku...Aga...aż się łezka w oku kręci..ze szczęścia oczywiście 🙂 Bardzo się cieszę,że jesteś już po 🙂 teraz w pełni możesz cieszyć się zbliżającymi Świętami razem ze swoimi córeczkami - no i mężem 😉 Życzę Wam teraz dużo, dużo zdrówka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia