Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde dziewuszki, wy wszystkie super wyglądacie 🙂 młode, zadbane mamusie 🙂 ja mam takie dni,że mi się nawet pomalować nie chce i chodzę wtedy jak czupiradło...;D
zaczęłam ostatni rok swoich wspaniałych studiów ;/ i dodatkowo do weekendów doszły mi piątki ;/ dobrze,że moja mama zajmie się Małym 🙂
Ja Juleczkowi podaję mleko od 6 tygodnia. Kupiłam Bebilon 1 i tak się do niego przyzwyczaił... choć chyba najdroższe jest ze wszystkich 😉 hihi 😉 ale co tam 🙂 przez to zakładam mu juz Pampersy trójki 😁 choć są jeszcze trochę luźne...ale dwójki go już cisnęły..
Co do kupki, to też miał problemy z robieniem. Aż na pogotowie z nim jechałam, b napinał się i darł wniebogłosy.. A lekarz stwierdził,że to kolka. dupa nie kolka. jak wróciliśmy do domu to taką kupkę walnął,że prawie pieluchy brakło. Dostał kropelki na wzdęcia(choć z gazami nie ma problemów - mówię wam ;D )i ewentualnie czopki glicerynowe. Ale już od dłuższego czasu nie mamy z kupą większych problemów no i staram się go jak najwięcej na brzuch kłaść -choć czasami się wścieka 😉
A powiem Wam szczerze, że 9 miesięcy ciąży + poród to pikuś w porównaniu z wychowaniem dziecka ;p


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zgadzam sie z toba anusia ze 9 miesiecy to pikus 🙂aleee damy rade.ja podaje Wojtusiowi bebilon pepti 1 na recepte...takie jak dawałam Kamilkowi,na alergie.wiec mam ulge i płace połowe czyli nie całe 10zł za puszke.jest nie smaczne bo gorzkie w smaku ale Wojtus je bez problemu 🙂zaczął od niedawna 180ml 🙂wiec tak jak powinien.Kamil natomiast nigdy nie jadł tak jak pisze na puszce tylko mnie.m na szczescie nie mamy problemu z kupka.co dzien wali takie kupsztale ze szok hihi.ja narazie nie podaje jeszcze nic po za mleczkiem i herbatką ale jaK TYLKO SKONCZYMY 4 MIESIACE.CZYLI ZA 2 TYGODNIE.ZACZYNAMY SOCZEK JABŁKOWY I DESEREK JABŁKOWY 🙂A TO NA PEWNO POMAGA WYPRÓŻNIANIU SIE 🙂DZIEKI ANIA13....ZAPODAJ FOTKE WŁOSKÓW 🙂DZIEKI.BUZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff nadrobiłam straty 🙂 Dzięki wilsonka za rady moje przeziebienie dalej daje mi popalić a najbardziej katar. Kupiłam maski na twarz żeby nie dychać na małą i kuruje sie na razie. Co do deserków to moja je od tygodnia tarte jabłuszko , dziś zjadła już połówke, ładnie otwiera buźke jak widzi łyżeczke , ale pod warunkiem że jabłko jest słodkie, hi,hi...ale powiem wam że szałku z kupkami nie ma, mimo to nie robi codziennie. Ale już pięknie siedzi i ślicznie się dźwiga na leżaczku 🙂 Co do okresu to przed ciążą 7 dni, a po porodzie 🙂 tylko 3 🙂mam nadzieję że tak już zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał:
hehe dzieki ..ale jednak w ciemnych biegałam juz pół roku.... 😞i zachciało mi sie jasnejszych.oddaje oklaska.


Milcia jak popatrzysz na foty na naszej klasie to ja na ślubie miałam ciemne włosy a teraz mam jasne. Tyleże mi fryzjerka robi cały czas pasemka. Tymbardziej teraz po ciąży nie rób sie cała na jasno bo włosy zaczynają wypadać a rozjaśnianie je osłabia.
A ja jestem blada jak ściana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka,mnie tez fryzjerka zawsze robi pasemka....a nastepne beda dopiero gdzies za 4 miesiace 🙂tez jestem strasznie blada!ale byłam juz raz na solarium no i mysle jeszcze ze dwa razy 🙂to moze bedzie lepiej 🙂no ziolka cycus jest najlepszy tak trzymaj 🙂do 6 miesiaca nie musisz nic wprowadzac.....no a ja myslałam wczoraj ze to juz u mnie koniec z tym okresem a tu dzis od nowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia tak właśnie bym chciala do 6 miesiąca nic nie wprowadzać ale zobaczymy jak z mlekiem będzie 🙂
Okresu na szczęście jeszcze nie mam i nie chcę mieć 🙂 Zobaczymy jak długo 🙂Moja gin powiedziała że jak będę karmic tylko piersią to jeszcze nie powinnam mieć przez parę miesięcy ale nigdy nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI...Zanka brawo za odwage bez zabezpieczenia 🙂 😉hihi,ja w sumie tez nierozsadna bo tabletki biore nieregularnie ,jak mi sie przypomni....
na solarium tez chodzę,cycusie przykrywam 🙂mój Julus tez probuje sam wstawać,to znaczy podnosi sie hihi jeszcze niew staje..Wasze pociech tez sie tak slinią??
sluchajcie mam doła.2,5 tyg.temu mój Mały dostal elofen i sansowit.tydzien temu go nie zaszczepili bo nadal przeziebiony dostal do tego co ma dodatkowo bactrim.no i krople do nosa tez juz 2,5 tyg.no i nic mu nie przechodzi 😞caly czas katar.kaszel moze troche mniejszy ,ale nadal jest 😞co robic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku...co ja tu czytam...nasze lipcówki znów się szykują do błogiego, 9 - miesięcznego lenistwa? 🙂 hihi 🙂
Powiem Wam,że ja mam jobla na tym punkcie.. 😁 Zabezpieczam się jak się tylko da, bo tabletki zacznę brać gdzieś tak dopiero za dwa miesiące...
Kurde, mój Julek główkę ładnie trzyma jak na brzusiu leży...na rękach jak go trzymam to jeszcze mu się trochę gibie... a jak go za rączki z pozycji leżącej chcę podnieść, to ni cholery nie chce... 😞 aż się zastanawiam czy to na pewno ok jest?
Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zanka Anusia ja dziś byłam w szoku, zostawiałam moją małą na leżaczku czesto i szłam do kuchni czy łazienki a dziś jak od niej odeszłam to podniosła głowe, przyciegneła sie do nóżek i chops-już sziedziała przez chwile 🙃 od razu ją zapiełam w pasy bo to nigdy nic nie wiadomo a ona takie akrobacje już robi i plecków na brzuszek.Za długo sama nie posiedzi ale już za taką chwilke może wypaść ztego leżaczka.A dzis cały dzień śpi,i jestbardzo grzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a ja juz nie planuje!!!! 😁 🤪 i zabezpieczam sie baaardzo regularnie.pewnie przez te tabletki tak okres sie przedłuza.no i musze isc do gina zeby sie umówic na załozenie wkładki.Ania 13...mój Wojtus tez sie bardzo slini tak gdzies od nie całego miesiaca.lekarka powiedziała ze mu ząbki idą 🙂no i jak gryzaczka mu dam to straaaasznie podgryza.zresztą kazda zabawke daje do buźki 🙂Anusia nic sie nie martw,nic na siłe.kazde dziecko rozwija sie inaczej 🙂.mój Kamilek zaczął samodzielnie siedziec dopiero po półroku miał jakies 7 miechów.,a córcia miałóa nie całe 5 miesiecy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, udało mi sie dziś w miare na bieżąco was śledzić. Co do zabezpieczania sie to też korzystamy, ja wcześniej niż za jakies 2 lata nie powinnam zajść bo cesarka była. Więc dla mojego dobra wcześniej nie wskazane. Najśmieszniejsze jest to że wyczytałam że po cesarce przez pół roku można dźwigać max 6 kg, więc wychodzi na to że już niebawem nie powinnam własnego dziecka nosić. Wyobrażącie to sobie bo ja totalnie nie 🙂. nasza niunia też sie dźwiga, podnosi główke, ślini sie i cały czas macha nogami ile ona musi km robić to szok 😁. Dobra uciekam koniec laby, czas sie wziąć za robote 🙂. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i przesyłamy wraz z Julcią buziaki dla was i waszych pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...