Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej nie ma poszwy do niej bo to taka satynowa pikowana jest koldra...Rodem Krolewna Anitka hehehe 😉
i to mnie wlasnie wkurza...bo ja jestem pedantka jesli chodzi o posciel i lubie ja zmieniac czesto i miec swieza a z tym to sie trzeba meczyc z tym zawozeniem do pralni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie jemiol :P myslalam ze moja lekarka jest dzis do 18stej a ona jest do 14stej. Mam zadzwonic za jakies 10min bo ma akurat male dziecko w gabinecie. no mam jeszcze ponad godzine chyba ze jutro do niej podjade zamiast dzisiaj. Jeden dzien mnie nie zbawi przeciez.
sprawdzilam cisnienie i jak narazie mam 133/83 ale wyzsze cisnienie to ja mam dopiero ok 17stej. denerwuje mnie to na maxa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek nie sądzę że tam gdzie teraz jesteś znajdziesz jakąś krawcową , ale może twoja mama kupi materiał i zaniesie do krawcowej zęby Ci chociaż 2 zmiany uszyła bo faktycznie takie pranie to jest meczące a do tego niszczy się ta kołderka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodzwonilam sie... mam przyjechac po skierowanie do szpitala!!! takie objawy jakie mam w efekcie moga prowadzic do rzucawki ciazowej. Lekarka mowila ze oni wogole powinni mnie dac na oddzial badac mocz 24godziny non stop i do tego cisnienie co chwile....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie trafia z nimi naprawde 😞 wlasnie ona mi mowila ze powinnam sie klocic z nimi bo trafilam na kogos naprawde nieodpowiedzialnego!!!
brak mi slow zeby ja w 21wieku musiala sama mowic lekarzowi co ma robic 😞 Kochane ja uciekam wysuszyc wlosy i spadam po to skierowanie! Dam Wam znac jak wroce a raczej wroce bo jakbym miala zostac w szpitalu to musze do domu po jakies ciuszki przyjechac.
Do spisanka pozniej!!!
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie.
Widzę, że trochę nieciekawych spraw się wydarzyło w moją nieobecność 😞
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i ich maleństwa. Mam nadzieję, że szybko będą dobre wiadomości od Martusi i Candy Monki.
Aniek mam nadzieję,że szybciutko wrócisz do nas ze szpitala. Całe szczęście, że jesteś czujna, bo ci lekarze to naprawdę jacyś nieodpowiedzialni są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też napewno wypróbuję inne pieluszki. Narazie kupiłam pampersy, ale późnij spróbuję huggies i happy. Słyszałam też że dobre są te dada produkowane dla biedronki, ale jakoś nie wiem czy się przekonam.
Ale u mnie ponuro, strasznie spać mi się chce, pewnie sobie utnę drzemkę popołdniową:P
A jak narazie idę zmierzyć ciśnienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tych pieluszek dada, to właśnie dwie moje koleżanki poprzechodziły z pampersa, a wcześniej nawet nie chciały słyszeć o żadnych innych tylko pampers. Teraz mówią, że nie widzą różnicy hmmm.
Darusia strasznie przykra sprawa z Twoją kuzynką.dlatego ja się bardzo boję żeby nie rodzić po terminie, bo moją koleżankę spotkało to samo 😞
Jai_Ho to tak jak ze mną ja zbieram siły żeby głowa mi nie opadła na klawiaturę taka padnięta jestem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...