Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jejku kobietki co Wy macie z tymi nogami?
Anitek u Nas też już serniczek wyszedł z piekarnika, a Mój M. (twórca tego wypieku) chodzi dumny jak paw i powtarza "widzisz jaki jestem kochany":P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek (jeszcze) nie byłam w Irl ale koniecznie muszę pojechać!!
Może rdzenni Irlandczycy urodą nie grzeszą ale za to krajobrazy, widoki, przyroda.. 🤪 szok! Pokazywali właśnie w TV Cork - pięknie tam masz jak w baśni! Ale to chyba taka wieś bardziej, nie? Czy do pracy dojeżdzacie codziennie do Dublina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś nogi puchną, są cięzkie jak z ołowiu no i mi żylaki wychodzą o pajączkach wielkości kilku cm nie wspomnę bo to "tylko" kosmetyka ech...

Sibi biedulo 🤨 współczuję - szkoda że nie możesz sobie fajnego drinka z alk zrobić hm.. chociaż może jakaś dobra kawa itp poprawi nastrój i pozwoli się zdystansować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem
wróciłam od lekarza, tak jak anitka mówiłas jest to typowy objaw przedwczesnego porodu.
mała spadła bardzo nisko jest przy samym ujściu i musze cały czas leżec, dostałam multum tabletek, duophaston, luteine, magnes nospe, i inne na zatrzymanie skurczy, które pojawiły sie u mnie powodując otwarcie szyjki macicy.
bardzo się bałam że będe musiał pójśc do szpitala i urodze wcześniej a moja kruszynka ma dopiero 1550 kg więc jeszcze malutka.
dostałam też kroplówkę z magnezem a teraz bedę tylko odpoczywać OBIECUJE
dziękuje anitek za wsparcie!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana pajączki też mam, ale tylko pajączki i mam nadzieję, że tak zostanie.. każda z Nas ma jakąś ciążową przypadłość..
Sibi współczuję, ale główka do góry, kupisz jakieś gotowe ciacho i będzie dobrze 🙂a po kwiatku sprzątniesz w mig 🙂 i napewno coś na prezent znajdziesz 🙂
Mar leż, leż i jeszcze raz leż. Oszczędzaj się nawet na wypadach do WC. Dobrze chociaż, że dzidzia nie jest już taka malutka i ma 1,5kg. Też miałam takie przeboje od 22tc, ale obeszło się bez krwawień i myślę, ze ten okres mam już za sobą.Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAR jejkus cale szczescie ze poszlas do lekarza...teraz wszystko bedzie dobrze...Oby do 34tyg bo po 34tyg juz nawet nie podaja dziecku sterydow bo sobie poradzi z oddychaniem itd. a 1,5kg to na szczescie juz nie tak malusio...Oszczedzaj sie lez i tak jak Martus pisala nawet do wc moze lepiej zeby Cie Mezus na raczkach zanosil. Oszczedzaj sie jak mozesz!!!po lekach na pewno bedzie lepiej!!!
Łap oklaska na pocieszenie 🙂
Aaana Cork to 2co do wielkosci miasto w IRL i to nie taka wioska hehe 😉 nawet duze lotnisko jest 🙂 ladne miasteczko jak dla mnie tysiac razy lepsze i ladniejsze niz Dublin. Jest tutaj ok 130tys mieszkancow 🙂 do Dublina Kochana mamy 250km wiec to nie wyprawa na jeden dzien choc czasem sie zdarza ze trzeba pojechac na chwilke ale to dlatego ze Moj np ma cos do zrobienia tam 🙂
A tak to oboje pracujemy w Cork 🙂
Sibi ja wlasnie obserwuje swoj sernik bo Mama mowila ze piec godzine ja pieklam godzine + 10min i zostawilam go jeszcze w goracy otwartym piekarniku i sie zastanawiam czy jest ok. Bo ja robilam w tortownicy bo na Nas to nie ma sensu calej blachy piec...i tak mam wrazenie ze taki puszysty wyszedl miejmy nadzieje ze sie dopiekl :P a placuszkami sie tak nie przejmuj moze da rade upiec jeszcze raz?
Ja spalam sobie i wlasnie soe obudzilam...niestety rwanie pochwy nie minelo...jak nie przejdzie do po swietach to ide do ginka odrazu 28smego zamiast 9tego....bo moze to cos z szyjka albo cos takiego...ech a bylo tak dobrze przez 3-4tygodnie ostatnie...no coz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano tak widze dziewczyny że to przepracowanie chyba daje się wam we znaki 😞

Anitka oszczedzaj sie dziewczyno ! Może to z braku wypoczynku masz to rwanie. Mnie też zaczyna jak za dużo robie.

Mar - odpoczywaj dużo i nie martw się. Wszystko bedzie dobrze 🙂 trzymamy kciuki.

ja na szczescie nie mam żadnych zylaków 🙂nogi tez mi nie puchną wiec jest dobrze 🙂

skonczylam prasowanie przed ostatniej partii Filipka ubranek.
teraz piorę białe i koniec !!! Mowilam ze mam tak mało a jednak kurcze bylo co robic.
wszystkie potrawy juz zrobione 🙂 Jutro tylko smażenie grzybków i karpika.

a zapachy takkie w domu że aż jeść się chce 😞 ale dziś jemy pizze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia tez tak mysle ze przesadzilam choc to rwanie mialam w nocy juz od kilku tygodni a z szyjka bylo ok wszystko...tylko od wczoraj non stop chyba ze to po niedzielnym sexie... 🤨 bo mi sie zachcialo :P koniec sexu do 37tyg!!!!postanowione 🙂
ale i tak jak nie przejdzie to pojde do ginka zaraz pon swietach bede wtedy w 32tyg wiec nawet wystarczacy czas na ocene lozyska wiec spoko...a jak przejdzie to pojde dopiero 9tego stycznia. ale zadnych innych objawow nie mam bo ani sluzu ani plamien nic a nic...Pytalam siory i ona mowi ze tez tak miala i jak pytala ginka to powiedzial ze to kosci sie rozciagaja i do tego miednica i to moze tak bolec...no coz poczekam te pare dni i zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Ja tak tylko na chwilkę zajrzeć co tam u Was..ale się dzisiaj narobiłam, zapomniałam że ubieranie choinki jest takie męczące..uff..do tego zakupy..maskara..padam. Idę się walnąć na kanapę i się stamtąd nie ruszam 🙂 Jak dobrze, że mama zajmuje się pichceniem 🙂

Mar trzymam kciuki aby zdrówko wróciło do normy 🙂 Odpoczywaj dużo słońce 🙂

Klaudia zazdroszczę zakończonego prasowania u mnie to jeszcze przede mną 😉

Anitek zero sexu..popieram hehe 🙂

Lecę na tą kanapę 🙂
Miłego wieczorku brzuchatki 😘

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitka kazde cialo reaguje na ciąże inaczej. Widocznie Twoje musi trochę poboleć. Też mi lekarz o tym mowil ze jak coś zacznie boleć to znaczy że się rozciąga , u jednych boleśnie a u drugich nie 🙂
Ale to nie zmienia faktu że nie wolno Nam sie przemęczać.

a znajoma moja jest w 37 TC i byla u swojego ginka i jej powiedział że już może rodzić 🙂 Ma dużo chodzić nawet po schodach no i co najlepsze UPRAWIAĆ DUZO SEXU :p:p

aaaa Moj P. to by sie ucieszył jakbym mu powiedziała takie coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja tylko czekam na ta magiczna cyfre 37 😁 hahaha
ale to chyba przez to ze chodze nakrecona i wiecznie mam ochote a sie troszke boje...raz na tydzien to ok ale teraz to zrezygnuje i zobaczymy czy minie ten bol...moze sie naciaglam przy ostatnim hehe 😉 Moj tam Ci powiem jest cierpliwy 🙂 choc oczywiscie tez mu brakuje ale wie ze to kwestia paru tygodni i bedziemy sie mogli kochac ile chcemy :P
pytanie tylko czy za te 6tyg nadal bede miala ochote 😁 CandyMonka odpoczywaj sobie 🙂
Klaudia wyslalam Ci wiadomosc na gg zebys miala moj nr :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaglądam na chwilę....chyba się przepracowałam,padam z nóg 😞
słabo się czuję,przygotowałam wszystko sama..ehhh

Dziewczynki z okazji Świat Bożego Narodzenia życzę Wam i Waszym rodzinom duuużo zdrówka,uśmiechu,własnego skrawka nieba w którym panuje spokój,zrozumienie i miłość.
Wesołych Świąt 😘
Ewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
ja juz w domku u siebie tzn u mamy 🙂 juz czuje te swięta ale nie lubie przygotowan bo jest tak głośno i pełno wszystkich w domku. a ja wole spokoj.
A więc z okazji świąt życze wam przedewszystkim zdrowia waszego i waszych najbliższych i co najwazniejsze waszych maleńkich skarbów w waszych brzuszkach oby wszystko było ok no i szybkiego rozwiązania 🙂 ale zecze wam takze szczescia, spełnienia marzeń i wielu wielu radości w nadchodzącym 2010 🙂 bo na pewno wraz z przyjsciem na swiat waszych kruszynek zagości u was takze wielka radość 🙂 🙂 pozdrawiam was z całego serca
Daria
ps. dziekuje za życzenia takze te na NK 🙂 buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
**WESOŁYCH ŚWIĄT!!**
Serdecznych spotkań rodzinnych.
pukania do drzwi,
przyjaznych twarzy,
dużo radości,
serdecznych objęć, pocałunków,
szczęśliwych wspomnień,
aby Święta były właśnie tym,
czym powinny być- odrobiną ciepła w środku zimy,
światłem w mroku...
" . " + . " + .
" + . " +' . + . " . +.
" .+. +. +. +. +"."+
+' . + . " + . " + .
*+*+*+*+*+*+*+*+*+*$$$
*+*+*+*+*+________$$$$$
*_________ __$$$$$$$$$$$$$$$$$
*++*+__________$$$$$$$$$$$
___*+*+*+*_______$$$$$$$
+*+_____________$$$$_$$$$
___*+*+*+*_____$$$_____$$$
" . " + . " + .
" + . " +' . + . " . +.
" .+. +. +. +. +"."+
+' . + . " + . " + .
___________________$$$$$$$♥
________________$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$________$$$$$$$$$$$$$
_$$________$$$$$$$$$$$
__$$__________$$$$$$$
____$____#♥#♥__$$$$
_____$$__##♥#__$$$$
________$$________$$
__________$$$$____$$
______________$$$$ ჯહઔહჯઔჯહઔહჯઔჯહઔહჯઔჯ

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
życzy Sabina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mi zrobil niespodzianke siedze sobie a tu klucz w zamku slychac patrze a to On 🙂
a pisal o 6stej ze da znac ok 8smej jak skoncza :P ale fajnie bo oszczedzil mi denerwowania sie bo warunki na drodze niestety tragiczne.
Wlasnie zrobilam barszczyk 😁 sprobowalismy tez sernika i wyszedl pyszny 🙂
no i mocze sledzie bo sie okazalo ze te ktore robilam w oleju cebulce i ogorach sa tak slone ze buzie wykreca :P wiec wybralam je i mocze wiec beda eleganckie 🙂
sprobowalismy tez rybki smazone w zalewie occtowej i jest rowniez bardzo smaczna 🙂 ciesze sie ze wszystko wyszlo 🙂
no to ja uciekam od kompa 🙂 a zyczonka wysle jutro na pewno 🙂
Buziaki no i spokojnej nocy zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!
ja dopiero godzinę temu wróciłam do domku a z rana udało mi się tylko zrobić pranie 😞
ja nie wiem kiedy uda mi się posprzątać , a nic nie ruszone 😞 i jeszcze sałatka 😞 no nic biorę się do pracy, a jeszcze mój mezulek jutro do pracy ,jestem prze szczęśliwa 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOLYCH MAMUSIE!!!

♥.´
`*.*´¨)
¸.♥´¸.♥*´¨)
(¸.♥´ (¸.♥`
(`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)
♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥

Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radośc
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świątecznego nastroju,
miłosnego podboju.
Seksu w łóżeczku,
pieniędzy w woreczku,
Finlandii na stole,
Porsche w stodole!
Wesołych świąt Życzy Wszystkim Lutówkom i ich dzidziusiom Dodi

p.s trzymajcie sie kochane 🙂 [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/renifer_i_mikolaj.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...