Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ;-) a raczej deszczowy
leje u nas od wczoraj wieczór. Mała zaspana ja zresztą też. jesteśmy po wizycie mojej kumpeli ;-)
Wczoraj cały dzień byłyśmy w C.H...wróciłyśmy do domu padnięte ale za to zaopatrzone w kilka fajnych rzeczy ;-)))

Bób jak tam dziąsełka Miśka?? Widac już ząbek??
Dodi Julcia śliczna dziewczyna, pięknie ćwiczy. Jai_ho Ci super napisała, myślę że taki wieczorek dobrze Wam zrobi ;-)) przy tym wykorzystaj pomysł Bób z bielizną i magia powróci ;-)
aaana dołączam się do pytania Anitka. Jak to Ty na tej piłce skaczesz..sama..z malą?? Też mam taka piłę ale po ciąży ją schowałam w szafe i póki co nie wiem jak ją wykorzystać. ;-)

Co do tv, to Nadi też czasami ma te radosne chwile, wie już gdzie tv stoi i stara się obracać główkę tak by coś tam podejrzeć. Wkręciła się w ''Na wspólnej'' a że i ja podzielam jej upodobanie to oglądamy razem, a no i uwielbia ''Jaka to melodia'', które również pozwalam jej ogladac. To tyle w naszej ramówce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monka jeszcze nie wyszedł żaden ząbek ale smaruję żelem i mam nadzieję że wkrótce wylezie i będzie spokój bo chwilami to nieznośny jest ten mój Misiek że ho ho, aaaa moja mama mówiła ze mojemu bratu wyszedł ząbek w trzecim miesiącu, u mnie z kolei w siódmym czy coś koło tego bo ty już mama nie jest pewna dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde mała marudzi na potegę juz jej wymyslam rózne pozycje do siedzenia a jej sie nie podoba, przestało troche padac , taka mrzawka leci ,moze sie przejde to usnie 🙂 ale z tym kołem zflaczałym ciezko moze byc, no ale cóz nie bede siedziala w domu przeciez jak w zeszlym tygodniu, jestem taka zla na twn wózek ze mam ochote kupic nowy, z tym ze sie juz nie oplaca gondoli .
Jakby nie fakt ze odkładamy kazdy wolny grosz na slub to juz bym byla w sklepie z wózkami .

teraz z innej beczki , ale mnie wzielo od kilku dni na słodkie , i słone, pozarłam poł paczki paluszków juniorkow, 4 ciastka zbozowe, kawal ciasta z owocami co wczoraj upiekłam, i jeszcze bym cos oszamała heheh.

Spróbuje sie przespacerowac chociaz na pare minut z tym zepsutym kolem ,do spisanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi a nie da sie wymienic tylko kolek? w wiekszosci wozkow sa takie same tylko ,,oponka" inna, moze w sklepie da sie kupic same kolka? albo na allegro, kup z tworzywa i bedziesz miala spokoj 🙂

a co sie dzieje z iwiokej? bo chyba dawno jej nie bylo?

ok. lece, bo juz widze sie wozek rusza, wiec maly cos tam wierzga 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejjj
u nas dzis ciąąągle pada ale rano po 10 udało mi sie wyjsc na spacerek z Saritką przed tym deszczem kupiłam jej juz prezencik na dzien dziecka. a wiec tak dostanie przytulanke taka kaczuche i druga kaczuche ale grającą do tego smoczek Nuka i książeczka bajeczka 🙂 myśle ze bedzie zadowolona hehe 🙂 a w ogole od wtedy co pisałam ze sara 1 raz wzieła smoka to od wtedy nie moze sie z nim rozstać 😘 ale szczerze wam powiem odrazu inne dziecko spokojniejsze , czesto sama zasypia leżac w łozeczku... jestem baardzo zadowolona... :-)
My dzis znów same. Mariusz na służbie do jutra... 🤨
aha i elduję ze teraz bede bardzo rzadko tu zaglądała bo w kazdych wolnych chwilach musze się uczyć 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 23 czerwca mam egzaminy końcowe i bede pania kosmetyczką ale jakoś szczególnie nie to nie jara 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia to powodzenia na egzaminach ;-)))) Super, że się dokształcasz!! U mnie studia dopiero za rok ehh..a chciałabym już na nie wrócić ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
A tak wogole mimo ze u mnie jeszcze 3 miechy , to jakos tym 3szystkim jestem przerażona 😞
jakies tańce, i oczepiny... nie lubie takich szopek , dla mnie mogłaby byc tylko dostojna kolacja w tle jakas muzyka i wszytsko, ale cóż ... bedzie wesele hehe im blizej tym gorzej, wlasnie sie zapisalismy na kurs przedmalzenski weekendowy , no a ciekawe kto z Julką zostanie ???


Jakbym słyszała siebie hihi. Ja też całe życie powtarzam, że nie jest mi potrzebne to całe przedstawienie. Ja najchętniej poszłabym tylko ze świadkami, później kolacja i po wszystkim, a tak tyle n iepotrzebnego stresu, no cóż jakoś trzeba będzie przeżyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos napisał(a):
hej
mam pytanko czy któras była na zwolnieniu lekarskim w czasie urlopu macierzyńskiego bo ja własnie dostałam 7 dni zwolnienia i mi doktor powiedziała ze wtedy o 7 dni przedłuża mi sie urlop macierzyński
nie wiem w koncu jak to jest a szukam w necie i nie ma nic moze zadzownie do pracy
bo w sumie to byłoby logiczne bo jak masz urlop wypoczynkowy i masz zwolnienie to pracodawca musi dac Ci ten urlop w innym czasie
hmmmmm ......


Nie wiem czy ktoś już odpowiadał na Twojego posta, bo jeszcze nie doczytałam 😉 ale gdzieś ostatnio czytałam, że w takiej sytuacji urlop macierzyński Ci się wydłuża, tylko musisz dostarczyć zwolnienie do zakładu pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia i Nikoś śliczne dzieciaczki.
Dodi, Ji_Ho pięknie opisała dlaczego masz taki brzuszek, więc ja już tu nic dodawać nie będę 😉. Odemnie też za te słowa oklask 🙂 A dla Ciebie też oklask za to, że jesteś dzielną mamusią 😘
Anitek kurujcie się, mam nadzieję, że do czasu wylotu do PL będziecie już w pełni sił 😉
Idę zrobić sałatkę z przepisów biedronkowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne maluszki... Nikoś ma cudowne to body 🙂 ja wlasnie ubralam Marcelinie ostatnie pasujace na nia body 😮 strasznie wyrasta i mam 7 szt nowych z metkami juz malych na nia 😮

zalapalam dola..... poklocilam sie z mezem na ostro i mam dzis dosc!!!!!!!!!!! 😞
do tego Marcelina jest strasznie marudna!!!!! masakra i boli mnie glowa!!!! 😞 beznadziejny dzien

aha u dentysty w miare ok mam do poprawienia 2 stare plomby a tak git ale i tak musze 200 zl wylozyc 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wrocilismy...
Maly dostal antybiotyk ale doktor powiedziala ze bardziej on juz jest na to zeby Olaf do czwartku doszedl do siebie bo lot z katarem to tragedia.
Plucka czyste dlatego lekarka mowi ze z bolem serca ten antybiotyk choc twierdzi ze ja mam goraczke i Maz tez chory i Malemu moze sie rownie dobrze pogorszyc.
No coz nie mam wyjscia 😞 gdyby nie te chrzciny i restauracja i zabukowany hotel dla rodziny Mariusza to zmienilabym rezerwacje i tyle no ale juz nie da rady 😞
Oczywiscie lekarka skasowala kolejne 50e za wizyte w srode tez 50e a u irlola w ta niedziele nad ranem 70e!!! ich pogielo z tymi cenami. Poza tym uwazam ze ta dzisiejsza wizyta powinna byc za free skoro w srode nie dala Olafowi nic zeby mu sie lepiej zrobilo...
no ale coz zrobic dziecka zdrowie wazniejsze!!!
Nikos Nikos jest przeslodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob ale sexy bielizna 🤪 🤪 🤪 ja rozstepow na brzuchu nie mam a sobie taka tez kupie 🙂
zreszta Moj woli wlasnie takie cale komplety 🙂
jakas schize mam ze jestem w ciazy 😮 bo brzuch mi sie taka kulka zrobila od 2dni...hmmmmi wogole jakos tak dziwnie w tym brzuchu chyba ze to od choroby tak mnie poskrecalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek mysle ze nasze maluszki moge "cierpiec na zeby" Marcelina spi od 16 i ma juz 6 godz przerwy od jedzenia 😮 zaraz powinna sie kompac i do spania szykowac a tu spi jak niedzwiadek!!! ale chyba jest cos z pogoda bo mnie tez glowa peka 😮

Zdrówka dla Olafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!
czytałam po łebkach więc jak kogoś pomijam to przepraszam ale dzisiaj padam na cyce!!
Dodi lampka wina nie zaszkodzi Julci a Wam pomoże + bielizna (przyznam szczerze że też kupiłam taki kpl zakrywający mój mega brzuch na "ten pierwszy raz" i bardzo mi pomógł na psyche)
Anita, Monka - no przecież nie robię Domi show skacząc samej na piłce głuptasy 🤪 🙃 tylko małą na ręce, plecami do matki przodem do ..TV zazwyczaj i siadam na piłce no i tak sobie skaczemy ... ona szczęćliwa bo jakby bujana a matka nie tak bardzo zmęczona no i nogi i pośladki trenuje przy okazji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas z jedzeniem tez lipa 🤔 do tej pory mlody zjadl w sumie 320ml i to takie na raty po 30- 40 ml i wlasnie juz jest po kapaniu, nie chcial jesc, zasnal, obudzil sie, cos sie gniecie i marudzi...ja narazie juz nie ide, to dziecko tez ma ojca, z tym, ze ten jakby nie zauwazal, ze Victor wola 😞 🤢 🤢. bo on przyszedl z pracy i musi zjesc, odpoczac, popieprzyc bzdury przez tel. a ja to na Hawajach bylam caly dzien. 🤢 🤢 😞 ...ide zapalic i ochlonac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!
CMonka dzięki za troskę dostałam Twoją wiadomość na NK 🙂
dziewczynki nie zaglądam bo nie mam czasu, małą ma zapalenie ucha i prawie cały czas beczy, dzisiaj zaczęła się uspokajać , 27 jak miała miec szczepienie poprosiłam pediatrę żeby spojrzała jej do ucha bo jej bardzo dużo woskowiny wypłynęło dzień wcześniej, no i na szczęscie bo jak by była szczepiona i chora to by mogło to sie źle skończyć, jednak mamy wiedzą doskonale co maluszkom dolega, no ale już jest coraz lepiej, no ale laryngolog bo pojechałyśmy do szpitala na potwierdzenie bo akurat w przychodni nie było odpowiedniego sprzętu bo jedna lekarka wzieła na domowe wizyty, nie powiedział, że musi do antybiotyku dostawać osłonowe i miała "sraczkę" dopiero dziś jak pojechałam do pediatry na wizyte bo mała zaczeła kaszleć i psikać to sie wystraszyłam i pojechałam ,no ale dała nam osłonowe i mam nadzieję że sraka minie 🙂 a gardełko ma czyste tylko te gile jej spływają do gardełka i podrażnia, dla tego kaszle ale po woli przechodzi już tyle nie płacze 🙂
a była w czwartek mierzona i ważona 🙂 waży 5480 🙂 🙂 i mierzy 66cm. 🙂 główka 37,5cm. z zębami jeszcze daleko
jeszcze raz dziękuje wam za troskę i nie dam rady nadrobić wszystkiego co napisałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...