Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sibi ja tez dzis wszystko wyprasowalam i ulozyłam w szafce 🙂 takie kolorowiutkie malutkie ciuszki 🙂

CandyMonka nie robi sie badan specjalnych na lozysko, na usg lekarz ocenia stopien starzenia sie lozyska i jego miejsce, ja mam nawet w opisie usg taką informacje.

Mona124 dzisiaj kusicie od samego rana tymi slodkosciami 🙂 jutro chyba swobie tez cos zafunduje 🙂

Iwiokej NA pewno musi dawac dziecku to co potrzebuje ale pewnie juz w mniejszych ilosciach, musze czegos poszukac na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądacie może Leksykon Ciąży na Planet? Tam właśnie były pokazane porody lotosowe czyli, że po porodzie nie odcinka się pępowiny od łożyska..dopiero tam po kilku dobach jak samo odpadnie to się je usuwa. Niektóre kobiety je zjadają nawet hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchatki uciekam na tv i do mojego troche, wrócił dzis po 10 godzinach pracy,
trzymajie kciuki za jutrzejszy remont 🙂 mam nadzieje ze nie bedzie tak bródno jak ostatnio.
Chyba sie dzis przemeczylam bo kew z nosa szła dosc dlugo, a teraz schodza mi kawałki krwi caly czas, -to też obrzydliwe.

DOBRANOC mamuśki 🙂
śpijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..noo właśnie coś mi świtało, że je usmażyła hehe 🙂

ale mi narobiłyście smaka lodami, dobrze że zrobiłam ostatnio zapas w Lidlu..idę do zamrażalki walnę sobie trochę a co tam 🙂 i tak mam już 15 kg w plusie ..jeden w tą czy w tą nie robi..:laugh:

Dobranoc Dodi, uważaj na siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lody 🙂 kremowo czekoladowa rozkosz na noc hihi 🙂

też uciekam, Szklana Pułapka się kończy i brat wraca do kompa zaraz..ehh.. dobrze, że już jutro będę miała internet u siebie w komputerze 🙂 oby wszystko udało się podłączyć 🙂

Dobranocki miłej nocki brzuchate 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
feeeeee jak mozna jesc takie rzeczy!!!!!!!

czy tylko ja mam miec cc?? wlasnie czytalam nawet fajny artykuj o cc http://twoja-ciaza.com.pl/ciecie_cesarskie.php

jak mnie jest dobrze w domku!!!!!!! nawet pojecia nie macie!!!!!! ale lezenie dalej nie jest fajne 🤢

a moj dopiero poszedl do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie mam pytanko do Was, jesli ma sie wadę wzroku, nawet malutka na minusie to slyszalam ze przed porodem lepiej isc do okulisty na wizyte kontrolna zeby zbadał dno oka itd bo czasem szpitale wymagają zaswiadczenia ze mozna rodzic naturalnie?? czy to prawda ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...