Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emilka7980 napisał(a):
masz problem z cukrzycą patrzę 😞 mnie na szczęście to jedno ominęło ale też się bujam jak nie z anemią to nędznymi wynikami moczu.


No niestety załapałam się do "słodkich ciężarnych" dodam, że anemia też mnie męczy. Jutro się okaże bo przez ostatnie dwa - trzy miesiące musiałam łykać silne żelazo na receptę. Jest szansa, że przeszła ponieważ na diecie cukrzycowej mój organizm głównie akceptuje mięcho + żelazo.... Jutro odbieram wyniki więc zobaczę co tam i jak tam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilko7980 Witaj Wśród Nas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.
Miło , ze do nas dołączyłaś 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Ja wlasnie skoczylam wieszac pranie i zastanawiam sie nad kolacja- chyba jajeczniczka na pomidorach bedzie 😜.
Dziewczyny mnie tez dopada senność- jakas taka bezsił jestem- ciekawe czy to zmeczenie czy moze wyniki sie pogorszyły i jakaś anemia sie pcha 🤨 🤨 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie ogarnęłam kolację i jestem mega najedzona, wsumie od 12 miałam przerwę żywieniową hehe... ja biorę sorbifer od 3 miesięcy a wyniki nic do przodu. w piątek robiłam to HGB 7,2. Mały ściąga jak tylko może 🙂
Cieszę się, że wkońu tu dołączyłam do was, sporo można się dowiedzieć no i podzielić. super tak trzymajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka7980 napisał(a):
ja właśnie ogarnęłam kolację i jestem mega najedzona, wsumie od 12 miałam przerwę żywieniową hehe... ja biorę sorbifer od 3 miesięcy a wyniki nic do przodu. w piątek robiłam to HGB 7,2. Mały ściąga jak tylko może 🙂
Cieszę się, że wkońu tu dołączyłam do was, sporo można się dowiedzieć no i podzielić. super tak trzymajcie 🙂


my tez sie cieszymy 😉 😉
A to twoja pierwsza ciąża??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ella1 napisał(a):
Emilka7980 napisał(a):
ja właśnie ogarnęłam kolację i jestem mega najedzona, wsumie od 12 miałam przerwę żywieniową hehe... ja biorę sorbifer od 3 miesięcy a wyniki nic do przodu. w piątek robiłam to HGB 7,2. Mały ściąga jak tylko może 🙂
Cieszę się, że wkońu tu dołączyłam do was, sporo można się dowiedzieć no i podzielić. super tak trzymajcie 🙂


my tez sie cieszymy 😉 😉
A to twoja pierwsza ciąża??


nie to moja druga ciąża. mam już 4 letnią córkę ale z pierwszą ciążą to ja trawę kosiłam jeszcze dzień przed porodem hehe 🙂
teraz jakoś mi się nie wiedzie ale mam nadzieję, zę jakoś do końca dotrę. Leki swoją drogą są strasznie drogie, np dufaston wrrr masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Dzięki za rady dotyczące zgagi- jutro idę po migdały 🙂 oby pomogły....bo dziś dzień jak co dzień- czyli ja i zgaga 😞
Gosia 734 mam nadzieje, że u ciebie już lepiej....zastanawiam się czy te objawy nie są spowodowane Twoim zbieraniem ziemniaków....(pisałaś kilka dni temu, że będziesz zbierać ziemniaki)....wiem, iż już kilka dni minęło ale może ma to wpływ na ból, który odczuwasz- ałaś....
Ella1 jeśli chodzi o wózek, który zamówiliśmy to faktycznie do najtańszych nie należy ale trafiliśmy na fajną promocję więc mamy stelaż, gondole, spacerówkę, fotelik z bazą, torbę, nakrycie na nóżki do spacerówki- gdybyśmy chcieli kupić to wszystko osobno zapłacilibyśmy ok. 1000 zł więcej.....aha no i jeszcze sami mogliśmy wybrać kolory z próbnika wzorów.....tapicerka szyta jest na zamówienie więc można zrobić fajny mix 🙂
My dziś cały dzień spędziliśmy w łóżku.......wczoraj byliśmy na 30-stce kolegi i mój małżonek „lekko” zabalował 😉 mieliśmy oglądać tam jeszcze walkę Adamka ale mąż nie był już nią zainteresowany 🙂 więc wpakowałam go do samochodu i wracaliśmy.....niestety mąż naprawdę zabalował i........zwymiotował mi w samochodzie......dziewczyny takiej traumy to jeszcze nie przeżyłam.....nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać......widok był nieziemski.......cała deska i część przedniej szyby obryzgana nie mówiąc już o odzieży męża i o zgrozo mojej torebce, która nadaje się do wyrzucenia 🙂 ale ubaw miałam dziś jeszcze większy, kiedy mężuś z wiaderkiem czyścił samochód pod blokiem....sąsiedzi też chyba mieli ubaw......oj długo będzie pamiętał tą imprezę 😁.
Dominikowi wczoraj chyba mało się podobało i postanowiłam sobie, że koniec z takimi wyjściami.....było tam bardzo głośno i miałam wrażenie, iż moje maleństwo jest wystraszone....bardzo mocno kopał....w końcu nie jest przyzwyczajony do takich hałasów.
Aha Cherry bardzo ładny brzuszek 🙂
Emilka 7980 no nieźle z tym koszeniem trawy 🙂 obyś w tej ciąży też miała do końca tyle sił !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leki jak to leki wszystko drogie a i tak trzeba kupić...
Ja w końcu wyprałam ciuszki te co miałam i stwierdziłam że nie ma ich za dużo... ;/ Trzeba będzie dokupić coś cieplejszego bo mam tylko parę kaftaników i to tylko 2 z rękawkiem... ;/ No i kombinezon jakiś na zimę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal sądze że jak by to był powód zbierania ziemniaków to by się wcześniej odbiło bo ziemniaki były w zeszłą sobotę zbierane... Ale tak myślę wczoraj wsumie żadnego większego wysiłku nie miałam tylko przełożyłam 2 worki z ciuchami takie cięższe troszke może to dlatego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):

Agisal ale się uśmiałam z opowieści o wczorajszym waszym powrocie z imprezki 🙂 🙂 🙂


No ja też cały dzień się z tego śmiałam tzn. szczególnie z męża 🙂 miałam z niego ubaw i " troszkę" mu dziś podokuczałam 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal napisał(a):
Cherry napisał(a):

Agisal ale się uśmiałam z opowieści o wczorajszym waszym powrocie z imprezki 🙂 🙂 🙂


No ja też cały dzień się z tego śmiałam tzn. szczególnie z męża 🙂 miałam z niego ubaw i " troszkę" mu dziś podokuczałam 😁 hihi


ja też bym tak zrobiła hahaha 😁 😁 😁 😁
najlepsze jest przypomnienie mądrości wypowiedzianych w takim stanie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba brać i zbierać siły bo listopad już nie długo. chociaż ja nie wspominam źle porodu to lęk jakiś mam. myślę, że tym razem to już nie trawę a śnieg odrzucać będę hehe
Miłej nocki dziewczynki. Mój mężuś zaraz wraca z pracy więc jakąś kolacyjkę mu zrobię, Córcia śpi po całodniowych szaleństwach, rano przedszkole.
Odpoczywajcie i dozobaczenia jutro. 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal z tym powrotem to faktycznie Twój mąż zaszalał, he he. Ja to bym swojego faceta chyba zatłukła za coś takiego, zwłaszcza za torebkę 🙂 Teraz masz wymówkę żeby Ci nową sprezentował 😉 Ja właśnie po kąpieli i zaraz kolacyjka, zrobiłam sałatkę warzywną, bo tak mnie naszło i zaraz sobie podjem troszeczkę. A jutro rano wizyta u położnej 🙂Miłego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka7980, fajnie, że dołączyłaś 🙂 Tak to chyba jest, że te pierwsze ciąże są łatwiejsze fizycznie, dla mnie z Lenką w brzuchu też nie było przeszkód nie do pokonania.
Agisal, no ja Ci serdecznie współczuję, zabiłabym swojego męża. Boże, jak Ty wracałaś w tym smrodzie? Musisz być twardą dziewczyną, ja bym chyba taksówką wróciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka7980 napisał(a):
ella1 napisał(a):
Emilka7980 napisał(a):
ja właśnie ogarnęłam kolację i jestem mega najedzona, wsumie od 12 miałam przerwę żywieniową hehe... ja biorę sorbifer od 3 miesięcy a wyniki nic do przodu. w piątek robiłam to HGB 7,2. Mały ściąga jak tylko może 🙂
Cieszę się, że wkońu tu dołączyłam do was, sporo można się dowiedzieć no i podzielić. super tak trzymajcie 🙂


my tez sie cieszymy 😉 😉
A to twoja pierwsza ciąża??


nie to moja druga ciąża. mam już 4 letnią córkę ale z pierwszą ciążą to ja trawę kosiłam jeszcze dzień przed porodem hehe 🙂
teraz jakoś mi się nie wiedzie ale mam nadzieję, zę jakoś do końca dotrę. Leki swoją drogą są strasznie drogie, np dufaston wrrr masakra 😞

Kochana witaj w klubie ja mam synka ktory juz za tydzień kończy 4 latka 🤪 🤪 🤪.
Powiem ci, ze ja pierwsza ciaze mialam rewelacje-- zadnych obajwow i mega power a teraz tak jak piszesz duuuzo ciezej jest. Ale damy radę 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agisal wytrwała jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja to jak bym to zobaczyla to wzymiotowałbym na kierownicę bauhahahaahhaah 😁 😁 😁
Wymioty to cos okropnego dla mnie a teraz to juz w ogole......
ah te nasze chłopy.......!!!!!!!! Na pewno miał dzisiaj super minę jak sprzątał 😁 😁 😁 😁 😁 😁Widok bezcenny 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Godzina 22:30 a mi w ogole nie do spania , Maja szaleje 🙃 🙃 no to beda z nas nocne marki 😮 😮 😮.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 😉
Witam nowe dziewczyny na forum 😆
W nocy nie moglam spac,co troche sie budzilam i przekrecalam z boku na bok - to chyba przez pelnie. Mezulka do pracy wyszykowalam i tez nie moglam usnac wiec komp uruchomiony.
Maly w nocy szalal jak nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek Brzucholki:*:*

My juz na nogach 😆 😆
Kurcze juz dzis mam wizyte na 14:30 idziemy razem z mezulkiem!!!!!!! Mam nadzieje, ze uda mi sie zalatwic jeszcze jedno USG trzymajcie kciuki 😆.

U nas dzis zapowiada sie piekna pogoda ale to sie okaze 🙂
A jak tam u WAS???? Nocka przespana???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...