Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Cherry ja mam ten sam problem 😞 muszę przedłużyć, a jak patrzę na telefony jakie orange mi oferuje w moim pakiecie za przystępną cenę to mi się nie za bardzo podobają.


Wiesz co to ma być dla męża.... a nie chcemy płacić nie wiadomo ile bo on i tak prawie w ogóle nie używa tego telefonu tylko firmówkę.... i tak siedzimy i chyba wybierzemy nokię c6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby ja bardzo często podjadam te carmel shortcaces 😉 Tutaj jest ich pełno i różnych firm, ja akurat znalazłam takie, które maja bardzo kruche te ciasteczko na spodzie, a karmel jest taką masą jakby i razem z tym ciastkiem rozpływa się w ustach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenefer07 napisał(a):
Cherry mój tel to nie jest żaden nowy model, u nas nazywa się Samsung tocco lite, a w Polsce Samsung avila s5230 🙂 Ja jestem zadowolona, bo ma ładny wygląd i fajne gadżety w środku, a przy tym niezbyt skomplikowany 😉


Aha to mój model to F480. Starszy od Avili ale ma lepszy aparat. Sorki za zamieszanie bo wcześniej myślałam że to model f480 i dlatego napisałam że mam taki sam.
Nokia C5-03 też chyba fajna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jednak wybraliśmy blackberry 🙂 🙂 🙂

byłam kiedyś w Czechach w Kladnie - tam produkują z podzespołów te telefony i pakują;... ehhhh wtedy marzyłam o tym telefonie a w PL nie był jeszcze dostępny w ogóle ....

Mam nadzieję że Mężuń będzie zadowolony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jednak wybraliśmy blackberry 🙂 🙂 🙂

byłam kiedyś w Czechach w Kladnie - tam produkują z podzespołów te telefony i pakują;... ehhhh wtedy marzyłam o tym telefonie a w PL nie był jeszcze dostępny w ogóle ....

Mam nadzieję że Mężuń będzie zadowolony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Shelby ja bardzo często podjadam te carmel shortcaces 😉 Tutaj jest ich pełno i różnych firm, ja akurat znalazłam takie, które maja bardzo kruche te ciasteczko na spodzie, a karmel jest taką masą jakby i razem z tym ciastkiem rozpływa się w ustach 😉


no tak, w końcu to kuchnia brytyjska, powinnaś mieć tego pod dostatkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry na pewno będzie!!! A co do cen tel w Polsce, nawet w abonamencie to jakaś masakra jest, bo jak byliśmy teraz w lipcu w Polsce, to kolega Mojego poprosił go o pomoc przy wyborze tel i to na firmę, gdzie zazwyczaj maja dobre oferty...to jak mu babka zaśpiewała cenę za iphona to się za głowę złapali...gdzie tutaj prawie wszyscy maja iphony i płacą tylko 30 f abonamentu w tym max minut i internet, a za sam tel ok 100f!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Cherry na pewno będzie!!! A co do cen tel w Polsce, nawet w abonamencie to jakaś masakra jest, bo jak byliśmy teraz w lipcu w Polsce, to kolega Mojego poprosił go o pomoc przy wyborze tel i to na firmę, gdzie zazwyczaj maja dobre oferty...to jak mu babka zaśpiewała cenę za iphona to się za głowę złapali...gdzie tutaj prawie wszyscy maja iphony i płacą tylko 30 f abonamentu w tym max minut i internet, a za sam tel ok 100f!


już zamówiliśmy bo one teraz już są - niestety Iphone to koszt w abonamencie około 1500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam Sony Ericsson Xperia X10 mini w orange w abonamencie.
Wlasnie skonczylam sie dopakowywac do szpitala. Mieszkanko posprzatane. Ubranka na wyjscie ze szpitala przygotowane w torebce i schowane razem z fotelikiem.
Az mnie na jedzenie zebralo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby co do słodyczy to nie narzekam, mam tu kilka swoich ulubionych...ale faktycznie dużo jest naprawdę przesłodzonych, że się nie da zjeść...zwłaszcza jakieś ciasta czy desery...a ogólnie to wole Polskie jedzenie, zwłaszcza jak chcemy zjeść coś na szybko na mieście...tutaj nawet pizza nie smakuje dla mnie jak pizza...a kebab też do bani...i ogólnie zjadają mnóstwo fasoli z puszki, przy czym sama fasola jest ok, ale ten sos jest w ogóle niedoprawiony i naprawdę dziwie się jak oni mogą tyle tego wcinać!Jedynie co podoba mi się w tym kraju, to to, że jak dwie osoby w związku pracują to możesz żyć na całkiem niezłym poziomie i większość rzeczy jest w zasięgu twoich finansowych możliwości, ale tak czy inaczej dla mnie ten naród wydaje się niechlujny, młodzież rozpuszczona i dlatego nie chce swojego dziecka wychowywać w tym kraju!!! Być może jestem zbyt negatywnie nastawiona, ale naprawdę mi się tu nie podoba!!!I jestem tu tylko ze względu na Mojego...całe szczęście już tylko do wiosny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu gratulujemy 🙂 🙂
Dużo siły i zdrowia dla Was;* Już dopisuję do tabelki 🙂

Tak czytam niektóre z Was piszą, że jeszcze nie wypadł Wam czop. Z tego co mówiła moja sąsiadka położna to czop nie musi wypaść jak jakaś galareta lub kawałek czegoś lecz właśnie po trochu może się uwalniać pod postacią białej gęstej wydzieliny. Aż w końcu uwolni się do końca.
MI tam jeszcze nic nie wypadło i nic nawet troszkę nie mam żadnego śluzu czy tym podobne. A o bólach to nie wspomnę.

Tylko mam wrażenie jak wstaję lub dłużej chodzę jakbym miała zakwasy w "maryśce" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko mam wrażenie jak wstaję lub dłużej chodzę jakbym miała zakwasy w "maryśce" 🙂


zakwasy w maryście hahahahahaha 😁 😁 😁 😁 dobre....
ja mam teraz takie kłucia w kroczu nie wiem co to i im bliżej terminu tym częściej latam na posiedzenia do kibelka .... ciekawe co mi lekarze jutro powiedzą....

ja chcę badanie i usg koniec i kropka - bez tego nie wracam do domu !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za tego BlackBerry 49 zł - to da się przeżyć.

Ostrzegam tylko przed skuszeniem się na umowę na czas nieokreślony.... ja podpisałam rok temu i ten czas nieokreślony to około 3 lat!

A mężowi podobnie jak i mi zależało na klawiaturze qwerty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Właśnie nadrobiłam zaległości z dzisiejszego dnia i tu taka nowina 🤪 Ella gratulacje!!!! też bym chciała aby tak szybko i sprawnie mi to poszło 😉
Ja też mam białą wydzielinę ale jest dość rzadka więc to racze nie fragmenty czopu 😞
mnie mężuś zaczyna poganiać z tym rozpakowywaniem 🙂 a powodem jest fakt, że obmyślił sobie plan zorganizowania pępkowego w ten długi weekend 12.11 (w naszym gronie pępkowe to tradycja.......faceci 12-15 osób spotykają się na picie a przy okazji kupują prezent- my wybraliśmy leżaczek- bujaczek). Śmiać mi się chce bo teraz codziennie przemawia do Dominika, żeby ten w końcu wychodził bo tatuś musi mieć czas na poinformowanie ludzi itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...