Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dzis sciagnelam ze strychu kartony z ubrankami po Mii - mam tego tyle, ze sama nie wiem czy musze cos dokupic - przejrze jeszcze raz chyba 🙂 Chyba kupie cos na wyjscie ze szpitala i moze cos na wyjscie...i to tyle 😜 No chyba zen ie uda mi sie oprzec jak os ujrze w sklepie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
ooo gosiaq - nowa fotka 🙂 brzusio rośnie 🙂 🙂

ano rośnie rośnie... i na razie mniejszy nie będzie 🙂


haha no raczej 😉
ja właśnie dziś doszłam do wniosku, że muszę sobie uprzytomnić, że zajmuję z przodu trochę więcej miejsca niż dotychczas :P bo co jakiś czas szturam czymś w brzuch nie pamiętając, że jest on taki odstający :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrczę, ja mam tak samo 🙂 zwłaszcza przy umywalce 🙂
Sandra! no podejrzewam, że masz masę rzeczy i to w dodatku w całkiem niezłym stanie, co? ja dopiero w połowie sierpnia zwiozę swoje szpargały i wtedy będzie decyzja co trzeba dokupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari to jest straszne co napisalas- ja wam powiem, ze normalnie nie wiem co takim babom zrobic 😠 😠 😠. ale tak jak gosia napisala swiata sie nie zmieni.
A ja wlasnie jem pomidory z cebula i ze smietana miaaaaaaam a wy co porabiacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy same jecie a ja karmie moja mala, siebie chyba porozpieszam jedzeniowo jak pojdzie spac 😉
Tyle, ze pozniej zmaiast wypoczywac czeka na mnie turne z ezlaskiem w reku, bo gora prania urosla chocby Mont Everest 😉

ze staniem przy zlewie ja rowniez mam problem pewnie dlatego, ze jestem kurduplasem i akurat brzuchem opieram sie o szafke pod zlewem...przez co stoje z 10cm od zlewu - strasznie mi niewygodnie.... jakbym byla tak choc troche wyzsza wtedy brzuchol bylyby nad zlewem... pytanie czy wtedy nie bylby zawsze mokry podczas mycia naczyn?? 😜 pamietam, ze wszelkie czynnosci w kuchni w poprzedniej ciazy nie nalezaly do przyjemnych im blizej porodu ciazko mi bylo tak cos robic zdala od blatu o cala wielkosc brzucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha! ja w łazience ratuję się schodkiem Maćka 🙂 w kuchni-fartuchem 🙂
a ja maraton prasowania miałam wczoraj... fuj! jak ja tego nie lubię!
Sandra! a potem będziesz z Mią oglądała tajemnice Egiptu jak ja teraz z Maćkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Dzisiaj słoneczko, a ja z tym słoneczkiem czuję się lepiej.

Wczoraj ledwo chodziłam. Efekt taki, że mój mąż kazał mi dziś iść do internisty po skierowanie na krew. Panikarz... Jakby to miało mi pomóc... Ja już nic nie mówię bo mi taki wykład zrobił co do moich białych krwinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂 🙂 🙂

byliśmy wczoraj z Mężem na usg 🙂 i ku naszemu zdziwieniu lekarz powiedział, że na 80% dziewczynka 🙂 🙂 🙂 będziemy mieli Małą Księżniczkę 🙃
Chyba nie dotarło to jeszcze do mnie 🙂

miłego dnia Mamuśki

a swoją drogą Nasza Księżniczka wiercioli się już w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrzuciłam nową fotkę- nasza rodzinka w Krakowie 🙂 super wycieczka oczywiście wszystkiego nie udało się zobaczyć ale kilka ciekawych miejsc odwiedziliśmy 🙂 Jadwiga- Róża- Zakrzówek- cudowne miejsce, a Kraków też piękny 🙂 super wycieczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Byłam rano oddać mocz jutro mam połówkowe 😁 😁
Jestem ciekawa czy moja gin potwierdzi płeć 🙂
Wczorajsze popołudnie i do północy spędzone z moim bratankiem 😘 śliczny Słodziak jak tak na niego patrzyłam to chciałam żeby moje już też się urodziło 😁 😁 Oczywiście gdybym miała ten sam termin czyli na lipiec 😁 Ale teraz niech sobie spokojnie, a raczej niespokojnie 🙃 siedzi w brzuszku.

Byłam dziś na targu kupiłam brzoskwinie i czereśnie 😁 Podjem w pracy troszkę. Chociaż mam już dziś pełny brzuszek bo wczoraj piekłam rogaliki z marmoladką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie panikuję gorzej jakby to była opryszczka na narządach płciowych. Ale tak to nie panikuje bo ja od dzieciaka ją mam ale podobno to dobrze bo mam jakies tam przeciwciała czy coś. A to coś co podałaś to jest do smarowania jakaś maść?

Przepis jest w domu, ale nie bede skromna i musze przyznac ze sa pyszneee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...